www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Witam po przerwie. czy mamy zmiany? (Strona 2) (45933 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-01-20 12:38
Wygląda że administracja forum jest bezdomna na anglojęzyczne wpisy . Operze na jest pomoc każdego dorniericza aby wygonić angoli z pierwszej strony forum. Do pracy O N rodacy ;-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-01-20 12:42
NA PEWNO TEGO CHCESZ?;-)ZEBY POZNIEJ NIE BYŁO.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-01-20 12:45
Zaryzykuje , potem choćby potop;)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-01-20 12:46
DOWALIMY ANGOLOM PRAWIE JAK NA WEMBLEJ>:-)))))))) NO TO PATRZ I PŁACZ.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-01-20 12:48
Co Wy gadacie? Przecież to ktoś swój. Akurat angolom by się chciało nasze forum torpedować. A garbate aniołki nie wierzcie.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-01-20 12:50
BYC MOZE,KTOS WRZUCA NA TŁUMACZA-PO DZIADOWSKU TŁUMACZONE FRAGMENTY Z GAZET LUB KSIAZEK I GŁUPAWA JAK SIE PATRZY.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-01-20 12:53
Zostawmy na razie teorie spiskowe na później  teraz czas na kowno upsss  na " lemblej " ;-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-01-20 21:24
WALDUS ODWOŁALI GONCZE PSY CZY MAJA FIVE O" CLOCK?
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-01-21 13:05
Nie zaglądalem w nocy, ale podobno mieli dużo do sprzątania :-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-01-21 14:49
WIERZYSZ?PEWNIE OPOZNIENI JAK TE POCIAGI PO 120+MINUT.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-02-02 00:25
Dzisiaj mogę napisać że narawdę są zmiany na lepsze. Teraz jest to już forum. Wielotematyczne życiowe forum. w niepamięć odchodzą wyzwiska i osobiste uwagi, w większości wyssane z palca. A ponawiane próby wywoływania burd utwierdzają mnie że to dobra droga.
wróćmy do ogólniejszego obrazu. Każdy może podzielić się swoim spojrzeniem na różne tematy. wiadomo że nikt nie jest alfą i omegą we wszystkich dziedzinach. Nie wystarczyło by nam życia aby poznać choć 10% wiedzy jaką dzisiaj posiada ludzkość.Dlatego czasami trzeba zaufać fachowcom w dziedzinie,
że mają rację ale czasami trzeba im wyraźnie wskazać paluchem jak się mylą.
Wzieło mnie na refleksję po napisaniu postu do Rogala.Mam do niego dużo sympatii i wielką życzliwość.  Cenię go za to że się nie poddaje (mimo ogólnego potępienia jego wyjaśnień)) i to uważam za cenną ceche, obrona swoich przekonań ( tylko bez przesady). Czasami trzeba uznać argumenty drugiej strony.
Wlaściwie ja cenię wszystkich uczestników forum, tego forum. Każdego za coś innego. A to sprawia , że to forum ma barwy. Żywe barwy, które niekiedy tak mnie pochłaniają że zapominam o innych sprawach, czasami nawet o jedzeniu . I choć zdarzają się osobnicki o czarnych barwach
Ale są te barwy ignorowane i  nie czynią już dzisiaj większej szkody.
cieszę się że jesteście choć nie ukrywam że cieszę się równieź że pewne osoby poznikały dwa lata temu.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-02-02 00:40
No proszę jaka ciepła refleksja....

> I choć zdarzają się osobnicki o czarnych barwach



"Bo głupich nie sieją, sami się rodzą, na szczęście wpadają i szybko odchodzą" - cytat z netu
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-02-02 17:01
Co za ludzki pan. Forum już nie forum. Może do jakiejś gazety się zatrudnij razem z w-zet to ktoś tam zawsze przeczyta, a tak ludzie pouciekali. Pogadać mogą tylko na pw. i innym forum, ale tacy jak wy wszędzie się wciśniecie, wszędzie swoje 3 grosze wsadzicie… :-(
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-04 18:35
Kobieta Ty też  częściej myśl  zanim coś  nabazgrasz.  A może to zaraźliwe  i Zygmunt TO od Ciebie złapal ?
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-04-06 07:17 Zmieniony 2014-04-06 07:20
Co "TO"? Ośmielił się samozwańcowi j.w. odpowiedzieć? Nie jest złośliwy, nie robi przytyków, nie manipuluje, nie wyrzuca z forum? Mnie jakoś nie przeszkadzał jego sposób pisania, ani treść. Masz kompleksy?

>Kobieta Ty też  częściej myśl<


TO ma być rada dobrego wujaszka? Czy tylko Ty masz monopol na myślenie jedynie słuszne i prawidłowe? To odsłoń tą tajemnicę - poza nie wystarczy :-) (usmiech jest szczery).
Jak do tej pory to widzę tylko, że wystarczy Ci polukrować i Michorowskim się czujesz wtedy jesteś łaskawy "Waldi" - wiesz chyba, że to kicz.

Mnie "wywołujesz" bo forum zamiera? Czy tak ciągle o mnie myślisz?
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-06 16:55
Na razie przeczytalem trzy razy , jeszcze kilka i doczekasz się odpowiedzi, moze ciemna nocą?
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-04-16 17:06
Jeszcze miesiąc nie upłynął ;-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-04-04 23:58

> Teraz jest to już forum. Wielotematyczne życiowe forum.


Forum to to było zawsze - taka technologia. Tylko Kawiarenka była zasiedlona przez inną ekipę (co jakiś czas następuje zmiana warty i "przeslenie" - teraz jest prawdopodobnie w Twoim  guście, kiedyś będzie odwrotnie, o ile nie wyciągną wtyczki z serwera). Ale charakterystyczne dla tego forum ogólnie jest to, że mówi się o Kawiarence jakby była całym forum (dział Porad CI jest na przykład bardzo "życiowy" ale mało popularny) i że w tej Kawiarence dominuje grupa mniej więcej do piętnastu osób naraz - jedni się czują na swoim miejscu, inni nie. Do następnej rewolucji w szklance wody i zmiany obsady.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-04-05 11:15

> Do następnej rewolucji w szklance wody i zmiany obsady.


Pewnie tak, ale pewnie rewolucji nie będzie, bo jak często pisze na forum osoba wielonickowa, centrum intelektualne (jej centrum?) mieści się i tak na pw. My tutaj, jak można się domyslać z jej wypowiedzi,  to zaledwie minimum małych rozumków.:-)
To może uda mi się trochę tym wpisem sprowokować małą rewolucję?;-)
Prowokacje bywały źrodłem (również) pozytywnych zmian.:-)))
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-04-05 12:41

> To może uda mi się trochę tym wpisem sprowokować małą rewolucję?


A konkretnie jaką, że się tak głupio zapytam?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-04-05 14:58
:-) No taką w szklance wody i może nie całkiem ze zmianą obsady, bo aktualnie piszących by było szkoda, ale taką ze zwiększeniem obsady? Potem podział na dzielnice, na frakcje, na wątki, na coś tam, a potem Unia Forumowa.:-))))) No dobra, trochę żartuję, ale wszystko w ramach rzeczonej prowokacji oczywiście.:-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-04-05 19:03
Trochę nie rozumiem jak chciałabyś ten cel konstruktywnie osiągnąć (ani nie jestem pewna po co - fora, strony itd. są od tego żeby służyć użytkownikom - jeżeli ludzie nie logują się tutaj, to są gdzieś indziej). Ale oczywiście nie muszę - nie moja rewolucja, nie moja sprawa.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-04-05 22:28
Nie bierz tego tak poważnie.:-) Szkoda by było tej wody  w szklance.:-)))
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-04-06 06:46

>Nie bierz tego tak poważnie<


No jasne, jak to wg. Ciebie Iocie brak luzu - ty przecież jesteś tak "entelegentnie" dowcipna.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-06 16:59
wuzetka, Iota  ma czysto praktyczne podejście do forum. Tłumi swoją fantazję i pisze tylko gdy ma wiedzę w temacie albo by doprecyzować temat ;-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-04-06 06:37
Wzeta mam od dawna wy...wygwizdane na ciebie, ale przechodzisz już samą siebie i swoje alter ego. Zygmunt i ja już pisałam wyrażaj się sciśle, nie przerabiaj postów cudzych, nie wciskaj komuś w usta tego czego nie powiedział, tak strasznie się oburzarz jak ktoś przytacza twój jeden post, zaraz jest, że nie to, nie tak, co innego miłaś na myśli - ty dokładnie to co piszesz masz na myśli

>bo jak często pisze na forum osoba wielonickowa, centrum intelektualne (jej centrum?) mieści się i tak na pw<


Pytam osobo z WIELOMA MÓZGAMI jakie często???!! Po 2 miesiącach dokombinowałaś się co miałam na myśli, próbujesz z kiepskim zatrzeć wrażenie - jak potraktowaliście
Zygmunta?

Napisałam co miałam napisać i tyle i tylko tyle. Prowokujesz? NIE TY INSYNUUJESZ, TY POMAWIASZ, SIEJESZ PLOTKI, JESTEŚ ZŁOŚLIWYM, ZŁYM CZŁOWIEKIEM I TYLE.
Nie rozumiesz jak ktoś ci pisze delikatnie. Mistrzem prowokacji na tym forum jest tylko kiepski (ty nie masz o tym pojęcia) mimo, że z ripostami ma poważny kłopot, a tak chce być błyskotliwy - łazi nocami po wątkach i z przed miesięcy odgrzebuje, a riposta mu przychodzi do głowy po wielokrotnym czytaniu, po wielu godzinach. Może celowo żeby zainteresowany nie mógł odpowiedzieć?

Gdzie ja napisałam, że ktoś ma "mały rozumek"?

>My tutaj, jak można się domyslać z jej wypowiedzi,  to zaledwie minimum małych rozumków.<


Może ty lepiej się nie domyślaj i nie staraj się rozumieć - z innych postów wynika, że nawet to co przeczytasz w necie błędnie interpretujesz i doszukujesz się drugiego dna tam gdzie go nie ma.

Ponad to: kto cię upoważnił do wypowiadania sie w imieniu wszystkich z forum? "Wszyscy" to ja też i Ci, którzy nie piszą. Wystarczy, że piszesz na nim jednocześnie pod minimum dwoma nickami.

Tak, tak, wielokrotnie pisałaś, że porządne wykształcenie to masz tylko ty i ci uczacy się za komuny. Wg ciebie wszyscy między 16 a 35 rokiem życia to niedouczone tumany.

>Prowokacje bywały źrodłem (również) pozytywnych zmian<


Czyżbym aż tak trafiła - jesteś wyszkoloną do prowokacji za ubiegłej epoki - ucieły się profity? To pochwal się ilu ludzi przez ciebie płakało?

Ty tylko latasz za każdym wpisem, z wątku na wątek, gdzie tylko się da ( i nie da) podczepiasz się- żeby popisać? Jak widać sprawia ci radość jak komuś dogryziesz, skrytykujesz, pouczysz, wszystko źle, nie tak, a jak już ściągniesz boty (cyborga) żeby opluć to szczyt szczęścia - oddychasz z ulgą i lepiej ci się śpi - kogoś mi to przypomina.

Jakim "centrum" i jakim "intelektualnym" jest kawiarenka na tym forum? Twoje epopeje, które i tak chyba mało kto czyta? To zwykłe miejsce gdzie się powinno pogadać o przysłowiowej pogodzie - teraz już nie (niestety).

Co to jest forum i czemu służy napisała ci Iota - jak sądzę kształcona już po stanie wojennym, a jaka inteligentna.

Nie pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-04-06 08:05
hahahaha:))))) Nie dalej jak wczoraj zakładam się, że Ty wejdziesz i napsioczysz.:-))) BINGO! Wygrałam.:-)
Stek bzdur napisałaś, frustracje wywaliłaś własne i tyle. Coś Ci się nie wiedzie ostatnio?
Zjadliwe interpretacje, czyli zezowaty ogląd świata, albo po prostu projekcja. Wtedy się pisze posty takie jak Ty i pisze głupoty jak Ty..
Długo wytrzymałaś i wybuchłaś ze zdwojona siłą.!:-))))))A miałaś do mnie nie pisać, hihi :-):-) Uważaj na nadmiar żółci w organizmie.:-)))
http://www.youtube.com/watch?v=7ySPsLrInuI
I rym cym cym i hop sa, sa.:-)))
Tylko tyle Ci mogę odpowiedzieć, w dobrym humorze. :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-04-06 08:22
Weś jakieś leki, ale nie na gardło ;-) Napisałam tylko i wyłącznie prawdę - PRZECZYTAJ SOBIE MÓJ POST I SWOJE WRAZ Z TYM OSTATNIM. TAK DOBRZE W TAK DOBRYCH UCZELNIACH PRZEZ TAK DOBRYCH WYKŁADOWCÓW UCZONA I TYLKO TO MA BYĆ ARGUMENT? Baaaardzo treściwy, a jaki konstruktywny. Masz rację rym cym cym ci jest, fakt.
No przecież podobno tylko ja na pw. piszę to co z rodziną (jak ją masz) o mnie rozmawiasz - jestem wzruszona.
Nie sądź innych wzeto wg siebie to, że jesteś "jak motylek" i w necie i tv i ogródek i wnuki i iiiii jednocześnie nie znaczy, że wszyscy. I nie nagle i nie nazbierało cały czas piszę to samo tyle, że nie łapiesz.

Jeszcze jedno: wytłumacz mi po co, czemu ciągle piszesz o dobrym swym humorze sądzisz,że mnie to obchodzi?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-04-06 08:29
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-04-06 08:35
Nie wchodzę z zasady na twoje linki i tłumaczę: mnie nie obchodzi twój humor
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-04-06 08:47
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2014-04-06 14:21
Faktycznie, po przerwie widać zmiany. :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-06 16:51
Masz rację z nazwy i technologii to zawsze bylo forum. Ale forum to również miejsce spotkań, rozmow ludzi ktorym się chce rozmawiać i nie tylko bo mozna się tu też uśmiechać (emotikony:)
Jest takie jakie być powinno -żywe. Naturalne. Zwykłe miejsce niezwykłych ludzi. Czy Ty sugerujesz że będą zmiany na gorsze lub wiesz coś o tejemniczej wtyczce?
Wedlug mnie Kawiarenka jest sercem forum. Tzw. działy CI są tylko miejscem gdzie ludzie piszą gdy mają problem. Są tam też osoby które odpowiadają, podpowiadają, doradzają (i chwala im za to) innym jak rozwiazac kłopotliwe sytuacje. Natomiast Kawiarenka to miejsce gdzie bywamy nie tylko z problemami.
To miejsce jest jak , jak poczekalnia na dworcu.  Tu przecinaja się nasze drogi w podróży jakim jest życie.  Raz jedziemy w tym samym kierunku, innym razem w przeciwną stronę.  zalezy to tylko czy korzystamy z tego samego pociągu. A rodzaju pociągów jest duzo: zwykle, pospieszne, lokalne, towarowe, okresowe, turystyczne itp. Ktorym pojedziemy lub raczej chcemy podróżować zalezy od Nas forumowiczow.
Najwazniejsze aby z nich korzystać.
no to see you :-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2014-04-06 17:30

>Zwykłe miejsce niezwykłych ludzi.<


Ładnie napisałeś, Waldku.
Forum jest potrzebne i to bardzo. To miejsce gdzie mogą się spotkać ludzie różni i podobni do siebie, podzielić, wesprzeć, czasami nawet poróżnić.
Marzeniem jest zapewne, aby tu była sielanka. Samo życie.
Jestem jednak pewna, że gdyby komuś z nas działa się krzywda - można liczyć na siebie, nawzajem. Czasami wystarczy słowo, dobre słowo, a innym razem porządny kop, aby się szybciej podnieść.

Jesteśmy różni, mamy różne problemy, w tym zdrowotne...ale, jeśli kogoś długo nie ma na forum, a szczególnie tej osoby, która jest aktywna, pojawia się pytanie - co z nim, może chory? Nie macie tak?
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-04-06 18:01

> Nie macie tak?


Szczerze? Nie.

To znaczy, oczywiście może być tak że ktoś jest chory (pogrzeby też się zdarzają). Ale może być mnóstwo innych powodów, łączne z takimi że się komuś przestało podobać, wypalił się albo znalazł inne miejsce - to forum to nie cały Internet przecież. Pomijając takie bardzo zdrowe jak "spędza czas z rodziną i nie ma czasu na takie coś".
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-06 18:26
Tak. Tak mam. Czasami się łapie czytajac forum ze z chęcią bym się pokłócił (to w odniesieniu do Valkirii) .Myślę czy czasami jakaś zła moc typu chroba nie spowodowala, że jej tu niema) Mam tak i mam nadzieje że to mi zostanie .
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-04-06 17:48

> Czy Ty sugerujesz że będą zmiany na gorsze lub wiesz coś o tajemniczej wtyczce?


Sugeruję, sugerowałam i sugerować będę, że:

a) To forum przeszło już ileś rewolucji i zmian obsady, przejdzie kiedyś kolejne. Na gorsze, na lepsze, na ukos, na wspak i w ósemkę z supełkiem.
b) To jest twór czysto wirtualny, istnieje tylko do czasu aż ktoś kiedyś wyłączy serwer. Dosłownie.

Nie ma w tym żadnych tajemnic. Prosta internetowa logika.

Rozumiem, że ktoś się przywiązuje do forum albo strony jak sam zbudował albo dosłownie pomagał budować. Rozumiem, że ktoś nawiązuje przyjaźnie i przywiązuje się do żywych, prawdziwych ludzi za pseudonimami. Ale przywiązywania się do ani teorii o „forum”, jeżeli samemu się go nie stawiało, trochę nie rozumiem. Forum jest jak kawałek chodnika – przyjdzie kto zechce, przejdzie kto zechce.

Jak sobie porównuję Twoje dawne manifesty programowe i zachowania z deklaracją, że „teraz to jest forum” to mi jednak (nie wykluczam że niesłusznie) wychodzi „teraz to jest FORUM bo mnie się podoba”. A cały cymes w tym, że zawsze komuś akurat się podoba, a komuś nie. To forum nie jest bardziej forum dlatego, że aktualnie jest – jak wnioskuję – bardziej po Twojemu, tak jak chodnik nie jest bardziej chodnikiem tylko dlatego, że akurat na nim stoję.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-04-06 18:01

> w ósemkę z supełkiem.<


To mi się bardzo podoba. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-04-06 18:02 Zmieniony 2014-04-06 18:09
Cieszę się. :-)

{Edit: nie zdaję - swoim zwyczajem - raportu z gotowania i pieczenia, to przynajmniej tu masz jakieś zyski :-))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-04-06 18:34
A  od czasu do czasu miło by było "usłyszeć" taki kuchenny raport. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-04-06 18:40
Wiesz nie od dzisiaj co ja myślę o informowaniu świata o tym, że np. właśnie jem rozgotowany ryż. :-) Nie ma takiej opcji. :-)

[przykład fikcyjny, zbliżony do realiów]
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-04-06 18:44
E tam, cały świat tego nie czyta, co najwyżej pół. :-)) Ok, wiem. :-))
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-04-06 21:09
A choćby i nikt nie czytał, mój ryż ma być na talerzu, a nie na forum. :-)

O przygodach rozpaplanego ryżu mogę najwyżej komedie slapstickowe dla dobrych znajomych pisać. :-) [tak, to wyjątkowo JEST aluzja]
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-06 18:36
Nie porównywał bym zmian osobowych do rewolucji.
Zgodzę się że najwiekszym zagrozeniem jest wyciągnięcie wtyczki.
Moze to tylko chodnik, ale gdy uzytkownicy nie będą niszczyli jego plytek, nie będą wykopywac dziur, to chodnik nigdy nie bedzie pusty.
Będzie jak bulwar. Wielkie spacerowisko różnych osobowości.  Barwne gwarne i żywe. A każdy na nim może ustawić znak aby zatrzymał się ktoś inny choć na chwilę w jego uliczce.
see you
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-04-06 18:40

>Nie porównywał bym zmian osobowych do rewolucji.<


A w życiu tak jest. Rewolucja i na stołkach już siedzą inne osoby. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-06 18:42
no dobra ale ile tych rewolucji zdaza się w zyciu człowieka jedna, dwie czasami wcale :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-04-06 18:46
Takich własnych, prywatnych rewolucji, to w ciągu naszego życia uzbiera się troszkę. Myślę , że nawet wśród szczęśliwców nie ma takiego, którego życiem coś by nie wstrząsnęło. :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-06 18:49
jesli wygranie miliona w totka też porownamy do rewolucji to tak. Takiego typu rewolucjie mamy przynajmniej raz w miesiacu, gdy wplywa Ci cos na Twoje konto.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-04-06 18:56
Jak wpływa coś tam, to nie rewolucja. :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-06 19:08
ale gdyby nie wpłynęło to by byla :-)))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Witam po przerwie. czy mamy zmiany? (Strona 2) (45933 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill