www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 27) (1456047 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2012-12-05 19:51
Lid,piękną??????Myślałam,że mnie pożałujesz choć trochę.8 krecich kopców!!!!!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-05 19:55
Rozbawiłaś mnie. :-))))))))))))))))) Chodziło mi o przyrodę, którą nam pokazujesz w różnych porach roku. Wiem co znaczy kret na działce. Sama kopce wodą z węża polewałam żeby się wyniósł.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-05 19:57
I PEWNIE SIE NIE WYNIOSŁ,ZNAJOMY KUPIŁ SPECJALNA ŁAPKE W NECIE NA KRETA I ONA DOPIERO POMOGŁA.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-12-05 20:00
Co roku mamy nowe kopce. :-)
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2012-12-05 19:58
Obiecuję,że zamieszczę "zimowe" zdjęcia,jak się na spacer wybiorę w okolice lasu.Ale takie,które będą cieszyły także i moje oko.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-12-05 20:01
Czekam z niecierpliwością.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-12-05 20:23
Dobrosia ale u ciebie zima :-) Tylko do mnie jej nie wysyłaj
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2012-12-05 22:03
Już od kilku dni mamy biało.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-05 22:04
u mnie też sypie ale się topi i to mi się nie podoba
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-05 23:43
Rozrywka podoba mi się - nie podoba
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-12-06 08:30

>Autor dobrosia Dodany 2012-12-05 20:41
>Piję sobie popołudniową kawę podziwiając zimowy krajobraz
>Autor dobrosia Dodany 2012-12-05 20:58
>Obiecuję,że zamieszczę "zimowe" zdjęcia,jak się na spacer wybiorę w okolice lasu.Ale takie,które będą cieszyły także i moje oko.


Trzeba być zdrowym niepełnosprawnym, żeby tak jak Ty cieszyć się zimą.
po jaki ? interes?  komu Twoje zdjęcia zimy?
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2012-12-06 12:04
Ja też boję się zimy,tego,że upadnę,ale to nie znaczy,że nie doceniam jej uroków.Każda pora roku coś w sobie ma.Ja np.gorzej znoszę upały niż mróz.Nie zabijesz jednak we mnie radości i pozytywnego myślenia.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-06 12:20
Julka piszesz po co komu zdjęcia zimy Dobrosi. Nie wiem ile osób lubi te zdjęcia oglądać, ale mi one sprawiają ogromną przyjemność (wszystkie jej fotki), ponieważ nie znam okolic, z których pochodzi, nigdy tam nie byłam i chętnie obejrzę ich piękno. Tym bardziej, że fotki robi dobre. Jestem osobą ze znacznym stopniem niepełnosprawności, zdarza mi się wywinąć koziołka na suchej drodze więc na śniegu tym bardziej, ale to mi nie przeszkadza doceniać piękna. Dziś musiałam wyjść z domu mimo ślizgawicy i śniegu. Pomagał mi mąż. Kiedy wyszłam na powietrze (mieszkam w takim miejscu, że widzę wioski daleko za miastem i rzeką) , to piękno śnieżnego krajobrazu zaparło mi dech w piersiach. Później chwila skupienia i trudny marsz do samochodu. Piękne nie przestaje być piękne tylko z powodu moich trudności. :-)

Dobrosiu czekam na dalsze zdjęcia. :-)
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-12-06 12:59
same napisałyście już dawno i teraz, jakie to z Was dobrosia, lidian, ella,  ciężko chore... tylko  na papierku orzeczenia. To wkurza, że przez takie osoby, fikcyjne orzeczenia, postrzeganie spraw i problemów ludzi prawdziwie potrzebujących jest w Polsce oddalane.
ot i to.  Upadku i konsekwencji boi się każdy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-06 13:22
Już raz Ci Julka przy innej okazji napisałam, że nie możesz w ten sposób nikogo oskarżać. Nie znasz nas i guzik o nas wiesz więc się zamknij. Nie będę się z Tobą licytowała, która z nas jest bardziej chora czy niepełnosprawna.

Ciekawe, ale już dosyć dawno zauważyłam, że gadasz jak bliźniacza siostra Bobra. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-12-06 13:29
lidian za dużo czytasz kkk, od mszy do mszy, a kłamstwo gonisz kłamstwem  imie boże dopomoże cię rozgrzeszyć. Taka jesteś
Odezwie się za chwile  ella, bo .... jakby inaczej, jedna na ratunek drugą woła.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-06 13:38
Powiedziałam nie znasz mnie więc nie rób przytyków do prywatności. Z religii , żadnej religii się nie śmiej, bo i Ty kiedyś się do Boga zwrócisz. Kiedy przed nim staniesz , to co powiesz?

Znałam kiedyś starszego pana, który całe życie bluźnił przeciw Bogu. Mocno bluźnił. Kiedy przyszła jego ostatnia godzina , to poprosił o księdza. Żona dwa razy pytała: Boluś ty chcesz księdza? Tak, chciał się wyspowiadać. Umarł spokojnie kiedy przyjął PAna Jezusa. :-)
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-12-06 14:26 Zmieniony 2012-12-06 14:32
Jakbyś była troszkę chociaż mądra, tobyś zauważyła, że napisałam z małej litery :w imię boże,gdyż dla Ciebie kkk, ksiądz, telewizja Trwam itp. są bogiem.
Tym się różnimy, że prawdziwy BÓG znaczy dla mnie coś innego, wiara w prawdziwego Boga, Jezusa znaczy dużo więcej.
Kto opowiedział się za kkk sprzeciwił się prawdziwemu Bogu.
PS.Ty pisałaś o sobie  wpisy, o swojej niepełnosprawności (z małej litery) i życiu prywatnie i ze jesteś medykiem a potem krzyczałaś nie jestem medykiem itp... wpisy-  ja czytam.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-06 15:11

>Jakbyś była troszkę chociaż mądra<


Oj, nieładnie.

>gdyż dla Ciebie kkk, ksiądz, telewizja Trwam itp. są bogiem. <


Nie znasz mnie i nic o mnie nie wiesz więc nie gadaj głupot.

>Ty pisałaś o sobie  wpisy, o swojej niepełnosprawności (z małej litery)<


????????????? a z dużej trzeba?

> ze jesteś medykiem a potem krzyczałaś nie jestem medykiem itp... wpisy-  ja czytam. <


Byłam medykiem. Nie krzyczałam, bo nigdy nie krzyczę, a nawet gdyby, to Ty byś nie usłyszała przez neta.  Przeczytałaś bez zrozumienia.
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2012-12-06 15:16
Czy u kogoś z Was odbiera Radio Lublin?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-12-06 15:27
U mnie  nie odbiera.
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-12-06 15:31

>Byłam medykiem. Nie krzyczałam, bo nigdy nie krzyczę,


Ty zakłamana kobieto, miałyśmy długą rozmowę : "czy jesteś medykiem" m.in. dnia 11-02-2012r
http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?pid=166979;hl=medykiem
Medykiem jest osoba która studiuje bądź ukończyła studia medyczne, co Ciebie nie dotyczy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-06 15:56
I co chcesz tym udowodnić? Tam jest sama prawda. Byłam medykiem przez 20 lat i nie byłam pielęgniarką. Więcej nie musisz wiedzieć. Jak będę miała ochotę o sobie jeszcze coś opowiedzieć, to opowiem w swoim czasie. Są osoby z forum, które wiedzą, a Ty nie musisz.
Zakłamaną mnie nie nazywaj, bo mnie nie znasz powtarzam to już wielokrotnie, a z Twoich poszukiwań to nie wynika.

Coraz bardziej przypominasz swojego " bliźniaka" , a może jesteś klonem? :-)
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-12-06 16:22
Nie daruje Ci tego kłamstwa. Cała nasza rozmowa jest pod data 11-02-2012r

>Nie widzę potrzeby ogłaszania na forum co kryje się pod słowem medyk w moim przypadku


Nie widzisz potrzeby, dlatego że skłamałaś. Nie jesteś medykiem!
Ja nie mam nic wspólnego z "jakimś bobrem".  Szukasz usprawiedliwienia, ale znowu  droga zakłamaną.

Forum jest kontaktem za pośrednictwem słowa pisanego. Zaprezentowałaś  się od dawna na tym forum. Wybór należy do Ciebie:
1. Zostać, ale odwołać wszystkie Twoje dziwidła, kłamstwa, a nawet postarać się o powrót osób które przez Ciebie odeszły z forum.Tak postępuje człowiek wiary w Boga prawdziwego, jeden z punktów sakramentów pokuty :postanowienie poprawy, przed rozgrzeszeniem i przystąpieniem do komunii św.
2. odejść, jeśli nie odwołasz kłamstw.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-06 16:41
Gorzej Ci? :-)))))
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-12-06 17:13
wkurza mnie padający śnieg bo teraz musze prosić kogoś o pomoc
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-12-06 17:40
Ale, Basiu...taka kolej rzeczy - zima to zima i...śnieg:-)))
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-12-06 17:41
dokładnie
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-06 17:59 Zmieniony 2012-12-06 18:04
JULKA NIE WIEM JAK TO JEST GDZIES INDZIEJ,TEZ JESTEM Z "MEDYKA"I W MOJEJ KLINICE TYM POJECIEM OKRESLA SIE NAWET SALOWE TAK TROCHE NA WYROST.ZRESZTA NASI STARUSZKOWIE Z WRODZONEJ GRZECZNOSCI CZĘSTO SIE SMIEJA ZE SALOWE I SPRZATACZKI SA WAZNIEJSZE W SZPITALU NIZ LEKARZE Z ORDYNATOREM NA CZELE,TAK WSZYSTKO WIEDZA I SIE NA MEDYCYNIE ZNAJA.MEDYCY.;-)

A ZIMA JEST PIEKNA,JESLI NIE TRZEBA WYCHODZIC Z DOMU,A JESLI TRZEBA TO W BUTACH Z DOBRYM PROTEKTOREM I POD PACHE Z KIMS.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-06 18:04
Bywają i takie salowe, które rodzinom info udzielają jak lekarz prowadzący. :-)))))Tak przynajmniej bywało w naszym szpitalu kiedy jeszcze pracowałam. :-)))))))
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-12-06 23:00
to przeginały pały
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-12-06 18:14 Zmieniony 2012-12-06 18:22
To się zgadza Staruszko123 :-)

Julka tak "ciekawie" pisała, że poczytałam i lidian. Oj, lidian nie wykazała się inteligencją tylko złośliwością - Julka zapędziła ją w "kozi róg" - może dlatego :-)
Bober to zupełnie inny styl, jak ktoś go wkurzył to już go nie ma na forum, gdzie tam biednej Julce do niego :-)
Tacy są właśnie O.N. w dużej mierze niestety :-( i bezinteresowna polska zawiść.

Ps. Julka, ja wolę lato, ale zima też jest piękna. Myśl pozytywnie, a poza tym robisz sama to co innym zarzucasz, a fe. Jak ktoś nie chce nie musi oglądać fot.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-06 18:18 Zmieniony 2012-12-06 18:24
Ty się niezwykłą inteligencją wykazujesz to wystarczy za wszystkich. :-)

Co kogo może obchodzić moja praca zawodowa. Czy byłabym gorszym człowiekiem będąc salową? Też mogłabym to robić gdyby nie moja niepełnosprawność. I wcale nie uważałabym tej pracy za wstydliwą. Wstyd , to jest kraść. Miałam jednak konkretny zawód i to taki, w którym moja niepełnosprawność nie była przeszkodą. :-))))))))
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-12-06 18:38
Mów (pisz) za siebie. Czyżbyś wszystkich znała osobiście, fiu, fiu?

Kto Cię pyta i każe tłumaczyć czym się zajmowałaś? Na pewno nie ja :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-12-06 18:45
Zarówno w pierwszej jak i w drugiej sprawie doskonale wiesz o co chodzi , bo jesteś inteligentna. Problem tylko w tym, że również jesteś czepialska dlatego tak piszesz. :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-12-06 18:52 Zmieniony 2012-12-06 18:55
Lidka ja też mam fajne foty z zimy. U nas też zawiało i zmroziło i to nieźle. Kurka wodna nie cierpię zimy ale zima też ma swój urok. Foty są cudowne.Jak je wrzucę na komputer to i tu pokażę. :-)

REA jak kiedyś pisałam naprawdę znam Lidian i wiem gdzie pracowała. Ona nie kłamie. W realnym świecie poznałam parę już osób z tego forum. W przyszłym roku mam zamiar poszerzyć grono znajomych z forum i to realnym świecie.

A teraz takie małe moje spostrzeżenie chociaż nie wiem czy prawdziwe? Jak pisze Julka nie pisze walpoz? Bober podobno była kobietą i też wsiąkła. Piszą na zmiany. Albo ja nie jestem na bierząco. :-(

DO JULKI.
Szkoda że cię odblokowałam. Jak chcesz wrzucę tu zaraz twoje posty i porównamy z innymi. Nie zaczepiałam cię od kilku m-cy więc po kiego ty mnie ruszasz? Czy to mają być takie same życzenia tylko świąteczne jak zrobił(a) to walpoz dla Basi? To chore jest tak czepiać się non stop.
Nie odpisuj bo blokuję cię na dobre.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-06 21:21
Hehehe, widzę, że ja to jestem jednym z tych rozrabiaków, którzy już dawno rozszyfrowali te forum... hehehe...
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-06 21:54
NOOOO PRAWIE JAK WRÓŻ NORBI HE,HE,HE
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-06 21:56
Norbi , a jednak coś Cię tu przyciąga. Co jakiś czas mimo wszystko wracasz. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-06 21:57
LUUUUUUBI NAS TYLKO WSTYDZI SIE PRZYZNAC.:-)))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-12-06 21:58
:-)
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-12-07 10:09 Zmieniony 2012-12-07 10:20
napisałam:

>Odezwie się za chwile  ella, bo .... jakby inaczej, jedna na ratunek drugą woła.


długo nie czekałam, ella  odezwała się w sprawie lidian

Staruszka123 daję Ci podpowiedź Twoja rozmowa z lidian
http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?pid=117358;hl=Iponie
i to:

>Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-26 10:14
>VAL,LIDIAN PEWNIE TU WROCI,NA IPONIE USUNEŁA KONTO,PEWNIE JA PRZESTRASZYŁAM HA,HA,HA.


czyżby i Ciebie już zastraszyła i musisz chodzić i mówić według jej  rozkazu
Tak, jedna i druga, znaczy lidian i ella konto na forum niepełnosprawni zamykały, odchodziły i na nowo otwierały wracały. One tu będą a fo-rum płynie .

Dla uciechy lidian i ella (fruwajce z wpisem w orzeczeniu niezdolny do samodzielnej egzystencji) ,bałamuty sobie piszcie dalej. Ale w tym forum dalej uczestniczyć nie zamierzam.
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2012-12-07 11:18
Juleczko,a napisz proszę jak według Ciebie powinien wyglądać i zachowywać się "prawdziwy"niepełnosprawny?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-07 11:26
JULKA SAMA SOBIE JESTEM STEREM ,ŻEGLARZEM .....ZADNE LIDKI,WALPOZY,BASKI NIE MUSZA WSKAZYWAC MI DROG.ZAUWAZ ZE WYRAZIŁAM TYLKO SWOJA OPINIE ODNOSNIE "MEDYKOW"TJ LUDZI KTORZY SAMI SIE TAK NAZWALI.PIERWSZY RAZ ZAJRZAŁAM TU ZEBY POZNAC NIEPELNOSPRAWNYCH I STARSZYCH TAK Z RACJI WYKONYWANEGO ZAWODU,TAK JAK WYJEZDZAŁAM Z RACJI WYKONYWANEGO ZAWODU.PYSK MAM,TO FAKT,ALE JEDNO MOGE POWIEDZIEC Z CAŁA PEWNOSCIA:MOIM STARUSZKOWIE SA PRAWDZIWI,JEZELI CIERPIA TO PRAWDZIWIE,JEZELI PŁACZA BO RODZINA O NICH ZAPOMNIAŁA TO TEZ PRAWDZIWIE,JEZELI COS ICH RADUJE TO TEZ NA PRAWDZIWO,TU NIESTETY WSZYSTKO JEST FAŁSZEM.WSZYSTKO!!
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-07 22:53

>TU NIESTETY WSZYSTKO JEST FAŁSZEM.WSZYSTKO!!


Staruszka też?!
Nie przypominam sobie abym Ci jakąś drogę pokazywał.
Mam nadzieje  ze dorosła jesteś i wiesz co mówisz?
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-12-07 11:25
Julka_ wkleję ci tu odpowiedź z Centrum.....

  Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2011-08-03 08:00  Julka_ -> Forum to forum. W zasadzie wszyscy mają prawo do prywatności. Praca w Stowarzyszeniu nie czyni z nikogo – może prócz prezesa tego Stowarzyszenia – osoby publicznej.
Oczywiście ty nie musisz uznawać bluengel za osobę wiarygodną. To tez jest urok rozmów na forum – nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie. .
Odpowiedz Zgłoś

Co prawda nie pisane jest w mojej sprawie, ale jest ale...... Chyba nie cierpisz na starczą demencję i pamiętasz kiedy wkleiłam ci Twoje wszystkie posty w jednym linku? Jeśli nie odszukaj i sama przeczytaj wtedy dowiesz się od jak dawna nie odpowiadałam ci na posty.
Co do Lidian nie służę jej jako adwokat, a odpowiedziałam za siebie. Znam z realu parę osób jak już pisałam. Nie plotkuję na temat X, Y, Z bo to nie sprawa Alfy. Nie mieszam wątków i nie zaczepiam by ktoś dokuczył mnie. Ode mnie nikt się niczego nie dowie w sprawie poznanych osób.
Z Tobą nawet nie chcę rozmawiać tu. Nie ruszałam ciebie od....... aż do wczoraj, ale to Ty pierwsza weszłaś na moje imię. Odpowiedziałam sama za siebie.
Z powyższego postu masz pretensję do blu.... nie kobieto jeśli to ty jesteś tą 18ą która zarejestrowała się najpierw jako julka i pisze z mili to ok pisz i nie zaczepiaj.
Tym razem pozdrawiam grudniowo i świątecznie.
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-12-07 12:19
Pisałam kilku osobom listy pożegnania na prywatna pocztę, dlatego jeszcze zalogowana jestem.

>Autor Ella. Dodany 2012-12-06 19:52 Zmieniony 2012-12-06 19:55
>Nie odpisuj bo blokuję cię na dobre.


Jakim sposobem ella odczytała mój dzisiejszy wpis, gdy wczoraj zablokowała mnie na zawsze.
Mnie już takie Twoje zachowanie  nie dziwi
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-07 14:16 Zmieniony 2012-12-07 14:19
JULA DAJ SPOKÓJ TO SPRAWA INNYCH CZY CIE LUBIA CZY NIE,MAJA OPCJE IGNORUJ TO NIECH SE WŁĄCZAJĄ A TY SIE WYPOWIADAJ JAK MASZ CHĘĆ.MYSLISZ ZE MI NIE PRZYSYŁAJA WIADOMOSCI NA PRIW JAKA TO JESTEM???TYLKO ZE JA NA RZADKO KIEDY ODPOWIADAM,ZALEDWIE 9 PW WYSŁAŁAM PRZEZ TRZY LATA A OTRZYMAŁAM HOO,HOOOO.:-)))
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2012-12-07 15:19
Julka,nie odpisałaś mi.Napisz,jaki jest według Ciebie 100%niepełnosprawny.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-12-07 16:54
Czy można się dziwić, że naród podzielony, jedni naskakują na drugich, gdy w tak małym gronie dochodzi co chwilę do scysji?
"Nie dyskutuj z głupim, gdyż sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem". Jak wynika z rozwoju sytuacji, Julka znała tę maksymę, więc powiedziała "żegnam".

I tak to na tym świecie jest, że: "Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher."
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 27) (1456047 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill