www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / decyzja ZUS Cudowne uzdrowienie!!! (2660 - wyświetleń)
- Autor cbogdan10 Dodany 2014-05-14 13:50
Witam. Otrzymałem dzisiaj decyzję odmowną komisji lekarskiej ZUS Lekarz orzecznik stwierdził że jestem całkowicie niezdolny do pracy, na okres jednego roku. Ja odwołałem się gdyż chciałem by decyzji była no stałe. No i sobie polepszyłem, komisja lekarska wydała nową decyzje, że nie jest pan całkowicie niezdolny do pracy. Reasumując zostałem cudownie uzdrowiony. Czy w naszym cudownym kraju muszą się dziać takie cyrki.      
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2014-05-14 14:56
Akurat tego nie uważam za cyrk - wybacz.
Znając bowiem sytem orzecznictwa obecnie funkcjonujący w Polsce (a skoro Ciebie to dotyczyło - zakładam, że znasz go) - musiałeś sobie zdawać sprawę z takiej możliwości.

Proste - trzeba było przyjąć orzeczenie a za rok spokojnie przedstawić bieżące badania i byłoby po sprawie. Niestety, ale Ty sam sobie to zafundowałeś tym razem, więc nie wyzłaszczaj się tylko okiełznaj emocje i drugim razem podejdź do sprawy racjonalnie i z rozwagą:)
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-14 17:53
Proste: Chciałeś to masz ;-)
Wiele na tym i innych forach pisano, że tak też może być. Poza tym ludzie w realu nie mówili? Teraz Będziesz miał okazję na pisanie, odwoływanie itd. ;-)
No to życzę siły, samozaparcia, powodzenia i pozdrawiam.
Nadrzędny Autor małgorzata1980 Dodany 2014-05-14 17:56
jak dawali trzeba bylo BRAC a teraz sie bedzie sadzil z rok albo dwa
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / decyzja ZUS Cudowne uzdrowienie!!! (2660 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill