www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Proszę o pomoc w napisaniu odwołania od orzeczenia Powiatowe (3276 - wyświetleń)
- Autor Krysia62 Dodany 2013-01-01 15:27
wszystko jest opisane w poście : jakie dokumenty na orzeczenie o niepełnosprawności. Bardzo proszę o pomoc, bo starałam się sama coś napisać, ale mi to nie wychodzi :-(
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2013-01-02 12:51
1.  Zachowanie lekarz orzecznik co najmniej dziwne – ja bym złożył skargę. Uważam, że warto eliminować z orzecznictwa osoby które zachowują się nieodpowiednio.
2.  Jeśli stopień lekki Pani nie zadawala to ja bym się jednak odwoływał. Prawdą jest jak pisze REA że zdarza się, że zabierają osobie stopień na kolejnej komisji ale dzieje się tak dość rzadko (rozmawiałem z człowiekiem z Wojewódzkiej komisji ds. orzekania – pamiętał dosłownie kilka takich przypadków po 6 latach pracy)
3.  Odwołanie nie musi być dziełem literackim. Proszę napisać dlaczego nie zgadza się Pani z tym orzeczeniem – w zasadzie to co pisze Pani na forum jest już wprawką do odwołania. Jeśli jest Pani z Warszawy to mogę zaoferować konsultacje z prawnikiem. Proszę wówczas o wcześniejszy telefon 22 831 85 82

Wojciech Piętka
Nadrzędny Autor Krysia62 Dodany 2013-01-05 12:35
Bardzo dziękuję za radę :-) Odwołanie już napisałam i wysłałam :-) dowiedziałam się natomiast, że lekarka ta, która tak mnie potraktowała jest chirurgiem i pracuje dodatkowo z ludźmi uzależnionymi :-( lekarz, który poprzednio badał mnie i 2 lata temu przyznał mi stopień umiarkowany jest internistą i bardziej pasuje taka specjalizacja do moich schorzeń :-) teraz zostało mi już tylko czekać co będzie dalej :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Proszę o pomoc w napisaniu odwołania od orzeczenia Powiatowe (3276 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill