www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / ŻYCIE (Strona 2) (33099 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-11-02 17:22
Podoba mi się to :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-11-02 17:23
moim zdaniemto nie szacunek a brak możliwości odejścia w spokoju
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-11-02 17:29
Basia "odejście w spokoju" to moment umierania - ta osoba już umarła.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-11-02 17:49
po śmierci też potrzebuje spokoju
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-11-02 18:00
Wszystko zaczęło się od tego, że Kościół katolicki, nawiązując do  pogańskiego święta Dziadów, ustanowił Dzień Zaduszny, który obchodzony jest zaraz po święcie Wszystkich Świętych. Kolejność tych obchodów nie jest przypadkowa, bo w Kościele katolickim "święci" pełnią znaczącą rolę. I jak to z tradycją bywa, dzisiaj mało kto zastanawia się, że święta te mają źródła pogańskie.
Stad różne zwyczaje z tym związane, ale i one wywodzą się z pogaństwa.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-11-02 18:03
ważna jest pamięc o tych którzy odeszli
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-11-02 18:48
Wracając do pochówków.

Widziałam barwny pogrzeb z instrumentami muzycznymi. Szli cicho i spokojnie rozmawiając. Szli na cmentarz komunalny. Powrót ich był już inny. Wszyscy cieszyli się i tańczyli. Byłam tym zaszokowana ale i zaciekawiona. Takiego pogrzebu już nie udało mi się więcej spotkać.
Nie pytajcie kogo chowali bo sama nie mam pojęcia do dziś jaka to wiara tak chowa. .
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-11-02 19:33
I to jest piękne :-) Sądzę, że szli w smutku - ktoś odszedł, a wracali radośnie - ktoś jest w lepszym świecie? :-)
Ja jestem dzisiaj nadal melancholijnie-wspominkowo nastawiona :-) Myślę o najwspanialszych głosach, które odeszły, a które cieszyły milony :-)
Dla mnie to: Fredi Merkury - Queen i wspaniala muzyka + głos - już św. p.
http://youtu.be/uIdKrSJ6270
Potrafił takie tłumy zachwyconych zgromadzić na Wembley... szkoda Go dla ped...
Edit Piaf malutka kobietka i ogrom głosu...
http://youtu.be/_Iwh0gUnfew
I najpiękniejsza:
http://youtu.be/7TgDfRPh40M
Oczywiście Presley :-)
http://youtu.be/3ZayGR8OWvI
Bez wybielaczy zębów i innych silikonów :-)
http://youtu.be/HZBUb0ElnNY
Ja już kocham tą weglarkę :-)
No i juuuuż dłuuuuugo nic, no może jescze Callas i koniec :-(
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-11-03 10:49
to prawda same sławy
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-11-05 19:42 Zmieniony 2012-11-05 19:45
Basiu, że sławy zgadza się, ale mnie chodzi o to, że głosy nieprzeciętne, niepowtarzalne, niesamowite i w ooogóleee!!! Do tego charyzma :-) Tyle tys. ludzi mało co jest w stanie zauroczyć i przykuć ich uwagę :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-11-06 10:54
mnie nie zachwycają
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-14 23:40
A post wyżej napisałaś że same sławy ? To co z Tobą jest . Brak zdecydowania czy inna dolegliwośc?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-14 23:45
Odpisała logicznie, bo czy muszą ją zachwycać wszystkie sławy?
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-14 23:51
Czy to jest logicznie? Polemizowałbym. Ale po co? nie jesteśmy już studentami :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-14 23:56
Odpowiedz w takim razie na moje pytanie. Czy Ciebie wszystkie światowe sławy zachwycają?
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-15 00:45
Jeśli to są sławy TO TAK. Tylko wiadomo że coś co dla jednego jest sławą dla drugiego nie. Moje sławy mnie zachwycają!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-15 08:41
No tak, Twoje sławy , tak.  Tylko ja miałam na myśli ogólnie uznane sławy światowe, bo taki przykład podała wyżej REA i do tego się odnosimy a nie wymysły jakiegoś mało znaczącego ludzika.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-11-15 20:35
prawda nie wszystkie sławy mnie zachwycają
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-15 22:09
Wymień w takim razie które Cię z wymienionych nie zachwyciły?
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-11-15 22:27
np maria callas reszty pisać mi się nie chce
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-11-17 17:37 Zmieniony 2012-11-17 17:39
Dla biednego banity - walpo... wyjedź do sanatorium - tam dla ciebie może być szansa :-)
http://youtu.be/BpS6xNrnMVc
Przykro mi, że Twoje życie tak wygląda (mimo, że kolesi ci brak było :-( ) ale... ta "dziwka" ci pomoże :-)
http://youtu.be/VwI1YfcrLa4
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-11-17 17:43
ale pojechałaś rea :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-11-17 17:53
To dla Ciebie "słoneczko" - walpozku :-) raczej ze względu na muzykę, ale z treści skorzystać Ci się przyda :-)
http://youtu.be/Se4BKyzG-Xg
Tak poza tym to jest... zajebiste :-) Nie sądzisz? No tak w twoim wieku to już ave Maryja i coś tam, co na pogrzebach się śpiewają :-(
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-26 20:20
Rea, twoja muzyka a przy okazji te słowa tej piosenki wysoce świadczą o twojej "kulturze z RYNSZTOKU"....
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-26 19:39
REA napisała

>Są przesłania naszego Papierza Polaka -


i wymyślìła swoje
lepsze przesłanie

>że wśród o.n. są ludzie wrażliwi, rozumiejący muzykę i słowa mądrych ludzi


z wielką nadzieją .
" takej
mondrej"aż chce się słuchać ;-):-):-):-)
Pisze co wie, wie że są trzy wyjścia.  I czasem sie zastanawia :D

>Zastanawiam się co z Norbim ? Co U Niego słychać?

Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-26 20:13
Przez pewien czas nie pisałem na tym forum, gdyż byłem za goniony obowiązkami administracyjnymi na innych stronach, miałem staż w formie telepracy, ponieważ mam trudności z chodzeniem i daleko nie zajdę... Byłem także zagoniony z obowiązkami związanymi z projektem ze stowarzyszenia, dokładnie, chodziło o sztukę teatralno muzyczną w których główne role grali pensjonariusze lokalnego DPS-u... 
Po pewnym czasie postanowiłem znów zajrzeć na te forum, gdyż miałem odrobinę luzu... Po zalogowaniu, patrzę a tu na pw. odezwała się ni stąd, ni zowąd  Rea... Napisała mi wtedy:
Norbi, dlaczego nie piszesz, martwię się o ciebie.
Teraz wiem, co miała na myśli, bo wszyscy po opuszczali te forum, z powodu zadziornego języka Staruszki i Rea... A na forum zostało tylko paru osób, teraz dochodzę do wniosku, że Ella i Basia też miały te dwie osóbki po wyżej uszu...
To była prawdopodobnie przyczyna odejścia Elli, Basi i wszystkich którzy pisali kiedyś....
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-27 07:14
Pojęcie wszelkie przechodzi, już ci kłamstwo pozostało byle ktoś do ciebie napisał?
W życiu do takich ludzi jak ty nie napisałam na priv. Owszem pisałam właśnie z Elą, Basią i innymi. Nie doczytałam się jednego pochlebnego słowa o tobie czy kiepskim.
Tak mi dziękujesz za współczucie jak i wcześniej - napisałam już o tym - nie możesz pogodzić się z tym, że nie mam życzenia z tobą rozmawiać tak jak ogromna większość od 2008 r.?
Wątek o którym napis. wal... go i słowa jest i spokojnie można przeczytać - na forum, jawnie odpowiedziałam na list tej czapki, że nie mam czasu - zbyt grzecznie i tak,
żeby nie czuł się urażony - zrobiłam poważny błąd. Takim ludziom co dusza czarna, a pod czapką czarna breja nie należy współczuć, ale cóż wszędzie wkleja swoje linki, a widok okropny i uszy bolą :-(  i tak bardzo się chwalił...
Przyczynę odejścia Eli i Basi każdy zna to Walpoz i ty. Sądzisz, że jak Ela zlikwidowała konto to możesz wypisywać co chcesz?

> Autor Ella Dodany 2009-05-13 17:53<
>Norbi nie podam Ci ręki. Pod moją nieobecność nieźle mi "podrobiłeś" opinię. Nie szukaj u mnie poparcia bo prędzej poprę Zembatego niż Ciebie.<
>Autor Ella Dodany 2009-05-15 13:51<
>Jak widzisz Norbi nas jest więcej stojących w obronie szczerbatego Ty zaś jesteś jeden. A wyżywać się możesz na swoich stronkach czy forach. Poczytaj swoje tam posty jak< >pożarliście się w kawiarence własnego forum.Leciały tam słowka aż wstyd.<


Barbara tylko relanium ci kazała zażyć.
Reszta w pakcie.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-27 13:14 Zmieniony 2013-01-27 13:16
Rea, jeśli chodzi o Ellę, to późniejsze relacje po między mną a Ellą  układały się na poziomie bardziej przyzwoitym, a nawet pozytywnym ponieważ doszliśmy do porozumienia ... Ponieważ wzajemnie doszliśmy do wspólnego porozumienia... To tyle na ten temat mam do napisania... A relanium polecam raczej tobie...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / ŻYCIE (Strona 2) (33099 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill