www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tu jest miejsce na kłótnie, zawziętość i nienawiść. (Strona 2) (57599 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-03-12 12:38
No no no!

>Uderz w stół a głupota sama się odezwie<


Oj boli cię TadeuszuP jak pisze  Prawda, oj boli!  Ale tak ma być bo ja twoim koszmarem najgorszym jestem który jak cień za twoimi łajdactwami będzie podążał.
Życzę ci wyzdrowiej :-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-03-12 12:57
Prawdo daj juz spokoj,nie mozesz normalnie pisac bez zwady i wyszukiwania kto i co powiedział i kto z kim spi???Kobietą chyba jestes,wiec od kobiety oczekuje sie taktu i wielkodusznosci wiec daj przykład i rozmawiaj a nie wszczynaj niepotrzebnie jatki.
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-03-12 13:11
No no no !
Easyrider dzięki za wpis bo to kolejny mądry głos rozsądku. Ale sam chyba wiesz co tu się dzieje ile łajdactwa w tej wielonickowości a przy okazji knucia za plecami. Dlatego narodziłam się ja - Prawda aby to napiętnować i wyplenić.Niestety moja misja będzie długa i pracowita. Każdy kto chce pomóc jest mile widziany.
Życzenia zdrowia dla TadeuszaP a obecnie pod logo Kobietki.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-12 13:16 Zmieniony 2015-03-12 13:49
Tyle, że prawda powinna opierać się na faktach, niepodważalnych dowodach, a nie na domysłach i teoriach spoiskowych - kiepski wykręt.

Nie rozumiem tutejszej społeczności (z wyjątakami) - życie kopie nas po dupie i zamiast trzymać się razem to jeden drugiemu wilkiem :/
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-03-12 13:19
Prawdo,zakasz rękawy ale tez czasem patrzaj w lustro.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-12 13:35
No no no
Prawdo/Wzetko zacznij od siebie porządki robić,od swojego Forum,pomyśl skąd skoro nikt z zewnątrz nie pisze,wiedziałabym o świeżym dziadku tym od 3900 chyba,kłopotach jednego forumka,o Seci pisac dalej,o kłopotach ze sprzętem czy wnukach z dołu najnowsze wiadomosci?Nadal twierdzisz,ze Tadeusz to ja?A mowią ze krety zimą śpią.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-03-12 13:44

> A mowią ze krety zimą śpią.


Daruj sobie tę Prawdę
Taa...szczególnie te ślepe krety. które mają ok 17 tematów otwartych do czytania przez każdego.
Jak jesteś taka mądra to przytocz coś z wątków ukrytych.Na przykład przed chwilą napisany post.:-)
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-12 13:59
Czytam  książkę J.na bieżąco,troche mniemam przycieżkawa ale trzyma sie tematu.:-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-03-12 14:08
Pływasz ciężko jak siekiera we wodzie, więc powtórzę:
Jak jesteś taka mądra to przytocz coś z wątków ukrytych.Na przykład przed chwilą napisany post.:-)
Ten o 13:41 z wątku na dzień dobry, napisany przeze mnie. A jak nie, to weź i się nie ośmieszaj mały rozumku.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-12 14:11
Wkurzyła sie nam babcia?:-):-):-)Widzisz sama nie wiesz jaki pijar ci pod bokiem robią a ty tu porzadki chcesz robic?Nie bądź śmieszna.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2015-03-12 14:14
:-) Na takich jak Ty nie można się wkurzać.:-) Przecież to chyba widać.:-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-03-12 13:30
Gollum, nie zawsze jest dobrze mówić prawdę, bo klamstwo i fałsz ma więcej sojuszników.
Jak wyszła prawda udokumentowana, to easyrider, ten, który teraz pokój popiera bluzgal do mnie złorzeczeniami, życzył mi uduszenia się (życzył po katolicku), a na priv dostawałam z innego źródełka dziwne listy, że to ja jestem ta zła. Bo skrzywdziłam, bo płacze, bo coś tam jeszcze. Po co więc komu jest prawda udokumentowna, jesli w błocie lepiej było żyć i lepiej się tu żyje nadal, jak się okazuje.
Zaraz też polecą bluzgi z różnych stron. Juz się cieszę, bo każdy dokładnie pokazuje, kto z kim tu trzyma.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-12 13:37 Zmieniony 2015-03-12 13:41
A ty pokazujesz ze nie jestes nieomylna.:-)))Dla siebie założyłaś ten wątek?Zebys miała gdzie żółć wylewać?Skoro tak ci źle to po co tu przychodzisz,nuda u ciebie czy cie juz olały biedronki i amorki?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-03-12 13:49
Nie zapominaj, że ciągle mnie tu wywoływano i posądzano w ostatnim czasie o wszystkie nowe nicki świata.Poza tym z nikim się tu nie żegnałam i jak na razie mam ten kaprys, aby kazdy, kto chce czytać posłuchał, jakie to toksyczne obyczaje tu panują.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-12 13:55
Dlaczego nigdy ani jeden post nie został napisany w tym samym czasie ani przez prawde,ani tracje ani ciebie?Nie ośmieszaj się  lepiej.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-03-12 14:00
A Ty masz w ogóle jakiś rozumek chociaż w szczątkowej formie? Bo serdecznie przepraszam, ale zwątpiłam. A dlaczego inni nie piszą w tym samym czasie?
P.s. Może Ci podpowiem, że może to dowód, że to nicki, które pracują? Ja tak bym myślała.
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-03-12 14:01
Nie wybrnęłaś,kombinuj dalej.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-12 14:23
Miotasz sie Uleczko jak w potrzasku,patrzysz,wąchasz,kazdego pewnie juz przeswietliłas albo to za chwile zrobisz i nic nie pasuje i nic nie wychodzi.Taka zagwostka na stare lata.:-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-03-12 14:29
Uleczko??? :-))) Ty masz ale informacje, a nawet widzisz, co robię? Tylko jakoś tego postu nie możesz przeczytać? Czekasz na ten szczaw i mirabelki? :-)))))))
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-12 14:31
Prześwietlasz prześwietlasz.;-)W przeciwieństwie do ciebie jestem miesożerna,tobie zostaje szczaw.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-03-12 14:32
Dlatego jesteś jaka jesteś.:-) Do kiedyś, bo mi się już znudziłaś.
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-03-12 14:36
Z Bogiem,a nie,bos ty anty.:-)
Nadrzędny Autor Prawda Dodany 2015-03-12 13:52
No no no!

>żółć wylewać?<


Już ci się Tadeuszu vel Kobietka żółć ulewa? I bardzo dobrze bo moje działania przynoszą skutek :-). Pamiętaj że ja Prawda zawsze jestem czujna i każdy twój krok śledzę. Napisz kogo teraz Judaszu próbujesz zwerbować na priw aby komuś szkodzić ?
Jak zwykle życzę ci zdrowia psychicznego.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-12 13:47
Oczywiście, prawda nie zawsze jest dobra, ale kto powiedzial, że trzeba ją wyglaszać publicznie. Są sprawy o których się nie mówi.
A oglaszanie fałszu jako prawdę jest podłe i niegodziwe - spiskowanie również jest godne pogardy.
Co to za misja - wszczynanie awantur? Doszukiwanie się wielonikowości. Od tego powinna być administracja i oni powinni tego pilnować i sprawdzać każde zgłoszenie - tak się działa na większości for internetowych.
Wielonikowość to tylko dowód na czyjiś fałsz i obłudę (oczywiście bywają wyjątki bo z różnych innych przyczyn może taki drugi nick powstać - nie można generalizować)
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-12 13:54
Tak powinno być tylko dlaczego zwykle najgłośniej krzyczą ci,ktorzy mają ileś nicków?
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-03-12 14:11
To jest tak jak z sytuacją kiedy ktoś bąka puści - najwięcej wrzeszczy że śmierdzi :D
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-03-12 13:56
No no no !

>Oczywiście, prawda nie zawsze jest dobra, ale kto powiedzial, że trzeba ją wyglaszać publicznie<


Gollum ! Próbujesz jakiś głos rozsądku tu wprowadzić ale uwierz mi że Prawda jest zawsze dobra. I nie należy się jej bać lub głosić ją publicznie.
Napisz tak po prostu , czy nie wkurza cię że ktoś próbował na priw namówić innych aby ci szkodzić ? Wiesz o kim piszę
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-03-12 14:15
Nie mówię o takich sytuacjach bo to jest równie podłe zachowanie.
Napisalem ogólnie - są sytuacje o których nie powinno się wypowiadać publicznie.
Prawda zawsze jest dobra - bywa bolesna, ale jak to mówią lepsze najgorsza prawda niż najlepsze kłamstwo.

Tylko nijak się to ma do tutejszego forum gdzie są tacy co to głoaszą fałszywą prawdę i sączą jad.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-03-12 13:57
Z zasadzie sie zgadzam, ale czasem trzeba kłamstwo przyszpilić, gdy czyni ewidentne zło i uważa, że jest bezkarne. Kłamać można, gdy się komuś daje nadzieję na życie w stanie terminalnym.

> Co to za misja - wszczynanie awantur?


Śledzisz forum? To zauważyłeś kto się rzuca na kogo przy każdej okazji. Są ludzie, którzy są naprawdę toksyczni (to naprawdę właściwe słowo), atakują bez potrzeby w imię swoich chorych wyobrażeń, w imię solidarności itp. W sumie nie wiem, dlaczego. Nie mnie roztrząsać zaburzenia osobowości.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-12 14:17

>Kłamać można, gdy się komuś daje nadzieję na życie w stanie terminalnym<


To nie kłamstwo - to nadzieja :-)
Nadrzędny Autor Prawda Dodany 2015-03-12 14:36
No no no !
To zeszliśmy trochę na myśli filozoficzne, ale to też ciekawy temat

>Kłamać można, gdy się komuś daje nadzieję na życie w stanie terminalnym<


Przypomniała mi się taka opowieść jak zakonnica pytana przez gestapowca czy ukrywa żydowskie dzieci ( a faktycznie ukrywała) odpowiedziała że nie.
Podobno takie kłamstwo jest dopuszczalne. Ale czy dobrze ? To tak z zacięciem filozoficznym.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2015-03-12 14:34
Ja się z tego po prostu śmieję do rozpuku, no, już się turlam po podłodze ze śmiechu, gdy widzę jak sami się kopiecie dołki w które wpadacie... Hahaha ha... Sami te forum rozpierniczacie!!!  I te forum ma służyć integracji??? A może raczej de integracji???
Nadrzędny Autor Prawda Dodany 2015-03-12 14:38
No no no !

> integracji??<


Trzeba najpierw to bagno osuszyć, dokonać destrukcji aby potem cokolwiek cementować.
Ale dzięki za głos rozsądku !
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-03-16 11:59
Norbi a z Tobą to bym chętnie zamienił słowo ale nie tu.
Pozd.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2015-03-17 01:17
wielokropek... napisał:

>Norbi a z Tobą to bym chętnie zamienił słowo ale nie tu. Pozd.>


Zapraszam na facebooka, tam jestem uchwytny... https://www.facebook.com/norbert.czapla
lub tu na priv
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-03-16 12:20
Brawo norbi. Jak żyjesz?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2015-03-17 01:22
rogal...
Dzięki, dobrze, bo powoli realizuję swój plan wyborczy, choć nie udało się dostać do samorządu...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-03-17 10:50
Teraz do Sejmu? Jak się dostaniesz weź mnie do biura poselskiego, znam Sejm jak własną kieszeń:)
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2015-03-17 15:04
Norbi za cztery lata znowu beda wybory.:-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2015-03-18 00:34
W Sejmie mniej zdziałałbym niż w lokalnej społeczności, więc poselska posada mnie nie interesuje...
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-03-18 08:51
To powodzenia w lobbowaniu lokalnym:)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-03-16 11:55
Muszę otworzyć szampana !
:-) :-) :-)
Wreszcie oszczercy,kłamcy itp indywidua opuściły to miejsce.
Admini skończyli modernizacjię, strona główna wygląda teraz dużo lepiej i jest czytelniejsza niż kiedyś.
Czyli idzie nowe , może lepsze? Na stronie otworzy się niedługo "Czat" .  Może to oznaczać że forum zacznie zanikać.
Ale zawsze będzie tam zostawić szybką informację gdy nastąpi kolejna przerwa "medernizacyjna" :-)
Chociaż nick Prawda czasami się też myliła ale w końcu to prawda zwyciężyła.
Pozdrowienia dla Tych co jeszcze nie stracili nadzieji.
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-03-16 12:09
Waldku a co tam w drodze słychać?I nie pisz kotku że brak oszczerców i innych kłamców(zauważ że użyłam tylko twoich słów),bo ty nadal jestes.;-)
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-03-16 12:37
No no no!

>Chociaż nick Prawda czasami się też myliła ale w końcu to prawda zwyciężyła.<


Myślę że jak na razie to się nic nie zmieniło. Jakichkolwiek zmian nie widzę a to znaczy że roboty dla mnie nie zabraknie ! :-)

>Wreszcie oszczercy,kłamcy itp indywidua opuściły to miejsce.<


A ja widzę że jakaś pseudo kobietka już zaczęła jadem pluć. Jak dla mnie suuuper! :-) czekam aż w moją stronę coś skieruje /5/
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-03-23 00:59
Droga Prawdo, prawdę mówiłaś.
Kiedy Jola11 napisała, że

> Przez najbliższy czas nie będę wchodzić na to forum ani go czytać... Jakiekolwiek posty nie będą ode mnie.


a na forum panował spokój, pomyślałam, że taka podmiana nicka przez hackera na dobre wyszła. Oczywiście jawnie kpię, bo wszelkie opisy włamania były bzdurą, robieniem forumowiczów w konia lub traktowaniem ich jak cymbałków.
Ważne, że Jola11 przestała zamieszczać wizerunki pijaków, pisząc, że to zdjęcia wybranych nicków. Przestała imiennie wskazywać, kto się jej na konto "włamuje". Kilkudniowa przerwa dobrze jej zrobiła, choć brak kłótni wpłynął być może na sygnalizowanego doła. Po moim poście nastrój Joli11 się podniesie zapewne. Pozdrawiam z góry.;-)

I co się dzieje dalej.
Jola11 dobrzeje, a kobietka szaleje. czyli ktoś zawsze pełni dyżur, aby tu było źle.
Znowu chwila ciszy i wchodzi ucieleśnienie "szlachetności wszelkiej" TadeuszP., który, choćby temat dotyczył przysłowiowej d.maryni, nie zapomni nigdy wspomnieć złośliwie o SWA, o prezesce (zwracam uwagę na siłę przywiązania do prezeso-podobnych skojarzeń, a to się admin nazywa, dla wyjaśnienia), o WzK nowym swoim wrogu publicznym.

>A jeśli coś napisze prezeska SWA to musi być PRAWDA


A jak inteligentnie w swoim pojęciu insynuuje, że jestem Prawdą. To wytłuszczenie odwołujące się do inteligencji czytających. Normalnie majstersztyk. Idiota by się nie domyślił, gdyby nie Tadeusz.P z wytłuszczonym drukiem:) TadeuszP. wszystko wie na pewno. Współczuję Prawdzie, że jej osobowość zabierają  i pozdrawiam.
Wie Tadeusz o wzajemnych adoracjach (aż tak nabożnie to nazywasz? bo ja nazywam te niby adoracje zwykłymi, zgodnymi rozmowami).
Ale to wszystko nic.
Bo na forum się pojawił jakiś kretyn(sic!) 'buduj', a TadeuszP. wiedział znowu, kto to jest.
Tak dokładnie wiedział, jakby sam był tym 'budujem'. który budował argumenty po to, by TadeuszP. mógł rzucić oszczerstwa imienne. To skomplikowana teoria spiskowa, ale dlaczego nie w obliczu jasnowidzenia TadeuszaP.? Ważne, że TadeuszP. wie coś na pewno. O, nie, nie coś, a wszystko.:-) Ot tak przez ekran widzi jasno.

I pewnie te jasnowidzenia nadal bym ignorowała, ale tak sobie myślę, że warto zapytać, dlaczego ludzie tak z początku mili, stają się takimi jakimi są obecnie. Oszczerstwa, domysły, insynuacje, złośliwości w każdym poście, nawet na stronie głównej i to wszystko podlane własną 'szlachetnością' i wyłącznie własnym poczuciem intelektualnej przewagi nad rzekomo maluczkimi.
Nieładnie TadeuszuP. Naprawdę jest to potrzebne?
Jeśli tak Ci zależało na wywołaniu mnie do odpowiedzi, to odpowiedziałam.
A teraz sam sobie zadawaj pytania i odpowiadaj na nie.
Myślę, że masz o co pytać.
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-03-23 08:23
No no no !
w-zetko a co się dziewczyno przejmujesz takim Judaszem jak TadeuszP, widać masz delikatną naturę. Aby przypomnieć jakim człowiekiem? bez honoru jest ta osoba  to ponownie napiszę o tym jak próbował mnie w swoich listach do mnie na priw namówić na to aby szkodzić innym . Zawiązać taką grupę skierowaną przeciwko między innymi Lidi, Golumowi, Joli11 oraz Walpozowi . Potem ta jego lista się wydłużała między innymi o Iotę i Ciebie..Ten bez honoru zdrajca używa każdej metody aby komuś wbić nóż w plecy. Nie jestem specjalistką i nie wiem dokładnie na jaką odmianę choroby psychicznej cierpi ale wiem jedno że takiego Judasza należy obchodzić jak śmierdzące G. W swojej głupocie jest przekonany że jak ponownie będzie występował pod wieloma nikami to go nikt nie rozpozna./5/
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-03-23 08:49
Czy Ty się Prawdo nie "rozpędziłaś z rozpędu"?
Bo, że Iota i Lidian była na liście, to naprawdę trudno uwierzyć.
Zresztą...Taka długa lista? To kto w takim razie by został w koalicji? :-) :-)
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-03-23 09:14
No no no!
Jeśli chodzi o Lidkę i Goluma to przekonywał mnie i nalegał abym głosiła że to jedna i ta sama osoba pisząca z 2 ników.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-23 09:39
Zaprawde powiadam wam nudy muszą być u Onki skoro prezesostwo sie tu schodzi jak nie przymierzając babcie na roraty.:-)Onko/Wzetko/Uleczko/Prawdo nie ośmieszaj się wszak to jasne jak dzisiejsze słonce ,ze ty to ona a ona to ty,sama do siebie nie pisz bo to żenujące.,w twoim wieku nie wypada./5/
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-03-23 10:00
Już mała, by nie powiedzieć..niska...kobietka na posterunku?:-) Ja się tu z nikim nie żegnałam, nie zamiatałam kiecą i nie obiecywałam, że już nie wejdę.:-)
Zapomniałaś/zapomniałeś o innych "moich" nickach? Nie żałuj sobie. Uleczka mi się też podoba, mogę być Uleczką.:-) Prawdą też bym mogła być, ale nick juz zajęty.:-)
Gratuluję jasnego widzenia ups! chyba pomroczności ciemnej .:-). Jasnowidzów już  dostatek, wystarczy. To znaczy ewolucja postępuje, albo narastają zaburzenia osobowości typu obsesje, manie prześladowcze. Wchodzi tu dużo reklamodawców, to poszukaj, może Ci znajdą dobrego lekarza.
A wiek tak. Pisałam tu kiedyś, że mam blisko 100 lat, więc nie ma obaw, już wszyscy wiedzą.:-)
Właściwie nie powinnam Ci odpisywać, ale od rana mam dobry humor, więc gadaj sobie.

> prezesostwo sie tu schodzi jak nie przymierzając babcie na roraty.


To nawet jest dowcipne, dlaczego nie.:-) Teraz to chyba gorzkie żale sa na miejscu? Nie jesteś w kursie??? Udajesz??? :-) :-)
Dla Twojej wiadomości piszę na niejednym forum, jak wiele osób stąd również robi, bo mam czas i mam co pisać.
Polecam Ci fora tematyczne w zakresie jasnowidzenia.:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tu jest miejsce na kłótnie, zawziętość i nienawiść. (Strona 2) (57599 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill