www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / czy mogę się starać o stopień niepełnosprawności (3195 - wyświetleń)
- Autor calledonia Dodany 2015-07-02 11:52
Witam w 2013 roku doznałam urazu kręgosłupa a mianowicie złamania wyrostków poprzecznych prawych L1-L4. Przez 4 miesiące nosiłam gorset ortopedyczny Jewetta. Posiadam papierek że jest to uszkodzenie trwałe.  Tydzień temu miałam robione RTG i widać na nim to uszkodzenie i wyszło  że w wyniku tego uszkodzenia nabawiłam się też fizjologicznej lordozy nieco spłyconej. Czy przysługuje mi jakiś stopień niepełnosprawności jak tak to jaki. Dziękuję za pomoc.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-07-02 14:07
                        Serwus :-)
   Wróżbici udzielają porad pod trochę innym adresem. Ale tak na poważnie, bez przekąsu to dopóki nie spróbujesz to się nie przekonasz. Postaraj się od lekarza o odpowiedni wniosek, zgromadź potrzebną dokumentację i się staraj. Wszystko zależy od tego jak orzecznik do tego podejdzie. Masz szanse i życzę powodzenia.
                                                              Waldi.
Nadrzędny - Autor moerbecke Dodany 2015-07-04 13:14
Skąd przekonanie, że calledonia "ma szanse"? Dawanie nadziei "bo tak" jest po prostu nieuczciwe. No, chyba, że "Waldi" jest lekarzem znającym się na tych sprawach.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-07-04 16:11
WzK zna się na wszystkim :-)
Nawet wie jak można dwa razy odliczyć od podatku tzw. kwotę wolną.
A już dobre wychowanie to najsilniejsza Jego strona. :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-07-04 18:59
[usunięte]
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2015-07-04 19:02

>Skąd przekonanie, że calledonia "ma szanse"?<


BO KAŻDY MA SZANSĘ I TRZEBA BYĆ NAPRAWDĘ PODŁYM CZŁOWIEKIEM ABY KOMUKOLWIEK SZANSĘ ODBIERAĆ. JESTEŚ ŁAJZA I TYLE SKORO TAK PISZESZ.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-04 19:14
Jetem katoliczką, ale mi wstyd za ciebie Tadeuszu taki Judasz i podelec z ciebie! :-(
Idąc twoim tropem Tadeusz powinnam napisać: WYNOŚ SIĘ JUDASZU Z TEGO FORUM  BO MAMY CIE DOŚĆ!!

Gdzie "twoje dobre wychowanie" i czemu jesteś  tak strasznie upierdliwy Tadziu?! Menda jakaś z ciebie :-(
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-07-05 11:33
Muszę oficjalnie na forum przeprosić Tadeusza za napisanie po "chamsku" tego co mogłam normalnie, więc: PRZEPRASZAM.
Natura człowieka już taka jest, że jak się wkurzy to jedzie z "koksem". Ja akurat w realu nie mogłam i nie mogę, mogę jedynie napisać  elegancko, prawnie i poprawnie. Tak więc dostało się Tadeuszowi.

Nie zmienia to faktu, że już do znudzenia "enty" raz pisze o tym samym i to samo, dołożył tylko obelgę zw. z wychowaniem. Może w realu też go ktoś wkurzył?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / czy mogę się starać o stopień niepełnosprawności (3195 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill