www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Korwin-Mikke (Strona 3) (63316 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-21 14:25
I ma rację,  ja nie chcialbym oglądać na ulicy kobiet z pryszczami. Niech siedza w gadinecie u dermatologa albo kosmetyczki ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-21 15:04
Uważaj Waldi żeby Tobie kobieta z pryszczami nie powiedziała, że nie chce Cię oglądać na ulicy, bo jesteś za stary i lepiej żebyś w domu grzał fotel. :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-21 15:50
Puki mogę grzac krzeselka w ogródkach piwnych , żadna tak nie powie ;-)

ale gdyby dopadly mnie pryszcze nie wychodziłbym z domu .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-21 15:53
Od tego grzania krzesełek w ogródkach piwnych mogą się zrobić na siedzeniu i wtedy dopiero będzie problem. :-))))))))))
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-21 16:12
Jeszcze w tym roku nie grzalem krzeselek, to raczej mi to nie grozi ;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-21 15:00
w-zetko...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PPtZ4bV9Kvo
Tu masz odpowiedz...
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-21 17:13
I to mnie przekonało ;-) chłopak na europosła, Norbert do samorządu - żadna uchwała ani ustawa nie wejdą w życie - przynajmniej będzie wesoło :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-21 23:13
Może, i będzie ciekawie... Mam niby złą wymowę lecz, jak pamiętacie, przeprowadzałem eksperymenty na tym forum z lektorami czytającymi tekst... I już wykorzystałem go na nie jednej sesji i zebraniu... :-) :-) Mam ten lektor zainstalowany na Tablecie... Piszę moje mowy na zebrania i sesje w domu a także, teraz, gdy mam ten tablet, będę mógł odpowiadać na pytania w czasie zebrań i sesji pisząc tekst, a lektor będzie czytał...  :-) :-) Trzeba pokonywać bariery... No, nie???
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-22 16:19

>Trzeba pokonywać bariery... No, nie???<


Tak jest 62norbi03. Michnik i Korwin też mówią "niewyraźnie".
A każdy wielki człowiek miał jakieś ułomności :-)

W moim poprzednim poście (jednak) nie miałam na myśli Twoich problemów z "mową" :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 09:38
Proponuję przyglądać się mowie ciała i mimice Korwina w tym filmie. To wiele wyjaśni.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-22 10:03
Korwin ma dość specyficzną minikę, sam się przyznał do jąkania się, ma również dość ekscentryczny humor a także sposób bycia...  W prywatnej rozmowie jest bardzo naturalnym człowiekiem... Mam przyjaciół którzy z nim rozmawiali... 
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 10:11
A ja znam kogoś kto był w USA:)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-22 11:07
A ja znam też ludzi którzy byli w USA, w Kanadzie, i nawet w Chinach, w Australii także...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 11:11
Oj, to był cytat:)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-22 11:42
I co z tego, że cytat??? A moja odpowiedź to prawda...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 11:47
Naprawdę, to świadczy o tym, że jesteś wielkim człowiekiem, takie znajomości:)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-22 11:52
Owszem mam szerokie znajomości, lecz daleko mi do wielkości...  Wcale nie jestem wielkim... Nie porównuję się do Aleksandra Wielkiego... :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 11:58
A kogo jeszcze znasz?:-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-22 13:10
Korwina, Buzka, Plury, i wielu, wielu ludzi więcej lub mniej znanych, lubianych... A co to ma do rzeczy....??? Rogal...
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 13:13
W sumie nic:)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 11:19 Zmieniony 2014-05-22 11:22
Ekscentryczny humor? Gdy mówi o kobietach jak męski szowinista? O niepełnosprawnych umysłowo, których nazywa zupełnie inaczej, obrzydliwie dosadnie? Kiedy mówi o homosiach? Człowiek, który ma ambicję być politykiem musi być poprawny, choćby był największym radykałem z największych.
Korwin jest harcownikiem i do tego podejrzewam, że tak cynicznym, że w czasie wywiadów w tv ciągle się śmieje, być może cynicznie z tego, co sam mówi i z samozadowolenia jak łatwo wszystkich w konia robi. Hazardzista....;-) (nie znaczy to, że tępię uśmiech u polityków, nie, nie, ale coś z tym śmiechem u Korwina, gdy mówi rzeczy, które wymieniłam, jest "nie tego"...)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 11:26
Co to znaczy że ma być poprawny? Chwalić facetów przebranych za kobiety i noszących przy tym brodę? Popierać LGBT, gender i inne paskudztwa?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 11:41
Gender to problem wymyślony przez facetów w sukniach, więc jak ktos to podnosi, to nie wie o czym mówi, albo wie tylko z ambony..
Poprawny i poważny  radykał, może to krytykować, ale słownictwo powinien mieć inne. To, które stosuje Korwin, jest poniżej kulturalnego człowieka.
Ja też wielu rzeczy nie popieram, np. wszędzie mniej  lub bardziej otwarcie przenikającego lobby gejowskiego, albo wywalonych piersi z masielniczką między szeroko  rozstawionymi nogami na scenie, ale nie określam tego wulgarnie, gdy krytykuję.

Zresztą, jak ktoś ma takie poglądy jak Korwin, niech na niego głosuje.
Każdy naród ma taką klasę polityczną na jaką zasługuje - nie pamiętam, kto tak powiedział, ale chyba wiele racji w tym jest.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 11:47
A ja piersi popieram i to akurat zdrowy odruch. Widzę, że wracamy do kwestii Kościoła. Dobrze, że mam córkę, bo gdyby mi syna przebierali w sukienki w przedszkolu to bym aferę zrobił, że hej.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 12:37

> A ja piersi popieram i to akurat zdrowy odruch.


Ja nie i to też zdrowy odruch,:-)  trudno, by mnie ekscytowały takie sceny. Odróżniam piękną nagość, podziwiam i kontempluję akty z ekspresją artystyczną i odróżniam  wulgaryzm. Mężczyźnie może się to zacierać, nie przeczę.;-)
Zresztą nie tylko ja to odróżniam. Co do faceta w sukni z brodą...to też nie to.

Do kwestii Krk wróciliśmy, bo wywołałeś gender, jakbyś nie znał o nim prawdy. Głodne kawałki o przebieraniu  chłopców w sukienkę opowiadali na ambonie? A na pewno w wywiadach w tv co bardziej nawiedzeni. Na podstawie jednego idiotycznego przypadku uznali, że to powszechna norma. Celowo, czy przez przeoczenie robili taką aferę? jak myślisz? Ale to nie ten wątek.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-22 12:41

>Głodne kawałki o przebieraniu  chłopców w sukienkę opowiadali na ambonie? A na pewno w wywiadach w tv co bardziej nawiedzeni. <


Masz wnuki w przedszkolu? Jeśli tak , to przeczytaj program nauczania na ten rok. Zdziwisz się. Dobrze, że w niektórych placówkach rodzice jeszcze mają zdrowy rozsądek i nie na wszystko wyrazili zgodę. 
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 12:53
Mam wnuczkę i przedszkole jest wzorcowe. Mowy nie ma o idiotyzmach, program wywieszany dla rodziców co miesiąc, każdy rodzic może o każdej porze wejść na zajęcia. Mogą nawet babcie. Skorzystałam z tego i nawet poprowadziłam na prośbę pani 'babcine zajęcia'. Cudne te maluchy w kółeczku siedziały i słuchały bajek babci.:-) Potem była zabawa ruchowa jako inscenizacja i gdybym tylko młodsza była....nie nie, nie poszłabym pracować do przedszkola, ani do szkoły.:-)))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 12:49
Nawet jeden raz to za dużo. Tak czy inaczej od wychowania są rodzice, a placówki oświatowe nie są od indoktrynacji w jakąkolwiek stronę. Od razu odpowiadam - religia nie jest obowiązkowa.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 12:56
A wiesz jak długo wisiała lista z religią na początku roku? Obchodzili ją wszyscy jak ...nie wyrażam się.
Potem z ociąganiem się zaczęli wpisywać, no bo wiadomo.
A co Korwin w sprawie religii? Jak ma być jak najmniej państwa w państwie, to też tego watykańskiego? (nie mówimy o wierze)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 13:02
Co wiadomo?
Skoro niewierzący się wstydzą to niech mają pretensje do siebie. Korwin jest za rozdziałem Kościoła od państwa i tyle.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-22 11:47
W odpowiedzi dla: w-zetka...
To, które stosuje Korwin, jest poniżej kulturalnego człowieka.
A rozkradanie państwa używając kulturalnych zwrotów, to tak samo poniżej pasa....  :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 12:28
Powiem Ci tak. Niezadowolenie społeczeństwa jest duże i dużo jest pomruku gniewu z różnych powodów.
Każdy niezadowolony klnie na czym świat stoi, a tu znalazł się taki, który za nich nie przebiera w słowach. Ludzie porwani emocjami się z tym utożsamiają i nie słyszą już tych bzdur, które plecie.Słyszą, że nareszcie ktoś "IM" wygarnął i się po "NICH" przejechał. 
Nic tak nie zaciemnia obrazu świata jak emocje, a do tego emocje tłumu.  Ważne jest kto i co chce osiągnąć, tłum mu przygrywa, a potem ten tłum się budzi z ręką w nocniku, bo klasa rządząca mieć będzie zawsze (Korwin też) a masy będą miały prywatne szpitale, przychodnie, prywatne przedszkola i szkoły. Niepełnosprawni nie od państwa mają dostać, a od bogatych obywateli (czekaj tatka latka, az kobyłka zdechnie).
Jak bałwan bez pasów spowoduje wypadek, to inny poszkodowany nie będzie się miał z czego leczyć, a 'bałwan' też będzie biedny i nie zapłaci. Korwin komuś da? Nie. Powiedział wyraźnie, monarcha mu się marzy. Więc i elity i reszta motłochu???
Naprawdę tego nie widać?! Naprawdę wystarczy tylko  krzyczeć, że złodziei trzeba pozamykać, by reszta na resztę ogłuchła i oślepła?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 12:34
A powiedz, to czy ktoś ma zapięte pasy czy nie ma wpływ na prawdopodobieństwo zaistnienia wypadku?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 12:43
To mówi wyznawca Jej Świętobliwości Statystyki?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 12:47
Co ma jedno do drugiego?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 12:59
Uważasz, że nic? To powiedz co się stanie, gdy tylko jeden taki wypadek nastąpi? Bo zadaniem rządzącego jest tworzyć prawo, które ujmie to, co można przewidywać. To Korwin przewiduje, że jak bez pasów to wypadków nagle ubędzie? Gratulacje.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 13:01
Ale o czym Ty mówisz? To czy ja jadę w pasach czy nie nie ma żadnego wpływu na prawdopodobieństwo zaistnienia zdarzenia drogowego. Wpływa za to na ewentualne konsekwencje. Jeśli ja chce mieć większe szanse na utratę zdrowia przy okazji wypadku to moja wola i tyle.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 13:04
No pewnie, każdy bez pasów może sobie walnąc w drzewo, jak chce.  Państwo go wg Korwina nie będzie leczyć, jeśli się nie zabije.
Ja mówię o skutkach, kiedy spowoduje kalectwo innych osób, a nie pokryje leczenia. Przemądry Korwin o tym mówi? czy zapomniał?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 13:08
Ale co u innych osób, że wyleci przez przednią szybę i na kogoś wpadnie? Każdy jest dorosły i niech myśli o konsekwencjach.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 13:16
Nie rozumiem tego, co piszesz. Mówimy o narażaniu innych na skutek anarchii na drogach proponowanej przez Korwina. Ile mamy wypadków i jacy "dorośli" sa kierowcy? Ile postronnych osób cierpi?
Każdy kto jeździ samochodem wie, jak wyglądają cymbały za kierownicą. nagle znikną? Dziś z NFZ leczy państwo, a potem monarcha  Korwin?
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 13:26
Tak i roztoczmy opiekę w każdym aspekcie życia nad społeczeństwem a potem krzyczmy, że jest tak wielu urzędników.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-22 12:53
Statystyki statystykami, też nie lubię statystyk rogalika, lecz co do wypadku, mam takie same zdanie, co rogal... A droga do posiadania uprawnień do prowadzenia pojazdów takich jak auta, motocykle powinna być bardziej restrykcyjna, ponieważ to jest jedyna droga aby zminimalizować wypadki i przyrost osób niepełnosprawnych poszkodowanych w zdarzeniach drogowych...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 13:02
W Polsce jest trudniej zdać prawko nić gdziekolwiek. taka jest obiegowa opinia, a wypadków mamy chyba sporo więcej. Czy mi się wydaje, czy bronicie jazdy bez pasów, bo będzie mniej wypadków?????
Dlaczego nie widzicie tego, co po wypadkach w wersji Korwina?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 13:03
Zdecydowanie Ci się wydaje. Chodzi o wolny wybór!!!
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 13:07
Nie ma wolnego wyboru w sprawach narażania innych. Bo nagle połowa kierowców będzie chciała taki wolny wybór bez pasów, bez ograniczeń szybkości, bo tak też Korwin mówił. Za chwilę wolny wybór w sprawie broni. Żadnych hamulców, żadnych ograniczeń. Bengalia.:-) Tylko, że to anarchia się nazywa i chaos.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 13:15
No i doszliśmy do sedna. Ty jesteś zdania, że Państwo wie lepiej co jest dobre dla obywatela niż on sam. Ja jestem zdania przeciwnego. Państwo ma wkraczać dopiero tam gdzie jeden obywatel robi lub może zrobić drugiemu krzywdę.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 13:20
Nie spłycaj i nie uogólniaj. Państwo ma panować nad sytuacją prawną i przewidywać, za pomocą różnych narzędzi, a ograniczać tam, gdzie tę krzywdę przewiduje. A na drogach ją łatwo przewidzieć, dlatego tworzy się kodeks drogowy.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 13:25
Właśnie nie jest tak. Dochodzimy do teorii policjanta i nocnego stróża. Ja jestem tym drugim, Ty pierwszym. Kodeks przewiduje sytuację gdzie jeden może zrobić krzywdę drugiemu i słusznie, ale do cholery niech się Państwo ode mnie odczepi gdy chcę sobie sam robić krzywdę.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-22 12:41
W-zetko, a co teraz mamy???? Mamy jedynie to, że możemy krzyczeć, manifestować, urządzać okrągłe stoły, a władzy tak czy siak, do jednego ucha wleci a drugim wyleci a nim wyleci, to przejdzie przez amnezję...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 12:46
Dlatego Korwin ma tylu słuchaczy, bo słucha go Gniew, a nie Rozum w ludziach.
Co dalej nie wiadomo. Do Unii powinien wejść ktoś, kto chociaż wstydu nie przyniesie.
A do wyborów w kraju jeszcze trochę czasu jest. Może się ktoś pojawi, bo już wiadomo na czym można ugrać, tyle, że zależy jak dalej się gra.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Korwin-Mikke (Strona 3) (63316 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill