www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Miłość (Strona 75) (1576431 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 122 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-07-14 13:36
rogal160-w TV wcale nie wyglądasz na ON.Nie wiem co CI dolega,bo chyba nigdy nic nie pisałeś na ten temat,chyba że przeoczyłem.Wyglądasz raczej,na takiego co jest''pies na baby'',bo Ci kobietki wytarły włosy na czole-myślę,że wiesz dlaczego,a jeżeli nie,to Ci napiszę.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-07-14 13:45
Wiem o co chodzi:)
Kuleję i mam dłoń niesprawną, w tv tego nie widać:)
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-07-14 13:48
Dzięki za odp.
Tak na marginesie-pracuj,a nie obijaj się :-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2010-07-14 13:52
tak Lidian,chodziło o udany zwiazek.
Kiedys w jakiejs prasie przeczytałem artykuł o niemieckiej oprotezowanej dziewczynie,ktora miała bardzo wielu adoratorow,gdyz pociagało ich w niej własnie kalectwo a nie uroda.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-07-14 13:58
To raczej zboczenie.
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2010-07-14 14:01
tez tak mysle,pewnie nawet ma TO swoja nazwe..
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-07-14 14:07
Jestem wydajny:)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-07-14 14:12
:-)))))))))))) ????????????? :-))))))))))) Jak to rozumieć? Mam coś na myśli, ale.............:-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-07-14 14:49
Podziel się z nami swoimi myślami.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-07-14 15:10
lepiej nie:))))))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-07-14 15:15
Oj już się nie kryguj.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-07-14 15:21
:-) nie
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-07-14 15:28

>Jestem wydajny:) <


WYDAJNY W PRACY,CZY W DAWANIU ROZKOSZY,BO JA,STARSZA PANI NI PANIMAJU:):-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-07-14 15:30
Pewnie w wątku MIŁOŚĆ mówi o rozkoszach. :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-07-14 15:31
OCH KIEDY TO BYYYYYŁOOO?:-p
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-07-14 15:34
To ile staruszko Tobie lat stuknęło, że już tylko wspominasz? :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-07-14 15:34
W pracy, co do rozkoszy to nie mnie to oceniac.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-07-14 15:36
LIDIAN NIE WIESZ JAK TO JEST?Z TYŁU LICEUM,Z PRZODU MUZEUM ALBO NAWET MAUZOLEUM HA,HA,HA.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-07-14 15:40
Ale to wcale nie przeszkadza w tych sprawach. :-) Tylko zła kondycja może przeszkodzić. Wygląd nie. :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-07-14 15:42
:-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-07-14 16:46
Mało tu piszę ale poprę Lidian. W miłości liczy się wiele ale nie lata.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-07-14 19:34
:-)
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2010-07-14 19:46
Do wszystkich-Po tak upalnym i "ciężkim" dniu na wieczór  posłuchajcie ładnej melodii. Barbara nie pisz nic,bo wiem że Tobie ona nie będzie się podobała.......Miłej nocki-pozdrawiam
  http://www.youtube.com/watch?v=d8hfTQWo2dY
Nadrzędny - Autor Maria Brylka Dodany 2010-07-14 19:47
A tak o czasie milosci pisze rabczanska poetka Maria Derek:                                                                                                                                                                                              Czas milosci                                                                                                                                                                                                                                                              Wskazowki zegara odmierzaja nam czas,                                                                                                                                                                                                                        ktorego ciagle brakuje.                                                                                                                                                                                                                                               Szare godziny przetkana minutami szczescia                                                                                                                                                                                                                   zbyt szybko biegna.                                                                                                                                                                                                                                                   Zycie mija -                                                                                                                                                                                                                                                              zlozone z godzin obowiazkow,                                                                                                                                                                                                                                      z niewielu minut szczescia.                                                                                                                                                                                                                                          A milosc?                                                                                                                                                                                                                                                                  nadaje sens mojemu zyciu                                                                                                                                                                                                                                           i tylko ona jest najwazniejsza!                                                                                                                                                                                                                                      Tak pragne -                                                                                                                                                                                                                                                             byc w niewoli twoich ramion                                                                                                                                                                                                                                         do konca zycia.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-07-14 20:49
Bardzo mi się ta piosenka podobała :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-07-15 12:01
A tak wogóle to dlaczego nigdy nikogo nie ma na chate?
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-07-15 12:14
Autor lidian Dodany 2010-07-14 16:34

>To ile staruszko Tobie lat stuknęło, że już tylko wspominasz?


Ja myślę,że 28.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-07-15 18:28
No siwek ja mam dziś właśnie "18 lat mieć lat to nie grzech... umieć głośno się śmiać to nie grzech... Mówić światu na Ty........."
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-07-15 19:55
Też chciałbym tyle mieć i się śmiać :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-07-15 21:08
Przecież nikt ci w metryke nie zagląda śmiej się i gwizdaj na jutro :-))))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-07-29 20:43
Tak śmiejmy się i kochajmy dopóki możemy. :-))))))))
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-07-30 08:04
zgadza się :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-08-03 15:07
"Miłość ci wszystko wybaczy..." czy to prawda?
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-08-03 18:28
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-08-03 18:30
W piosence to wszystko jest proste.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-08-03 15:48
Lid nie chcę cię rozczarować ale miłość jest ślepa jak sowa w biały dzień. Wątpię jednak w jej wybaczanie :-(
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2010-08-03 19:52
Ciekawe stwierdzenie :-)

  cyt ...bo miłość mój miły, to ja...
a ja --mogę , ale czy powinnam wybaczyć?  Czyli miłość= człowiek, a człowiek to istota rozumna, więc  taką ocenę poddać należałoby rozumowi. A czy rozum zawsze idzie w parze z uczuciem ? 
nie. raczej rzadko.
Ot, i wracamy do punktu wyjścia :-) ha. ha
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2010-08-04 07:26
Miłość, jeśli w ogóle istnieje w co osobiście raczej wątpie, to takie coś co powoduje, że wyzbywamy się egoizmu, który jest nieodłącznym elementem każdego z nas.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-08-04 13:01
No i rogal trafił w samą dziesiątkę
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-08-04 13:02
Miłość ci wszystko wybaczy,zostanie smutek i żal :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2010-08-04 13:02
Jak zawsze:)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-08-04 13:04
Hej Rogal wiem że już ten smak poczułeś dlatego cię poparłam :-)))))))
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2010-08-04 17:13
Dla tych co lubia czytac polecam ksiazke Nicholasa Spariksa pt."Pamietnik".Jest o prawdziwej milosci,bardzo sie wzruszylam czytajac ja.Milej lektury i wiary w milosc zycze.
Nadrzędny - Autor Janka1 Dodany 2010-08-04 18:01 Zmieniony 2010-08-04 18:05

>Miłość, jeśli w ogóle istnieje w co osobiście raczej wątpie>


rogal160, przeczytaj ten wątek cały, pomiń myśli Elli, gdyż singel z wyboru, a tzn.stara panna,  jak to Ella nazwała, nie może nic wiedzieć o miłości małżeńskiej
rogal160, Choćbyś ubrał "lalkę-kobietę" w pieniądze i posadził w pięknym domku dla Barbie i wypowiedział kocham cię  i oczekiwał od niej miłości prawdziwej, to  nie doczekasz się , gdyż tak naprawdę Ty nie kochasz "lalki" a  "lalka" nie pokocha  Ciebie.
W dniu gdy zarejestrowałam się na forum powiedziałeś, że nie umiałbyś pokochać niepełnosprawnego człowieka, ale wyrażasz w wątkach wielokrotnie niezadowolenie że  jesteś nieszczęśliwy w miłości, po rozwodzie. Ja Ciebie zapytam, czy Ty wiesz co to jest miłość, bo myślę że nie wiesz. Dopóki nie będziesz umiał kochać TY, dopóty i Ty nie doczekasz się pięknej prawdziwej miłości.

Miłość jest i istnieje. Wiem to. Doświadczam tego uczucia i patrzę na szczęście znajomych mi ludzi.
Bardzo prawdziwie opisała to WERBENA, miałam co robić, żeby zanalizować wszystkie jej wpisy. Jednego mi żal, że za późno na forum przyszłam, nie mam jak skontaktować się z tą panią, chyba nie panią, WERBENA nie chciała żeby na nią tak mówić. Napisałam już kilka prywatnych wiadomości z gorącą myślą, że zajrzy może na forum i mi odpisze.

>Autor WERBENA Dodany 2008-09-05 16:11
>Miłość to osobiste dzieło ludzi ,
>gdy chcesz ją znaleźć nie bierz ze sobą latarni , światłem będzie twa dusza, która też idzie i słucha ,
>miłość ma czas, nie używa zegara ,
>miłości kosztuj z umiarem , bo drugiej nie kupisz ,
>nie dawaj za dużo   bo nie sprzedaje się na raz wszystkiego , ukryj coś na jutro by było odkryciem nowym ,
>miłość nie może być poddaniem , a wzajemną władzą, musisz wiedzieć kiedy milczeć , kiedy krzyczeć ,
>kochaj sercem a miłuj rozumem , bo dusza i zmysły to rachunek ścisły , wtrąć nieco arytmetyki, fizyki i chemii ,
>nie szukaj krajobrazów w miłości tylko z  niej twórz swego życia pejzaże
>i przebaczenie to jedna z najpiękniejszych , najtrudniejszych miłości scen.


>to dzieło dwóch ludzi dla dwojga wzajemnie , wówczas jest to prawdziwa miłość.


Pozdrawiam  rogal160 i życzę Ci młody człowieku dobrego drogowskazu w dziele miłości, a wszystko jeszcze przed Tobą.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-08-04 19:03 Zmieniony 2010-08-04 19:55
Lubiłam czytać wiersze Werbeny. Szkoda, że już nie chce pisać na forum.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-08-04 23:18
Czasem się pokazuje napisz do niejPW może nawiązecie kontakt
Nadrzędny Autor Janka1 Dodany 2010-08-05 06:35

>Czasem się pokazuje napisz do niejPW może nawiązecie kontakt>


gdzie się pokazuje? napisałam wiadomość prywatną i nie ma odpisu. Maltabar czy Pani  ma do niej jakiś kontakt, może gg ,tel ? Proszę ją spytać i przekazać że bardzo chcę z nia porozmawiać.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-08-05 07:35
Nie chodzi mi o to, że miłość można kupić za pieniądze, lecz o to, że biedaka nikt nie pokocha.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-08-05 07:49
Rogal mnie kiedyś ktoś pokochał i dalej ze mną jest , a nie mam wielkiej kasy i zdrowia (jak się poznaliśmy również nie miałam).
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-08-05 08:22
To o czym mowię działa w drugą stronę. W dzisiejszych czasach, facet bez pozycji zawodowej nie ma czego szukać u kobiet.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Miłość (Strona 75) (1576431 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 122 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill