www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ciekawostka (6304 - wyświetleń)
- Autor bober Dodany 2011-09-13 22:16

>- -/- Autor Staruszka123 Dodany 2011-08-23 18:34


BRAWO PAWEŁ65!!!!!!!BRAWO ZA CYWILNA ODWAGE!!

>PANIE REDAKTORZE(BEZ SZANOWNY!)
>ZWIJ SE PAN JAK CHCESZ TEN PROCEDER ALE TO NIE DOTYCZY TYLKO PAWŁA65 I JAK CZYTAŁAM WCZESNIEJ VALKIRII BO MNIE TEZ,A
>TO ZWYKŁE KU...STWO A PAN SKORO NA TO BIERNIE PATRZYSZ TOS JEST SUTENER.


>PAWEŁ,MOZE W KONCU POWIESZ KTO JEST TYM PRZYJACIELEM,TAK CZESTO O NIM PISZESZ,ZE PEWNIE TU ZAGLADA.


>- -/- Autor Staruszka123 Dodany 2011-03-13 12:08
>VAL,I KTO TO CZYTA,TE WIERSZYKI I TWOJE NIEZBYT SENSOWNE SUGESTIE?
>-/- Autor Staruszka123 Dodany 2011-04-15 09:03
>MOZE NASZ KOCHANY PAWEŁEK COS WIOSENNEGO NAPISZE?:-)


>- -/- Autor Staruszka123 Dodany 2011-07-16 11:48


>PAAAAAAAAWEŁEK,KOCHANIE JAK DOBRZE CIE WIDZIEC!WCIAZ CZEKAM NA TWOJ LIST;))


>MOJE KOCHANIE TJ PAWEŁEK GDZIES SIE PRZYCZAIŁ,MIEJCIE SIE NA BACZNOSCI,ON JAK SWIATOWID WSZYSTKO WIDZI.


>- -/- Autor Pawel65 Dodany 2011-08-23 20:11
>staruszka stęknęła
>..Basta! Daruj sobie! Ja stoję na drugim brzegu tej Rzeki.
>hcę wygrzebać z tego błota Godność Wszystkich , z którymi miałem tę przyjemność * korespondować w tym dziwnym miejscu , oraz Godność własną!!!
>przyjemność *  - nie dotyczy ciebie


>- -/- Autor lidian Dodany 2011-08-23 19:14
>Jeżeli ktoś ma Twoją prywatną korespondencję czyli był nieuczciwy, to dlaczego tej osoby nie ujawniasz?  Ujawnij na forum niech wszyscy wiedzą z kim mają do czynienia.


>- -/- Autor Pawel65 Dodany 2011-08-26
>Pisząc,że znam te osobę miałem na myśli  tylko i wyłącznie, że nie była to osoba przypadkowa,obca (haker bądź wędrowiec wirtualny) a ktoś tutejszy.
>Jedna z was mając tupet, pozwala sobie nawet na pisanie listów do mnie. Listów dziwnych w swojej treści. Dlatego też nie odpisuje na nie. Dziwne jest też obecne milczenie staruszki. >Zawsze pełna elokwencji, tryskająca inteligencją nagle zatopiła się w ciszy.


>- N/- Autor Pawel65 Dodany 2011-09-12 20:05
>Lidian napisała:


    >Paweł, jeżeli oczekujesz odpowiedzi na ten post, to moim zdaniem powinieneś go również wysłać bezpośrednio na pw. do adminów i innych osób, które chcesz powiadomić. Myślę, że tutaj możesz się nie doczekać odpowiedzi. <

>Lidian???? Witaj :-) Tak, oczekuje odpowiedzi na me listy od osób najbardziej kompetentnych na tym Forum. Oczekuje odpowiedzi od Gospodarza(y). Nie oczekuje stawiania mi >drogowskazów i pokazywania jak Dziecku, gdzie i jak mam iść w swoje własne życie. Już swoje latka mam i wiem na co stać człowieka i co potrafi Człowiek. Zawsze Ty tutaj mówisz gdzie i >jak pisać. Teraz pozwól,że powiem ja: Nie zakrywaj mego listu "radami" Chyba ,że chodzi o to, by go nie było widać.


>- N/- Autor lidian Dodany 2011-09-12 20:42
>Ok więcej się do Ciebie nie odezwę.
>Jednak jeżeli sobie nie życzysz nie będę z Tobą "rozmawiała",


>- N/N Autor lidian Dodany 2011-09-12 22:15
>Gdzie to nasz Siwek się podziewa? A Staruszka to już na stałe do Francji wyjechała? Staruszko nie ma tu kto
>"posprzątać" . 


>- N/- Autor Staruszka123 Dodany 2011-09-13 09:51
>PAWEŁ,NA CO PROBUJESZ ZWROCIC UWAGE NA SIEBIE CZY PROBLEM?JESLI NA SIEBIE TO WSZYSCY I TAK CIE ZNAJA Z DOBREJ POEZJI,NA PROBLEM TO PISZ POD BEZPOSREDNIO DO >ZAINTERESOWANYCH.
>- N/- Autor Staruszka123 Dodany 2011-09-13 09:49
>LIDZIA DAJ SPOKOJ PO CO SIE WNERWIAC.PAWEŁEK NIE NAUCZON SIE "DZIELIC"NAWET WATKIEM NA FORUM,NAWET NIE ZAUWAZYŁ SŁU

Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2011-09-14 09:49 Zmieniony 2011-09-14 09:54
Bober,ja  w kwestii formalnej.Co mają na celu te przedruki postów ?Wzniecenie kolejnej utarczki słownej,pokazanie humorów,humorków,antypatii i sympatii Uzytkowników czy moze po prostu zbyt nuda wieje i dlatego twoja krecia robota-zaczątek inwigilacji?Weż pod uwagę fakt,ze do kryształowo czystych osob tego Forum trudno Cie zaliczyc..........czasem łatwiej zauwazyc źdźbło w oku sąsiada.....Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2011-09-14 14:01
...ja też w tej samej kwestii co moja Poprzedniczka. Muszę zapytać o co chodzi(ło) Autorce tego wątku bo czytam, że jestem jego bohaterem.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-09-14 21:16
Właśnie o to. Podobno jesteś inteligentny to powinieneś zrozumieć. Sam pisałeś: "czytać ze zrozumieniem".
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-09-22 22:12

>-/- Autor bluengel Dodany 2011-09-21 10:03
>Do autorki: jesteś na tyle młoda, że spokojnie możesz sobie wymyślić i wykreować własne miejsce pracy. Zastanów się, co np. z rodziną lub dobrymi znajomymi mogłabyś robić w ramach samozatrudnienia, aby Tobie przyniosło dochód a może i zatrudniłabyś nawet innych? Nie czas jeszcze na zniechęcenie, daj sobie szansę:) Przejdź się może do jakiegoś doradcy zawodowego dla ON - bez trudu znajdziesz. Posłuchaj, pomyśl i zacznij sama planować swoje życie - bez niczyjej łaski:)
>czkolwiek, autorka postu też powinna wziąć pod uwagę realia, tak zupełnie na trzeźwo ocenić, w jakiej pracy ewentualne ataki naprawdę nie będą stanowiły zagrożenia ani istotnej >dezorganizacji. Bo faktycznie nie możesz oczekiwać, że pracować możesz w każdych warunkach -


>Nie podoba mi się trochę to, że narzekasz nawet na opiekę społeczną - nie znam, oczywiście, Waszej sytuacji, ale nie radziłabym na razie na nich opierać swojej egzystencji. Ich pomoc może >być chwilowa, na wypadek zupełnej przejściowej katastrofy, ale nie jest to żadne rozwiązanie na dłużej - nie przywiązuj się do tej myśli przypadkiem zbyt mocno.


>wystąp o orzeczenie, zarejestruj się w UP, w międzyczasie naucz się czegoś nowego - zawsze się może przydać:)


W/w to tylko część długiej wypowiedzi.

>Ustawy, rozporządzenia, a ludzi i tak zmusza się do poniżania. Nikt nie dba o to aby człowiek miał swoją godność. Osoba 25 lat idzie do opieki po zasiłek. Nie masz orzeczenia o stopniu >niepełnosprawności? Ta choroba się kwalifikuje. Zarejestruj się w Urzędzie Pracy i staraj o kasę - skierowanie na jakiś kurs lub dofinansowanie do studiów podyplomowych - zależy jakie >masz obecnie wykształcenie. Rozejrzyj się, wykorzystaj czas pobytu w domu na zdobycie zawodu, w którym epi nie przeszkadza. Masz dopiero 25 lat!


Czym te wypowiedzi się różnią, oprócz tego, że blu... treść rozpuściła w dużej ilości wody? Wyciągnęła wnioski z własnej głowy, a nie treści postu adresatki. Czytając całość nie wiadomo komu odpowiada.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2011-09-23 09:37
Wiesz co, bobrze - powinnaś aktywnie włączyć się w kampanię wyborczą, najlepiej PISu. Tam marzą o takich kretach jak ty:) Z pewnością zrobisz karierę.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-09-23 17:09
I znowu złośliwość. Napisze twoimi słowami - poczytaj o kretach i wtedy wydawaj wyroki - na forum, bo w życiu...
Współczuję ci i pozdrawiam.

Rzecz w tym, że nie należę i nie należałam do żadnych partii ani stowarzyszeń, ale działam, a Ty???
Kariera o jakiej ty myślisz mnie nie interesuje.
Ty chowasz się za węgłem, coś tam sugerujesz, ja mam zawsze "otwartą przyłbicę".
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-14 18:58
Wchodzę po jakimś czasie na forum - wszystko działa o.k. - nawet są info o nowych postach.
Po kilku postach niepasujących do światopoglądu "niektórych" "starych" forumowiczów", strona "szaleje", m.in. klawiatura jest przestawiona, ale tylko na "FORUM NIEPEŁNOSPRAWNYCH".
Sprawdzałam: wszędzie jest o.k. łącznie z wordem i excelem, czyli nie mogłam czegoś przez przypadek przestawić.
CZYŻBY TO TA INWIGILACJA, O KTÓREJ PAWEŁ PISAŁ?
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2011-10-14 20:03
Wiesz oczywiście, że jest możliwe, że w dwóch różnych oknach będą zachowane dwa różne ustawienia klawiatury? Tzn. że w przeglądarce będzie "Polski" a w Wordzie "Polski programisty" (ten, którego używamy zazwyczaj)?
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-15 16:28
Tylko czemu w "przeglądarce" na innych stronach nic się nie dzieje?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2011-10-16 16:05
BOBER WEZ TY SIE ZA "SZTRYKOWANIE"SZALA NA ZIME ALBO CO A NIE SZUKASZ DZIURY W CAŁYM ,AZ DROBNE Z KIESZENI UCIEKAJA,CZY TOBIE ZAWSZE JEST NIE PO DRODZE?
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-10-16 16:21
"Sztrykować" trzeba umieć, pleść brednie każdy potrafi... :-)
Witaj Staruszko!!!
Dawno cię nie widziałam.. :-), mam nadzieję, że zdrówko ok.? :-)
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-10-16 16:24
Co to za słowo? Nie znam każdej gwary. Szale kupuję. To już nie ta epoka.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-10-16 16:26
Mnie nie uciekają, a jak to z tobą jest? Może pisz do kogoś na priv. ale nie do mnie. (do staruszki).
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ciekawostka (6304 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill