www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Rehabilitacja domowa (1898 - wyświetleń)
- Autor krystyna1958 Dodany 2013-07-17 20:48
Witam.Mam pytanie,wiem,że reh.domowa dla chorych na sm należy się dwa razy w roku.Z powodu braku funduszy niestety można korzystać z niej tylko raz w roku w moim mieście.Ale są utrudnienia w oczekiwaniu na termin rehabilitacji.Jestem osobą poruszającą się na wózku inwalidzkim i mieszkam na 2 piętrze.Z mieszkania prawie nie wychodzę.Czy lekarz aby wypisać skierowanie powinien przyjść na wizytę domową czy ja muszę się męczyć do poradni aby wypisać mi to skierowanie.Zwłaszcza,że 4 miesiące temu byłam na oddziale reh.i pani doktor ma moją dokumentację a nic się nie zmieniło.Chciałam dodać,że poprzednio miałam takie wizyty domowe 2 razy.Ostatnio pani doktor powiedziała mi,że przyjedzie ostatni raz bo nie ma czasu.Pani doktor wie,że nie wychodzę z domu bo pytała się telefonicznie a także będąc na oddziale widziała,że poruszam się wózkiem.Więc nie wiem czy należy się wizyta domowa czy nie.Krystyna
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-07-17 21:00
Cześć Kryśka ;-)) . Zadzwoń do przychodni i poproś o rozmowę z lekarzem (rodzinnym, neurologiem lub rehabilitantem) Pewnie dojdziecie do porozumienia . Pozdrawiam :-).
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Rehabilitacja domowa (1898 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill