www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 162) (2255800 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-12-15 16:23
ja akurat w kucni przy kawie i krzyżówkach :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-15 16:27
Też nie wychodzę z domu w taką pogodę.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-12-15 16:38
ja muszę wyjść po niedzieli ale jeszcze nie mam pomysłu jak to zrobię
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-12-15 22:12
No to jesteście szczęściary. Bo ja muszę wychodzić i muszę zrobić święta. Śnieg czy deszcz nie ma znaczenia. Muszę bo kogo mam wysłać :-) Styczeń znów ruchliwy a zimy nie cierpię.
Zaraz zmykam spać. Dobrze że jutro niedziela. Nie latam po sklepach, a spędzam ją tak jak każdą.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-12-15 22:14
My w niedzielę też nie chodzimy do sklepu, chyba, że po  jakiś drobiazg. :-)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-16 22:01

>Cisza jak makiem zasiał. Pewnie większość na zakupach świątecznych.


To dlaczego Lidian nie wpisałaś tego wcześniej?
Tylko pytam z ciekawości dla problemu. Nie musisz odpowiadać.
Ja mogę zgadywać . Byłaś na zakupach świątecznych.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-16 22:14
Serce kobiety


      Kiedy Pan stworzył kobietę, był to już jego 6 dzień pracy i w dodatku po godzinach... Pojawił się anioł i spytał:
     - Czemu tyle czasu ci to zajmuje?

     Pan mu odpowiedział:

     - Widziałeś zamówienie? Musi być całkowicie zmywalna, ale nie plastykowa, ma 200 ruchomych części wszystkie wymienne, działa na kawie i resztkach jedzenia, ma łono, w którym się mieści 2 dzieci naraz, ma taki pocałunek, który leczy każda rzecz od startego kolana do złamanego serca.

     Aniol starał się powstrzymać Pana:

     - To jest za dużo pracy na jeden dzień, lepiej poczekać ze skończeniem do jutra.

     - Nie mogę, powiedział Pan.- Jestem tak blisko skończenia tego dzieła, które jest tak bliskim memu sercu.

     Anioł zbliżył się i dotknął kobiety:

     - Ale zrobiłeś ją taka miękką, Panie?

     - Ona jest miękka, ale zrobiłem ja także twarda. Nawet nie wiesz ile może znieść lub osiągnąć.

     - Będzie myśleć? - Spytał anioł?

     Pan odpowiedział:

     - Nie tylko będzie myśleć, ale rozumować i negocjować.

     Anioł zauważył cos, zbliżył i dotknął policzka kobiety.

     - Wydaje się, ze ten model ma skazę. Powiedziałem Ci, że starałeś się dać za wiele rzeczy.

     - To nie jest skaza - sprzeciwił się Pan - to jest łza.

     - A po co są łzy? zapytał anioł.

     Pan powiedział:

     - Łza to jest forma, która ona wyraża swoja radość, wstyd rozczarowanie, samotność, ból i dumę.

     Anioł był pod wrażeniem.

     - Jesteś Panie geniuszem, pomyślałeś o wszystkim, to prawda, ze kobiety są zdumiewające. Kobiety maja sile, która zdumiewa mężczyzn. Maja dzieci, przezwyciężają trudności, dźwigają ciężary, ale obstają przy szczęściu, miłości i radości. Uśmiechają się kiedy chcą krzyczeć, śpiewają kiedy chcą płakać, plączą kiedy są szczęśliwe i śmieją się kiedy są zdenerwowane. Walczą o to w co wierzą, sprzeciwiają się niesprawiedliwości, nie zgadzają się na "nie" jako odpowiedz, kiedy wierzą, ze jest lepsze rozwiązanie. Nie kupią sobie nowych butów, ale swoim dzieciom tak... Idą do lekarza z przestraszonym przyjacielem, kochają bezwarunkowo, plączą kiedy ich dzieci osiągają sukcesy i cieszą się kiedy przyjaciele odnoszą sukcesy. Lamie się im serce kiedy umiera przyjaciel, cierpią kiedy tracą członka rodziny, ale są silne kiedy nie ma skąd wziąć siły. Wiedza, ze objecie i pocałunek może uzdrowić zranione serce. Kobiety są różnych wielkości, kolorów i kształtów. Prowadzą, latają, chodzą lub wysyłają ci maile żeby powiedzieć ci, że cię kochają. Serce kobiety jest tym co powoduje, ze świat się kreci. Kobiety robią więcej niż to, ze rodzą.

     Przynoszą radość i nadzieje, współczucie i ideały. Kobiety maja wiele do powiedzenia i do dania. Tak, serce kobiety jest zadziwiające.

Autor nieznany
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-16 22:29
Bał się podpisać pod nieprawdą?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-29 22:46
REA CHOLERO,MIAŁAS WIELE RACJI W OCENIE NIEKTORYCH UZYTKOWNIKOW!:-)))
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-03 18:27
Wiem :-)
Lidian znalazła - napisała samą prawdę o kobietach. Dodam, że czasem są jak lwice i wilczyce, gotowe gardło przegryźć w obronie najbliższych.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-01-03 18:33
Jeszcze jedno: podczas suszy i głodu dzikich zwierząt, lwy - ojcowie potrafią zabić i zjeść małego lwa - dziecko. Lwica wtedy pilnuje swoje małe, odgania lwa-ojca, jest agresywna, praktycznie nie śpi. Lew-samiec boi się lwicy, gdyż ta potrafi skutecznie z nim walczyć w obronie swoich dzieci.
Nadrzędny - Autor Piotrek133 Dodany 2012-12-30 19:36
sa rozne sposoby mozna przez internet mozna kogos spotkac na jakims turnusie w pracy itd i to tez moze byc najlepszy przyjaciel
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-05 16:02
Piotrek, taki przyjaciel internetowy to też fajna sprawa, ale...najprawdziwszy jest ten obok, w realnym życiu, którego obecność fizycznie czujesz.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-05 16:11
Nazwać kogoś prawdziwym przyjacielem, musi trochę czasu upłynąć.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-05 16:16
Oj,musi...
Przyjaciel to ktoś bardzo, bardzo ważny i bliski nam.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-05 16:19
Mam takie przyjaciółki ze szkoły średniej. Możemy zawsze na siebie liczyć. Nasza przyjaźń  trwa już ponad trzydzieści lat.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-05 16:21
Przyjaźnie szkolne są piękne. Ja mam tylko jedną z czasów szkoły średniej, taka odnowiona po latach. I teraz jest znowu, jak dawniej, czyli ileś tam lat wstecz :-))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-01-05 16:25
Nasza nie jest odnawiana, trwa ciągle przez te lata. Te odnowione nie są aż tak serdeczne. To nie to samo choć też jest ciekawie.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-01-06 10:53
Klaryska pojawiła się na forum, ciekawe czy znów tylko na chwilkę czy teraz już na dłużej zagości.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-06 17:00
Przykro, że znów kilka osób znika z forum. :-(
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-06 18:13
TAK :-(
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-01-07 00:38
Lidian,a jak maja nie znikac_Najpierw wykurza sie tych piszących w lżejszych tematach(dzisiaj znowu przytyk do Sylwka),a samemu pisze sie o dupie Maryni,wystarczy zajrzec w np Miłość lub Nowych i inne tematy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-07 10:22
Niestety masz rację. Jeżeli już wyśmiewa się posty i osoby za tzw "lekkie tematy", to należałoby samemu być konsekwentnym i takich idiotyzmów nie pisać. Na dodatek nazywać to lepszymi zmianami na forum. Zupełny brak krytycyzmu wobec siebie.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-01-07 11:15
Lidian,a widzisz te tematy z gornej półki co to zmienic miały forum?Dyskusje pana W.z panią E.?A smiał sie z usmieszkow Basi?Pewnie nie czytał postow gdy była tu pod innym nickiem,jaka z niej była zadziora,a teraz gdy spokorniała to trzeba odstawic na półkę?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-01-07 13:28
KAżdy ma od czasu do czasu gorsze chwile, ważne aby wtedy nie odreagowywać ich na innych.
Nadrzędny - Autor ewelka Dodany 2013-01-07 13:30
czyżby to jakas aluzja do mnie  ??? nie rozumiem ???
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-07 13:33
Ewelka do kogo to pytanie? Napisz proszę.
Nadrzędny Autor ewelka Dodany 2013-01-07 13:35
easyrider....
Nadrzędny Autor ewelka Dodany 2013-01-07 13:40
bo troche czuje sie niesympatycznie...gdy sie o mnie pisze beze mnie i nie wiem o co chodzi :-(
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-07 15:10

>W odpowiedzi dla: lidian
>Przykro, że znów kilka osób znika z forum.


Jak przestaniecie tej techniki z panem easy tzn. Obmawiania innych w czasie ich nieobecności, to przestaną znikać. Szczególnie dziwi mnie brak konsekwencji easy. Najpierw dał wygonić swoją przyjaciółkę potem coraz rzadziej sam zagląda na forum." Brafo facef"!
Nadrzędny - Autor ewelka Dodany 2013-01-07 15:15
napijesz sie ze mną na pożegnanie ?

czuje sie tu zbędna i podle...
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-07 17:39
Napiję chętnie na powitanie lepszego nastroju.... na początek masz buziaka:* a co tam "niech zdychaja" zazdrośnicy z zazdrości.
Nadrzędny - Autor ewelka Dodany 2013-01-07 17:40
nie ogarniam tego wszystkiego tutaj

masakra...jak skaczecie sobie do oczu...

i juz mnie tez zahaczono .....

w morde bym dao za to heh:):-):-):-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-07 17:45
Bo tak tu było w oczy prawią Ci słodkości a za chwilę z tyłu pałką, cały czas próbuję zwalczyć fałsz niektórych osobowości. Mówiąc prawde  w oczy.
Nadrzędny - Autor ewelka Dodany 2013-01-07 17:46
a mi sie juz tu nie chce bywac..

co komu zrobiłam, ze zaraz na jezykach jestem....kufaaa!!!
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-07 17:50
Miałaś odwagę pisać z "rewolucjonistą forum" :-)) tak mnie nazwała jedna z forumowiczek którą też już skutecznie nastraszono?
Nadrzędny - Autor ewelka Dodany 2013-01-07 17:55
ja tam nikogo i niczego sie nie boje...

ale nie cierpie obłudy NIE NIE NIE
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-07 18:01
To bądź dzielna i nie poddawaj się .
Ty nie masz powodu aby znikać z tego forum i odpoczywać :-)
Kiedyś Lidian też znikneła po słowach staruszki przetrwała i wróciła i przejeła jej metody?
Nadrzędny - Autor ewelka Dodany 2013-01-07 18:08
a ja tego nie ogarniam

jakoś jakby bić sie ze słońcem
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-07 18:10
Brawo. Świetnie to określiłaś
Nadrzędny Autor ewelka Dodany 2013-01-07 18:13
wiec ja sie zmywam.....:-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-07 18:11
Walpoz zamiast się mną zajmować , to zajmij się wnukiem.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-07 18:19
I co to ma być według Ciebie? Bo według mnie to, to rozsiewanie plotek i obmawianie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-07 18:23
Sam nasiałeś, a teraz zbierasz plony.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-07 18:23
:-)))))))))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-07 18:28
Nie rozumiesz prostej rzeczy? Piszę o Twoim poście wyżej. Nie zajmuję się Tobą i co z Tymi wnukami ploty roznosisz, narysowałaś je razem ze staruszką?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-07 18:29
Dalej siejesz, to i plony będą większe. :-)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2013-01-07 18:36
Wiekszę bzdury niż Wasze na tym poletku już nie wyrosną.
To nie ja a TY siejesz i zbierasz.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-07 15:23
walpoz , prosiłam już nie raz , abyś zostawił mnie w spokoju. Ciągle prowokujesz, staram się nie reagować na te zaczepki, ale czasem muszę odpowiedzieć i wtedy Ty mówisz, że jesteś obmawiany podczas Twojej nieobecności. Tzn, że mogę pisać na forum tylko wtedy kiedy Ty tu jesteś? Kim Ty jesteś, że mam działać pod Twoje dyktando? Jeszcze raz proszę skoro nie możesz znieść tego co piszę, to kliknij ignoruj i nie będą Ci się moje posty wyświetlały. Nie łącz mnie z nikim, bo sama odpowiadam za to co piszę i do żadnej forumowej grupy nie należę.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-07 17:01
WALPOZ KTO MIECZEM WOJUJE OD MIECZA GINIE.JAK CI JAK EASY UZYŁ TWOICH ZACHOWAC I PODCHODOW ?SAM TAK ROBISZ.TYLKO ON ROBI TO ELEGANCKO I JASNO A TY....NO WŁASNIE.ALE OCZYWISCIE TYLKO TY JESTES BEZ ZMAZY.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 162) (2255800 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill