www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / PKP nas zauważa (Strona 2) (62528 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2010-08-07 17:23
Co raz to większe szykany wobec niepełnosprawnych na kolei, to efekt zapowiadanej "poprawy" zapowiedzianą przez dyrekcje kolei, na rzecz niepełnosprawnych .Do tego dojdzie, że niepełnosprawnym nie będzie można nawet przebywać na dworcach a co dopiero podróżować... Dlatego na kolei nie usuwa się barier budowlanych... Bo kolei nie chce aby ludzie niepełnosprawni korzystali z ich usług...
Nadrzędny - Autor Janka1 Dodany 2010-08-08 16:04
pkp powinno wypłacić odszkodowanie za krzywdy moralne.
Gdy polityk politykowi naubliża, to go powołuje do sądu za pomówienie, wypłacają pieniadze .
A tej dziewczynie niepełnosprawnej ?
odkupienie wózka. Pokryje zakup firma wars, a jak ukarany zostanie pracownik wars?
Oliwia powinna założyc sprawe cywilną przeciw temu pracownikowi o wypłatę odszkodowania.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2010-08-08 20:38
Janka1...

>pkp powinno wypłacić odszkodowanie za krzywdy moralne.Gdy polityk politykowi naubliża, to go powołuje do sądu za pomówienie, wypłacają pieniadze .A tej dziewczynie niepełnosprawnej ? odkupienie wózka. Pokryje zakup firma wars, a jak ukarany zostanie pracownik wars? Oliwia powinna założyc sprawe cywilną przeciw temu pracownikowi o wypłatę odszkodowania. >


Janka1, masz w pełni rację, tylko że w Polsce to nie możliwe, bo wszechpotężne koleje przekupią każdego prawnika... A przykład przygody z "Intercity" z posłem do Sejmu najjaśniejszej RP, Markiem Plurą która zakończyła się "tylko" deklaracją o POPRAWIE która nigdy nie miała i w najbliższych latach nie będzie mieć miejsca... A poseł do Sejmu najjaśniejszej RP, Marek Plura, jako osoba niepełnosprawna, miał jedynie szczęście, że dostał się do tego pociągu, ponieważ jest osobą publiczną... A  jako szaremu i niepełnosprawnemu obywatelowi i to jeszcze w pojedynkę nie pomagałby nikt z obsługi... Zostałby zignorowany, nieobsłużony i najwyżej  i najlepszym razie czekałby na następne połączenie....
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-08-09 10:37
Norbi- przyznaję Ci rację.Kiedy my On Bedziemy podobni do Marka Plury.Ale nie tylko w wagonie ,w uposażeniach też Pozdrawiam  :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-08-09 10:49 Zmieniony 2010-08-09 10:53
Nie ma co zazdrościć mu kasy, tylko brać się do pracy.  Facet nie użalał się nad sobą tylko w miarę własnych możliwości pracował więc jest tam gdzie jest. Jak nie mówi się o ON , to niektórzy marudzą, że ON nie dopuszcza się do ważnych stanowisk, a jak tylko jakiś wypłynie na "szersze wody" to od razu zazdrość.
Nie znam tego pana osobiście , ale poczytałam o nim w internecie i mam uznanie dla jego pracy.

>http://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Plura<

Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-08-09 10:55
   lidian-to jest nasze polskie.Nigdy ,nikt nie ma racji.Tylko .......ja panisko wam wytłumaczę o co chodzi.Żenada.........
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-08-09 11:03
Jeszcze dopowiem lidian......jak będziesz w moim wieku niech cię "gnają"do pracy wg. twojego mniemania.Ale najpierw poczekaj na porządną rentę i żyj sto lat.A nie wciskaj "kitu" aby przypodobać się  pewnym...........osobom.Nie trzymaj palca w d..........olomitach /tak powiedział Jacek Kurski/   Czy to też "pracowity" facet. 
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-08-09 11:56
Nie wypowiem słów , które cisną się na usta po przeczytaniu Twoich postów Eligiusz. Nie będę robiła pyskówki z tego wątku.

Może tylko dodam, że wykształcenie, wiele lat pracy oraz odpowiedni wiek i nieodpowiednią rentę już mam, jednak nie zazdroszczę tym, którym w życiu powiodło się lepiej. Niepełnosprawności nie nabyłam ze starości a mam ją od dziecka, wiek tylko ją pogłębił. Nigdy się jej nie poddałam i zawsze będę podziwiała ludzi, którzy z nią walczą w miarę własnych możliwości zdrowotnych. Jestem urodzona w czasach, w których nikt nie mówił o likwidowaniu barier. Sama z nimi walczyłam. A przez to, że żyłam , uczyłam się i pracowałam ze sprawnymi, to oni uczyli się ode mnie potrzeb ON. Takie były początki, bo skąd sprawni mają wiedzieć czego nam trzeba, jakiej pomocy potrzebujemy skoro będziemy siedzieć w domach. Musimy z domów wyjść i pokazać się  choćby po to , aby powiedzieć o tych, którzy są w trudniejszej sytuacji, bo sami z domów wyjść nie mogą.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2010-08-09 12:15 Zmieniony 2010-08-09 12:27
Tu nie mowa o zasługach posła M. Plury,  tylko dyskutujemy na temat barier jakie spotykają ludzie niepełnosprawni na dworcach PKP... Piszę, tylko że od czasu podróży w 2008 roku M. Plury pociągiem Intercity z Katowic do Warszawy nic się nie zmieniło na lepsze a tylko się pogorszyło... I jeszcze jedno napisałem... Gdyby szanowny poseł do Sejmu Najjaśniejszej RP nie był osobą publiczną to wtedy nikt z obsługi kolei nie trzaskałby się z tym Panem... Skoro, parę tygodni temu PKP Intercity zignorowały niepełnosprawnych >>KLIKNIJ TU<< Aż 31 osobową grupę w tym 12 osób na wózkach... To szanownego Pana M. Plury też tak samo a nawet gorzej potraktowano by... Czyż nie mam racji???? Dodam jeszcze że PKP, po nagłośnieniu w mediach o tym incydencie z Posłem M. Plurą tylko ustosunkowały się do nigdy niespełnionej deklaracji poprawy na rzecz niepełnosprawnych... Ja nic nie mam do szanownego pana Marka Plury... A jedynie mam zastrzeżenia do kolei PKP że nic nie czyni w tych sprawach...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-08-10 13:49
Czytam i mnie aż zatyka co tu napisane. Właśnie opowiadała mi pani z południowej części Polski jakie jadą w tamtą stronę pociągi i to aż dwa. Jeden rzekomo intercoty jadący dużo dłużej niż ten drugi bez miejscówek i aż z jednym wagonem pierwszej klasy. Oba przypominają Gierkowskie czasy. Ta osoba jest całkowicie pełnosprawna. I kto tu kogo zauważa ????????
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2010-08-10 22:48
Kolei nie zauważa nikogo, prócz podwyższania cen biletów, za tak tandetne już usługi... A szefostwo kolei zauważa jedynie, że można dostawać pieniądze za nic nie robienie...
Nadrzędny Autor Willi Dodany 2010-08-13 18:03
Szanowna Pani Ello.
PKP, koleje, a konkretnie, to zarząd, niczego i nikogo nie zauważają oprócz swojej kieszeni. Zawsze tak układano plan przyjazdów i odjazdów, aby to było na niekorzyść podróżujących. A o niepełnosprawnych, to wolą w ogóle zapomnieć, bo zrobienie czegokolwiek dla tej grupy wiąże się dość dużymi kosztami a to uszczupliłoby zarządowi kolei trzynastej, czternastej a nawet i piętnastej pensji... Wolą nawet płacić kary za niedostosowywanie  dworców, jak odmówić sobie trzynastej, czternastej a nawet i piętnastej pensji... A co tam inwalidzi, najlepiej im zakazać podróżowanie kolejami, jak dostosować dla nich dworce. Tak myśli większość Polaków... Ech, ta paskudna Polska mentalność! Szkoda słów!!! 
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-08-14 19:06
Rozczaruję Cię Willi. Coraz więcej ON wychodzi z domu. Coraz więcej ON wyjeżdża na "wczasy" czyli porusza się także środkami państwowej lokomocji. Tylko w tym roku dało się zauważyć ile osób o 2 kulach wsiadało do PKS .... PKP nie jeżdżę więc wiem tyle co mi inni mówią. Dodam jeszcze jedno. Można coraz częściej kupić bilet przez internet ( nie mylić on line) chociaż kasa nie sprzedaje, a tylko dlatego że są ludzie z sercami. Kierowcy tylko sprawdzają dane z dowodem osobistym czy owa osoba jest tą komu wiozą bilet. To jednak wszystko odnosi się PKS. Tu też jest problem.... schodyyyy .... ale są i pomocni w siadaniu. A to już sukces.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2010-08-15 01:07
Ella...
A  co mają zrobić ci którzy jeżdżą na wózkach a nie są tacy sprawni, że mogą pokonać krawężniki... Kiedy się weżniecie za bariery na stacjach PKP, to porażka to oni robią podam Ci przykład Opole nie dla ON aby zobaczyć film kliknij tu<<-- A takich stacji/dworców, jest znacznie więcej... I Ty to nazywasz sukcesem, komu chcesz się przypodobać??? A to że coraz więcej niepełnosprawnych wychodzi, to jest dobrze bo odkrywają w ten sposób, co jest do zrobienia, a do zrobienia jest bardzo, bardzo wiele...
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-08-15 07:20
Norbi-zasadnicze pytanie....dlaczego odrazu Twoje określenie...."komu się chcesz przypodobać" Czy dyskusja z Tobą, to odrazu chęć przypodobania się komuś.Nie bądź tak rygorystyczny i pozwól ludziom dyskutować,a nie rób się "alfą i omegą" we wszystkich dyskusjach.Mnie się wydaje,że uzurpujesz sobie jakąś wyimaginowaną "władzę" i chcesz wszystkim przewodzić.Jest demokracja,nie zostałeś wybrany na "wodza"....a więc dyskusja tak, a wodzostwo zostaw dla "napromieniowanych
W wielu Twoich opiniach z racji Twojego wózka,przyznaję Ci rację.Jednak forma mi się nie podoba i będę zawsze negatywnie ustosunkowany do Twoich jednostronnych wypowiedzi.
Pozdrawiam  i życzę humoru w spojrzeniu na ten "ładny" świat.....
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-08-15 10:27
Oj eligiusz wyjaleś mi to z ust Takie traktowanie ludzi z góry z pozycji wodza jest na tym forum bardzo źle widziane i budzi antypatię
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2010-08-15 19:52
Eligiuszu i Maltabar.
Wcale nie czuję takiej potrzeby bycia "WODZEM" a raczej jestem bardzo wojowniczo nastawiony do opieszałości ludzi odpowiedzialnych za wyrównywanie szans pomiędzy niepełnosprawnymi a zdrowymi a konkretnie chodzi o bariery budowlane, komunikacyjne, prawne... iii chodzi o to też, że wielu miejscach są remonty a zapomniano o tych barierach, to tylko przykłady:
http://www.youtube.com/watch?v=kKjBARwlo6I
http://www.youtube.com/watch?v=wcD98bMZ9EY&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=XkyRZh9_wAU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=wkGl4pnYE4o
Kłopoty ludzi niepełnosprawnych nie kończą się na tym co zostało udokumentowane na tych filmach... Czy to nazywacie "chęcią władzy" ??? Bo ja to nazywam desperacją, wg mnie Pan Marek Sołtys nie jest "szalony" a "Mądrym wózkowiczem", ponieważ działa na własną rękę, nastawia głowy "URZĘDASOM" odpowiedzialnym za wyrównywanie szans osobom niepełnosprawnych a w szczególności wózkowiczom, jak i niewidomym i słabowidzącym... Ja jedynie nawołuję do tego co robi Pan Marek Sołtys, iż uważam, że im więcej ludzi będzie podobnie robiło,  jak pan Marek Sołtys, to będziemy, jako osoby niepełnosprawne bardziej widoczni przez tych, co nas nie zauważają albo udają że nas nie widzą...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-08-15 20:25
Norbi pisałam ci że nie daję rady wsiąść do pociągu i nie jeżdżę pociągami. Poczytaj mój post. Przykro mi. Znam smak też i z wejścia zejścia nie tylko krawężnika.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-08-16 00:23
nie chce mi się nawet tego otwierać,bo nic z tego nie wynika,wyślij to do tych osób odpowiedzialnych za likwidacje barier
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2010-08-16 13:14
Maltabar...
To znaczy, że mam to wysłać także do szanownego Pana M. Plury,  S. Piechota a także waszego prezesa P. Pawłowskiego... Tak, bo im zaufaliśmy i co, dalej robią z tym zaufaniem?? Nic... No, prawie nic... A czemu my, jako niepełnosprawni nie możemy sami coś dla siebie zrobić??? Czemu większość z nas nie robi tak jak szanowny pan Marek Sołtys... Pan Marek SOŁTYS zrobił więcej, niż wszystkie stowarzyszenia i posłowie razem wzięci... Dlaczego??? Bo pokazuje tym krnąbrnym, niedouczonym, fałszywym urzędasom, którzy nabijają nas, niepełnosprawnych w "trąbę" bo wiele jest miejsc w całej RP które jest remontowane, lecz nadal nie są przystosowywane do potrzeb niepełnosprawnych...Dlatego nawojuję wszystkich, co mają taką podobną możliwość aby wsparli działania takich osób jak pan Marek Sołtys... Jak więcej z nas wyjdzie na ulice i będzie robiło, to co pan Marek Sołtys. To ci urzędasy będą musieli ruszyć te tłuste tyłki z tych wygodnych foteli i coś zmieniać na lepsze... To, że nic się nie dostosowuje do naszych potrzeb, to efekt tego, że nikt ich nie upomina o to, ponieważ nie ma zbyt dużo takich ludzi jak pan Marek Sołtys...
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-08-16 16:00
   Norbi-ktoś powiedział .....kiedyś,że jesteś melomanem .A co powiesz o takiej melodii.Mnie się bardzo podoba,mimo mojej starości-nie tracę nadzieji ,że jeszcze kiedyś trafię........na przyjaźń.        http://www.youtube.com/watch?v=gQw-PMrpeoc         Jestem wielbicielem Pani na youtube o kryptonimie engel 5123 .Posłuchaj i oceń.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2010-08-16 18:29
Eligiusz,  nie będę się w tym wątku o sprawach muzycznych... Tu będę się trzymał tematu "Barier na dworcach PKP... A o muzyce, możemy gawędzić w wątku muzycznym... OK???
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-08-18 16:16
  Przyznaję Ci.........zawsze masz rację.Przypilnuję ,kiedy napiszesz w niewłaściwym wątku.......Pozdrawiam
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-08-18 16:20
Oj Norbi,ty jesteś jak ten wiatr,zależy w ktorą stronę wieje ,tak i ty odpowiadasz
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2010-08-18 18:03 Zmieniony 2010-08-18 18:43
Eligiuszu, dziękuję że Pan przyznaje mi rację, lecz chyba się pan tego na tym forum nie doczeka, ponieważ znam się coś, nie coś na prowadzeniu for i chyba nie popełnię takiej gafy jak Pan, Panie Eligiuszu... A nawiązując do tematu wątku... Mam zaszczyt zapytać pana: Co pan sądzi, czy kolei zauważa niepełnosprawnych??? Jakie jest pana zdanie na ten temat?? Co wg. pana kolei powinna zrobić, aby ułatwić korzystanie z kolejowych usług przez niepełnosprawnych mających trudności w poruszaniu się i niewidomym oraz słabowidzącym? 

Maltabar, te pytania, które zadałem szanownemu Eligiuszowi, także Ciebie dotyczą, ponieważ wiem że jesteś osobą mającą problemy w  poruszaniu się....
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2010-08-18 18:11

> Co wg. pana kolei powinna zrobić, aby ułatwić korzystanie z kolejowych usług przez niepełnosprawnych mających trudności w poruszaniu się i niewidomym oraz słabowidzącym? <


Norbert nie pomijaj głuchych bo ONI też korzystają z "dobrodziejstwa usług" oferowanych przez PKP
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2010-08-18 18:29 Zmieniony 2010-08-18 18:51
Niechcący pominąłem, głuchoniemych, więc wielkie sorry, więc dodaję do rzędu pytań jeszcze jedno pytanie... Czy na dworcach w informacji, w kasie powinna być osoba przeszkolona w posługiwaniu się językiem miganym??? A tak między nami, to ten twój podpis jest bardzo na miejscu... Tak masz rację.... Tracimy godność, gdy zgadzamy się na nietolerancję. -Dominique de Menil-
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-08-18 18:59
Szanowny Panie Norbi.Mam 74 lata.Całe życie  i obecnie poruszam się samodzielnie samochodem.Nie wiem na czym polegaja trudności na PKP.Ostatni byłem na dworcu kolejowym w mojej miejscoości,i to co zobaczyłem to mnie przeraziło.Mówiąc wulgarnie "smród,głód i ubóstwo" współczuję ludziom,którzy muszą korzystać z tej formy komunikacji.Pomijam trudności osób niepełnosprawnych,w "normalnym" życiu,a co dopiero mają na "naszej" koleji .Nie dziwię się Pańskiemu uporowi w walce o poprawienie sytuacji.Niemniej stwierdzam,oby to nie była walka z wiatrakami.Bo w tej "naszej kochanej" Ojczyźnie ,są tak różne priorytety,że nie wiadomo-który wybije sie na priorytety decyzyjne "naszych" władz.Ja też mam "swojego" "hopla" na wyrażaniu swojego niezadowolenia.Nie czynię tego na forach,gdyż nie ma to sensu.Piszę do Rzeczników różnych "specjalności" Dot.to ON w moim wieku.Pan ma rację,poruszając tematy dot.Pańskiej niepełnosprawności.Proszę zrozumieć mnie.ON ,znaczny stopień wiek jak podałem i jaka jest pomoc naszego "kochanego"państwa.Osoby w moim wieku nigdy w wieku produkcyjnym nie miały kontaktu z informatyką.Czy Pan myśli,że teraz taka osoba jak ja może pójść na kurs finansowany nawet przez UE.NIE jesteśmy za starzy,Czy Pan zauważył jakieś zainteresowanie ON  w wieku poprodukcyjnym.NIE. Są różne programy ,ale dla osób,które mają pracować.A co my "starocie" czy ktoś się nami interesuje.A więc Panie Norbi punkt widzenia,zależy od punktu siedzenia/przysłowie/ i niech się Pan nie dziwi,że każdy ma swoje spojrzenie na swoją niepełnosprawność.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-08-24 11:49
NO TAK KOLEJ KOLEJA,A CZY INACZEJ JEST W AUTOBUSIE,W KTORYM DYREKTOREM JEST KIEROWCA LUB W TAKSÓWCE,GDZIE GŁUCHY,NIEMY,CHROMY ZA ZYWEGO BOGA NIE DOGADA SIE Z "WOŹNICĄ".?NAJWYGODNIEJ JEST MIEC SWOJ SAMOCHOD,TYLKO NIESTETY NIEKTORZY MUSZA KORZYSTAC Z USŁUG INNYCH PRZEWOŹNIKÓW,OT CO.
Nadrzędny Autor Maria Brylka Dodany 2010-08-24 19:44
Ale po to sa przewoznicy aby swiadczyc USLUGI!Tylko jak to ma sie ma w rzeczywistosci?Sami wiemy.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-08-25 18:50
Marylko tak się składa że w tym roku właśnie kierowcy PKS mi pomogli z wsiadaniem i wysiadaniem. Zaś sama firma sprzedała bilet na odległość mimo, że nie sprzedają ON LINE. Kierowcy tylko sprawdzali zgodność danych z dowodem osobistym. Nie wszyscy przewoźncy są be.
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-08-26 15:11
Ładnej lasce,to zawsze ktoś pomoże,nawet kierowca.
Nadrzędny Autor Maria Brylka Dodany 2010-08-26 17:51
Jednak sa jeszcze LUDZIE!Oby takich jak najwiecej!!!!
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-08-26 18:01
Oj siwek siwek tobie tylko laski w głowie :-)
Tak Marylko w tym roku byłam zaskoczona tak wspaniałą podróżą i pomocą. I oby więcej takich i zawsze a nie od przypadku do przypadku :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2010-08-26 19:06
Ella...
Masz rację, oby takich ludzi było więcej, takich chętnych do pomocy... To też byłoby mniej barier... Największa bariera to Polska mentalność... a któraś z kolei  to znieczulica i gapiostwo...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-08-27 20:44

>.. Największa bariera to Polska mentalność... a któraś z kolei  to znieczulica i gapiostwo... >


Norbi tym zdaniem trafiłeś w dziesiątkę. To bariera raczej już nie do przebycia.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2010-08-27 21:02
Ella

>To bariera raczej już nie do przebycia.>


I to jest ta bariera... Która jest przyczyną, że w Najjaśniejszej PR zapomina się o niepełnosprawnych obywatelach, gorzej niż za Polski Ludowej...
Nadrzędny Autor Maria Brylka Dodany 2010-08-28 14:09
PKP -pociag relacji Leba -Zakopane.Na odcinku Torun -Kutno pan konduktor /wladca-nie dosc,ze byl brutalny wobec pasazerow,to jeszcze od dwoch mlodziencow chcial wyludzic pieniadze.Ba na stacji Kutno nastapila zmiana konduktorow i Pani konduktor pobila wszelkie rekordy Chamstwa w swojej wypowiedzi do pasazerow.Jednym slowem,kolej schodzi na psssssssss ...y!
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-08-30 20:08 Zmieniony 2010-08-30 20:13

>Dziś w wiadomościach usłyszałam, że nie pozwolono niepełnosprawnej dziewczynie jechać z psem opiekunem kuszetką. Propozycja PKP, to wykupić cały wagon sypialny.>


TO TYLKO, DLA POZBYCIA SIE WIDOKU OSOBY NIEPELNOSPRAWNEJ RAZEM Z PSEM BO PKP SADZI ZE LUDZIOM NIEPELNOSPRAWNYM I ICH PSOM OPIEKUNOM WSTEP WZBRONIONY. TAK JAK ZA CZASOW II WOJNY NAZISCI PISALI: ZYDOM I PSOM WSTEP WZBRONIONY. KOLEI PKP, NIE ZAUWAZA ZE TEZ SCHODZI NA "PSY" W KULTURZE I W OBSLUDZE PODRUZNYCH.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2010-08-31 09:14
Norbi,pytam tak z ciekawosci,bo moze mi cos umknęło(nie codzien was czytam).Co oprocz udzielania sie tu,pouczania a czasem złosliwych komentarzy zrobiłes aby zlikwidowac te bariery,o ktorych tyle mowisz?Zapomniałem dodac,ze doczytałem,ze jestes dyrektorem ilus tam for,wiec to sie nie liczy,zatem co zrobiłes,ale wiesz,tak fizycznie co?
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-08-31 10:14
Też bym się chętnie dowiedziała
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2010-08-31 17:20 Zmieniony 2010-08-31 17:23
Jeżdżę po całym województwie i zawsze mam aparat i komórkę z aparatem i pstrykam fotki a potem je opisuję i daję do antybudynku, albo robię larum na zebraniach gminnych, właśnie w sprawie barier... A Ty co robisz, jeśli można spytać...??? Albo Ty Maltabar co Ty robisz???
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-08-31 17:30
Nigdzie nie jeżdże i nie robię żadnych fotek a dlaczego to chyba się domyślasz
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2010-08-31 17:55

>Nigdzie nie jeżdże i nie robię żadnych fotek a dlaczego to chyba się domyślasz>


Nie domyślam się, a wiem, po prostu wiem, że jesteś osobą na wózku. I masz takie same problemy, jak tobie podobni... Ja choć w chwili obecnej jeszcze chodzę i jeżdżę na jednośladach to w nie dalekiej przyszłości będę tak samo jak ty na wózku... A w przeszłości też jeździłem na wózku i stąd ta walka o usuwanie barier...
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-08-31 18:15
tylko że syty głodnego nie zrozumie inielicz norbi na to że twoje działania coś zmienią
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2010-09-01 08:01
Dobra Norbi,wiemy juz co robisz,teraz powiedz co osiągnąłeś juz uzbrojony po zęby w aparat i długopis?Jak dzieki temu zyje sie w twoim miescie?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-09-01 10:52
Easy wiesz też mnie nieraz gadanie Norbiego wkurzało, ale z drugiej strony gdyby nie było takich krzykaczy jak on, gdyby wszyscy siedzieli cicho zamknięci we własnych domach, to kto by się zastanawiał nad tym , że istnieją tacy jak my czyli ON. Nie znamy Norbiego na tyle, żeby wiedzieć co już mu się udało zdziałać więc mimo iż nie zawsze podobają nam się jego wypowiedzi, to uszanujmy choć to, że woła w naszej sprawie.
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2010-09-01 14:50
Lidian,ja tylko pytam z ciekawosci,ile mozna osiagnac zdjęciami,a czy wam sie podobaja jego wypowiedzi czy nie,mnie to nie obchodzi,mam pytanie to pytam ot i wsjo.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-09-01 15:29
easyrider ja podobnie jak Norbi ale już z mniejszym zaangażowaniem do fotek wytykam błędy. Jakie są rezultaty? No cóż narazie słabiutkie ale już powoli widoczne. A to już duży kroczek do przodu.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2010-09-01 17:38
A teraz dołączył do tego wołania naszego tzw. "Szalony Wózkowicz" a ja osobiście nazywam go "Mądry Wózkowicz" a dlaczego bo swoją postawą, determinacją i działaniami jest solą w oczy dla tych co zapominają o nas... I, że media już go zauważają, a jego filmiki są udostępnione na YOU TUBE...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / PKP nas zauważa (Strona 2) (62528 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill