www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Korwin-Mikke (Strona 4) (64603 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-22 13:01
Korwin ma tylu słuchaczy bo powoli dochodzi do nich logiczne podejście do spraw politycznych, bo UE to nowy rodzaj ZSRR,  nawet sami jej założyciele byli komuniści...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 13:04
A Rozum uważa, że inni mu dadzą dostatek? To chyba upośledzony.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 13:09
Do tej pory nie dali, trzeba ich zmienić. Za to Głupota do Głupoty ciągnie?:-)))) Tak tylko pytam.:-))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 13:14
Tylko na kogo zmienić. Inni potencjalnie nowi mówią to samo co starzy.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 13:23
I to jest pewien problem, ale czy to znaczy, że musimy  takiego Korwina wybierać do Unii?
Zresztą ja wierzę w to, że po 'przypadku Korwina' coś się zmieni.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 13:26
Nic się nie zmieni. Teraz jest jazgot bo może kilka stołków zabrać starociom politycznym.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 13:34
Prawdą jest, że starocie polityczne potrafią zdominować młodych. A młodzi w swojej masie nie umieją się przebić. Pytanie, dlaczego......;-)
Korwin też politycznie jest starocią, jakby o to szło.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 13:39
Tyle, że nie ma stażu u władzy.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 13:43
Za to długi w gadaniu o anarchii państwa.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-22 15:24 Zmieniony 2014-05-22 15:26
Tak, w-zetko  musimy wybrać Korwina do parl. EU po to aby robił ich tam w balona podobnie jak w więzieniu w Wa-wie w 1968 roku robił w balona  SW...  :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 15:41
Musimy? Mnie w to nie wpisuj.
Od początku mówiłam, że na Korwina nie zagłosuję i starałam się udowodnić, dlaczego.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-22 16:09
Norbi już ja widzę jak się tam dadzą zrobić w balona. To on się nadmuchał jak balon. Wystarczy szpileczka i balon pęknie.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-26 20:08
Predzej umrze niż pęknie. 
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-27 12:31
Korwin Mikke nie jest balonem, więc się nie da nadmuchać... Jednak, przekroczył 5-cio procentowy próg wyborczy, to o czymś świadczy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-22 11:34
Norbi:

>sam się przyznał do jąkania się<


A mógł się nie przyznać? Przecież to słychać. :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-22 11:39
Nie musiał bo to oczywiste, że się jąka...
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 11:45
Przez to jest nadzieja, że niepełnosprawni jąkający się, jako jedyni  będą zostawieni na widoku publicznym, reszta wg niego do domu jazda i nie wychodzić.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-22 11:50
Jak to nie musiał? Miał iść w zaparte? :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 13:11
Tak nawiasem poprawił odrobinę dykcję. Poszło w tiki bardziej i dlatego, gdy się nad mimiką nie panuje poker trzeba zastąpić posadką w Unii? :-))))))) Nie lubię Korwina za jego poglądy, jestem złośliwa, przyznaję się.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-22 16:10
On też. :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-05-22 17:21

>Dlatego Korwin ma tylu słuchaczy, bo słucha go Gniew, a nie Rozum w ludziach.


Bardzo trafnie to określiłaś. Ciekawy jestem, czy spośród jego zwolenników jest ktoś, kto potrafi podać choćby jeden przykład co takiego (z wyjątkiem gry w karty) w swoim życiu dokonał JKM, aby można go było uznać za autorytet w sprawach politycznych i gospodarczych ? Jakby nie było facet ma 72 lata, więc musi mieć jakiś dorobek. Pytanie tylko jaki? Prowadził jakąś działalność gospodarczą, zatrudniał pracowników lub kierował grupą ludzi, dokonał jakiegoś odkrycia, a może sprawdził się w polityce?
Nie jest jeszcze za późno, abym dał się przekonać i zagłosował na JKM, ale muszę mieć konkretne dowody na to, że postawię na człowieka wiarygodnego i znającego się na rzeczy, a nie mówiącego tylko od rzeczy.
Historia zna już takie przypadki, jak np. ten, gdzie hasłem wyborczym było "żeby nie było bandyctwa, żeby nie było złodziejstwa, żeby nie było niczego".


Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-23 11:57
Nachbarze...
Wiem, że jesteś dobrym, uczciwym i mądrym człowiekiem a także moim przyjacielem, pozwól mi, że Cię o coś zapytam... A więc, pytasz, czego JKM dokonał, a ja zapytam:
Czego ci wszyscy, co trzymają bądź trzymali władzę nie dokonali a tak głośno nam obiecywali???
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-05-23 21:12

>Czego ci wszyscy, co trzymają bądź trzymali władzę nie dokonali a tak głośno nam obiecywali???


Norbi, pytasz dlaczego trzymający władzę nie dokonali tego, co obiecali? Odpowiedź na Twoje pytanie jest bardzo prosta: bo od lat są u władzy dzięki wyborcom, którzy wierzą w ich obietnice. Podobnie będzie z JKM, bo dla niego nie są ważne problemy wyborców, ale to, aby u schyłku swojego życia zamiast marnej emeryturki pobierać pensję europosła. Dlatego potrafi dużo gadać (przeważnie bzdury], obrażać, szokować, obiecywać i mieć proste rozwiązania trudnych problemów.
Zresztą odsyłam Cię pod ten link i pod ten.
Przeczytaj, a sam się przekonasz.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-23 21:40
Znajdź mi (chociaż tylko na tym forum) jedną osobę (nick) która nie chce, nie będzie, nie ma takiego celu - czyli ma inny niż

>zamiast marnej emeryturki pobierać pensję europosła.<

Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-23 21:59 Zmieniony 2014-05-23 22:27
Nachbar...

To napisz komu mamy wszyscy uwierzyć, bo tak naprawdę wszyscy obiecują złote  zamki na lodzie??? A po wyborach ten lód topnieje razem ze złotymi zamkami, a zostają obiecanki cacanki a głupiemu radość...
Uważam, że Polska aby stanęła na nogi a ludziom żyło się normalnie musi być rządzona twardą ręką...
Pełnym szacunkiem do twojej osoby, Nachbar, ja nie jestem za teoriami, hasłami rzucanymi przez ludzi Palikota... i inne partie, bo są one puste... Owe partie rzucają podobne hasła używając słów które posiadają wieloznaczeniowość...        
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-23 22:22
Wiesz co Norbert? Serce mięknie jak to czytam.

>To napisz komu mamy wszyscy uwierzyć, bo tak naprawdę wszyscy obiecują złote  zamki na lodzie??? A po wyborach ten lód topnieje razem ze złotymi zamkami, a zostają obiecanki cacanki a głupiemu radość..<


I tak to zawsze jest i będzie. Nie ma znaczenia czy Polska, Anglia, Niemcy czy co tam wymyślisz. O tych Chinach to już "zawaliłeś. Wszyscy uznają Cię za nieszkodliwego wariata. Ja teraz powiem: marzyciel - nie ma lepszego jutra dla Ciebie i Tobie podobnym
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-23 22:39 Zmieniony 2014-05-23 22:48
Kobieto A...

>I tak to zawsze jest i będzie. Nie ma znaczenia czy Polska, Anglia, Niemcy czy co tam wymyślisz. O tych Chinach to już "zawaliłeś. Wszyscy uznają Cię za nieszkodliwego wariata. Ja teraz powiem: marzyciel - nie ma lepszego jutra dla Ciebie i Tobie podobnym >


W Chinach dokładnie tak jest, jak napisałem, jeszcze raz powtórzę... Otóż, w Chinach jest wolnorynkowość, jest wolność podatkowa, tylko nie można krytykować "Majestatu Rządzącego"...
A jeśli chodzi o tego "wariata", to powinnaś sama się zgłosić na leczenie, to nie tylko ja tak twierdzę z piszących na tym forum...
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-23 23:01
Ot właśnie :-( Tak wygląda prawda o tych niepełnosprawnych. Czyżby Hitler miał rację? W takich chwilach myślę, że tak. Zwłaszcza, że  np. Norbert Czapla mnie popiera. Smutek, żal jak durni są .....
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-24 00:38
Za durną cię mają. kobieto A... Nigdy nic mądrego nie napisałaś... A wiesz co grozi za ujawnianie danych osobowych???  Nie życzę sobie abyś używała  mojego nazwiska... Na tym forum jestem 62norbi03  i choćby wszystkim było wiadomo jak się nazywa użytkownik forum, to nie wolno ujawniać danych bez jego zgody... Na to jest paragraf prawny...  A jeśli chodzi o Hitlera,  to on w niczym nie miał racji, tak samo jak i ty...
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-05-27 13:23

> choćby wszystkim było wiadomo jak się nazywa użytkownik forum, to nie wolno ujawniać danych bez jego zgody...


Norbercie,

No nie, nie przesadzajmy. Tak "dobrze" jednak nie ma. Kto sam się nazwiskiem chwali, nie może potem wymagać żeby go nie używano.

Jak wszyscy wiemy nie jestem prawnikiem, ale logika mi poopowiadała że jak ktoś sam swoje nazwisko ujawniał, to nie może potem się powoływać na paragrafy i z wyszukiwania informacji na ten temat wychodzi mi że "Ujawnienie nazwiska i imienia w celu identyfikacji osoby fizycznej nie może zostać uznane za naruszające jej dobra osobiste i bezprawne, o ile nie łączy się z naruszeniem innego dobra osobistego" (źródło).

Kto nie chce być nazywany po nazwisku, powinien pilnować żeby to co robi w sieci pod nazwiskiem i bez nazwiska nie zachodziło na siebie (do czego zresztą zachęcam). Kto się ujawnił, ten się ujawnił.

No chyba, że znasz Norbercie jakiś konkretny przepis, który rzeczywiście zabrania zwracania się do ludzi po nazwisku, które sami podawali?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-27 14:49
ja na tym forum nie operowałem moim nazwiskiem, więc nie powinno się go ujawniać...
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-27 14:54
norbi nie jestem na sto procent pewny ale kiedys chyba napisałeś .
to bylo przy okazji rozmowy z Iota na temat mojej zmiany nicka, Ona wspomniala o swojej i Ty wtedy rownież wymieniles swoje nicki jakich uzywales.
cos bylo o banowaniu moze w poradach?
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-05-27 15:38 Zmieniony 2014-05-27 15:43

> ja na tym forum nie operowałem moim nazwiskiem


Operowałeś: http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?pid=196601

Postów - Twoich własnych - z Twoim nazwiskiem jest jeszcze kilka.

To zresztą taka ogólna uwaga do wszystkich: jeżeli potem ktoś ma się denerwować, bo ktoś inny użył informacji o nazwisku, zawodzie, wyznaniu, wieku czy czymkolwiek innym, to nie należy tej informacji ujawniać i tyle. Fora i strony to połączenie pisma (które zostaje, a nie "znika" jak wypowiedź ustna) i wyszukiwarek. O ile to forum będzie istnieć, to i za pięć lat ktoś może wyszukać i przeczytać wszystkie np. moje posty, więc z definicji nie powinno tam być - w miarę możliwości - niczego, czego nie chcę ujawniać. Na tym polega bycie w internecie.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-27 16:27
Tak, jednak operowałem moim nazwiskiem, lecz nie dozwolone jest pisanie w sposób ubliżający, w stylu Kobiety A...
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-05-27 17:12

> lecz nie dozwolone jest pisanie w sposób ubliżający


To jest insza inszość.

1) Gdyby ludzie się sądzili o to, że ktoś im ubliżył w Internecie, to sędziowie nie wychodziliby z pracy i na nic innego nie mieliby czasu.
2) Wart Pac pałaca a pałac Paca - jeżeli ktoś Ci ubliża, to z pewnością niczego rozsądnego nie uzyskasz odpisując, a jeszcze mniej "strasząc" paragrafami, których albo nie ma, albo ich obrona w sądzie wymagałaby poniesienia kosztów procesu cywilnego.
3) To już nie ma nic wspólnego z tym, czy się używa nazwiska, pseudonimu, czy czego tam jeszcze.

Nieustannie mnie zadziwia, że dorośli i - było nie było - w miarę chyba inteligentni ludzie mają ciśnienie dlatego, że ktoś obcy napisze o nich coś brzydkiego w Internecie, o ile nie wykorzystuje do tego jakichś niejawnych danych albo nie ma to poważnych konsekwencji. A tym bardziej zadziwia mnie kontynuowanie takich "dyskusji" - jeżeli ktoś Cię ewidentnie nie lubi, to nie zacznie Cię lubić dlatego, że mu odpowiesz mniej lub bardziej "pięknym za nadobne"
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-29 19:18
Iota to osoba ZŁOTA :-) norbi -Norbercie Czapla przeczytaj Ioty i moje posty noooo może ze 3-4 razy, pomyśl, zastanów się i dopiero jak musisz (inaczej się udusisz) odpowiedz :-)

>A jeśli chodzi o Hitlera,  to on w niczym nie miał racji, tak samo jak i ty... <


NIE JA , ALE TY GO WYSŁAWIAŁEŚ. TO TOBIE PODOBAŁY SIĘ POCZYNANIA HITLERA :-(
Już nie wiesz co piszesz?
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-29 23:36
Co do Ioty nie mam żadnych zastrzeżeń, to mądra i poukładana osoba... Zupełne przeciwieństwo twojej osoby. Jesteś rozwichrzona, roztrzepana, pod strzelona w głowę osoba, która potrzebuje leczenia na głowę od zaraz, bo sama sobie krzywdę robisz...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Korwin-Mikke (Strona 4) (64603 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill