www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / przyznawanie rent (2213 - wyświetleń)
Autor ewa47 Dodany 2007-02-22 17:38
mam na imie ewa lat 47 od dziecinstwa mam przyznana grupe inwalicka na oczy. mam jaskre i widze na jedno oko. jedno oko od dziecinstwa jest nieczynne . na to drugie widze coraz slabiej.Mam orzyznane stopnia lekkiego. stawalam na komisje wielokrotnie ze wzgledu na inne choroby jak cukrzca , niedoczynnosc tarczycy, nadcisnienie tetnicze i nne. Lekarz orzecznik powiedzial mi wprost ze chorob tych niebierze pod uwage poniewaz pierwsze orzeczenie mam na oczy i jak przyjde z biala laska to moze wtedy dostane zmiane grupy. dlaczego niewzial pod uwage innych chorob.mialam sie odwolywac ale poczylam sie tak podle ze niemam juz sily do chodzenia po tych chorych komisjach. Bo dla osob chorych naprawde jest to ponizajace i niewiem czy wogole mam jakies szanse na podniesienie gropy. znam wiele osob ktore maja ropy 1 i sa w lepszym stanie jak ja . co mam robic prosze o jakies wypowiedzi. bardzo dziekuje
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / przyznawanie rent (2213 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill