www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / orzeczenia (3209 - wyświetleń)
- Autor exa Dodany 2013-04-08 20:57
Proszę o informację , miałam orzeczony znaczny stopień na rok i wystąpiłam o przedłużenie ale przyznali mi stopień umiarkowany. Chciałabym się odwołać ale nie wiem czy jeśli nie uwzględnią odwołania istnieje możliwość żeby zabrali mi to które już mam? Bardzo proszę o informację na ten temat. Dziękuję
Nadrzędny - Autor małgorzata1980 Dodany 2013-04-09 08:51
komisja moze wszystko a my mozemy tylko gdybac
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2013-04-09 11:16
Strach, że zabiorą nie może być powodem nieodwoływania się. Skoro nie zgadzasz się z treścią orzeczenia, to piszesz odwołanie. Na czas odwołania obowiązuje to orzeczenie, które jest w danej chwili aktuale. Nie sądzę, aby Twój stan zdrowia, aż tak diametralnie się polepszył w ciągu roku czasu. Są przecież inni lekarze, ktorzy zaopiniowali Twój wniosek, jak i lekarze biegli, których będzie można powołać na etapie odwoływania się do sądu. Warto walczyć o swoje, instytucje czasami liczą na to, że ludziom nie będzie chcialo się pisemka napisać. Masz prawo do odwolania? Masz! Więc zrób to jak najprędzej, sama wiesz najlepiej jaki jest Twój stan zdrowia. Statystyki wskazują, że warto się odwoływać. Odwagi.
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2013-04-09 11:44
Popieram Ulene - trzeba próbować
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / orzeczenia (3209 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill