www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / wybory (Strona 5) (102618 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-07-09 16:02
Studiowałem dziennie. Pracę zacząłem na ostatnim roku studiów i nie miały w tym udziału żadne znajomości. Na nepotyzm w urzędach nie mamy wpływu. Nikogo nie miałem zamiaru upokorzyć. Pytałaś to odpowiedziałem. A klin podatkowy to nie VAT tylko tzw. pozapłacowe koszty pracy. Na temat tego jak powinno się pomóc osobom, które nie ze swojej winy nie mogą pracować wypowiadałem się wielokrotnie.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2010-07-09 16:06

>A klin podatkowy to nie VAT tylko tzw. pozapłacowe koszty pracy>


wiem, a poruszyłam sprawy drugiego podatku, podatku VAT, jako osobny, przeczytaj jeszcze raz mój wpis poprzedni.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2010-07-10 11:46
Podatek od wartości dodanej istnieje wszędzie i nie ma możliwości aby go nie było.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2010-07-09 16:10
jeszcze jest do przemyślenia,  nie 1368zł a może przyjecie warunków 1500zł.
Rozmawiam nadal poważnie z Tobą jako ekspertem KPP.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2010-07-10 11:49
Widzisz, to jest tak, płace minimalną otrzymują ludzie gdy ktoś chce ich zatrudniać. Gdy podniesiemy płacę minimalną za wysoko,. tych ludzi zastąpią maszyny. Doświadczenia amerykańskie i holenderskie pokazują, że zamrożenie płacy minimalnej przyspiesza przyrost miejsc pracy. Francuzi zrobili odwrotnie i miejsc pracy przybywa powoli.
Zwróć także uwagę na tzw. podwiązki.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-07-09 20:29
nie bede czytała wszystkiego bo jest tego za dużo
moja odpowiedź brzmi skoro cię to nurtuje twój problem
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2010-07-09 15:39 Zmieniony 2010-07-09 16:14
do Wolodia
zacytowałeś słowa Prezesa  P.Pawłowskiego, cieszy mnie to, trafiłeś bardzo celnie wpisując w temacie wybory, 
i niech Prezes P.Pawłowski przypomni je sobie w Sejmie - jest naszym posłem - posłem reprezentującym w Sejmie sprawy niepełnosprawnych.

>Moim celem stało się tworzenie sprzyjających warunków, dzięki którym osoby niepełnosprawne będą mogły uczestniczyć w życiu społecznym w jak najszerszym zakresie. Powinny mieć możliwość zdobywania wykształcenia, zaistnienia na rynku pracy, podejmowania aktywności twórczej, sportowej i realizowania innych wybranych przez siebie celów.>
>Moim marzeniem jest uczynienie naszego kraju wolnym od barier oraz lęków i negatywnych stereotypów związanych z osobami niepełnosprawnymi.>


PS. jest opcja kopiowanie całych stron internetowych i wklejenie do np worda jako do schowka swojego komputera (jest to potem do odtworzenia), a może warto skorzystać? , ja teraz to zrobię.
a jak trzeba to Cię Wolodia  nauczę tej funkcji.

Wygląda to tak .
po naciśnięciu linku zobaczysz obraz strony, jak na to potem  naciśniesz myszką lewym przyciskiem raz, to się powiększy, aby czytelniej było.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-07-10 11:49
Pawłowski nie jest posłem.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2015-02-10 23:09
TAK LUDZIE PISALI ZANIM PRZYSZLI INNI "MONDRALE".PRAWDA JEST ROZNICA?
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-10-19 12:01
Co to? Temat wyborów komuś przeszkadza?
To jeszcze jeden wątek, proszę.
Czy historia lubi się.....?
Czy nie potrafimy uczyć się na .......?
Czy my mieszkamy w burdelu i na każdych wyborach dajemy się ......?
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-10-21 14:44
Fajnie , nowe wybory a problemy stare ;-)
Wniosek nasuwa się jeden.
Skoro wszystko już pozamiatane i już ustalone, to każdy może zagłosować za głosem swego serca na tych którzy nie splamili się układami.
Bądź szczery na wyborach, nie kombinuj nie licz.
Wyborco zagłosuj na tych co są najbliżej Twego serca, "Pamiętacie dawną prawdę- "rząd sobie poradzi" Ok! a my dajmy szansę na zmiany
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-10-22 10:46
Kiedyś ktoś podał adres tej przydatnej strony, chyba Iota
http://mamprawowiedziec.pl/
Warto sprawdzić przed udaniem sie do lokalu wyborczego, gdzie i na kogo będziemy głosować
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-10-23 14:31
Wybory tuż tuż,  a" cichociemni" dyskutują w aktualnościach jakby obowiązywała cisza wyborcza ?

Może by tak całą prawdę o wyborcach należało powiedzieć!. Bo Ci od rządzenia nie zmieniają się od lat, a wyborcy po każdych wyborach budzą się z ręka w nocniku.
złodziej czy kłamca co za różnica? .
ale jest!
Jest i to ogromna. Bo złodziej zawsze będzie złodziejem ale gdy do tego dojdzie kłamstwo to może być waszym/naszym "przyjacielem" złodziejem.
mimo że nic z tego nie mamy,
wystarczy że go popieramy.
Wszystko jest ustalone i podzielone, to teraz czas na nas .
Wybrać można tych co nie są skalani aferami,aferkami,afereczkami.
To nic, ze kilku z nich może być podesłana ,ze starego układu aby robić tłok i tło.
Nagle może być,tak że tło żyje nowym życiem a "malarze ze swoimi starymi pędzlami" wreszcie pójdą w odstawkę.
Ale nie!!! wyborcy, nadal zagłosują na starych złodziei z nadzieją że może się poprawią ,może okażą skruchę,naprawią szkody i krzywdy skoro już się "sami nachapali"?
A wiadomo jak to jest, złodziej nigdy się nie przyzna . Nawet złapany za rękę , powie że to nie jego ręka. I tak to prawo zostało ustawione aby złodziej nie stracił ręki i tego co ukradł. A tym bardziej złodziej kłamca. Będzie się uśmiechał wskazywał winnych.
Do ukarania jest wielu -co ukradli kromkę chleba, tych co kradną piekarnie trzeba bronić i wyborcy pomogą, bo są naiwni,głupi a może im się wydaje ze wybierają mniejsze zło????
Do ukarania jest wielu- tych co nie maja na lekarstwo,chleb,prąd - gdzieś muszą kraść aby mieć?-Ukarajmy ich pokazowo ich!Przecież po to ustaliliśmy swoje reguły aby takich karać. My nie utracimy nic mamy imunitet. To takie rękawiczki które nigdy się nie brudzą .
Bo wyborcy maja krótką pamięć i są łasi na obietnice.
Idą jak owieczki na rzeź.
Nie protestują, bo takie jest prawo. Tylko dla kogo ma być te prawo?

see you
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / wybory (Strona 5) (102618 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill