www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / SZANSA (7006 - wyświetleń)
- Autor migrad Dodany 2012-06-30 20:20
Witam!

PROSZĘ NIE PRZEGAP SWOJEJ SZANSY!

Oszczędzają bogaci a nam się jeszcze bardziej opłaci!!!

Biegając po sklepach tracisz pieniądze,czas,siły i zdrowie.

TO PRAWDZIWA OKAZJA NA ZMIANY!

Zapraszam Cię do współtworzenia unikalnego przedsięwzięcia
społecznego.
Tutaj zapoznasz się ze szczegółami:

http://klub.partnerski.net/1-Zaproszenie.pdf

http://klub.partnerski.net/2-Koncepcja.png

Jeśli się zdecydujesz to skorzystaj z mojej strony:

http://klub.partnerski.net/?ref=greymouse

Po zapisaniu:

Możesz  poinformować o tym klubie swoją rodzinę

i znajomych aby również jak najszybciej zarezerwowali

swoje miejsca, bo od tego będzie zależeć wielkość

Twoich oraz ich prowizji.

Pozdrawiam Grażyna
Nadrzędny - Autor mordoplan Dodany 2012-07-01 16:03
'' bo od tego będzie zależeć wielkość

Twoich oraz ich prowizji.''

Jak w typowej piramidzie.Nic nowego.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-07-01 16:10
kolejni naciągacze
Nadrzędny Autor migrad Dodany 2012-07-03 22:14
Witaj,
Ja się na to zapatruję trochę inaczej, przecież tutaj nic nie płacisz? Skąd pomysł o piramidce? Zakupy i tak muszę robić. Trzeba na nie pojechać samochodem-tak? to pierwszy koszt. W sklepie musisz wziąć towar z półki kładąc do koszyka,wyłożyć na kasę, z kasy znów do koszyka, później do samochodu, z samochodu do domu czyli 5 razy dźwigamy to samo- to też jest nasza praca za którą nikt nie płaci. Wracamy samochodem do domu - to też jest koszt. Policz przy tym ile to zajmie czasu? A tu rozsądne klikanie - wybór tego  co i tak potrzebuję. Dostarczy mi to kurier do domu  za darmo a  ja w zaoszczędzonym  czasie z założoną nóżką na nóżkę czytam książkę lub robię co innego ciekawszego. PIRAMIDKA MÓWISZ? U mnie zadziałał zdrowy rozsądek. Pomysł jest genialny w swej prostocie, bo naprawdę codzienne zakupy robimy wszyscy a zaoszczędzony czas i zdrowie potrafię spożytkować w sensowniejszy sposób, zatem info o takiej możliwości wysłałam do wszystkich.Każdy we własnym zakresie musi ocenić czy aby przypadkiem nie można coś na tym zyskać? Sama jestem osobą niepełnosprawną z powodu schorzeń narządu ruchu.Dla mnie to szansa na większą niezależność i myślę, że dla wielu osób też.Kto z nas ma rację pokaże czas. Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2012-07-04 23:28 Zmieniony 2012-07-04 23:34
Pani Grażyno,

Przepraszam ale jednak skomentuję (i to pomimo tego, że nie mam najmniejszego zamiaru się zapisywać):

1) Przedsięwzięcie jeszcze nie ruszyło. Czy jeśli się okaże, że są jakieś kłopoty to Pani się zobowiąże pomóc osobom, które dołączą do "Klubu" za Pani sugestią? Czy chętni mogą to dostać na piśmie jako umowę cywilno-prawną? :-)

2) Nie dziwi Pani, że w informacjach jest więcej o tym ileż to można zarobić, niż o tym jak będzie wyglądał ten sklep internetowy, jakie naprawdę będzie miał ceny, jakie warunki reklamacji towaru, jakie zasady przeważania danych osobowych? No chyba, że jest Pani jedną ze wspomnianych z "zaproszeniu" biznesmenów. Bo musi Pani przecież wiedzieć, że zakupy internetowe, nawet dla produktów codziennej potrzeby, już istnieją, i to na dodatek w powiązaniu np. z renomowanymi hipermarketami. Gdzie są informacje o tym dlaczego ludzie powinni kupować przez "Klub Partnerski" a nie dowolny inny, znany od lat sklep?
Nadrzędny - Autor migrad Dodany 2012-07-12 17:57
Witam!
Rozumiem,że jest wiele niewiadomych, aczkolwiek proszę skorzystać z webinarów, one rozwieją wiele wątpliwości. Nie jestem żadnym z tych biznesmenów. Zapisałam się, gdyż widzę tu szansę na dorobienie do mej głodowej renty(691zł) i niekoniecznie myślałam o przyszłych zarobkach a póki co na zaoszczędzeniu zdrowia,(bez dźwigania),czasu( nie ruszam się z domu),tudzież paliwa. Ta praca ma polegać li tylko na reklamowaniu tej formy zakupów poprzez polecanie klubu znajomym.( nie ma tutaj żadnych prezentacji ani wycieczek po domach). Myślałam o grupie osób niepełnosprawnych, które jak i ja mają marne szanse na dorobienie pieniędzy na niby wolnym rynku pracy. Ta propozycja jest bardzo interesująca i nie trzeba tutaj wykładać żadnych pieniędzy na start. Sklep będzie wyglądał następująco: osoba zapisana otrzyma swoją stronę na której będzie oferowany towar wraz z cenami i z tej strony będzie składać zamówienie. Sprawdzanie cen to już będzie sprawą konsumenta. Proszę pokazać mi JEDEN sklep internetowy, który zaopatruje klientów w całej Polsce(a w niedługim czasie Czechy, Niemcy itd.)w artykuły spożywcze, chemię gospodarczą, artykuły higieniczne i dowozi to do domu? Asortyment będzie stale poszerzany.A co do danych osobowych? PESEL podawany jest bezmyślnie w wielu miejscach i dla nikogo to nie stanowi problemu, tutaj ma służyć  tylko weryfikacji czy zapisana osoba jest pełnoletnia i zabezpieczyć przed cwaniakami, którzy zakładaliby kilka kont. Do Klubu jest wolny wstęp - każdy sam musi ocenić czy to mu odpowiada. Ja naprawdę uważam, że można ułatwić sobie życie i zakupy wybrać na ekranie monitora popijając kawkę a  że nie jestem psem ogrodnika postanowiłam podzielić się tą wiadomością z innymi. Pozdrawiam Grażyna
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2012-07-16 00:07

> Zapisałam się, gdyż widzę tu szansę na dorobienie do mej głodowej renty(691zł) i niekoniecznie myślałam o przyszłych zarobkach a póki co na zaoszczędzeniu zdrowia,(bez dźwigania),czasu( nie ruszam się z domu),tudzież paliwa.


W takim razie mam nadzieję (zupełnie szczerze), że się Pani na tym nie przejedzie. Bo owszem, telepraca jest fajna. Ale to tutaj to jest po prostu bycie akwizytorem, tyle że przez sieć...

> PESEL podawany jest bezmyślnie w wielu miejscach i dla nikogo to nie stanowi problemu,


Większość z nich to jednak urzędy. Poza tym, wbrew pozorom takie rzeczy określa prawo. I nakłada na osoby dysponujące moimi danymi pewne obowiązki. Wprawdzie osoba ta nie ma dosłownie obowiązku informowania mnie na piśmie po co jej te dane, ale tak się raczej przyjęło robić, w internecie (i często się odpowiedni dokument nazywa nazywa "polityką prywatności"). A do kontroli obowiązków wynikającej ustawy o ochronie danych osobowych powołany został Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych: http://www.giodo.gov.pl

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor migrad Dodany 2012-08-12 08:14
Witam ponownie,
Obecnie znane jest więcej szczegółów - nazwa firmy, zasady współpracy, itd. Szczegóły poznasz: http://www.familo.com/r/greymouse
Zapisy do firmy odbywają  się bezpośrednio na stronie firmowej. Firma jest w fazie Pre- Launch a start przewiduje na dzień 03.09.2012r. To prawdziwa rewolucja zakupowa - zakupy nawet 50% taniej.
Zapraszam też do uczestnictwa w codziennych webinarach na żywo przez internet: http://klub-konsumenta.eklo.pl/?ref=greymouse
gdzie można rozwiać pojawiające się wątpliwości. " Kupuj, Oszczędzaj, Zarabiaj.      
Dołącz Teraz Za Darmo! ". Pozdrawiam Grażyna
Nadrzędny - Autor migrad Dodany 2012-10-19 09:28
Witam.  Postanowiłam jednak wtrącić swoje trzy grosze. Wszyscy generalnie narzekają a kiedy pojawia się szansa
na zmianę swej sytuacji - omijają ją szerokim łukiem. Ja wykorzystałam nadarzającą się szansę na zmianę.
W Familo zakupy robię taniej, zamawiam we własnym sklepie internetowym( art.  spożywcze, chemię gospodarczą,
osobistą, tekstylia i inne) Zakupy powyżej 150zł otrzymuję - przez kuriera za darmo wprost do domu a od zakupów
poleconych osób mam wypłacaną comiesięczną prowizję.
Do programu zapisałam się bez żadnej opłaty, teraz ...Kupuję, Oszczędzam a dodatkowo Zarabiam. Myślę, że
załączona poniżej prezentacja na yotube ułatwi Państwu poznanie tego pomysłu :
http://www.youtube.com/watch?v=F0YTD2jjsHk&feature=related

Drugi link po wpisaniu w pasek adresu pokazuje sposób dokonywania zakupów w Familo :
http://youtu.be/HXnVxvsn2wo    Obecnie do 29.10.2012 roku jest promocja,
   10 zł od Firmy na zakupy, nawet dla osób nowo rejestrujących się!

Ta propozycja warta jest przemyślenia gdyż:
1) Pracujesz nie wychodząc z domu, ponieważ wykorzystujesz
  internet( który i tak opłacasz) współpracując z społecznością konsumencką Familo.
2) Dopasowujesz godziny pracy do swoich obowiązków,
  zarabiasz pieniądze i masz możliwość rozwoju osobistego.
3) Prowadzisz biznes (bez konieczności prowadzenia działalności gospodarczej),
który może być Twoim głównym źródłem utrzymania.

Zapisu do Familo możesz dokonać w prosty sposób. Oto plan działania:
1) Za darmo zarejestruj się na stronie http://www.familo.com/r/greymouse
3) Obejrzyj firmowe filmy http://www.familo.biz/m/
4) Weź udział w codziennych webinarach, godz. 20.00 http://www.familo.biz/c/greymouse

Przepraszam, że zajęłam Państwa cenny czas ale chciałabym pomóc. To naprawdę jest proste
i genialne w swej prostocie. Ja sama mieszkam na polanie w lesie. Kurier zamówione zakupy przyniósł mi do domku.
Otwarłam paczkę i oniemiałam, słoiki zabezpieczone tekturką, mydło, płyny zapakowane dodatkowo w foliowe reklamówki.
Wprost szok! Prosto i wygodnie. Ja już przekonałam się, że lojalność się opłaca, a jeszcze dodatkowo udało się
kupić w promocji papier toaletowy rumiankowy Regina w promocyjnej cenie 1zł. czyli zaoszczędziłam kolejne 10zł.
Ja osobiście jestem zafascynowana tym projektem czego i Państwu z całego serca życzę.
W razie wątpliwości i problemów służę pomocą.
Pozdrawiam i do usłyszenia
Grażyna Jasińska
e-mail dochodowa.praca@gmail.com
Nadrzędny - Autor migrad Dodany 2012-10-19 10:05
Warto spędzić chwilę i posłuchać tej prezentacji:
http://familo.biz/m/bez-kategorii/dlaczego-warto-przystapic-do-familo-wg-slawka-lutra/
Pozdrawiam Grażyna
Nadrzędny Autor Logika Dodany 2012-12-29 09:57 Zmieniony 2012-12-29 10:05
Grażyno.  Zaczęłam zarabiać w programach partnerskich i dziś są moim źródłem dochodu pasywnego. Miałam okazję poznać (internetowo) młodego chłopaka, niesłyszącego. - Młodzi są bardziej pojętni, więc on zarabiał znacznie lepiej aniżeli ja. - Ale też wcześniej rozpoczął takie zarabianie. Miał tylko problem. Nie mógł z filmów szkoleniowych. Pokonał to, czytając i pytając. Aktualnie uczestniczy w Projekcie Agrabla. (na pewno nasz)
Ten młody człowiek zmobilizował mnie do proponowania tego rodzaju pracy (w internecie) innym osobom niepełnosprawnym. Niestety, Najpierw trzeba by zmieniać mentalność ludzi, a tego nie dokonamy my - Oni sami muszą tego chcieć.

Proszę aby nikt nie brał tego za obrazę. Mentalność nasza to program umysłu przez lata wpajany pokoleniom. Wypowiedzi w stylu „naciągacze” , „piramidy” itp. to też program. Ale zaprojektowaliśmy tak ludzi, my sami. Kiedy wchodziły na polski rynek pierwsze systemy network, mlm itp. gdzie często kryły się pod nimi piramidy. Ktoś przed laty wymyślił dobry system wsparcia dla biednych, ktoś inny wykorzystał ten system do zgarnięcia jak najwięcej dla siebie, kosztem (wiarą i nadzieją) innych. Dziś można to odróżnić, ale trzeba patrzeć i myśleć zamiast z góry wszystko negować. - W ten sposób negujemy swoją szansę na lepsze jutro.
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-01-22 10:39
kiepski pomysł, jest to program oparty na tworzeniu tzw sieci poleconych a co jak ktoś nie może pozyskać poleconych ? przecież nie będę przekonywać kogoś kto nie ma komputera i dostępu do internetu żeby był moim poleconym, nie będę też zaczepiać przypadkowych ludzi na ulicy w tym celu
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-02-04 14:41
to nie do końca tak, korzystam z internetu w czytelni lub grzecznościowo bo nie mam komputera czy laptopa i nie mam internetu, telefony z dostępem do netu też nie mam, utrzymuję się z zasiłków okresowych i czasem dostaję celowy, ponadto w tego rodzaju przedsięwzięciach należy mieć siatkę poleconych, nie mogę czegoś takie stworzyć bo nie mam znajomych, wiem że to dziwnie zabrzmi ale moją jedyną znajomą jest osoba która też nie ma komputera i nie korzysta z internetu, więc nie jest to opłacalne
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / SZANSA (7006 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill