www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / AZS na głowie (592 - wyświetleń)
- Autor Kajka31 Dodany 2023-01-23 08:12
Czy orientujecie się moze jak powinno się leczyć atopowe zapalenie skóry na glowie?

Czy znacie najlepsze możliwe metody?
Nadrzędny Autor tessla Dodany 2023-01-23 10:23
Robić regularnie peeling skóry głowy np. mi bardzo służy z vianka peeling normalizujący do skóry głowy  jeśli są takie strupki to trzeba i tesywnke natłuścić skórę głowy może być oliwa z oliwek, nałożyć folie lub czepek do głowy ,.na to ręcznik potrzymać kilka godzin i delikatnie wyczesać. Szampon to np. zoxiderm albo niebieski z pharmaceris do suchej skóry głowy potrzymać kilka minut na głowie i porządnie spłukać. Świetne są również kosmetyki na atopowe zapalenie skóry w verdelab.pl - jakiś czas temu poleciła mi moja dermatolog, trochę załuję ze nie odkryłam ich wczesniej bo naprawdę działają.  Ważne jeśli myjesz włosy na noc to dobrze je wysusz mokre włosy i skóra to niezła pożywia dla drobnoustrojów.
Nadrzędny Autor KasjuszMag Dodany 2024-01-16 14:17
Maszynki Wahl to marka ceniona na całym świecie za jakość i niezawodność. Są one dostępne w różnych wariantach, od prostych modeli do codziennego użytku po zaawansowane maszynki do strzyżenia profesjonalnego. Wyposażone w ostrza najwyższej jakości, maszynki Wahl zapewniają precyzyjne i równomierne strzyżenie. Szeroki wybór akcesoriów, takich jak nasadki czy smary, pozwala dostosować maszynkę do indywidualnych potrzeb.
Nadrzędny Autor rankclub Dodany 2024-08-22 19:29
Zastanawiasz się, czy zestaw LEGO 10294 ICONS Titanic będzie odpowiedni dla Ciebie? Nasz poradnik "LEGO 10294 ICONS Titanic" pomoże Ci zrozumieć, dlaczego ten model jest jednym z najbardziej imponujących i szczegółowych zestawów LEGO dostępnych na rynku, przedstawiając jego najważniejsze cechy i funkcje, które zapewniają wyjątkową satysfakcję z budowania i kolekcjonowania. LEGO 10294 ICONS Titanic to hołd dla legendarnego liniowca, który od lat fascynuje miłośników historii i inżynierii. Zestaw składa się z ponad 9000 elementów, co czyni go jednym z największych zestawów LEGO w historii, zapewniając niezliczone godziny konstrukcyjnej przygody. Model przedstawia RMS Titanic w skali 1:200, wiernie oddając jego kształty i detale. Konstrukcja zawiera wiele autentycznych elementów, takich jak realistycznie odwzorowane pokłady, kominy, maszty oraz pełen detali kadłub, który można rozdzielić, aby zajrzeć do wewnętrznych pomieszczeń statku, w tym sali maszynowej, kabin i salonów. W zestawie znajdują się także specjalne detale, takie jak linie ratunkowe, kotwice i nawet małe figurki pasażerów, co dodaje autentyczności i realizmu całemu modelowi. LEGO 10294 ICONS Titanic to nie tylko model do zbudowania, ale także wspaniała ozdoba, która będzie wyglądać imponująco na półce lub w gablocie. Jego rozmiar, wynoszący ponad 135 cm długości, sprawia, że jest to niezwykle efektowny element kolekcji, który przyciąga wzrok i zachwyca szczegółowością. Budowanie tego modelu to wyzwanie, które dostarcza ogromnej satysfakcji i jest doskonałym sposobem na relaks i kreatywne spędzanie czasu. Dzięki naszemu poradnikowi dowiesz się, dlaczego LEGO 10294 ICONS Titanic to zestaw, który warto mieć w swojej kolekcji. Poznasz szczegóły dotyczące procesu budowania, jakie unikalne funkcje i detale oferuje ten model, oraz dlaczego jest to doskonały wybór zarówno dla doświadczonych budowniczych LEGO, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym hobby. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem historii, inżynierii, czy po prostu pasjonatem LEGO, zestaw LEGO 10294 ICONS Titanic spełni wszystkie Twoje oczekiwania, oferując niezrównaną jakość, precyzję i satysfakcję z budowania.
Nadrzędny Autor leno1983 Dodany 2024-08-23 08:32
Zmaganie się z suchą skórą głowy było dla mnie niekończącą się walką. Przez lata próbowałam różnych szamponów, odżywek i balsamów, które obiecywały nawilżenie i ulgę, ale efekty były krótkotrwałe. Moja skóra głowy często była napięta, swędząca, a łuszczenie się naskórka sprawiało, że czułam się niekomfortowo i niepewnie. W najgorszych momentach, kiedy sytuacja wymknęła się spod kontroli, diagnozowano u mnie nawet łuszczycę. Mimo różnych prób, nadal nie znalazłam odpowiedniego rozwiązania.

Pewnego dnia natknęłam się na sugestię, która wydawała się obiecująca, a jednocześnie dość prosta. Była to maseczka z oleju rycynowego, maści konopnej Dr. Retter 24% oraz kilku kropel soku z cytryny. Początkowo byłam sceptyczna, bo wiele razy słyszałam już o "cudownych" środkach, które miały rozwiązać wszystkie moje problemy, a kończyły się tylko rozczarowaniem. Jednak coś w tej mieszance przyciągnęło moją uwagę – może to fakt, że składniki były naturalne i dostępne w zaufanej Konopnej Farmacji, którą znałam i ceniłam.

Zdecydowałam się spróbować. Podgrzałam olej rycynowy, dbając o to, by był ciepły, ale nie gorący, i dodałam do niego maść konopną Dr. Retter 24%, której właściwości nawilżające i regenerujące były szeroko chwalone. Na koniec, dodałam kilka kropel świeżego soku z cytryny. Całość dokładnie wymieszałam, aż uzyskałam gładką konsystencję. Była idealna – wystarczająco gęsta, by dobrze trzymała się na skórze głowy, a jednocześnie nie zbyt płynna, by nie spływała po szyi.

Następnie wmasowałam maseczkę w skórę głowy, poświęcając na to około 15-20 minut. Masaż sprawił, że od razu poczułam ulgę – ciepło oleju rycynowego i kojące działanie maści zaczęły działać. Kiedy skończyłam, nałożyłam czepek, aby utrzymać maseczkę na miejscu i postanowiłam zostawić ją na całą noc.

Rano, kiedy zmyłam maseczkę, poczułam ogromną różnicę. Skóra głowy była zdecydowanie bardziej nawilżona, a uczucie napięcia i swędzenia zniknęło. Po kilku takich zabiegach zauważyłam, że łuszczenie się skóry znacznie się zmniejszyło, a nawet objawy łuszczycy zaczęły ustępować. Regularne stosowanie tej maseczki przyniosło mi ulgę, której szukałam przez lata.

Dziś, gdy ktoś pyta mnie o poradę w walce z suchą skórą głowy, z pełnym przekonaniem polecam tę maseczkę. Jej składniki są naturalne, skuteczne i łatwo dostępne w Konopnej Farmacji ( https://konopiafarmacja.pl/ ) – miejscu, które stało się moim zaufanym źródłem zdrowotnych produktów. Jeśli borykasz się z podobnymi problemami, zachęcam Cię do wypróbowania tego rozwiązania. Może okazać się tym, czego od dawna szukałeś.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / AZS na głowie (592 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill