www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Orzeczenie o niepełnosprawności czy odwoływać się ? (2012 - wyświetleń)
- Autor Iwom Dodany 2012-07-31 15:38
Witam i mam pytanie bylem na komisi  i nie dostałem żadnego stopnia niepełnosprawności.
Rozpoznanie choroby;
Pooperacyjne rożnowzroczności z praktyczna ślepata z powodu zabiegu operacyjnego usunięcia zaćmy wrodzonej oka prawego. Zaburzenia akomodacji oka lewego o typie nie symetralnej akomodacji bardziej nasilone do dali
Ocena wyników lekarski;
Brak możliwości poprawienia ostrości wzroki oka prawego Można przeprowadzić ćwiczenia dla oka lewego.
I dostałem odmowę
Uzasadnienie ;
Na podstawie przeprowadzonego badania ( Jakiego badania nie milem zadnych badana okulistycznych na komisji....) oraz dostarczonej dokumentacji medycznej nie stwierdzono naruszenia sprawności organizmu kwalifikującego w/w do przyznania stopnia niepełnosprawności. Wnioskodawca posiada pełna zdolność do samodzielnej egzystencji oraz nie wymaga opieki lub pomocy osób drugich w celu pełnienia ról społecznych oraz może podjąć zatrudnienie na otwartym rynku pracy.( podjąć prace mogę tylko jako masażysta bo nie mam przeciw skazań a reszcze są i jedynie na prace na parteże i nie ciezko fizyczne )Mając powyższe na uwadze postanowiono ja w sentencji .

Wiec tego nie rozumie jak jedno oczny nie może dostać żadnego stopnia ktoś mi może powiedzieć jak napisać odwołanie do zespołu w Krakowie.Orzecznie potrzebuje do szkoły i ewtualnie do pracy.Mam 20 Lat od urodzenia jestem jedno oczny zabieg był w 1993 roku.
Jak napisać UZASADNIENIE;
(wskaż dlaczego punkty przez Ciebie wymienione powinny zostać zmienione, np. ze względu na niezgodnośd ze stanem faktycznym lub prawnym).
Przepraszam jestem zielony ktoś mi może doradzić coś.
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-07-31 16:10
Nie znam się na tym ale proponuję byś wczytał się w linki na tym wątku.

http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?tid=6128
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Orzeczenie o niepełnosprawności czy odwoływać się ? (2012 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill