www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 6) (2284701 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-08 11:10
Nigdy nie można ustalić z pewnością, gdzie w kobiecie kończy się anioł, a gdzie zaczyna diabeł.
Heinrich Heine
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-08 14:36
??
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-09 12:15
Czyli jesteśmy nieprzewidywalne.
Nadrzędny - Autor iwona3 Dodany 2008-05-09 12:56
Ja na pewno taka jestem,wielokrotnie przekonali się o tym moi bliscy,szczególnie mąż.

Czy to jest dobre? Zależy chyba od sytuacji....
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-09 15:33
Im większa zagadka, tym większa miłość.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-10 18:24
Wracajcie wszyscy na forum i opowiadajcie jak Wam minął ten słoneczny dzień.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-10 19:10
pół dnia po za domem
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2008-05-10 19:13
Basia,ciesze sie ze jestes.Kilka osob martwilo sie,ze zniklas.Ja tez.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-10 19:13
Nareszcie jesteś. Brakowało tu Ciebie.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-10 19:22
nie będzie mnie wkrótce  już na dobre admin mi grozi banerem
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-10 19:24
Myślę, że nie będzie tak źle.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-10 19:32
dla mnie żadna strata
bądz wola twoja
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-05-10 20:00
BASIU chcę żebyś została !!!!!!        robilam pranie ,wietrzenie ,obiad trochę przy kom. i już zbliża się noc !!pozdrowienia
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-10 20:13
miło to czytać lecz nie wiem czy to ma sens bym została pozdrawiam dobranoc
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-05-10 20:30
Napewno myśmy żle zaczeły BASIU ale tak myślę że gdybyśmy sobie porozmawialy ,nie chcę na siłe,..  mam sporo koleż.przyjacółki ,ale  im mamy więcej i więcej jest weselej chyba sama tak myślisz  ?   czy tak?                                                                                                        A  adm. jeżeli tak  to proszę niech poczyta  posty  szczerbatego.                                                                                                                                                                                                            
Nadrzędny - Autor konkretna Dodany 2008-05-10 22:27
Kazda osoba cos wnosi do forum.Bez ludzi ono przestaje zyć.Wniosek? Nie ma u osób bezwartościowych,nieporzebnych.Jestesmy tu by dyskutować,niekiedy sie spierac, lecz nigdy nie wolno nam uzywac inwektyw obrazajacych adwersarzy.Chce wierzyc ,ze administacja forum wie kiedy te normy zostały przekroczone.Zamiast banera,proponuję e-mail z ostrzezeniem na niewłasciwe postepowanie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-11 08:30
Szanujmy się to jest bardzo ważne.
Nadrzędny Autor renatawanke Dodany 2008-05-11 09:10
Właśnie o to mi  chodziło  !!  ,trochę się zdenerwowałam i dlatego  tak nieskadnie napisałam poprostu chodziło mi o SPRAWIEDLIWE wyciągnięcie wniosków .Pozdrawiam
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-11 11:54
E MAIL DOSTAŁAM I ODPISAŁAM CO O TYM  MYŚLE
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-11 11:52
JA WOLE MIEĆ MNIEJ OSÓB ALE TAKIE NA KTÓRE MOGE LICZYĆ
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-05-11 13:49
TAK masz racje ,uwazam też że na tę  PRAWDZIWĄ przyjażń trzeba  długo pracowac , ale znajomi się przydają wdobrym znaczeniu tego słowa .
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-05-11 19:13
Ja mam takie koleżanki , które teraz mgoę nazwać przyjaciółkami, bo już minęło 30 lat naszej znajomości i wiem, że mogę na nie liczyć.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-11 20:22
GARSTKA ICH JEST Z RESZTĄ WIĘKSZOŚĆ JEST WTEDY GDY COŚ POTRZEBUJE
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-11 20:25
Nie mogę tego zrozumieć. Przyjaciel to przyjaciel, a nie wyzyskiwacz.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-11 20:27
LUDZIE SĄ RÓŻNI WIEM COŚ O TYM
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2008-05-11 20:49
Ja tez znam ludzi od roznych stron.Rozmawiam z kazdym,ale prawdziwe przyjaciolki mam tylko dwie,ale uwazam,ze naprawde jestem szczesciara,bo sa wyjatkowe.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-12 12:58
Szczerbaty już większość z nas zna Twoje poglądy na temat Służby Zdrowia i Kościoła. Czy mógłbyś sie wypowiedzieć teraz na inny temat? Może włączysz się do innych wątków nie poruszając w nich tych dwóch wyżej wymienionych. Będzie mi miło usłyszeć Twoje zdanie na inne tematy. Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2008-05-12 14:22
No wlasnie Szczerbaty,potrafisz zabrac glos na inny temat?
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-05-13 07:00 Zmieniony 2008-05-13 07:11
Witam , tak myślę od paru dni , gdyby szczerbaty napisał to wszystko co dotychczas ,ale milszym delikatniejszym językiem , a nawet zbudował dłuższe zdania opisując to samo , to tak niestety lub i stety , on ma racje  wielu sprawach , i na temat zachłanności na kasę i korupcje i łapówki i ...bolesnej sprawy zanika coś co nazywamy uczciwością , odpowiedzialnością za czyny , zaniedbanie obowiązków jakich się poszczególni ludzie podejmują, a najbardziej - bolesne ,że słaby człowiek jest spychany i ma mniejsze szanse na godziwe dobre życie ., a nie jest w stanie zdrowotnym  żeby osobiście  sobie na nie zapracować . Frustarcja będzie rodziła się , bo nikną szanse na samodzielność , na ,  w naszym przypadku odzyskanie zdrowia , i życia jak człowiekowi przystało .
Choroba różna , różna zaradność , a przy tym , ciągłe proszenie o pomoc , a po wielu latach i to nie bawi ..... to przygnębia . A jeśli za często korzystamy z takiej formy , aby podobno żyć , i nie zawsze mile ktoś nam pomoże - to potem już człowiek nie umie powiedzieć proszę zrób mi to i to, więc albo tego nie ma , nie zrobi , i jednocześnie gnuśnieje jego osobowość , a ten ktoś co ma zrobić , no co ?
A i niejednokrotnie bliscy otaczający chorego chcą sercem , ale już nie są w stanie fizycznie mu pomóc , ( starość , albo inne utrudnienia) . Jest prawdą ,że to trudne ,  kto przeszedł przez piekło niemocy , taki "padolek"  -  to mnie zrozumie .
Ja to przeszłam , cieszę się i dziękuję ,że jeszcze się nieco podźwignęłam , mam jeszcze bliskich do pomocy ( powtarzam jeszcze, oby byli zdrowi i tak serdeczni jak teraz) ,
ale ciągle mam przed oczami obraz owego czasu , i , ogarniam strachliwymi aż myślami ludzi   w tak trudnej sytuacji .

Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-05-13 08:08
SLUCHAJCIE LUDZISKA NIE PISZE ROZWLEKLE BO JAK WIDZE TAKIE FLAKI TO ICH NIE CZYTAM I MYSLE ZE INNI ROBIA TAK SAMO. NAPISZCIE TEKST A POTEM WYTNIJCIE TO CO ZBEDNE TO WAS KAZDY BEDZIE CZYTAL. NATURALNIE ZE MOGE SIE WYPOWIEDZIEC NA KAZDY INNY TEMAT POD WARUNKIEM ZE COS BEDE Z NIEGO KUMAL BO NIE LUBIE BICIA PIANY I PISANIA O WSZYSTKIM I O NICZYM TAK JAK TO ROBIA NIEKTORZY Z WAS. OCZYWISCIE NIKT A NAPEWNO JA TEGO NIE NEGUJE BO JAK KOMUS MA ULZYC PISANIE O CZYM CZEGO NIEMA CZYLI MOZGU W GLOWIE NIEUKA W BIALYM KITLU TO NIECH SOBIE PISZE ASZ GO PALCE ZABOLA. NIE BEDE PISAL DELIKATNIE BO MOJE PISANIE WCALE NIE JEST NIEDELIKATNE W STOSUNKU DO TEMATOW O JAKICH PISZE. NIE MOZNA A PRZYNAJMNIEJ JA NIE POTRAFIE PISAC DELIKATNIE O TYM ZE KTO POSZEDL DO SZPITALA Z CHORYM PALCEM A OPCIELI MU NOGE ALBO O KSIEZACH KTORZY MOLESTUJA DZIECI. O POLITYKACH NIE WSPOMNE BO I TAK JUZ ZA DUZO NAPISALEM I JAK KTOS ZOBACZY TAKIE FLAKI TO PRZELECI POBIERZNIE I BEDZIE CZYTAL KRUTSZE WYPOWIEDZI.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-05-13 08:56 Zmieniony 2008-05-13 09:29
Może i tak być

ale tymczasem chodzenie do lekarzy udzieliło ci się
(czyli kolejna prawda życiowa)
przychodzi pacjent do doktora
-doktorze boli mnie to ... co mi jest?
-następny proszę , czas minął - odpowiada doktor

do wieczora , o 17.00 Teleexpres ,
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-13 09:15
nie kumam odpowiedzi twojej odnośnie teleexpresu
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-05-13 09:28
szczerbaty , nie lubi długich tekstów , informacji ,wypowiedzi , więc w teleexpres  leci  skrót wiadomości ...
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-13 09:36
dzięki za oświecenie
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-05-14 07:58
BASKA TY WOGULE COS KUMASZ. MOZE JAK SIE ZAMIENISZ W ZABE TO BEDZIESZ KUMAC
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-14 16:00
ŻABY SĄ CUDNE PIĘKNIE RECHOTAJĄ::-)
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-13 09:37
to ma być krótka wypowiedź?
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-13 09:37
no
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-13 09:43
to nie było do Ciebie, sorki
to forum sprawia psikusy, posty lądują tam gdzie nie powinny, jeszcze raz przepraszam
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-13 09:44
ja pisze ogólnie do wszystkich tą treść
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-05-13 09:38
a ja myślę , że każdy niech pisze jak chce , lubi i czasem trzeba ....
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-13 09:40
nikt jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-13 09:45

>a ja myślę , że każdy niech pisze jak chce , lubi i czasem trzeba .... <


wyjaśniłam
przepraszam
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-13 09:47
no ok za co mnie przepraszasz??

a tak po za tematem to ide robić kawe kto ze mną wypike??
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-05-13 09:53
przepraszam za:
<to ma być krótka wypowiedź? >
za kawę dzięki, spadam od 11 rehabilitacja
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-05-13 09:55
Pewnie są tacy ,którzy lubią chodzić do lekarza dla samego chodzenia ,ja nie . Wczoraj musiałem ... W ubiegłym tygodniu zarejestrowałem się telefonicznie ,wczoraj zaś odwiedziłem chirurgię i musiałem się poddać zabiegowi wycięcia czegoś . Nie wyobrażam sobie,że robi to np. kowal...Dzięki Bogu ,że zrobił to chirurg . Nie przedłużał ,nie mówił to proszę umówimy się na piątek ,bo w piątek są zabiegi (tak wynikało z ulotki informacyjnej ). Proszę położyć się na kozetce ,bo na stół będzie miał pan pewnie trudność wdrapanie się ... Gość w bialym kitlu na dużo niższej kozetce wycioł i pozszywał nisko nachylając się nademną . Nie usłyszałem żadnego skarżenia ,oprócz mojego ,że igła ...że może zimny kompres ,bo czuje się odpływowo ;-)) . Zaraz go dostałem :-) . Z kilkoma szwami wyjechałem z przychodni dziękując Bogu,że miałem do czynienia z chirurgiem . Że jednak ta sużba się zmienia ,że nie jest to ta służba z przed lat ,że coraz więcej jest tam ludzi ,którym się chce pochylić nad naszymi zdrowotnymi problemami . Sam jestem krytyczny wobec,moim zdaniem ,wygórowanymi rządaniami tej służby ,ale jest lepiej.... Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2008-05-13 10:00
wycoł nie wycioł ,sorry :-( .
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-05-13 10:03
Basiu , właśnie pije kawę i czytam ..tu sobie ..
a wszyscy inni też którzy teraz ...coś piją ,jedzą -smacznego.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-05-13 10:05 Zmieniony 2008-05-13 10:07
amalian
tak jest ,
mnie jedni oszpecili ,
ale drudzy inni .lekarze . lepsi , ratowali ...

ten szybki tekst o lekarzach  też istnieje,
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2008-05-13 10:23
Właśnie ,niech tylko specjaliści ostaną w tej słóżbie . I z nimi mijejmy ,jak musimy ,do czynienia .Czego sobie i Wam życzę :-) . A treaz idę się napić kawki ,bo już mnie 'dochodzą zapachy kaw od Basi i Werbiny . Nie wytrzymam ,leeeeeeeee cęęęę ....
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 6) (2284701 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill