www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 29) (2282125 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-07-27 19:18
Mnie też się cisną. Żal mi Ciebie Lidian. Żal również tych, którzy Ci ufają. Będziecie siedzieć tu i czekać na podanie ryby. Już po nią sięgasz, domagając się ode mnie, abym działał, a nie gadał. Naprawdę żal mi Ciebie.

Pozdrawam.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-07-27 19:19
Nachbar
Żałuj siebie. Tobie to bardziej potrzebne.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-27 19:20
zastanow sie nad soba na razie tylko duzo gadasz i nic wiecej ty juz pewnie dostales ta rybe i dlatego tylko duzo mowisz a sam nic nie robisz myle sie?
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2008-07-27 19:25
O co Ci naprawde chodzi Nachbar?
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-27 19:27
zamet i zamieszanie ,mysli moze ze nas skloci jemu potrzebna jest pomoc
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-27 19:29
Dobrosiu zadałaś właściwe pytanie. On nie wie o co mu chodzi. Już zapomniał.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-27 19:33
brawo Lidian tez mu radzilam ,zeby zapisywal
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-07-27 19:57
Zamiast pytać, sama przeczytaj, to się dowiesz. Lidian i Maltabar gotowe są wprowadzić Ciebie w błąd, bo nie czytają ze zrozumieniem. Potrafią tylko naśmiewać się, gdy zostaną zdemaskowane w tej kwestii. Widać, że niezłe z Nich manipulatorki.
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2008-07-27 20:01
Jak ktos ma glowe na karku,to nie sposob nim manipulowac.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-27 20:07
ja myslalam ze ty jestes pelnosprawny okazuje sie ze zupelnie nie ale to sie leczy do pewnego stopnia oczywiscie
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2008-07-27 20:09
Chce sie tu dowartosciowac.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-27 20:28
to wybral zle miejsce
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-07-27 20:31
Nie no dlaczego,miejsce dobre,tylko metody przyjął złe,ja tutaj naprawdę poczułam sie dowartościowana,a tak
tkwiłam zaszczuta w czterch ścianach
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-27 20:59
Malwa , nie mozna sie dowartoscowywac czyims kosztem ,wywyzszajac sie nad innych a to jest wlasnie ten przypadek
Nadrzędny Autor Malwa Dodany 2008-07-27 21:48
Toteż co innego miałam na myśli.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-07-27 21:00
Nachbar...

Uważam że tu na tym forum, są osoby bardzo niereformowalne i stąd ten problem z dotarciem ze wszelką nowością do nich, to tak jak starzy ludzie którzy nie podążają już za coraz to nowszymi rozwiązaniami... Zamykając się w swoich czterech ścianach i wolą tylko spokój i ciszę... Nie zauważając, bądź odtrącając tych co chcą im pomóc w tej pogoni...
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-27 22:26
NORBI ,NIE POZNAJE CIE SKAD TA OPINIA
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-07-29 09:56
CIEKAW JESTEM CZY GDY BEDZIESZ STARY TO BEDZIESZ GONIL ZA NOWINKAMI
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-27 20:58
"Jeżeli...

Jeżeli zdołasz zachować spokój, chociażby wszyscy już go stracili,
ciebie oskarżając;
    
Jeżeli nadal masz nadzieję, chociażby wszyscy o tobie zwątpili, licząc
się jednak z ich zastrzeżeniem;
    
Jeżeli umiesz czekać bez zmęczenia;
    
Jeżeli na obelgi nie reagujesz obelgami;
    
Jeżeli nie odpłacasz za nienawiść nienawiścią, nie udając jednakże
mędrca i świętego;
    
Jeżeli - marząc nie ulegasz marzeniom;
    
Jeżeli rozumując - rozumowania nie czynisz celem;
    
Jeżeli umiesz przyjąć sukces i porażkę, traktując jednakowo
oba te złudzenia;
    
Jeżeli ścierpisz wypaczanie prawdy przez ciebie głoszonej, kiedy
krętacze czynią z niej zasadzkę, by wydrwić naiwnych albo zaakceptujesz
ruinę tego, co było treścią twego życia, kiedy pokornie zaczniesz
odbudowę zużytymi już narzędziami;
    
Jeśli potrafisz na jednej szali położyć wszystkie twe sukcesy i
potrafisz zaryzykować, stawiając wszystko na jedną kartę;
    
Jeśli potrafisz przegrać i zacząć wszystko od początku, bez słowa, nie
żaląc się, że przegrałeś;
    
Jeżeli umiesz zmusić serce, nerwy, siły, by nie zawiodły, choćbyś od
dawna czuł ich wyczerpanie, byleby wytrwać, gdy poza wolą nic już nie
mówi o wytrwaniu;
    
Jeżeli umiesz rozmawiać z nieuczciwymi, nie tracąc uczciwości lub
spacerować z królem w sposób naturalny;
    
Jeżeli nie mogą cię zranić nieprzyjaciele ani serdeczni przyjaciele;
    
Jeżeli cenisz wszystkich ludzi, nikogo nie przeceniając;
    
Jeśli umiesz spożytkować każdą minutę, nadając wartość każdej
przemijającej chwili;

Twoja jest ziemia i wszystko, co na niej
i - co ważniejsze - synu mój
BĘDZIESZ CZŁOWIEKIEM "
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-07-27 21:19
Lidian...

Te słowa są piękne, prawdziwe, ale są nie realne dla wielu użytkowników na tym forum a zwłaszcza dla tych co zarabiają na nim... Ponieważ gdyby "ich" interesowały nasze posty to wzięliby się do roboty, choćby, ot wskazywali, gnuśnym urzędasom gdzie, kiedy i jakie przeszkody fizyczne, prawne i moralne są do usunięcia, a nie aby my "ON" komentowali w KOMENTARZACH...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-27 21:28
Norbi
Przeczytaj jeszcze raz, bo po Twoim poście widzę, że nie zrozumiałeś.
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-07-27 22:26
""NORBI-cytuję niżej twoje słowa:
Uważam że tu na tym forum, są osoby bardzo niereformowalne i stąd ten problem z dotarciem ze wszelką nowością do nich, to tak jak starzy ludzie którzy nie podążają już za coraz to nowszymi rozwiązaniami... Zamykając się w swoich czterech ścianach i wolą tylko spokój i ciszę... Nie zauważając, bądź odtrącając tych co chcą im pomóc w tej pogoni... Norbi""

Przeczytałam to ze zdumieniem.Ty także Norbi? Panowie :Nachbar i Owsianko chcą nas uszcześliwić,tylko nie bardzo wiedzą jak,
najgorsze-że my również nie wiemy o co naprawdę chodzi-możemy się tylko domyślać.
Nie padają żadne konkretne propozycje,za szatę graficzną forum odpowiada chyba administracja a nie jego użytkownicy,możemy
tylko ubiegać sie o takie zmiany-ale czy to one mają zmienić nasze życie na lepsze?
Czy ktoś tutaj zaproponował jakąkolwiek konkretną  pomoc??? Ja nie zauważyłam.
W barierach napisałam kilka słow w tej sprawie.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-07-28 21:09
Malwa, ja i OWSIAN nie zamierzamy nikogo uszczęśliwić. Rzecz w tym, że los ON tak naprawdę nikogo z rządzących nie obchodzi. Zobacz wydarzenia z ostatniej chwili. Chorzy na hemofilię praktycznie pozbawieni zostali środków. Powód takiego stanu, to BRAK funduszy.
Wcześniej, w swouch postach wyraźnie napisałem, że pomoc ON jest pozorowana. Środki finansowe przeznaczone na ten cel zasilają kieszenie urzędników, pośredników i producentów, a dopiero resztki trafiają do ON. Taki stan utrzymuje się od dawna i kolejne rządy  nie robią nic, aby to zmienić.
Dlatego jedynym sposobem na zmiany jest zjednoczenie się ON.
Dzisiaj, gdy "wyścig szczurów" stał się jedyną droga do awansu i kariery, podobnie same ON muszą  zadbać o własne sprawy. Z braku środków finansowych można wspólnie opracować np. apel, petycję, czy jak to zwał, do pana Premiera, do sejmu i senatu. Przedstawić sprawy ON widziane z pozycji ON. Również zwrócić się do mediów o pomoc.
Jeżeli będzie to robiła jedna osoba, a nawet kilka osób, to akcja taka nie zostanie zauważona. Dlatego konieczne jest zjednoczenie się i pozyskanie jak największej liczby ON.

Malwa, zupełnie innym problemem jest forma tego Forum, które nie posiada mechanizmów będących  ułatwieniem dla ON.

Dodam, że każdy ma inne problemy, więc wszystkie uwagi przydadzą się dla zredagowania apelu, petycji.
Oczywiście mogą być inne propozycje, ale jak narazie nikt takich nie zgłosił.
Zamiast zrozumienie rozpętała się walka. Z przykrością stwierdzam, że autorani tego "stanu wojennego" są Lidian i Maltabar. Osoby, któr rzekomo cieszą się opinią najlepszych koleżanek.
Na koniec chcialbym jeszcze wyjaśnić, że napisałem o tym w wątku "Przyjaciele", gdyż tylko Przyjaciel może pomóc w biedzie. To wyjaśnienie dla Ciebie, bo miałaś wątpliwości, czy wybrałem odpowiedni wątek.
Pozdrawiam Cię i gdybyś miała jeszcze jakieś pytania, chętnie udzielę odpowiedzi.

Nadrzędny Autor Malwa Dodany 2008-07-29 09:22
Jestem już tak zmęczona,znękana iz nie mam dalej ani siły ani motywacji,żeby odnosic sie do jakichkolwiek wypowiedzi.
Trafiłam na piekna sentencję,którą zacytuję poniżej jako podsumowanie tych naszych dziwnych dyskusji..
+++
Nie ma lekarstwa mocniejszego,
skuteczniejszego, doskonalszego dla naszych ran
we wszystkich sprawach ziemskich,
jak mieć kogoś,
kto cierpi z nami w każdym nieszczęściu
i cieszy się w powodzeniu.
Aelredo di Rievaulx,
+++
Gdybyśmy chociaż w znikomym stopniu takiej maksymy sie trzymali,
było  by o wiele łatwiej znosic to co nam przypadło w udziale.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-07-28 07:32

>na tym forum, są osoby bardzo niereformowalne i stąd ten problem z dotarciem ze wszelką nowością do nich, to tak jak starzy ludzie którzy nie podążają już za coraz to nowszymi rozwiązaniami... Zamykając się w swoich czterech ścianach i wolą tylko spokój i ciszę.>


proszę Norbi powiedz mi , bo ja Cię pytam  w tym momencie - Ile mnie znasz , powiedz jak ja żyję, czy i jakiego używam sposobu komunikacji ...współżycia międzyludzkiego , i to w każdym tego słowa znaczeniu... ..i cała lista pytań .....  jak ja żyję , ( jakich używam urządzeń, co robię, że zarzucasz mi też , bo należę do tego forum, brak nowoczesności?

> Zamykając się w swoich czterech ścianach i wolą tylko spokój i ciszę..


a tego to w ogóle nie rozumiem , bo ja jestem bardzo żywa.. nie zamknięta  !

a dodam tylko,że człowiek który umie znaleźć nić rozmowy, kontaktu ,  znajdzie ją... bez względu czy będzie to - rozmowa bezpośrednia,  - list napisany ręką , - telefon , - forum o jakimkolwiek układzie graficznym , - e-meil , - gg ,- skype , - język migowy ........czy więcej przykładów trzeba ...

czasem odnoszę wrażenie ,że dla niektórych osób to tak jakby, stwierdzenie ,że jak nie będzie papieru pachnącego listowego to nie napisze wcale ?
pozdrawiam sąsiadów z innych for.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-07-29 09:50
NIE DYSKUTUJCIE Z TYM GOSCIEM BO ON WSZYSTKO WIE NAJLEPIEJ.
JUZ WCZESNIEJ TACY BYLI NA TYM FORUM
A GDYBYM BYL MLOTKOWYM I Z MLOTEM W HUCIE SZALAL TO CO BYS POWIEDZIALA CZY TEZ BYS ..........DALEJ NIE PAMIETAM BO ZYCIE TO NIE TYLKO MUZYKA
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-29 09:52
o jakim gosciu mowisz?
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-07-29 09:52
A NIBY DLACZEGO KTOS NIE MOZE SIE ZAMKNAC W CZTERECH SCIANACH JAK LUBI SPOKOJ I CISZE ????
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-07-29 09:53
NIE WIESZ O JAKIM CZY NIE CHCESZ WIEDZIEC
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-29 09:59
nie pytalambym sie gdybym nie chciala wiedziec
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-29 10:02
pewnie ,ze moze sie zamknac w swoich czterech scianach ,kazdy ma wybor
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-07-29 10:55
NIE WIEDZIALEM ZE JESTES KOBIETA .PRZEPRASZAM
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-07-31 15:59
Szczerbaty!!! :-) ;-)

Mam do Ciebie małą przyjacielską radę i zarazem prośbę....
Podajmy sobie ręce na znak zgody i wypijmy po szklaneczce Whyski z lodem na zdrowie tych fajnych dziewcząt i nasze... i przestańmy sie puszyć jeden na drugiego... Co ty na to chłopie????
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-07-29 10:55 Zmieniony 2008-07-29 11:02
będę rozmawiać z Norbimi i innymi,
każdy w życiu ma      c i e ń   dziwny , ma prawo się pomylić , ma prawo się wypowiedzieć ,ma prawo się zrekompensować , coś przemyśleć i ...... czasem nie na wszystkie pytania znamy odpowiedź...
zadałam to ostatnie wyżej pytanie Norbiemu, owszem, i jestem pewna,że jeśli nawet nie odpowiedział to przemyślał sobie wiele spraw,
bo tak powinno być, dotyczy to wszystkich ludzi, przynajmniej ja tak uważam , człowiek w ten sposób poddawany jest refleksji , zadumie i zapewne wyciąga jakieś wnioski na przyszłość, kształtuje osobowość.

>DALEJ NIE PAMIETAM BO ZYCIE TO NIE TYLKO MUZYKA>


tak On Norbi , nie tylko muzyką żyje , ale kto się na tym nie zna , nie rozumie muzyki i co więcej nie jest łatwe pięknie grać ,niech się wcale nie wypowiada , zmilczy ,
on jest chory , pamiętajmy o tym, ale umiał odnaleźć siebie w tym co robi dobrze , i co więcej nie jest bezczynnym niepełnosprawnym .
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-07-29 10:56
JA NONSTOP DUMAM SKARBIE
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-07-29 11:46 Zmieniony 2008-07-29 11:50
miło się robi skarbie ... używaj tych słów często
zapewne lubisz szybsze kawałki , więc dalej ze mną do tańca , prowadź tancerzu
http://pl.youtube.com/watch?v=8xfR1C6PEfg
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-31 13:13
S. Maria Edyta

Dobry.
Bardzo dobry.
Nieskończenie dobry.
Bóg czy człowiek?
Bóg w człowieku napotkany.
Człowiek Bogiem wypełniony.
Twój Przyjaciel.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-31 13:22
jak milo sie zrobilo pierwszy raz slyszalam jakSzczerbaty powiedzial do kogos skarbie super tak trzymaj Szczerbaty!
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-07-31 13:29
Może teraz Szczerbaty pokaże swoją drugą stronę czyli milszą.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-07-31 15:26

>nieskończenie dobry>


???
tak nigdy nie będzie i nie jest. ten wiersz nie podoba mi się  , jest przesłodzony
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-07-31 15:51
Słowa "nieskończenie dobry" odnoszą się do Boga, a to moim zdaniem nie jest przesłodzone. Największym przyjacielem jest Bóg. Ja tak zrozumiałam ten wiersz.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-07-31 15:05
mówiłam już to kiedyś , bo on jest fajny chłopak ...
szczerbaty zgłoś się , napisz coś ..
Nadrzędny Autor Malwa Dodany 2008-07-31 20:16
oj,tak ,koniecznie-bo za słodko się zrobiło,do miodu czasem łyżke dziegciu trzeba
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-08-01 19:09
Bocaccio Giovanni

Więź przyjaźni łączy więcej aniżeli więzy krwi. Przyjaciół wybraliśmy sami, krewnych natomiast zesłał nam los.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-02 07:44
Witajcie wszyscy przyjaźni i mniej przyjaźni. Miłego dnia życzę wszystkim.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-08-02 08:52
ja tez zycze milego dnia::::::::::::::::::-)
Nadrzędny - Autor michal_pietrzykowski Dodany 2008-08-02 14:03
Szukam wolnej i samotnej dziewczyny w wieku 22-28 z Koszalina i okolic typu województw: - zach. pomorskim - pomorskim - wielkopolskim Cel: przyjaźń, miłość i stały związek małżeński. Kontakt: m_pietrzykowski@o2.pl

Kiedy miłość do ciebie mnie ogarnie.
Chce z tobą odwiedzić wszystkie kawiarnie, sklepy, zabytki i wody pijalnie.
Z tobą być wszędzie!
Na zamku i na grzędzie.

Miłego dnia tobie życzę
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-08-02 15:14
AZ zal ze juz kilka 20tek mam za sobą pozdrawiam milego dnia życze ci tez::::-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-03 19:11
Poznikały nasze koleżanki: Malwa i Renatka.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-08-03 19:13
iWERBENA
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 29) (2282125 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill