www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / OMIJAĆ Z DALEKA IGD SP. Z O.O. !!! (6048 - wyświetleń)
- Autor xeon2012 Dodany 2014-01-17 12:40
Uwaga na oferty z agencji IGD SP. Z O.O. z Warszawy! Podczas rozmowy kwalifikacyjnej pytano mnie o umiejętności konfiguracji oprogramowania, zaś następnego dnia pracodawca przypomniał sobie, że tak naprawdę szuka programisty! Podejście niepoważne i nieuczciwe: rozmowa kwalifikacyjna we wtorek dotyczyła zdalnej konfiguracji oprogramowania, zaś w środę telefonicznie się dopytują czy znam CMS i Jomla. OMIJAĆ Z DALEKA!!!
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2014-01-17 23:31
A za miesiąc zapytają się czy masz ochotę jeszcze dla nich pracować. Potrafią tak rekrutować przez 3 miesiące, następnie wielka cisza.Tam kilka osób rekrutuje, bez związku, jednak wydaje mi się, że wpisują na listę poszukujących pracy i następnie z PFRON biorą dofinansowania, bez względu na wynik rekrutacji.
Nadrzędny Autor xeon2012 Dodany 2014-01-18 08:38
Miałaś może z nimi doczynienia?
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2014-01-18 22:36
Ulena, skąd teza, że jeżeli pracodawca spotka się z kandydatem (jednym z wielu) to ma go później obowiązek zatrudnić albo nie ma prawa proponować mu innego stanowiska, jeżeli uzna, że jego kwalifikacje lepiej się przydadzą na takim...?
Takie "wydaje mi się" to lipa. Jeśli wiesz o przestępstwie - zawiadom kogo trzeba.
Trochę ciężko jest otrzymać dofinansowanie nie nieistniejącą jednostkę - oczywiście, oszust potrafi wiele, ale to trzeba udowodnić...
Nadrzędny - Autor xeon2012 Dodany 2014-01-19 07:37
Chyba nie rozumiesz o co chodzi. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej człowiek jasno mówił, że szuka kogoś kto będzie zdalnie konfigurował komputery pracownikom. Tak się składa, że robiłem to już w poprzedniej firmie, więc znam się na tym. Facet był więc na tak. Ale następnego dnia zadzwonił do mnie z pytaniem czy znam CMS, Jomla i WordPress. Przecież gdybym to znał, napisałbym o tym w CV! Odpowiedziałem, że nie znam tego, wtedy on zakończył rozmowę. Widać więc, że firma szuka programisty (którym nie jestem), a nie zdalnego pomocnika. Nie wiem po co robili mi nadzieję, mogli przeczytać CV PRZED zaproszeniem mnie na rozmowę. Poza tym chyba sami nie wiedzą kogo potrzebują. Jest to po prostu niepoważne.
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2014-01-19 17:18
No właśnie problem w tym, że ja Ciebie rozumiem - po prostu spodziewałeś się czegoś innego.
Natomiast nadal chyba jest także u Ciebie brak zrozumienia - że być może na pierwotne stanowisko znaleziono kogoś lepszego natomiast Ty wydałeś się na tyle ciekawy dla firmy, że próbowano Ci zaproponować coś zbliżonego w branży.
Ale przecież taka rozmowa to także wybór dla Ciebie - nie musisz współpracować z firmą, która wydaje Ci się "niepoważna". To się nazywa kapitalizm - co zrobić.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / OMIJAĆ Z DALEKA IGD SP. Z O.O. !!! (6048 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill