www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / W co inwestujecie? (2112 - wyświetleń)
- Autor jankokak Dodany 2017-09-12 18:31
[usunięte]
Nadrzędny Autor domik Dodany 2017-09-14 05:51
ja właśnie kupuję kawalerkę i będę wynajmował przy pomocy zaprzyjaźnionej firmy - to chyba najlepsza opcja zarobku (przynajmniej dopóki morawiecki do reszty nie oszaleje!)

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor KCOTR Dodany 2017-09-15 11:32
Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie ;-)
Nadrzędny - Autor skoczek22 Dodany 2017-09-15 13:58 Zmieniony 2017-09-18 13:52
Tak prawda tylko tutaj chodzi o biznesy. Ja sprowadziłęm z azji produkt spirulinę czystą i inwestuję w jej marketing . Zanim to zrobiłem wcześniej wymagało to inwestycji w siebie. Zgadza się. Ale dzięki temu mam nowe wyzwania w życiu i nie mam depresjii. A wy czym się zajmujecie na co dzień?
Nadrzędny - Autor KCOTR Dodany 2017-09-15 14:09
Inwestowanie nie jest zarezerwowane tylko dla przedsiębiorców. Można zarządzać nieruchomościami, grać na giełdzie, a nawet inwestować w rzadki alkohol czy znaczki - BEZ wpisu do KRS ;-)
Nadrzędny - Autor skoczek22 Dodany 2017-09-15 14:56
Zgadza się ale przeważnie albo inwestują bogaci ludzie albo przedsiębiorcy. Zwykły obywatel pracujący na etacie nie ma kasy aby imwestować
Nadrzędny Autor domik Dodany 2017-09-16 07:59
całe życie byłem rolnikiem i to nie takim małym, obecnie jestem na rencie jako ON, renciny dostaję grosze, pracuję również zdalnie w konsultingu - jestem z pracy zadowolony ale jest bardzo kiepsko płatna (cholerne limity rentowe wszystko mi psują).

Stracę ją zresztą niebawem ze względu na L4 - cały rok po szpitalach się tułam, co prawda nie będę żałował finansowo - mam już normalne propozycje - tak więc w przyszłym roku ruszam z reorganizacją życia - tym lepiej, ponieważ jestem po dość poważnej operacji.

Nigdy nie inwestowałem, teraz mam nieco grosza i zamierzam nabyć mieszkanie w celu wynajmowania - mogę to zrobić bez konsekwencji, ten przychód nie będzie miał wpływu na moją rencinę.

Pozdrawiam
Nadrzędny Autor KCOTR Dodany 2017-09-18 06:55
Nie trzeba inwestować od razu nie wiadomo jak dużych sum ;-)
Nadrzędny Autor Aleksis20 Dodany 2017-10-16 17:42
W siebie inwestuję, w siebie i swoich bliskich, rozwój :-)
Nadrzędny Autor olekmas12 Dodany 2017-10-18 10:47
Właśnie się zastanawiam czy opłaca się kupować mieszkanie pod wynajem w większych miastach, czy to dalej jest opłacalne? Wiele osób tak robi, ale ja nie do końca jestem przekonany czy to ma sens..
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / W co inwestujecie? (2112 - wyświetleń)