www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wasza wiara w Boga a może w cio innego..?? (59456 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor godunow Dodany 2008-04-18 15:09
Wierzycie  w Boga jego  opiekę nad nami....???
A może  powiecie jakiego jesteście wyznania ??
Ja Jestem chrześcijaninem ..
A Wy,,
katolicy ?
Prawosławni ..???
a może inne wyznanie ..???
Proponuję taka luźną dyskusję na temat wiary
Tak prawie an wekend..
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-18 16:13
Tematy wiary, to nie taka zwykła luźna dyskusja. To poważny temat.
Tak wierzę w Boga i Jego opiekę. Wielokrotnie tego doświadczam. Po cóż byłoby żyć, gdyby Boga nie było. Życie nie miałoby sensu.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-04-18 17:08
Moja odpowiedź jest podobna do lidian.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-18 19:01
wiara to indywidualna sprawa każdego
Nadrzędny - Autor niepelnosprawny Dodany 2008-05-02 16:49
[usunięte]
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-02 16:57
Uważam, że częściej ludzie zdrowi zapominają o Panu Bogu. Kiedy człowiek jest zdrowy, piękny i bogaty, to bardzo często nie ma dla niego świętości. Dopiero kiedy dopada nas nieszczęście, choroba lub niepełnosprawność zaczynamy zastanawiać się nad sensem życia i powracamy do Boga. Jest na to wiele świadectw ludzi, którzy znaleźli się w takiej sytuacji.
Przykład, który podałeś na poparcie swoich słów był niefortunny.
Nadrzędny - Autor niepelnosprawny Dodany 2008-05-02 17:13
[usunięte]
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-05-02 17:31
Odpowiem tylko tak i więcej na ten temat nie będę dyskutować: TO NIE JEST WIARA W BOGA.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-02 19:05
myśle że 1 i 2
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-04-18 21:33
He,he,heh !
'Luźna dyskusja ' ,na temat wiary  
yyy ... to nie możliwe .
Wiara ,to nie luźne gadki !
Pozdrawiam :-) .   
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-18 21:35
ktoś myli pojęcia
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-04-19 15:50
Wiara faktycznie rzecz indywidualna
Ale czy zastanawialiście sie w co wierzycie tak naprawdę i dlaczego..??
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-19 15:53
nie twoja sprawa napisałam indywidualna każdego
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-19 15:55 Zmieniony 2008-04-19 16:18
Godunow
Już raz odpowiedziałam. Nie wiem co jeszcze chcesz usłyszeć. Powiedz dokładnie, bo nie mogę zrozumieć o co Tobie chodzi.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-04-19 17:16
Dyskusja na temat Wiary waszej każdy sie wypowiada  co myśli  tak jak napisałem .
Ludzie rożnie pojmujom
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-19 17:18
ŃĄ€ĆŻŚĘŚĄC PO POLSKU
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-19 18:11
Godunow właściwie to w pewnym sensie masz rację, ludzie różnie pojmują wiarę. Niektórzy np. wierzą w pieniądze. To jest dla nich jedyna i największa wartość.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-04-19 18:34
No cóż wpiszę się jednym postem. Wierzyć zawsze w coś trzeba.Wiara góry przenosi i o tym wiemy wszyscy... wiara potrafi też uzdrawiać czy na ciele to nie wiem wiem natomiast, że duszę tak....I chyba nie ma ludzi by w nic nie wierzyli......
Nadrzędny - Autor buba Dodany 2008-04-20 07:17
Jak można wieżyć w Boga gdy on robi nam takie świństwa.Wierzyłam w niego do czasu gdy urodziła mi się moja najukochańsza córeczka ile to już razy pytałam Boga dlaczego mi to zrobił i wiecie co mineło 5 lat a ja nadal niewiem i nadal mam do niego żal.Całe moje życie wierzyłam, modliłam się co wieczór bo tak nas wychowano a On mnie tak potraktował
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-20 11:21
Droga Bubo, dobrze, że o swoim dziecku mówisz "moja ukochana córeczka".  Wraz z pojawieniem się Twojego dzieciątka na świecie otrzymałaś od Pana Boga wielką miłość, którą teraz przekazujesz swojej córeczce. Ona odwdzięczy się Tobie tak jak jej na to zdrowie pozwoli. Ciesz się jej każdym najmniejszym gestem, bo on jest dla Ciebie samą miłością. Przeczytaj bardzo budujący  post innej mamy Magdaleny Tomasz na forum rodziców, która znalazła się w podobnej sytuacji jak Ty, to co ona pisze jest przepięknym opisem miłości macieżyńskiej. Może jej post zmieni Twoje spojrzenie na sprawę. Wiem, że jest Ci ciężko, ale nikt nam nie obiecał, że nasze życie będzie jedną sielanką. Jesteś na forum dla niepełnosprawnych. Wielu z nas przeżywa swoje bóle i  niepełnosprawnosi jednocząc się z Bogiem, a nie oddalając się od niego. Jeżeli powierzysz swój ból Panu Bogu i pojednasz się z nim będzie Ci łatwiej. Pozdrawiam Cię i życzę powodzeni.
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-04-21 20:56
Niestety,musimy sobie uświadomić ,że nie jestesmy w Raju.
Nadrzędny - Autor konkretna Dodany 2008-04-22 00:04
Godunow! Moje ukłony za watek.Osoby wierzące,uczą tutaj jak pokonać zwatpienia,jak odzyskac wiarę,jak zaufać Bogu i jak nauczyc sie zyć.Bardzo dziekuję.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-04-22 07:03

>Jak można wierzyć w Boga gdy on robi nam takie świństwa<


To właśnie jest takie takie nasze .. To jest ludzka miara  ludzkie widzenie  świata.. Bóg to widzi inaczej Bóg to wie..  Jeżeli Bóg nas obdarza  nieszczęściami ( chorobami nas bliskich  etc. ) Można zadać pytanie  gdy by  ich ni e było.. co by było .. może fajne albo może jeszcze gorzej..
A może brak wiary niedostateczna modlitwa była czy jest naszym nieszczęściem.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-04-22 07:18

>Całe moje życie wierzyłam, modliłam się co wieczór bo tak nas wychowano a On mnie tak potraktował <


To dalej  nie trać  wiary w Boga ,  bo skoro  nasze życie na ziemi to pewien przystanek..  kierunek do celu ..
Tutaj też kłania sie modlitwa  i jej  jakość. etc i  co też nazywamy modlitwą.. Modlitwa  to rzeczywista rozmowa z bogiem a ni e klepanie różańców zdrowasiek etc. Jeżeli B ga zapytasz w sumieniu on Ciebie uspokoi i w czasie odpowie na problemy  i pomoże przezwyciężyć trudności  , które narastają  w życiu codziennym.. Najgorsze  jest zwątpienie  o tym pamiętaj.. I nie trać nadziei ze Bóg jednak Ciebie wysłucha.. My tak dziecinnie chcemy już  a Bóg widzi to inaczej
Pozdrawiam pogody ducha życzę  a nade wszytko wiary w  Stwórcę wszystkiego   stwórcę i tych chorób  z którymi musimy .

Ja Ciebie doskonale rozumiem miałem 37 lat kiedy zachorowałem straciłem dobrą prace ( brakło mi 5 lat do emerytury górniczej)  przez  jakiś czas pytałem Boga dlaczego Ja.. Panie Boze dlaczego nie pozwoliłeś  mi dorobić  . Dzisiaj bym ni e musiał się smykać  po komisjach ZUS.  o rentę.. 
Bóg mi pokazał mogło być inaczej..  Moi koledzy dorobili do emerytury ( kilku z nich poszło dorobić  na Halembę) W grudniu 2006 roku kilku moich znajomych już nie wyjechało z dołu ( z  wyrobiska górniczego)  . Pozostali tam na zawsze pełniąc   dożywotnią szychtę..do dnia ostatecznego

A może dzieki tym moim chorobom jestem dzisiaj z Wami  i żyję niezbadane są wyrki Boże..
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-22 09:17
KOLEJNY IDIOTYCZNY TEMAT NA TEMAT WIARY. TO TEMAT ZASTEPCZY DLA TYCH KTORZ NIC NIE MAJA DO POWIEDZENIA. KAZDA WIARA ZABIJA I NIE MOWCIE ZE JEST BOG BO JEZELI TAK TO MOZE MI POWIECIE GDZIE BYL BOG JAK ZUCZANO BOMBY ATOMOWE , JAK GAZOWANO LUDZI W OBOZACH ,JAK WYZYNANO INKOW I INNYCH ITD,ITD,ITD MOZE WASZ BOG SPAL????
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-22 09:44
Uważam, że wszystko na co w naszym życiu zezwala Pan Bóg w końcu przemienia się w dobro. Jestem o tym przekonana i nic tego nie zmieni. Mówisz, że każda wiara zabija nie rozumiem tego. Może to uściślisz. Powiedz również jaki sens ma nasze życie, czy po śmierci, to już tylko zgnilizna i nic więcej- tak sądzisz? A Ty, czy jest coś w co wierzysz?(jeżeli to jest zbyt osobiste pytanie to przepraszam, nie musisz odpowiadać).
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-22 13:08
NIE OBRAZ SIE ALE NIE ROZUMIESZ CO PISZE BO WYPRANO CI PAMIEC I ZOSTAWIONO TYLKO TERAZNIEJSZOSC WSTECZNA. MASZ ZAKAZ WYBIEGANIA MYSLAMI W PRZOD JEZELI SA TO MYSLI INNE NIZ TE ILE MASZ DAC NA TACE. NATURALNIE ZE NIE TYLKO ZGNILIZNA CO BARDZO LADNIE OKRESLILAS .ZOSTAJA ATOMY I JEZELI TWOJE TRAFIA NA ODPOWIEDNI GRUNT TO SIE ODRODZISZ ALE TYLKO PO TO ZEBY ZNOWU CI PRANO PAMIEC BO   oni   BEDA DALEJ ISTNIEC W TEJ CZY INNEJ FORMIE LUB NAZWIE. PRZYKRE ALE PRAWDZIWE. AMEN.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-22 13:54
Nie obrażam się, ale nie uważam, abym miała wypraną pamięć. Nie jestem również zaślepioną dewotką, bo do tego co mówię na forum dochodziłam różnymi drogami, a niektóre z nich były bardzo kręte, uwierz mi. Nie rozumię jak mówisz "teraźniejszość wsteczna", nie wiem o co chodzi. Na tacę daję wtedy kiedy mam i chcę, bo nikt mnie do tego nie namawia i nie zmusza. Mówisz "oni będą dalej istnieć", kto to są oni? Przecież Kościół, to nie tylko księża, a wszyscy wierzący. I jeszcze jedno, jednak wierzysz, że na odpowiednim gruncie moje atomy połączą się znowusz. Powiem Ci, że mam nadzieję, iż w tej chwili do tego odpowiedniego gruntu zdążam. Wracając jeszcze do dawania na tacę, w moim Kościele oczywiście zbiera się na tacę, ale ksiądz kiedyś powiedział, że jak mamy dać, a później wypominać to lepiiej abyśmy nie dawali. Ojcowie z mojej parafii na święta przyjmują biednych i jak trzeba , to nawet dają im pieniądze. Powiem Ci jeszcze, że ja w swoim życiu spotkałam wspaniałych księży i to nie tylko w wielkich miastach, ale również na wioskach. Znam takich, którzy na własny koszt wyprawiali dzieciom Komunię. Takich, którzy wyciągali dzieci niepełnosprawne z komórek, takich którzy dzieci ze swoich parafii wozili po świecie. Nie wiem jakie Ty miałeś doświadczenia, ale chyba smutne skoro tak ostro traktujesz duchownych. Nie mam pretensji, że nie wyznajesz tego co ja, ale może dobrze byłoby dla Ciebie gdybyś bardziej na spokojnie rozważył sprawy wiary i oddzielił je od niektórych nieodpowiedzialnych ludzi, których również z zakonach można spotkać. Ludzie odejdą, a wiara pozostanie. Życzę Tobie powodzenia spokoju ducha i odnalezienia drogi do "odpowiedniego gruntu," aby i Twoje atomy kiedyś się połączyły ponownie. Pozdrawiam
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2008-04-22 16:13 Zmieniony 2008-04-22 16:24
Ja tu dodam niejako do Twojej wypowiedzi taką ważką maksymę.

Ten co mówi czy pisze ze Boga nie ma po prostu w to wierzy ze boga nie ma to pewien rodzaj wiary
Ateista wierzy ze jest ateistą
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-22 16:14
SZKODA MI CIE I TEGO ZE PISZEMY TAK OTWARCIE ALE NA PISANIE NA PRYWATNE SIE NIE ODWAZE ZE WZGLEDU NA TWOJA TERAZNIEJSZOSC. JEZELI WIESZ DLACZEGO MALE PISKLE KURY PO WYKLUCIU STRONI OD WODY A PISKLE GESI UWIELBIA WODE TO JUZ WIESZ DLACZEGO DAJESZ NA TACE. PISZAC ONI NIE MIALEM NA MYSLI KSIEZY BO TO SA TYLKO ROBOTNICY WYZNACZENI DO ZBIERANIA KASY A ZE PRZY TYM URWIA COS DLA SIEBIE PONAD TO CO IM SIE NALEZY I STAC ICH NA TO ZEBY KUPIC CALA WIES Z DUSZYCZKAMI TO ICH SPRAWA. KSIADZ NIE WYPRWAWIA DZIECIOM KOMUNI ZA SWOJE PIENIADZE TYLKO ZA PIENIADZE PARAFIAN KTORE DALI NA TACE I PO TO ZEBY JUZ ZA MLODU ZLAPAC DUSZYCZKE BO WIE ZE ONA ODDA TO 1000 KROTNIE JAK DOROSNIE. ON POPROSTU INWESTUJE W PRZYSZLOSC. PODAJ NAZWE TEJ PARAFI GDZIE ZAPRASZAJA BIEDNYCH NA SWIETA TO ZJEDZIE SIE POLOWA POLSKI. KSIADZ TAK JAK I UZEDNIK MA POSADE I MUSI SIE W MNIEJSZY LUB WIEKSZY SPOSOB WYKAZAC ZE COS ROBI TAK JAK KAZDY UZEDNIK I POTO SA JEGO DZIALANIA POKAZUJKACE DOBROC DLA BLIZNIEGO. MAM NADZIEJA ZE NIE JESTES TAKA NAIWNA I ZE NIE WIESZ ZE KAZDY KSIADZ MUSI ODPROWADZIC TYLE KASY ILE MA DUSZYCZEK W PARAFI .MIALEM JESSCZE COS NAPISAC ALE DOSZLEM DO WNIOSKU ZE SZKODA CZASU I ATLASU.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-22 16:16
JAKIS GOSC PISZE KODEM MASLANYM ????
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-04-22 16:24

>JAKIS GOSC PISZE KODEM MASLANYM ????<


Wiesz pewnie tego nie zrozumiesz drogi kolego..
Trzeba sie  tylko za ciebie modlić.. bo nic innego  nie zostało..
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-04-22 16:40
Nie kłóćcie się, bo każdy ma prawo mieć swoje zdanie i szanujmy się. Szczerbaty nie zrozumiałam, dlaczego mówisz, że szkoda Ci mnie. Ja się nie wstydzę tego co napisalam. Należę do osób, które trzeźwo patrzą na świat( a przynajmniej tak o sobie myślę). Nie mam klapek na oczach. Widzę dobro i zło. Może nie wszystko potrafię wyrazić słowami tak jakbym chciała, ale nie jestem zaślepiona jakimiś mrzonkami. Jestem w tej chwili na tyle wierzącą osobą, że jeden czy drugi nieodpowiedzialny duchowny nie jest w stanie mnie od mojej wiary w Boga odepchnąć. To co napisałam o księżach, których znam jest prawdą i proszę nie dopisuj swoich teorii do tego. Szkoda, że nie chcesz bez tak silnych negatywnych emocji spojrzeć na sprawy wiary. Pozdrawiam Cię.
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-05-02 09:45

>Wiesz pewnie tego nie zrozumiesz drogi kolego..


Trzeba sie  tylko za ciebie modlić.. bo nic innego  nie zostało..
<
popieram
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2008-04-22 16:30
Ja chodze do Kosciola,na tace nie daje,ksiadz sie o zadne datki nie upomina,a nie zauwazylam tez zeby komukolwiek z kieszeni cos wyciagal,wiec bez komentarza.Do Kosciola nie chodzi sie dla ksiedza,lecz dla Boga.Ksiadz to tez czlowiek i ma prawo bladzic jak my wszyscy,wazne jest,zeby wstac po upadku i wyciagnac wnioski na przyszlosc.
Nadrzędny - Autor konkretna Dodany 2008-04-22 22:26 Zmieniony 2008-04-22 22:34
Jak napisała lidian (popraw mnie jesli sie mylę) do wiary dochodzi się róznymi drogami.Człowiek jest tylko człowiekiem i ma prawo watpić.Watpienie jest częścią wiary.Na krzyzu Jezus miał chwile zwątpienia pytając się:Boże czemus mnie opuścił? Mamy prawo do błądzenia.Najwazniejsze,by powrócic do Boga i pozwolić mu na opiekę nad nami.Bóg dobrze wie,ze ludzie sa ułomni często się buntują.Jednak jest miłosierny,wybacza i kocha.Gdy sobie to uświadomimy,lżej jest zyć,znosic przeciwności i swiat wokól nas staje sie lepszy.Jestesmy pogodniejsi,częściej się usmiechamy i rozumiemy innych ludzi.Wiara jest tą częścią zycia,która pozwala na zachowanie godności,człowieczenstwa.Jak wytłumaczył mi ksiądz,bez wiary traci się nadzieję.Te proste zdanie jest w sytuacji osob cierpiących ,chorych taką szalupą ratunkową.Nikt o zdrowych zmysłach nie neguje nadziei.Największe autorytety lekarskie twierdzą,iż nadzieja to ponad połowa sukcesu dochodzenia do zdrowia.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-23 07:54
Konkretna masz rację.  Nikt nie jest w stanie policzyć ilu chorych i niepełnosprawnych wiara postawiła na nogi. Myślę, że i wśród nas są tacy, których wiara prowadzi, bo sami już by nie dali rady.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-23 10:17
AUTORYTETY LEKARSKIE O CZYM TY PISZESZ JUZ WCZESNIEJ PISALEM I NIE WIEM CZY KTOS ODPOWIEDZIAL BO NIE MOGE TEGO ZNALESC ZE DAM 1000 ZL. TEMU KTO MI POKAZE LEKARZA KTORY NIE BIERZE W LAPE LUB KTORY NIEBRAL. CZY WY MACIE OPASKI NA OCZACH.
JA WIEM ZE KSIADZ JEST CZLOWIEKIEM NIESTETY I MOZE ZBLADZIC ALE NIECH ODPOWIADA ZA SWOJE CZYNY A NIE UCIEKA POD CZARNE SKRZYDELKA WIARY PRZED ODPOWIEDZIALNOSCIA. MAM Z WASZEGO PISANIA ROZUMIEC ZE NIE MIALYBYSCIE NIC PRZECIW JEZELI KSIADZ BY ZABAWIAL SIE NAGOLASA Z WASZYMI DZIECMI BO TO PRZECIERZ CZLOWIEK I MA PRAWO ZBLADZIC. AMEN
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-23 10:21
MODL SIE BO NIC INNEGO CI NIE POZOSTALO. TYLKO ZA SIEBIE. ZNAM KLASZTOR W KRAKOWIE GDZIE PRZYJMUJA WSZYSTKICH BEZ WZGLEDU NA WIEK JEZELI W CIAGU OSTATNICH DWOCH LAT NIE BYLI KARANI. LICZA SIE SZTUKI BO NA TO JEST KASA Z PODATKOW .MOZE CIE TAM PRZJMNA. JAK SIE ZDECYDUJESSZ TO DAM CI ADRES ALBO ZAPYTAJ SWOJEGO KSIEDZA. AMEN
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-04-23 10:37
A kto powiedział, że człowiek który był kiedyś karany, nie może być dobrym katolikiem. Poczytaj Pismo Święte, tam znajdziesz odpowiedź na wszystkie swoje trudne pytania, a może jeszcze więcej. Pozdrawiam i życzę owocnej lektury.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-23 10:59
podaj adres klasztoru
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-24 08:20
BASKA KOBIET TAM NIE PRZYJMUJA. TY ZEBY ZDOBYC CHLOPA POSZLA BYS NAWET DO KLASZTORU?? JA CI NIE WYSTARCZE?? CALUSKI
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-24 10:08
za tobą pójde na koniec świata
a tak poważnie xchciałam iść do klasztoru ale z pewnych pzyczyn niestety nie było to możliwe
pozdrawiam  i jak chcesz pisz na priw
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-23 10:26
Nie pamiętam, czy już o tym pisałam, ale powtórzę. Uważam, że WSZYSCY obywatele naszego kraju muszą przestrzegać prawa jakie tu obowiązuje. Wszyscy mamy prawo zbłądzić, ale również wszyscy musimy ponieść tego konsekwencje. Ukrywanie przestępstw , których dopuścili się duchowni, przez niektórych hierarchów kościoła, szkodzi całemu Kościołowi.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-04-23 12:54

>>>>DAM 1000 ZL. TEMU KTO MI POKAZE LEKARZA KTORY NIE BIERZE W LAPE LUB KTORY NIEBRAL. CZY WY MACIE OPASKI NA OCZACH. <<<<<


Wiara w uczciwość to też pewnego rodzaju rodzaj wiary...

Moja matka w 1998 roku cięzko chora leżała w szpitalu wojewódzkim w Gdańsku . na ile  mnie było stać chciałem dać lekarce łapówkę na lepszą opieke a dokładniej  kopertę nie wziela.. Znam jeszcze kilku lekarzy co pracują uczciwe,,

PS.
Lol
Mam podać numer konta .??
Gotówkę przelejesz .. ten 1000 złotych  lol  ( możesz w  ratach po zlotowce miesięcznie )
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-24 08:18
NIE WZIELA OD CIEBIE ALE OD WSZYSTKICH POZOSTALYCH .TY ZEBY ZDOBYC TYSIAC TO BYS NAWET DIABLA USPRAWIEDLIWIL. POMYSLALES O TYM ZE DAJAC KASE NARAZASZ INNYCH KTORZY JEJ NIE MAJA NA SMIERC. SKAD TY SIE TU WZIOLES?? TY JESTES POLAKIEM CZY JAKIMS CZARNUCHEM KTORY TRAFIL DO POLSKI Z KRAJU W KTORYM JEST WOJNA GLOD I SUSZA I WYDAJE CI SIE ZE CHWYCILES PANA BOGA ZA NOGI. NIE PISZ DO MNIE WIECEJ BO TWOJ MOZG JEST CHYBA WIELKOSCI ZLOTOWKI. KIEDY OSTATNIO ROBILES TOMOGRAFIE GLOWY// BYLO TAM COS JESZCZE. POCHYL KLOWE DO PRZODU OTWORZ USTA I POPOKAJ SIE W GLOWE OD SIRODKA KU PRZODOWI NA SZEROKOSC SWOJEJ DLONI TO WTEDY ZOBACZYSZ CO TAM MASZ.
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-04-24 08:23
NIE BEDE PRZELEWAL PO ZLOTOWCE MIESIECZNIE BO TY NIE BEDZIESZ TAK DLUGO ZYL A PO DRUGIE JAKBYM CI DAL TA KASE TO BYS ZANIUSL W ZEBACH NA TACE ALBO DO GABINETU PANI LEKARZ. WOLE JA DAC NARKOMANOWI.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-04-24 08:25

>NIE WZIELA OD CIEBIE ALE OD WSZYSTKICH POZOSTALYCH .<


W państwie prawa  istnieje domniemana zasada niewinności..

Pisz tutaj o wierze jak chcesz  pisać   na mój temat  Założ temat Godunow murzyn czarnuch etc. Jak Ci to ma pomóc w zdrowiu..  Załóż osobny temat.. i tam pisz dozwoli co silna  na język klawiaturę przyniesie .
Pozdrawiam osobiście  i zdrowia tego fizycznego życzę..

Prosiłbym jednak tym temacie wypowiadać sie na tema t wiary i zagadnieniami związanymi z wiara w Boga człowieka i nie tylko
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-24 09:04
Życie w pokoju

Gdy ktoś umrze, mówimy:
"Niech odpoczywa w pokoju".
Lecz dopóki ten drugi żyje,
dopóki potrafi się przeciwstawiać
być innego zdania,
należy do innej partii,
mówi innym językiem
albo ma odmienny kolor skóry,
to uchodzi za dziwaka lub wręcz wroga.
W najlepszym przypadku za uparciucha.
"Pokój" między nim a tobą wydaje się
zadaniem nie do spełnienia.
"Odpoczywanie w pokoju" jest chyba łatwiejsze
niż "życie w pokoju".

Phil Bosmans
Nadrzędny - Autor konkretna Dodany 2008-04-24 11:32
Szczerbaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozwolę sobie wykrzyczec twój nick.Kościół,to nie tylko księża! Ich jest zaledwie garstka.Kościół,to ludzie którzy wierzą i są pełni nadziei.Bez wierzących instytucja kościoła nie miałaby żadnej racji bytu.Gdybym miała wierzyc w księdza,który jest podobnie jak ja człowiekem,to wolałabym oddawać chołd kamieniowi na drodze.Zazwyczaj osoby zwalczajace wiarę,religię żadko lub wcale nie mieli okazji trafić na księdza,zakonnicę z prawdziwego powołania (a takich jest wiekszość).Co do pieniędzy,kazdy daje ile może,lub nie daje nic.Nigdy nie spotkałam się nawet podczas kolędy,by ksiadz wyciągał ręke po kopertę czy chocby napomknął o niej.Inną sprawą jest,że kazdy dający na kościół nie wydaje cudzych pieniędzy lecz swoje.Nie na miejscu jest odsądzanie takich osób od czci podczas gdy miliony idą na partie,które nic dobrego dla nas nie zrobiły,nie robią i nie zrobią.
I ostatnia kwestia.Mam pytanie:czy czytałeś Dekalog,te 10 najprostszych zasad jakie powstały? Wypowiedz się co twom zdaniem jest w nich ZLEGO? Znajdz argument na negacje któregokolwiek punktu.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wasza wiara w Boga a może w cio innego..?? (59456 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill