www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tu jest miejsce na kłótnie, zawziętość i nienawiść. (Strona 3) (57615 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-23 10:34
jeżeli ktoś odpowiada w taki hmm wyrafinowany sposób,znaczy że coś jest na rzeczy,inaczej przeszłabys obojętnie,a tak potwierdziłas tylko co napisałam.Pozdrów Wachmistrza.;-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2015-03-23 10:58 Zmieniony 2015-03-23 11:13
Każdy reaguje na jak go stać. Ty szybko tracisz inwencje, a więc każdy jest, jaki jest, malutka, niska ...hm..."Kobietko". :-)
ps.
Pytanie podstawowe, dlaczego Ty nie przechodzisz obojętnie, tylko wszędzie Cię pełno, gdy widzisz określone nicki? Na teraz wystarczy mi już z Tobą rozmowy. Bez odbioru jak mawia pewien klasyk.
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-03-23 10:58
No no no!
Jak to mówią napisz o TadeuszuP a Kobietka się odezwie.:-)
Bardzo wyraźnie Judaszu bez honoru czyli TadeuszuP piszącym teraz pod nikiem Kobietka udowodniłeś swoją kolejną wielonikowość. Zastanawia tylko twoje zboczenie że chowasz się za nikiem płci odmiennej. W domu spódniczki zakładasz tranwestyto ?/5/
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-03-23 11:00
Zawzięta jesteś Prawdo :-)...A jeśli to nie Tadeusz?!
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-03-23 11:17
Jak to mówią napisz Wzetka a Prawda się odezwie i na odwrót,siostry syjamskie .:-):-):-)))))
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-03-23 11:13
Miałem siedziec cicho ale co tam,nawet dzieci mają głos.
Wzetko,powiedz ale tak szczerze,po co przyszłas?bo oczywiscie mozesz byc na wielu forach tym tez,ale po co mącisz gdy flauta,po co to robisz?pozniej bedziesz płakac ze jola cos tam-chociaz sama zaczepiasz,starucha tez niedobra,a kobietka sie czepia. Zaraz przyslesz waldka z odsiecza i sie zacznie,po co?nie dobrze jest jak jest teraz.no chyba ze za punkt honoru wybrałas sobie misje rozpieprzenia tego forum.
I jeszcze tadeusz,nie lubisz go zrób"ignoruj"i po sprawie
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-03-23 11:18
Easyrider głupi jesteś skoro myslisz ze intrygantka Wzetka to zrozumie. za to oberwiesz od ...) albo tej drugiej/5/
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-03-23 11:31

> Miałem siedziec cicho ale co tam,nawet dzieci mają głos.


No to sam sobie dałeś odpowiedź.
Gdzie byłeś, gdy Tadeusz mnie/nasze forum ciągle zaczepia? Prowokuje i wymyśla?
Nie mącę, zadałam Tadeuszowi kilka spokojnych pytań, nie muszą Cię obchodzić, w inne wątki nie wchodzę. Za Jolusią się wstawiasz teraz? :-) Przecież ją doceniłam, że się zmieniła.:-)
Czy forum jest limitowane na rzecz wybranych nicków???? Nic mi o tym nie wiadomo.
Uwaga do uważnego poczytania:
Nie wyrażam się nie wklejam pijackich portretów jak Jola niby nasze, więc o co chodzi? Nie powinieneś wtedy reagować? Wyraźnie wybiórczy jesteś w zwracaniu uwag.
O jakiej flaucie mówisz? Czy flauta to właśnie posty Tadeusza? Czy Kobietki?  Czy teraz Twój?
I skąd wiesz jak Jola zareaguje? Następny jasnowidz?:-) Kółko załóżcie.

I jeszcze to. Jak kogoś nie lubię, to czytam go spokojnie. Jak ktoś od dawna mnie wywołuje to dlaczego mi nie wolno odpowiedzieć? Masz jakiś rzetelny powód?
Przeczytaj dwa razy zanim odpowiesz, jeśli odpowiesz, bo ostatnio rzucasz bardzo nieprzemyślane zdania do mnie.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-23 11:38 Zmieniony 2015-03-23 11:44
Easyrider  miałam racje,teraz Ty zostaleś wdepnięty w błotko,mogłam się założyć o kilogram krówek że tak będzie.Intrygantka została z ...),Nachbarem i czasem Waldim i co tu robic,nuuuda trzeba gdzies granat rzucic i tadam!jest Wzetka na powrót.:-))

p.s.
Wzetko dobrze wiesz ze w taki sposob "docenienia"wywoła burde a ty bedziesz stetryczałe łapska zacierac.I co nie jestes intrygantką?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-03-23 11:52
Ludzie, ja już nawet nie wiem o co te kłótnie i kto kogo i o co oskarża. Tak czy inaczej sensu to nie ma.
Nadrzędny - Autor ViVio Dodany 2015-03-23 12:27
Cały ten temat jest bezsensu. Mało mamy w życiu problemów żeby jeszcze w wirtualnym świecie "hejtować"? Ugryze się w język, ale zaczyna się tu robić smutno.

Najsmutniejszy jest dział praca. Nic konkretnego, przeważnie oferty nieaktualne. Nikt tego nie moderuje.

Szczerze mówiąc wole pogadać o ćwiczeniach, zdrowym żywieniu na http://forum.vivio.pl
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-03-23 12:38
Wolisz robić reklamę.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-03-23 14:26

>taka podmiana nicka przez hackera na dobre wyszła. Oczywiście jawnie kpię, bo wszelkie opisy włamania były bzdurą, robieniem forumowiczów w konia lub traktowaniem ich jak cymbałków.


Wytłumacz to wielokropkowi bo on już próbuje wycofywać się z niektórych postów:

>kawiarenka w kawiarence  wielokropek  2015-03-19 20:00
>Easy - zaczełem czytać swoje wpisy i połowe z nich pisał ktoś inny nie ja,. Normalnie włamal mi się ktoś na konto. Admin odpowiada jakieś bzdury że nie może >odczytać IP wchodzacych na moje konto. Pewnie to. staruszka123 i wojtekk bo uciekli z forum w ten sam sposób.
>Normalnie zgłoszę na policje !


I kolejny fragment:

>Bo na forum się pojawił jakiś kretyn(sic!) 'buduj', a TadeuszP. wiedział znowu, kto to jest.


Jeśli chodzi o "buduj"-a to nie trzeba wysilać mocno swojej inteligencji, wystarczy poczytać dokładnie reakcje w-zetki i wielokropka.

>tak sobie myślę, że warto zapytać, dlaczego ludzie tak z początku mili, stają się takimi jakimi są obecnie?


Wystarczy spojrzeć w lustro, porozmawiać ze sobą i z kolegą o wielu .... kropkach i nick`ach i odpowiedź na pytanie "wyświetli się"
I na koniec mam prośbę skierowaną do Was obu czyli W-zetki i Prawdy, proszę o ujawnienie całej naszej korespondencji prywatnej.
P.S.
Juda Tadeusz i Judasz to dwie różne osoby. Macie tam, u siebie fachowca to Wam wyjaśni dokładniej.
Pozdrawiam,
Tadeusz
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-03-23 15:40 Zmieniony 2015-03-23 15:44
Co tu odpowiedzieć? Przecież nie udzielam porad psychologicznych zdalnie,nie jestem w stanie wyleczyć nikogo z obsesji, ani z manii prześladowczej.:-)
Tadeusz, jeśli tak wygląda Twój ogląd świata mogę Ci najwyżej współczuć. Bo nic innego się zrobić nie da.
Kpiny Kropka z Joli w sprawie włamania naprawdę przyjąłeś jako poważny post??? Nie uwierzyłabym, gdybym sama tego nie czytała, co wymyślasz.:-)
W sprawie buduja..napisałam w Twoim stylu jak może (podkreślam słowo może) wyglądać teoria spiskowa. Jesteś tak zawzięty, że wcale by mnie to nie zdziwiło, ale tego nie twierdzę, bo do klubu jasnowidzów nie należę.

> skierowaną do Was obu czyli W-zetki i Prawdy, proszę o ujawnienie całej naszej korespondencji prywatnej.


Nie wiem, jak Prawda, ale ja nie ujawniam korespondencji prywatnej. Pisaliśmy w przyjaznym tonie, poróżniło nas podejście do Instytucji Krk i niech tak zostanie.
Jeszcze coś.
Ty z kolei w lustro nie patrz, popatrz jakie bzdury wymyślasz i jak jesteś coraz bardziej zawzięty.
Może by ktoś Ci na głos Twoje posty czytał, może wtedy pojmiesz o co chodzi? Że wymyślasz na potęgę.
Nie obrażam Cię, ale w takim stanie nerwów nic nie dociera, więc dalsza wymiana postów na argumenty też jest z Tobą niemożliwa.
Mam tylko zasadną prośbę, nie czepiaj więcej mnie w swoich postach, o czymkolwiek piszesz. No chyba, że w tym stanie sprawia Ci to niewyszukaną przyjemność. ;-)
No za to już nie mogę, co było na początku postu już wyjaśnione, ale nie licz na zgodę na te obsesyjne jazdy.
ps.
I co mnie obchodzi Juda, Judasz i Tadeusz? Po co mi to mówisz? Aaaa. zapomniałam, to nadal te ciemno-widzące zwidy odnośnie kto jest kim? :-) rozumiem i naprawdę (chwilami) współczuję :-)
A poza tym co nas niestety  skłóca,  wiele spokoju i zdrowia z serca życzę.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-03-23 15:45
Czy może mi ktoś streścić kto kogo i za co obraża/o co podejrzewa?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-03-23 15:51
Czytaj forum na bieżąco.:-) Ściągi zamiast lektury czytają dzisiejsi maturzyści.:-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-23 16:00
A ja tak tylko sobie tu czytam i jak to mówią mam wy-je-ba-ne.
Pusty śmiech mnie ogarnia jak to czytam - lepsze od kabaretu - normalnie DZIECINADA - wszyscy nadajecie się do piaskownicy, a nie na forum.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-03-23 16:32
Za to Twoje slownictwo swiadczy o tym, ze rzeczywiscie obracamy sie w roznych srodowiskach.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-23 17:41
Z toba nie rozmawiam.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-03-23 17:57
Good for me:-)
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-23 18:08 Zmieniony 2015-03-23 18:29
Wzetko/Onko trafiłam jak kula w płot to nie ty jestes Prawda tylko ktos inny od ciebie z Kaszub!Ale heca!!!!Sam sie przyznał/przyznała a tak maski dobierał/dobierała,temat o zawzietości i nienawiści zakładał(a) i co,juz nie jest tak kolorowo Prawdo najprawdziwsza?Wzetko niniejszym zwracam honor ,ale intrygantką jestes nadal.:-))))))))

p.s.
Waldi to ty nazwałes Tadeusza w tym temacie transwestyta i co nie głupio ci teraz,przeczytałam cały ten temat i chłopie(babo) ręki to bym ci nie podała.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-03-23 19:33
Nie mieszałem się do "dyskusji" w tym wątku ale zostałem niejako wywołany do tablicy.
Kobietko nie rozumiem jaki masz cel w tym, że próbujesz mnie wciągnąć w to bagienko?
Napiszę krótko ale zdecydowanie, proszę mnie do tego nie mieszać!
                                                                                                  Waldi.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tu jest miejsce na kłótnie, zawziętość i nienawiść. (Strona 3) (57615 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill