www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 165) (2280534 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-02-08 07:08
Val jestem :-)))))
Cieszę się, ze tu mogę Cię spotkac. Ferie zimowe i mam gości, którzy okupują laptop.
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2013-02-08 07:46
Suuuper Bona,bardzo sie ciesze,wiem co znacza ferie.:-)))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-01 22:13
Dobrej nocy życzę wszystkim. Pięknych snów. :-)))))))))))))))
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-02-01 22:28
Dobranoc, odpisałam w radości, bo mnie do tej pory śmieszy. :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-02-01 22:38
Czytałam. :-) Faje. :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-12 09:26
Przyjaźń . Taki internetowy przyjaciel? Czy to możliwe? Ja twierdzę że tak. Oczywiście jest ona inna niż ta realna. Bo jak smakuje e-piwo? To każdy wie, kto pić je próbował.  Również zjedzenie przysłowiowej beczki soli jest niemożliwe.  Ale (i nie o piwo tu chodzi :-)  takie e-przyjaźnie są odczuwalne. Trudno określić kiedy ona się zawiązuje. Czy wywołuje ją słowo, zdanie czy tylko krótki komentarz.  To się jakoś elektonicznie wyczuwa.
Na pewno różni się ona od tej realnej . Na pewno jest inna. Czy lepsza czy gorsza? Tego nie wiem. Może ktoś to wie ja niestety nie.?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-12 11:59
Internetowy przyjaciel? Tak, oczywiście, istnieje. Można pogadać o wszystkim, zwierzać się nawet, ale....jest to wielka loteria gdy chce się przenieść taką przyjaźń do realu. Dobrze, gdy się miało szczęście, ale bywa też inaczej. Wirtualni przyjaciele też są różni, czasem to tylko podpucha, na którą łapią się co bardziej samotni duchem.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-12 12:04
Podpuchą może być również osoba która niby przyjaźni potrzebuje.

Ps. Witaj ciasteczko. A gdzie to się było jak Ciebie nie było ;-) .?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-12 12:19
A tak, tu masz też rację. Ludzie są różni i podróżni.:-) Dlatego bezpieczniej mówić o sympatiach internetowych, forumowych. Bo faktem jest, że z jednymi nam blisko od pierwszego słowa, wręcz ciepło jakoś tak, a z innymi lekko pod górkę.
Byłam ...hm...no byłam...nie za daleko, nie za blisko...;-) W każdym razie nie u smoka wawelskieg.;-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-02-12 13:40
Istnieje,sprawdziłam na sobie i ma sie dobrze.:-)Zreszta,to tak jakby przyjaciel przebywał za granicą ,był na telefon lub mail,z nim tez trudno piwo wypic,ale jest jakby obok,zawsze mozna zadzwonic,wyzalic sie,napisac....I to czy to ma sens -taka przyjażń,zalezy od samych zainteresowanych.My nie potrzebujemy aby  ktos stale głaskał,abym mogła opowiadac jaka to jestem biedna i nieszczesliwa,nie zadręczamy tez się sobą,po prostu jestesmy,gdy potrzeba postawiamy sie wzajemnie do pionu,gdy konieczne dajemy sie wypłakac w spokoju bez ceregieli.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-12 16:03
Jak długo tak się znacie? Na lata, na miesiące? Pytam na ile trwały i sprawdzony jest ten układ. Tez mam takich hm....chyba można juz powiedzieć, że przyjaciół, bo od 2003. Tylko, że przez te lata spotykaliśmy się w większym gronie, bo byliśmy siebie jednak ciekawi w realu.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-12 17:15
WZ ILOŚĆ DNI TEZ MA PODAC?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-12 17:25
Nie:) zapytałam orientacyjnie, by mieć pewien pogląd na sprawę, bo w sumie  ciekawa ta przyjaźń Valkirii.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-02-13 14:47
Wzetko,przyjażń w moim wydaniu to proces długofalowy,nie przychodzący zaraz czy po tygodniu,tak było i w tym przypadku opisanym wczesniej.:-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-13 14:56
Wiesz, ja pytałam, bo byłam ciekawa, na ile to sprawdzone w czasie. Czasem, a wiem po sobie z początków netu, bierze się za przyjaźń cieplejsze słowa, pozorne powinowactwo dusz, a potem z czasem okazuje się, że to nie tak. I  żebym była dobrze zrozumiana, nie mówię nic na temat Twojej przyjaźni, wręcz odwrotnie, jeśli jest to masz szczęście.
Ale, czy jeśli to mężczyzna, to nie przyprawia Cię czasem ta przyjaźń o zawrót serca?;-)))))
Internetową piękną miłość też kiedyś, kiedyś przeżywałam, hihihi:) Dlatego pytam.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-02-13 14:59
Napisałam,ze to proces długofalowy co jest jednoznaczne z tym,ze nie naduzywam słowa -przyjaźń i "pozorne powinowactwo dusz"tez jest poza mna,wiek zobowiązuje.:-))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-13 15:00
Ślicznie i pięknie:))))) Jesteś więc szczęśliwą kobietą.:-)))
A wiek? czytałaś, co pisała staruszka. 70 lat i ślub.:-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-02-13 15:05
O nie,do 70 brakuje mi duzo,nawet bardzo duzo,chodziło bardziej,ze nie jestem podlotkiem ,bo takim wszystkowierzącym łatwiej szeptac do ucha o ich mądrości,urodzie,niepowtarzalności.:-)
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2013-02-13 18:10
Val,pytanie mam ale nie tylko do Ciebie a jeszcze innych internautow.Jak myslicie czy istnieje przyjazn miedzy kobieta i mezczyzna,czy cos takiego wogole istnieje?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-13 15:11
Staruszka jest wyjątkowa. Ona w tym wieku będzie i na bandżi (bungee) skakała. :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-13 15:55
:-) :-) i na ring wchodziła:)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-13 15:57
Myślę, że żeby komuś przywalić, to ona wcale nie musi wchodzić na ring. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-13 15:59
Wystarczy na forum? :-) Nie taki diabeł straszny, jak go malują. :-) Nie mówmy jednak już o nieobecnych, tylko ich pozdrawiajmy.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-13 16:06
Wystraszyłaś się, że z liścia dostaniesz. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-13 16:09
hihi, ja nie z tych, co się boją. A co? Gdyby co to...liść liściem niech się odciska, tak mówi ewangelia forumowa?:-))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-13 16:12
Oj dostanie nam się od Staruszki za to gadanie, oj dostanie. :-))))))))))))))))))
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-02-13 16:14
Może jakieś serce na Walentynki?;-) :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-13 16:17
Lidian ze strachu przed liściem gotowa zgdzić się i poprzeć każdą głupotę staruszki ;-);-);-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-13 16:23
Jej głupoty są nieraz trafniejsze niż poważne wypowiedzi niektórych. :-)))))))))))))))))
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-13 16:47
Faktycznie dla niektórych głupoty są poważne :-):-) i brdziej ważne niż śmiesznie powiedziane prawdy.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-13 17:55
WZ CO TY TAK DRĄŻYSZ  TA PRZYJAŻŃ NIE WYDAJE CI SIE ZE WŁAZISZ W CZYJES ZYCIE W BUCIORACH?

NIE OBRAZAM SIE I ANI MNIE GRZEJE ANI ZIEBI CZYJES ZDANIE NA MOJ TEMAT SZCZEGOLNIE TU.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-13 18:00
Cześć stara dupa. Jeszcze żyjesz? Pozdrawiam. Tylko bierz systematycznie leki i jak teraz bedzie ok:):-):-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-13 18:04
CZEŚĆ ŻYCIOWY NIEDOJDO CZYT.KIEP-SKI(TOZ JEDNO I TO SAMO),TEZ CIE CAŁUJE,LEKI CI WYSŁAŁAM PRIORYTETEM,ROZUMIEM ZE ADRES WCIAZ TEN SAM-STWORKI 7?:-)))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-13 18:08
Genialnie. Pamieć Ci wróciła.;-);-);-) ostatnio pomyliłaś umywalkę z bidetem. Za leki z gory dziękuję.  :-) dobrze że Ci tyle przepisują, jakby co to klucz pod wcieraczką zostawiam.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-13 18:15
BO CI CIOŁKU CHCIAŁAM ZASUGEROWAC ZE UMYWALKE MASZ ZASYFIONĄ,KUP SKRZATA I UMYJ BO WIECEJ CIE NIE ODWIEDZE!!!:-)))))))))))))/5/
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-13 18:18
Ale zaskoczenie walduś i staruszka.:-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-13 18:25
JAKIE ZASKOCZENIE?POCZYTAJ A ZOBACZYSZ ZE PO TYGODNIU MOJEJ NIEOBECNOSCI JUZ JECZY A STARUSZKA TO,A STARUSZKA TAMTO PRZECIEZ JAWNIE TĘSKNIŁ CO NIE?TYLKO DLA KIEP-SKIEGO WRÓCIŁAM.:-)))JAK POMYSLE ZE SIE BEDE NAZYWAŁA STARUSZKA KIEP-SKA TO AZ NOZIAMI PRZEBIERAM.:-)))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-13 18:33
Sory , nie sprawdziłem w jakim stanie Rea zostawiła łazienkę, ale tak po cichu to bidet jest w pomieszczeniu obok.;-) a ten wąż z dziurkami, to używa się wewnątrz tej szklanej klatki. Wiem że sie boisz zamknietych pomieszczeń ale to naprawdę nie jest pokój bez klamek.  ;-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-02-13 18:34
:-)))))Oboje jestescie kopnięci,ale dzieki,ubawiłam sie do łez.:-)))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-13 18:41
Chcesz serwetke,  albo nie masz serwetę bo kto wie czy na Twoją łzę wystarczy wiaderko ;-) pozdrawiam
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2013-02-13 18:46
a chcesz serwetką?:-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-13 18:53
KURDE A MOWIŁAM CI JUZ STO RAZY ROBMY TO W ŁAZIENCE A TY SWOJE W KUCHNI I KUCHNI I TAKIE SA TEGO EFEKTY,REI JUZ NIE WPUSZCZAJ BO JEJ KUDŁY POWYRYWAM!!!I PAMIETAJ OD JUTRA KĄPIESZ SIE W WANNIE NIE KUCHENNYM ZLEWIE BO ZAS SYF JEST I W ŁAZIENCE I W KUCHNI.:-)))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-13 19:22 Zmieniony 2013-02-13 19:24
Ty stara wszystko mieszasz. To nie kuchnia a garsoniera i nie był to zlew kuchenny tylko pojemnik na lód w których chłodziliśmy szampana. I przestań się ciągle gapić w te okrągłe okienko. To nie bulaj na jachcie a woda za nim to nie morze a ta piana to nie morskie bałwany. Pranie wstawiłem ;-)

Ps.
A tej już nie wpuszczę
Nie lubię fruwających kudłów ;-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-13 21:49
KURDE ROZMARZYŁAM SIE MYŚLAŁAM ZE JESTESMY W CHAŁUPACH I PAMIETASZ TO LATO NA PLAŻY I TY,KTORY RZĘZISZ DO UCHA?A TO TYLKO PRALKA TRZESZCZY .;-)GŁUPOTO,TYLE RAZY CI MOWIŁAM ZE CZERWONE NIE KŁADZIE SIE Z BIAŁYMI,TO NIE FLAGA,TO MOJE CZERWONE STRINGI I TWOJE WIELKIE BIAŁE KALESONY.TERAZ JUZ NIE BIAŁE.:-))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-02-13 21:52
To dopiero widok, Wal w różowych gaciach będzie ganiał za Staruszką. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-13 18:10

>CO TY TAK DRĄŻYSZ


Bo na drugie mam drążarka;) A poważnie to dlatego, że Valkiria powiedziała, że istnieje taka wyjątkowa przyjaźń tylko internetowa. Byłam jej ciekawa. Pytać wolno o wszystko, a odpowiada się tyle, ile się chce, prawda?? A Ty co? Adwokat forumowy, czy prokurator?:-))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-13 18:16
NIE ADWOKAT TYLKO VALCIA CI NIE POWIE CO MYSLI O TAKIM DOCHODZENIU BO KULTURNA JAK PLAKAT W KINIE.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-13 18:23
Że kulturna zauważyłam.:-) Jak również to, że wiesz co kto i kiedy myśli, albo często myślisz, że wiesz. Nie mówię tego złośliwie, nie, nie. Po prostu często automatycznie postępujemy wg przysłowia "sądzę ciebie wg siebie'. na podstawie tego już wiem, że Ciebie o przyjaźnie pytać nie powinnam.
Jest jeszcze jeden aspekt. Czasem lubimy mówić o tych, których lubimy, a więc i ciepło o swoich przyjaźniach. Każdy jest inny, proszę "staruszki".:-)
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2013-02-13 18:43
Kiedyś,gdzies tu napisałam chyba do Staruszki,ze mówie(pisze)tylko tyle ile chce,o miłosci,przyjażni,wierze....szczególnie,gdyz uwazam,ze to zbyt intym,ne tematy aby sie z nich rozbierac do naga.Lubie swoją Przyjaźń,nie wstydze sie jej,wrecz przeciwnie,ciesze,ze trafiłam na tak odpowiedzialną i mądrą osobe,a to przeciez wazne w tym uczuciu,tak samo jak sie wzajemnie o siebie martwimy gdy cos nie tak i cieszymy wspólnie.

Easy,zapytał czy mozliwa jest przyjaźń miedzy kobieta a mężczyzna.Tak,jest mozliwa,ale musi spełniac jeden podstawowy warunek.Że postawia jasne granice,ze znaja swoje priorytety.Jest to tymbardziej istotne,jesli oboje maja rodziny,sa w związkach.To po pierwsze i najwazniejsze-jesli chodzi o przyjaźń,a po drugie małżeństwo bez przyjaźni nie ma racji bytu,wiec....:-)
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-02-13 19:32 Zmieniony 2013-02-13 19:36
"Drążarko" (hihihi) ja uważam, że tylko wirtualna przyjaźń - bez spotkania w realu- jest niemożliwa. Przyjaźń jako cnota  nie normatywna jest wartością idealną samą w sobie, i nie da się na zasadzie popisania z sobą powiedzieć "jesteśmy przyjaciółmi",bo tu tak jak w miłosci potrzebna jest "chemia" Czasem zastanawiam się czy przyjaźń nie jest większą wartością niż miłość, ponieważ przyjaźń prawdziwa jest oparta na prawdzie absolutnej (takiej aż do bólu), przyjaciel powie Ci "coś ty na siebie włożył/a" a ktoś kto cię kocha nie, bo będzie się obawiał że cię zrani, bo miłość bezkrytycznie podchodzi do obiektu miłości, a przyjaciel prawdę ci powie. Z tond trudno o przyjaźń między kobietą a mężczyzną gdyż dochodzą emocje natury erotycznej (chociaż na pewno bywają). Uważam, że Walkirie należało by zapytać, czy wcześniej spotkała się ze swoją przyjaźnią? to dopiero da obraz rzeczywisty na tę sytuację. A tak na marginesie, pojęcia takie jak przyjaźń, miłość, honor, godność, kolega etc, w dzisiejszych wirtualnych czasach uległy znacznej degradacji , ja jako mocno starsza młodzież bardzo to dostrzegam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 165) (2280534 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill