www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / własna dział-dofinansowanie po odwieszeniu działalności (2222 - wyświetleń)
Autor kksch Dodany 2012-10-07 11:42
dzień dobry, jestem zatrudniona w ZPCHR ale z końcem m-ca kończy mi się umowa i wiem, że nie zostanie przedłużona. Mam orzeczenie o umiarkowanym stopniu z Powiatowego Zespołu ds orzekania o niepełn. Obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim i złożyłam wniosek do ZUS o przyznanie świadczenia rehabilitacyjnego. Mam pytanie, z jakich programów pomocowych mogę skorzystać jeżeli nie otrzymam świadczenia i zarejestruję się w Urzędzie Pracy? Wiem, że z pracą w moim mieście jest bardzo trudno, zwłaszcza że ostatnio miały miejsce masowe zwolnienia w fabrykach. Myślałam o założeniu własnej działalności, sklep z odzieżą ale czy nie wiem należy mi się dofinansowanie gdyż 10 lat temu miałam własną działalność-ubezpieczenia, co prawda nie przynosiła zysków i musiałam ją zamknąć po paru miesiącach ale była. Natomiast wszędzie czytam, że dofinansowanie przysługuje na "założenie" działalności, w moim przypadku została zawieszona. Ponadto słyszałam o dofinansowaniach dla niepełnosprawnych od władz gminnych i miejskich, czy one również dotyczą tylko założenia działalności? Z góry dziękuję za wskazówki
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / własna dział-dofinansowanie po odwieszeniu działalności (2222 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill