www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Miłość (Strona 108) (1571100 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 122 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-01-24 12:06
pytanie było do mnie

>Jesteś tego pewien. Korzystasz w taki sposób? z "usługi psychologa "


Nie musiałem, miałem zonę i nie muszę sam sobie jestem lekarzem
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-24 12:08
Ok. Ale tu mowimy o tym filmie. l o uslugach psychologow. Ja nie wyobrażam sobie takiej sytuacji w naszym kraju.
Nadrzędny Autor chromy Dodany 2013-01-24 12:22
Jak w każdej dziedzinie medycznej, są , ale o tym mniej mówi się publicznie,  dlatego że to jest bardzo osobiste, intymne. I słusznie.
Mało osób zgłasza się żeby sobie pomóc, z tego samego powodu, zaczyna się od prostego: wstydzi się przyjść. Jednak to trudne mówić o tego rodzaju problemach.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-24 12:00

> A lizanie, że tak powiem, przez zamówioną  prostytutkę, która zrobi to mężczyźnie za pieniądze, to nie jest wyjście z sytuacji w życiu osoby chorej. .


<

A dlaczego nie? Jeżeli taka osoba nie ma szansy na trwały związek, a seksu potrzebuje? W niektórych krajach jest to nawet refundowane  ON.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-01-24 12:22
Posiadanie żony nie gwarantuje udanego życia seksualnego:)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-01-24 12:26
Rogal. Masz rację. Napisałam tak, bo wydawało mi się, że Chromemu o to chodziło, ale nie jestem tego pewna. On sam się chyba wypowie na ten temat.
Z wypowiedzi pań "od seksu" wynika, że najwięcej klientów mają wśród żonatych mężczyzn.
Nadrzędny Autor chromy Dodany 2013-01-24 12:27
rogal160, dużo było na Twój temat, zacznij porządek od siebie. Napisałeś tak dużo, że inny mężczyzna/mąż albo terapeuta wie co Ci doradzić, ale to juz prywatna rozmowa.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-01-24 13:19

> W Polsce, jak nazywasz ten zawód jest, zajmuje się tym właśnie psycholog i seksuolog. I w ich roli jest również praca z chorym, jak ma sobie poradzić  z niemożnością życia w pełni.


Tak, wiem oczywiście, ale z recenzji filmu wynikało, że funkcjonował tam inny rodzaj terapii. Terapia czynna, z interakcją seksualną między stronami. Takiego zawodu z tego, co wiem w Polsce nie ma. Jesli dochodzi do kontaktów, to na skutek tego, że terapeuta przekracza granice swoich oficjalnych uprawnień. Dotykiem próbował 'leczyć' nerwice prof.G i został nagrany i skazany za molestowanie.
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-01-24 13:04 Zmieniony 2013-01-24 13:24
lidian, przecież Ty tak końca nie jesteś złą kobieta. ale masz takie coś, że klepniesz szybko coś, może za pół godziny napisałabyś to inaczej. Osoba która nie zgadza się z Tobą jest już "dupkiem" uzywasz takich słów, a to kobiecie nie przystoi. Potem,  gdy przemyślisz na spokojnie,  poczytasz rozmówców odpowiadasz: ale chciałam to powiedzieć, źle mnie rozumiecie
Po co wspomniałem, żeby na forum zajrzał Twój mąż, Otóż jak przeczyta co piszesz, jak też inni Ci odpowiadają, jak ich wyzywasz od różnych, jak się kłócisz, o co  Cię czasem proszą. Ty się maskujesz przed nim, co robisz w wolnym czasie, czy mąż Twój życzył sobie, abyś publicznie w taki sposób opisywała Wasze życie ?

>Mówiłam, że w naszym mózgu jest zakodowany seks


I nie tylko.
Są specjaliści, do których warto się zgłaszać. Lepsze to od pedofilii, od gwałtów, od wyzywania się  na domownikach, od alkoholu, od  innych agresji, od ciągłej zdrady, szukania nowych przygód
Leczyć należy też  nieprawidłową pracę  podwzgórza

Na tapecie wszędzie jest za dużo rozebranych postaci. To źle działa na ludzi. Ale dobrze działa na kogoś komu na tym zależy, czyli tym co zarabiają na seksie i nie płacą podatków!
Sprowadzić też chcą ludzi  do zachowań typu odruchów zwierzęcych.
Kierowca rozkojarzony, bo na plakacie rozebrana kobieta, poseł rozkojarzony i taki  wchodzi do Sejmu na obrady w sprawach kraju, ksiądz rozkojarzony na religii zabawia się seksualnie dziećmi. Reklama około  20.00 z rozbieranymi, ostatnia np. T-Mobile.
Bieda w domu prowokuje do łatwego zawodu prostytutek.
A gdzie ta wstydliwa intymność, zamykana za drzwiami i to co najpiękniejsze osobiste doznanie i pielęgnowanie miłości.

Kończę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-24 13:25 Zmieniony 2013-01-24 13:31

>Osoba która nie zgadza się z Tobą jest już "dupkiem" uzywasz takich słów, a to kobiecie nie przystoi<


Po pierwsze nie kogoś innego tak nazwałam tylko ciebie i dokładnie wiesz, że za mówienie o mnie podłości. Po drugie co przystoi kobiecie , to dokładnie wiem. A co z ciebie za moralista, będziesz teraz pouczał?? Co cię obchodzi moje małżeństwo, sądzisz tak po swoim? Nie wszyscy mają nieudane związki musisz się z tym pogodzić.

> co piszesz, jak też inni Ci odpowiadają, jak ich wyzywasz od różnych, jak się kłócisz, o co  Cię czasem proszą<


Coś ci się pokręciło. Nie udowodnię, że nie jestem wielbłądem, a kto chce znać prawdę, wystarczy , że poczyta forum. Nie wiem kiedy nadepnęłam ci na odcisk, że mnie tak oczerniasz, ale kiedyś zginiesz od "własnej broni."

>Lepsze to od pedofilii, od gwałtów, od wyzywania się  na domownikach, od alkoholu, od  innych agresji, od ciągłej zdrady, szukania nowych przygód .


<

A kto tu mówił o dewiacjach seksualnych. Mówiliśmy o normalnym seksie , który jest wpisany w życie każdego człowieka.

>Są specjaliści, do których warto się zgłaszać.<


Normalnego popędu seksualnego się nie leczy.
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-01-24 13:43 Zmieniony 2013-01-24 13:47

>Mówiliśmy o normalnym seksie , który jest wpisany w życie każdego człowieka.


ponownie, chorzy, szczególnie mężczyźni, wpisy moje wyżej, nie mają normalnego seksu. Ale Tobie o tym najprawdopodobniej mało wiadomo.
Zaczęła się rozmowa o filmie, chory mężczyzna jest bohaterem, i wpisy moje wyżej do przeczytania, nie będę   drugi raz powtarzał
zostawiam inna recenzję, dokładnie opisane jakie kolejno bariery w psychice musiał pokonać
http://www.filmweb.pl/film/Sesje-2012-524303
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-01-24 13:59

>Na tapecie wszędzie jest za dużo rozebranych postaci. To źle działa na ludzi<


Tego nikt nie powstrzyma. A na ludzi wiele rzeczy źle działa, na każdego co innego . Seks i golizna wszechobecna też mi się nie zawsze podoba, ale to nie znaczy, że musi na mnie źle działać. Trzeba mieć jakieś hamulce, a nie ślinić się na widok każdego gołego tyłeczka.

>ponownie, chorzy, szczególnie mężczyźni, wpisy moje wyżej, nie mają normalnego seksu.<


Jednak nie powiesz chyba , że są dewiantami jak mogły sugerować twoje posty powyżej. Podkreślam powiedziałam mogły, a nie że były takie. Wiem, że różne niepełnosprawności mają kłopoty "techniczne" przy seksie jednak mówiąc "normalny seks" miałam na myśli seks, a nie dewiacje.
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-01-24 15:39 Zmieniony 2013-01-24 15:53
mam sporą dozę cierpliwości, przytaczam ponownie Twój wpis :
lidian

>ON kochają , bo mają takie same potrzeby jak każdy inny człowiek. Okaleczone jest ciało, a to nie jest równoznaczne z zanikiem popędu seksualnego.


odpowiedziałem, znajdziesz wcześniejszy wpis;.
a w dalszej odpowiedzi dla lidian i jako rozszerzenie  tematu, gdyż wspomniała o dewiacji seksualnej:
Nie jest równoznaczne z zanikiem popędu seksualnego, dlatego że jest grupa ludzi  o oziębłości płciowej o różnym podłożu,wśród nich są:  choroby psychiczne, zaburzenia hormonalne, niedorozwój narządów  płciowych, autystyzm. Kolejne powody to czynniki zewnętrzne: przeżycia przykre, źle ułożony poprzedni związek, przemoc współpartnera/współpartnerki, co wywołuje uraz psychiczny i koło się zamyka.
O tych ludziach, z takimi chorobami należy również pamiętać, co nie ma żadnego związku z mówieniem, że taka osoba jest gorsza, że wybrała drogę życia bez seksu.

dewiacje dotyczą kolejnej grupy ludzi, dotyczy zarówno zdrowych jak i chorych. Bardzo duży odsetek stanowią osoby z zaburzeniami psychicznymi. Bez żadnej urazy dla nikogo, to jest forum chorych.

>jak każdy inny człowiek


Nie. Każdy  człowiek jest inny i inne ma potrzeby, inne możliwości, inne wszystko....w nim jest i wymaga indywidualnego podejścia.
Napisałaś: " ON kochają " . żebyś się nie zdziwiła, jak wiele osób ON nie umie kochać nikogo oprócz siebie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-24 15:49 Zmieniony 2013-01-24 15:55

>Nie jest równoznaczne z zanikiem popędu seksualnego, dlatego że jest grupa ludzi  o oziębłości płciowej o różnym podłożu,wśród nich są:  choroby psychiczne, zaburzenia hormonalne, niedorozwój narządów  płciowych, autystyzm. Kolejne powody to czynniki zewnętrzne: przeżycia przykre, źle ułożony poprzedni związek, przemoc współpartnera/współpartnerki, co wywołuje uraz psychiczny i koło się zamyka.


O tych ludziach, z takimi chorobami należy również pamiętać, co nie ma żadnego związku z mówieniem, że taka osoba jest gorsza, że wybrała drogę życia bez seksu.
<

To może również dotyczyć sprawnych.

Czy mam Tobie każdy swój post tłumaczyć? Nie rób mi zarzutów, że nie wymieniłam kogo seks , o którym mówię nie dotyczy, bo każdy inteligentny człowiek rozumie i wie, że są ludzie , którzy z jakiegoś powodu nie mogą ......  Ja nie piszę książki o niemocy seksualnej tylko post o seksie niepełnosprawnych , który nieraz jest trudny technicznie, ale nie niemożliwy.

> " ON kochają " . żebyś się nie zdziwiła, jak wiele osób ON nie umie kochać nikogo oprócz siebie. .


<

Możliwe. Ja znam tylko takich, którzy potrafią kochać.

> Każdy  człowiek jest inny i inne ma potrzeby, inne możliwości, inne wszystko....w nim jest i wymaga indywidualnego podejścia. .


<
Oczywiście , że pochylając się nad każdym z nas indywidualnie, to nasze potrzeby są inne. Tak samo jest u sprawnych. KAżdy człowiek jest inny. Powiedz mi tylko jak miałam to wszystko opisać w jednym poście.
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-01-24 15:58
kończę pisanie, dlatego że, lidian  ... i tak odkręci swoje Ja, swoje ego.  Taki styl taki urok ta pani ma.
Tak się już denerwuje, że cytowanie źle wkleja we wpis
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-24 16:02
Bo mam inne zdanie niż ty. :-( 

>Tak się już denerwuje, że cytowanie źle wkleja we wpis < 


To ty nawet lepiej ode mnie wiesz jak chciałam napisać. No no. :-(

Oj miłości między nami nie będzie. Oj nie będzie. :-))))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-01-24 16:09

>Oj miłości między nami nie będzie. Oj nie będzie.


Tobie na mózg coś siadło, zaburzenia lecz.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-01-24 16:13

>Tobie na mózg coś siadło<


To właśnie tym się różnimy, że ja go mam. :-)
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-01-24 16:36 Zmieniony 2013-01-24 16:48

>Tobie na mózg coś siadło, zaburzenia lecz.


tak się denerwujesz że i tym razem odpisałaś nie na temat. Taki urok ta pani ma, całe forum od lat kilku już ją zna.
Zadarła już z wieloma też paniami, przybliża się i wyłapuje wszystkich nowologowanych.
Niechże sobie pisze swoje trele ego cele, najważniejsza, najładniejsza w całej wsi, takich nie ma przecież wiele.
Za to do takich  rozsądnych co ma wiedzę i ogładę strasznie jej daleka droga i dlatego tak denerwuje się nieboga.
Pan Grechuta ci zaśpiewa: nie dokazuj....
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-01-24 16:43

>
>Tobie na mózg coś siadło, zaburzenia lecz.


<

Chromy , to są Twoje słowa , zapomniałeś? Widocznie sam tego piękny potrzebujesz. :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-01-24 16:51
Miłość ci wszystko wybaczy..........  :-))))))))))))))))))

http://www.youtube.com/watch?v=TRUoM8bSgXs
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-01-24 17:56 Zmieniony 2013-01-24 18:02

>Miłość ci wszystko wybaczy


Nie, nie wszystko podlega wybaczeniu. Miłość największa  ulega rozpadowi.
Przyjaźń, rzecz cenna i bardzo szlachetna i też w imię przyjaźni nie wszystko jest do wybaczenia, przyjaźń się rozpadnie.
Małe lub średnie przewinienia wybaczyć można raz. Za częste wybaczanie, uczy osobę winną popełniać kolejne krzywdy.

"Czas leczy rany", to również obalony mit. Czas przyzwyczaja nas do życia z bólem zadanym przez najbliższą osobę, członka rodziny lub przyjaciela.

>Miłość ci wszystko wybaczy


Tak mówi tylko ten, kto szuka wybaczenia winy
Nadrzędny - Autor ewelka Dodany 2013-01-24 22:17
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-01-25 08:47
O mnie raczej było mało.
A terapii mi nie potrzeba.
Nadrzędny Autor ewelka Dodany 2013-01-25 14:17
to do mnie rogal??

bo nie zczailam
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-25 19:39
Muzyka to także forma terapii, lecz nie o to chodzi Ewelce. Myślę, że miała na myśli pokazać tylko w jakiej muzyce jest zakochana...  :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2013-01-26 10:12
do chromego.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-01-26 11:02

> "Czas leczy rany", to również obalony mit. Czas przyzwyczaja nas do życia z bólem zadanym przez najbliższą osobę, członka rodziny lub przyjaciela.


Powiedziałabym, że czas zasklepia rany, a blizny są trwałe i mocne, albo delikatne. Jednak czas też wiele leczy, bo z czasem więcej rozumiemy, umiemy wybaczyć, albo...co ważne, osoby które nas w jakiś sposób zraniły nie sa już dla nas tak ważne.
Im bardziej nam na kim zależy, tym bardziej coś o tej osoby boli. I odwrotnie, jeśli mamy kogoś naprawdę w nosie, to nie jest nam w stanie zadać bólu.
Jest jeszcze opcja z wybaczaniem, gdy umiemy wybaczyć wtedy też przestaje boleć.

>Miłość ci wszystko wybaczy


Taaaa......wybaczy, wybaczy , potem obróci się na pięcie i pójdzie sobie gdzie indziej.:-)))  W miłości, albo wóz, albo przewóz. Półtony są ładne tylko na obrazach mistrzów.;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-01-26 11:52
Dobrze gada. Polać jej.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-01-26 11:59
Może wyjątkowo piwo wiśniowe? Tak długo stało w barku, że się przeterminowało.;-)) Po otwarciu pachnie wakacjami.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-26 14:31
Ja stawiam... :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-01-28 00:51
http://www.youtube.com/watch?v=tdQ_z6LgzMQ

Płyną, płyną, płyną nad ciszą
Pewnie siebie już nie usłyszą
On ją woła ona nie słyszy
Sen bezsenny sen ją kołysze
On latawcem białym na niebie
Ona płynie dokoła siebie
Płoną chmury w pijanej bieli
Rozpłynęli się, rozpłynęli się
Rozpłynęli ....

Dlaczego tu?
Bo kocham białe latawce. kocham białe chmury i tę piosenkę.. Dla mnie jest piękna. Z tym kadrem latawca właśnie.
A takie tu poważne tematy były, że warto od nich uciec na chwilę, rozpłynąć się w krajobrazach i...dobranoc.
Drugi raz wklejam, bo poprzedni post właśnie uciekł, też rozpłynął się.:-) :-)
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-28 00:55
Dobrej nocki w-zetko:)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-28 01:32
romantycznie miłych snów Wasza Królewska Mość... buonanotte
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-28 05:50
Chyba dobrze zrozumiałam, mielismy razem spac?
Budzę się i co? Zamiast Norbiego obok mnie z bolącą głową...mąż!
Nadrzędny Autor ewelka Dodany 2013-01-28 09:15
znikam na chwile z forum...

a tu takie rzeczy he he

już norbiego do łóżka zaciągasz :-)))) oj bonuś
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-28 12:01
No i o to mi się rozchodzi,
bo mam honor srogi
a w grzechu żyć nie przystoi.
Nadrzędny - Autor ewelka Dodany 2013-01-28 09:15
oj norbi norbi łobuzie
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-28 11:33
EWELKA MOJA MAŁA PROSBA.SKUP SIE I NAPISZ JEDEN POST TROCHE INTELIGENTNIEJSZY BO TO SWIADCZY O TOBIE WIECZNIE UHAHANEJ DZIEWOI.BOG ZAPŁAC.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-28 12:13
Droga Ty moja Staruszko123,
nie patrz tak na każdego jak wściekłe psy...
Gdyż w sobie nie każdy ma tyle co Ty złości
które nie jednego przyprawiły o Mdłości...
Nadrzędny - Autor ewelka Dodany 2013-01-28 16:28
nie znam Cię...ale sory...ty jakaś nadęta baba jesteś..

czy ja sie ciebie czepiam ?? to ty się ogarnij !!!!!
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-28 16:33
Dokładnie, Ewuś, skarbie...
Nadrzędny - Autor ewelka Dodany 2013-01-28 16:34
przecież TEJ WAĆ PANI nie zapraszałam do rozmowy...

to po co się wprasza???
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-28 16:41
Każdy ma prawo się wypowiedzieć, każdy może coś dopowiedzieć, lecz nikt nikogo obrażać nie może...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-28 18:47
Norbuś to nie wypowiedzi. Zaciekłością  i jadem są wypełnione ICH wpisy.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-28 19:20
tak, Walduś, masz rację, to są zaślepione wrogością wpisy bo staruszka się mści za wywalenie z forum, które kiedyś nazywało się napromieniowane pozytywną energią, a także na forum http://maclisc.phorum.pl/ staruszka nie miała poparcia... Ja tam jestem teraz moderatorem... tak jak i Nachbar...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-28 19:34
Sorry Norbuś ale nie znam tego forum. Zabraklo by mi czasu na przyjemności gdybym odwiedzał tak dużo forum. :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-28 19:37 Zmieniony 2013-01-28 19:39
Możesz je porównać, nie będę cię zmuszał do niczego... Moje forum to http://www.forumunorbiego.cba.pl/ a podobne, tylko mojej serdecznej przyjaciółki to jest http://maclisc.phorum.pl/
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-28 17:09 Zmieniony 2013-01-28 17:12
A ja myślę Ewelka, że Staruszka to normalna "baba" jest. To, że jaja sobie robisz z norbiego widać, ale....  Poza tym forum niby dla wszystkich, jednak przez lata działało, dobrzy, fajni, mniej fajni na nim pisali, a śmiech i żart były prawdziwe. Staruszka jest inteligentna i dobrze spostrzegła i Cię oceniła - niestety. Muszę to potwierdzić, gdyż zgadza się to nawet z Twoich listów na pryv. do mnie :-( Moja ocena by była wprost i trafna, ale prawda wkurza i boli, więc.... sama wiesz, że wiem i o co chodzi :-) Pomyśl zanim napiszesz o ile ty jednak fantom nie jesteś.

Wybacz, ale taką atmosferę stworzyli tutaj Kiepski W. i norbi.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-28 17:19
OTÓŻ TO,NAWET GDY SIE ZŁOSCI TO JAKOS ROZSTRZELANIE I FAN-TOMOWO .:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Miłość (Strona 108) (1571100 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 122 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill