www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Banki dyskryminatorzy niepelnosprawnych ?? (6917 - wyświetleń)
- Autor zanikowiec Dodany 2006-05-23 14:30
Kiedyś chciałem zaciągnąć kredyt na wózek inwalidzki zajechałem do banku z przekonaniem, że dostane pożyczkę ze względu na stałe dochody tj. Renta SOCJALNA a co lepszego mogłoby być dla Banku jak nie to, że państwo zapewnia stały dochód, więc jest to chyba bardziej trwałe niż jakakolwiek praca a tu nagle klops nie dość, że za niski dochód o 80 zł żeby zaciągnąć jakakolwiek kwotę kredytu a jeszcze mi powiedziano, że na rentę socjalną nie ma takiej możliwości, więc znalazłem inny bank, któremu dochód wystarczy 420 zł by zaciągnąć kredyt, ale znów klops, bo renta socjalna, co prawda znalazłem dwa inne banki, którym Nie przeszkadza dochód ni też to, że renta SoCjaLnA, ale za to, jakie oprocentowanie:D, więc doszedłem do wniosku, że banki Są dyskryminatorami osób niepełnosprawnych cóż dość, że się ciężko żyje to nawet Ci najbogatsi żerują na tych najbiedniejszych z biednych;)
Nadrzędny Autor Gosia Dodany 2006-09-19 07:20
ćałkowicie sie z Tobą zgadzam, sama mam rnentę tą najniższą a córa rente socjalną ai żadnego kredytu nie dostaniemy w żadnym banku. Ja miałam kłopot też z wzięciem na raty lodówki w supermarkecie a myślę że i w innych sklepach z takim sprzętem na raty nic nie dostane na moją czy córki rente
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2006-10-30 15:13
W czesci dotyczacej obwarunkowan kredytowych w bankach, w obec osob nisko zarabiajacych - faktycznie jest nie ciekawie. Choc trzeba przyznac, ze co nie co sie juz zmienia i nie jest tak tragicznie. Lecz nie moge sie nadziwic, jak mozna bylo fatygowac sie do banku po kredyt na zakup wozka inwalidzkiego, skoro PANSTWOWY FUNDUSZ REHABILITACJI OSOB NIEPELNOSPRAWNYCH czyli PFRON, refunduje takowe rzeczy na podstawie zlecen lekarzy specjalistow w bodajze 98%- moge sie nieznacznie mylic, jesli chodzi o %.
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-22 05:28
Może para banki.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Banki dyskryminatorzy niepelnosprawnych ?? (6917 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill