www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Poszukuję pracy (7190 - wyświetleń)
- Autor niebieska Dodany 2012-04-18 16:45
Mam 29 lat, wykształcenie pomaturalne,orzeczenie o lekkim stopniu niepełnosprawności.Posiadam podstawową znajomość obsługi komputera(pakiet office), Ukończyłam kurs podstaw fakturowania,aktualnie uczestniczę w szkoleniu komputerowym podnoszącym moje umiejętności obsługi komputera. Szukam uczciwej pracy.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-04-18 17:28
Zajebi... w wieku 29 lat to bardzo mało na dzisiejszy rynek pracy :-)
Chyba, że chcesz sprzedawać w jakimś markecie, ale spiesz się bo wiek Cię pogania (latka lecą) niestety.
Nie wkurzaj się, i inni złosliwcy niech wezmą na wstrzymanie, taka jest obecnie rzeczywistość rynku pracy :-)
Nadrzędny - Autor niebieska Dodany 2012-04-18 17:42 Zmieniony 2012-04-18 18:01
Nie obrażam się jednak nie prosiłam o ocenianie i komentarze. Trzeba być bardzo złośliwym żeby sobie na takie uwagi pozwalać.Dla wiadomości posiadam kwalifikacje i staż pracy w innym zawodzie w którym ze względu na wynikłą niepełnosprawność nie mogę podjąć już.Powodzenia mimo wszystko i bez komentarza.Przykre że w takim miejscu jak to człowiek spotyka się z tak niezbyt taktownymi uwagami.
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2012-05-18 16:25
Nie bierz sobie do serca niektórych wypowiedzi. Zawsze znajdzie się życzliwy, który ukąsi. Leczy kompleksy?
Życzę Ci powodzenia, pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-05-18 20:08
Noooo tak, powodzenia to i ja Ci mogę życzyć, jeśli tylko o to chodziło :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-05-18 20:09
No i co Ci "TAKT" pomoże????
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-05-19 14:37
Rea, "takt" pomoże...Jego brak w sposobie bycia, zachowania obniża szansę np. w poszukiwaniu pracy...i nie wspominając o codzienności...
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-05-20 18:17
Wybacz Sonka ja uważam, że takt w "codzienności" niestety przeszkadza :-)
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-05-20 21:03
Jasne. A chamstwo za to jest na wszystko metodą.
Tyle razy tłumaczyłam: NIE MIERZ LUDZI I ŚWIATA WYŁĄCZNIE WŁASNĄ MIARĄ. Że tobie, Rea, nic nie wyszło - trudno. Inni po prostu dokonują lepszych wyborów - zdarza się.
To wszystko wraca, po prostu tak już jest.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-05-21 19:43
A komu ty blu.. coś mogłaś tłumaczyć? Kto ciebie słucha? Co to "chamstwo" to wiesz dokładnie:(
Co mi nie wyszło? Ciekawe? Wiem wg. ciebie posiadanie męża, dzieci, spokojnego domu, wracanie do zdrowia i dobra praca to nieszczęście. Może napisz jakiś poradnik CZARY MARY???
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-05-21 10:44
Rea, kiedyś wyczytałam pewną myśl : "Wielkość człowieka zawarta jest w jego duszy, mądrość w ustach, a takt w codzienności". Ostanę przy niej:-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-05-21 19:34
Sonka piękna myśl i prawdziwa myśl, ale to tylko myśl, bo taką osobę ściągną z tej "wielkości". Dzisiaj rządzą i mają dużo do powiedzenia osoby typu blu... czy staruszka - zwłaszcza jeśli chodzi o sposób wypowiedzi. Jest też coś takiego jak "...perły między wieprze..."
Są pomówienia, prowokacja, wymysły tak jak i na tym forum niestety.
Pozdrawiam z całego serca, bo sądzę, że Twoje posty są prawdziwe i uczciwe :-) mimo, że nie zgadzasz się czasem ze mną to Cię szanuję :-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-05-22 20:00
Rea, jestem tu krótko. Nawet bardzo krótko. I chyba czego innego oczekiwałam logując się - wymiany informacji, zrozumienia wzajemnego, zwyczajności, życia.
Nie mam potrzeby wyładowywania swoich emocji tutaj, durnego dogryzania, beznadziejnych prowokacji. Tak robią ludzie z kompleksami, którzy nie mają żadnego pomysłu na własne życie, zazdrośni, ludzie, którzy mają tu swoje 5 minut, bo są anonimowi. Nie mam problemów ze sobą, jestem dojrzałą osobą, czuję się spełniona. To, co osiągnęłam zawdzięczam swojemu uporowi, konsekwencji. I mam co robić w realu:-)
Dziękuję Ci za miłe połaskotanie:-))
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-05-24 18:01
:-) To moje spostrzerzenia.
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2012-05-18 21:15
Niebieska - myślę, że poradzisz sobie. Nie przejmuj się złośliwcami. Życzę powodzenia z całego serca :-)))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Poszukuję pracy (7190 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill