www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Jaki jest Leśnik w Sopocie ? (5025 - wyświetleń)
- Autor cicha Dodany 2013-03-18 21:34
Jestem obecnie  w Leśniku w Sopocie. Posiłki i zabiegi idzie wytrzymac. Pokoje tylko 4 osobowe. Pokoje 2 osobowe to tylko dla małzeństw .Za  1 osobowy należy się wykłócic i dla cieżko chorych. za lepsze zabiegi nalezy zapłacic.Dodatkowa opłata za korzystanie z telewizora to 85,50.Czau wolnego nie ma czym wypełnic,bardzo daleko do morza ponad 5 km.Łazienka  z prysznicem i wc zajmuje powierzchnię 2m 2.Ciasne pokoje jak dla 4 osób D o D sie trze.Gdyby mik dopłacali to więcej tu nie przyjadę.
                                                                wk.....na kuracjuszka.
Nadrzędny Autor janus Dodany 2013-03-19 15:54
Nie dopłaca się za lepsze zabiegi tylko za lepsze ich wykonanie i to najlepiej wykonującemu do kieszeni(historia stara jak świat), rehabilitanci zatrudnieni w takich ośrodkach zazwyczaj mają najniższą krajową więc swoją pracę wykonują na zasadzie "jaka płaca taka praca" dlatego lepiej zapłacić wykonującemu niż w kasie czy biurze
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Jaki jest Leśnik w Sopocie ? (5025 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill