www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Korwin-Mikke (Strona 2) (63393 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-16 10:29
:-))))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-16 10:33
I zaczęły brody nosić.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-16 11:52
Jeśli chodzi Ci o brodacza z Eurowizji, to był facet z brodą przebrany za kobietę.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-21 14:23
My mamy tez swoja kobietę ale z wąsami. To Andzej spod Krakowa.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-16 15:51 Zmieniony 2014-05-16 15:56

>Nie lubię pisać o sobie,<


To już kokieteria (zauważ, że nie piszę "złośliwie") :-)

A wtedy słyszałaś ("podsłuchałaś" mimochodem) co po roku szkolnym mówią o tym te zdrowe i te chore? Nie sądzę.

Często taka "integracja na siłę" robi więcej szkody w późniejszym postrzeganiu niepełnosprawnych.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-16 11:41
Ja też na początku zbyt impulsywnie podchodziłem do słów Korwina na temat niepełnosprawnych, lecz po przemyśleniu dochodzę do wniosku, iż ma dużo racji... Jednak, jeśli chodzi o kościelne sprawy. aby kościołowi dać władzę, mówię "nie", ponieważ kościół ma już za dużo "władzy" i uważam, że to wystarczy...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-16 11:50
Korwin ma "dla każdego coś dobrego" i dzięki temu zyskuje poparcie. Zrobił wokół siebie dużo szumu przez kontrowersyjne wypowiedzi.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-16 12:00
Wszystko, co mówił przedtem, to tak samo mówi dziś... Na tym polega taktyka Korwina...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-16 12:02
On jest za rozdziałem KK od państwa
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-16 12:40
To ok, jeśli tak jest...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-16 12:40
Może przeczytaj jakie miejscami sypie kawałki w dziale gospodarka.:-) Popierasz dalej?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kongres_Nowej_Prawicy
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-16 13:37
Na pewno bardziej, niż tych wszystkich socjalistów.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-16 16:04
No Rogaliku miły "wróciłeś" :-) Mówię o treści postów - nic więcej nie trzeba dodawać.
Kobiety i w XVIII w. dawały sobie radę ;-) Kobieta ma być kobieca i tyle, a mężczyzna mężczyzną - ma mieć ....
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-17 10:39
Zawsze glosowalem na Korwina , mimo ze nie mial szans.
teraz tez zagłosuje na niego
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-17 11:19
Też uważasz, że "kobiety do garów"?
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-17 12:54
Ja uwazam ze kobiety bardziej,lepiej się  sprawdzajas  przy
tych czynnościacb :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-17 13:06
W mojej rodzinie panowie równie dobrze sobie z tym radzą. :-))))))
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-17 13:11
Oczywiście  jak mus to mus  ale już w czasach kamienia
lupanego  polowaniem zajmowali się  faceci ;-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-17 17:59
A dobrze Ci Lidzia było i "do garów" i do pracy i do dzieci? Pewnie, mąż ugotuje i dzieckiem też się zajmie. Tylko czy nie łatwiej jak się dogadają i jest podział ról. Jedna kobieta chce "pachnieć i leżeć" inna ciągnikiem jeździć ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-05-17 18:13
Wyżej dałam do zrozumienia, że nie jestem za słowami "kobiety do garów". :-) A leżeć, to ja będę jak mnie do końca choroba powali. :-(:-)

Tak, podział ról. Czasami samo życie nam ten podział narzuca. Wszelkie umowy biorą w łeb, jak nam się sytuacja życiowa zmienia.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-05-17 20:01

>Ja uwazam ze kobiety bardziej,lepiej się  sprawdzajas  przy tych czynnościacb :-)


Jeżeli tak uważasz, to przestrzegam Cię przed stołowaniem się w renomowanych restauracjach. Tam w przeważającej większości kucharzami są mężczyźni. :-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-19 16:11
Ostatnio korzystam z baru  a bardziej z gillan gdzie dania przygotowuje .i szef kuchni ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-05-19 12:58
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/faz-o-fenomenie-janusza-korwin-mikkego/rsvyy
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-19 13:08
Trochę o Korwinie.

"- Nie planuję wysadzenia w powietrze gmachu Parlamentu Europejskiego, przynajmniej na razie. Nie będę przerabiał budynku Komisji Europejskiej, przynajmniej na razie, na dom publiczny. Na razie się wstrzymuję z tego typu działaniami. Jak wejdziemy do tego budynku, to chwilę pomyślimy, jak to robić - powiedział lider KNP."

"Kiedyś karty były dla mnie głównym sposobem utrzymywania rodziny. Pamiętam jedne wakacje, które spędziłem na graniu w brydża ze znanym okulistą i prawnikiem z kancelarii Lecha Wałęsy. Wtedy na stoliku były niemałe pieniądze! Ale w pokera grywałem głównie po melinach. Z różnymi ludźmi." z wywiadu

"„Dla mnie nie ma różnicy, czy mówimy o Hitlerze, Kwaśniewskim, Kaczyńskim czy Tusku – wszystko to dla mnie czerwone świnie.”" Kaczyński też? No to jestem w szoku.:-)

„Mordowanie milionów ludzi nie było celem Hitlera. Niech mi pan pokaże chociaż jedno zdanie, w które będzie świadczyć o tym, że wiedział o eksterminacji Żydów. Gdyby dziś stanął przed sądem, musiałby zostać uniewinniony.” - nowa prawica, nowa historia????

„To jest skandaliczna sprawa! To tylko dowodzi, jaki w Polsce jest zamordyzm!..." A to o czym? O ustawie ąmieciowej! :-)))))))

"Według Pana Korwina Józef Piłsudski to niemiecki agent,  bandyta i osoba która nie posiadała wykształcenia wojskowego

Za takie słowa Pan Korwin powinien zostać skreślony z życia publicznego na zawsze i mimo, iż w większości spraw się z nim zgadzam to te słowa budzą we mnie obrzydzenie. Najlepsze jest to, że pod tym względem nie ma z Panem Korwinem w ogóle dyskusji. Każda osoba która uważa inaczej jest podatna na manipulacje, na propagandę, jest w błędzie i jest idiotą…" - cytat z opinią o JKM zaczerpnięty z sieci

"Według Pana Korwina Lenin był także niemieckim agentem i uwaga! Wojna bolszewicka była niepotrzebna… bo „niemiecki agent Piłsudski” i agent Lenin byli po jednej stronie…"  - czy to jeszcze oburza, czy już tylko śmieszy?

"Korwin jako intelektualny nieudacznik. Podejmował bodaj pięć kierunków studiów, ale z każdego wyleciał. Skończył... filozofię. Za komuny. Osobiście uwielbiam filozofię, ale fakt, iż JKM wyleciał z matematyki, a skończył marksizm, może świadczyć o jego problemach z logicznym myśleniem.
Pochlebne wypowiedzi o Putinie, Hitlerze, zapędy dyktatorskie, chęć odebrania nam naszych praw. Może wprowadzić cenzurę?
On nas publicznie obraża, wyzywając od bolszewika każdego, kto się z nim nie zgadza."

to stąd
http://g.giustiniani.salon24.pl/584517,dlaczego-chrzescijanin-nie-glosuje-na-korwina

„o posyłaniu kobiet na mammografię nie powinna decydować ustawa, nie powinna decydować kobieta – lecz Pan Małżonek!” – pisał na blogu.
Geje, oznajmił Korwin-Mikke, to „banda chamów importowanych z zagranicy”…
„Kiedy kobieta ma pryszcz na twarzy – stara się nie wychodzić z mieszkania. Podobnie z inwalidami”.

Wnikliwa, krytyczna  i uprzedzam obszerna analiza korwinizmu tu:
http://racjonalista.tv/janusz-korwin-mikke-ultrakonserwa-mylnie-brany-za-liberala/

No i kto nadal  za Korwinem??? Bo ja zdecydowanie nie.
Wystarczą mi te przytoczone jego wypowiedzi.
:-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-05-19 17:48
Kaligula mógł konia mianować senatorem to, dlaczego niektórzy Polacy nie mogą wybrać JKM?  Każdy wybiera reprezentanta według własnych możliwości intelektualnych.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-19 18:26
I ty piszesz zeby nie obrazac nikogo. Tym jednym wpisrm obraziles caly jego elektorat. Lepszy paliglup jak rozumiem i jego lewaccy pajace.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-05-19 20:21
Trochę więcej Korwina:

"Idiota z dyp­lo­mem to ta­ki sam idiota, jak przed­tem – tyl­ko z pretensjami".

"Dyk­ta­tury dzielą się na dob­re i złe.De­mok­racja jest zaw­sze głupia. "

Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-19 20:27
I ma rację, z tym, że nic mądrzejszego od demokracji nie wymyślono.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-20 11:05
Polska demokracja, to taka, jak w świecie zwierząt, wyobraź sobie, że są dwa wilki uzbrojone i jedna bezbronna owieczka,  a w demokracji liczy się tylko większość... Więc jakie szanse ma ta bezbronna owieczka w stosunku do uzbrojonych wilków??? To jest właśnie Polska demokracja...
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-05-20 12:23
W odpowiedzi do 62norbi03
Zabawa w demokrację i równe prawa, jest dobra dla dzieci. One bardzo łatwo chłoną takie hasła. Choć i one szybko zaczynają łapać, jak to się ma do rzeczywistości. W Polsce, takimi hasłami zasłania się to, co nie pasuje do ideologii tegoż. W takie bzdury nie bawią się od lat ustawieni finansowo,  gdyż im to nie potrzebne. Chyba, że zabawa w te klocki, pomnoży ich kiese. A, co to ma wspólnego z demokracją?
A cała szara masa, żyjąca na ciągłym deficycie, rok w rok oczekuje na tę demokrację, która wreszcie odmieni ich żywot,  lecz lata mijają, prywatny sektor wcąż się bogaci, zresztą rządzący również na niedostatek nie narzekają, a reszta nadal naiwnie czeka na cud.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-20 13:37
Mieć demokrację, która prowadzi do biedy, to głupota...
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-05-20 15:56
Ja powiedziałbym inaczej. Demokracja to "fata morgana", dla biednych. W jej blasku naiwni, czują się wolni. Dla ustawionych finansowo,  to sposó na ukojenie większego kawałka torta dla siebie. Po to zasłona zwana demokracją,  by nikt się nie przysiadł.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-20 12:41
Kazda jest taka.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-20 13:14
Więc wolę Korwina i jego monarchistyczny ustrój...  Niestety...
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-05-21 06:22
W odpowiedzi dla: rogal160
To tylko dowodzi, iż mentalność w Polsce stanęła w miejscu. Skoro wciąż, i wciąż powtarza się te same błędy, wiedząc, iż są błędami. Tylko, że coś mi się wydaje, iż elicie rządzącej w tym Kraju jest to na rękę. Gdzie znajdą tak podatny grunt, dla własnych interesów.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-19 20:41
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Janusz-Korwin-Mikke-Jose-Manuel-Barroso-to-ukryty-maoista-bedzie-siedziec,wid,16616576,wiadomosc.html?ticaid=112c15&_ticrsn=3

Nie skomentuję. Wszystko jasne. :-(
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-19 20:55
Zauważcie jedną rzecz. Skoczyły mu sondaże ruszyła nagonka medialna.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-19 21:08
Dziwisz się? Chyba nie. W polityce (i nie tylko) to normalka.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-19 21:49
Ja się nie dziwię. Wskazuję na mechanizm - obawa przed zmianą status quo.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-05-19 22:03
Młodzież lubi Karwina-Mikke :-) Chyba podrepczę za młodymi :-) :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-20 04:34
To Cię pogoni "do garów" i nie pozwoli głosować, bo tak m.i. mówi o kobietach. Już nie powtórzę co sądzi o ON.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-05-20 05:53
Historia zna przypadki, gdzie młodzież mamiono wizją pokoju, a zupełnie coś innego wyszło. Choćby ten przykład(kliknij).
Jak z życiorysu JKM wynika, w całym swoim życiu - z wyjątkiem gry w karty - nic wielkiego nie dokonał.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-20 07:40
Ale kiedy podsumujemy 'dokonania' dotychczasowych partii, to nie ma się co dziwić, że pyskówka anarchisty Korwina zdobywa ludzi. Dowodzi to też tego, że nie umiemy pokazywać dotychczasowych dokonań, bo w końcu też są i nie widzieć ich nie można. Tylko prawie wszystko, co się robi jest oblepione winogronami spółek, menedżerów i znajomych królika. Szarakom reszta, czyli...prawie nic. No sorki...10 zł co roku.(zgryźliwość w odniesieniu do rewaloryzacji)
Korwin oprócz zamętu nie zrobi nic. Może przestanie zarabiać na kartach.;-))) Na takiego dziada, który ma kobiety gdzieś i namawia do anarchii nie będę głosowała.
A tak naprawdę czy nie widać, że tylko krzyczy, wyzywa prostacko wszystkich równo, ale nigdy nie powiedział JAK! chce to wszystko osiągnąć.
Szkoły prywatne, szpitale prywatne, komu starczy zyje, komu nie - do nieba marsz?!
Trzeba być ślepym,, aby myśleć, że uwolnienie od podatku rencisty z 1000 zł renty pozwoli mu się leczyć na ubezpieczenie.
No chyba, że chodzi o jeszcze większy cyrk najpierw w UE potem w sejmie....
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-20 07:59
Sa dokonania? Niemozliwe. A wasi sld-tr jak chca zapewnic powszechna szczesliwosc?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-20 08:08
Nigdy nie mówiłam, że nie ma dokonań, ale widziałam, czego nie zrobiono, choć był czas, by zrobić i widziałam, kogo wszyscy mają w czterech literach. Ty nie widziałeś?
Ostatnio dokuczasz wszystkim dość niewybrednie i zauważ, że mało kto Tobie epitetami podobnej wagi jak Twoje sypie.
Czy to przypadkiem o czymś nie świadczy, albo czegoś nie dowodzi?:-) hmmm? :-)
I skąd to "wasi'? Ktoś się tu konkretnie już deklarował? Ty też  nie.
Nie wiem, na kogo będę głosować w wybory krajowe, ale mam już pewne przemyślenia w sprawach głosowania w najbliższą niedzielę.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-20 08:26
O czym swiadczy?
A partie przypisalem stosownie do pogladow.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-20 08:35

> O czym swiadczy?


A dlaczego pytasz?
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-05-20 12:40
Mam pęd do wiedzy.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-20 13:18 Zmieniony 2014-05-20 13:34
Kryształek...
Dobrze prawisz, ja też podrepczę :-)
Choć do młodych już nie należę...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-21 09:24
Norbi???? :-) Każdy sposób, by ośmieszyć Polskę  w UE jest dobry?:-))))))
Nie przeszkadza Ci, że wg niego niepełnosprawni powinni w domu siedzieć jak te kobiety z pryszczami?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Korwin-Mikke (Strona 2) (63393 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill