www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 530) (7475799 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-25 13:07
Wal, zawsze, przy każdej okazji musisz ugryźć ?
Obsesja na punkcie niektórych osób ?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-25 19:03
lidian, staruszka i rea, chyba się zbuntowały na dobrze...
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-25 19:10
Masz wyrzuty sumienia, Norbi ?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-25 19:30 Zmieniony 2013-01-25 19:34
To one powinne mieć wyrzuty sumienia, bo one tylko trzymały w kleszczach te forum, żadnej rzeczowej dyskusji nie szło prowadzić, ponieważ każdy poważniejszy temat zniekształcały... W większości Staruszka, Rea... A Lidian chowała się za staruszką i rea, wiem że Lidian jest osobą potrzebującą pomocy innej osoby...  A staruszka i rea są fizycznie sprawne...
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-25 19:36

>W większości <


To teraz masz z kim dyskutować....sam piszesz, sam odpowiadasz...i jaki masz spokój...
Wszytko zgodnie z planem?

Norbi, czy Ty chociaż raz starałeś się zrozumieć Staruszkę lub Rea ?
Już samo pojawienie się ich tutaj wywoluje u Ciebie agresje!

No, ale...czystki, czystki... robione są tu...

Odeszli niektórzy już. I nikt nie czuje się winny z tego powodu.

Jak może być zgoda, zrozumienie skoro O.N.   NIE  potrafi zrozumieć drugiej O.N. ?

Amen.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-25 20:05 Zmieniony 2013-01-25 20:08

>To teraz masz z kim dyskutować....sam piszesz, sam odpowiadasz...i jaki masz spokój...


Wszytko zgodnie z planem?>
tak, mam z kim dyskutować w innych wątkach, tam gdzie "wy" w ogóle nie zaglądacie...

>Norbi, czy Ty chociaż raz starałeś się zrozumieć Staruszkę lub Rea ? Już samo pojawienie się ich tutaj wywoluje u Ciebie agresje!>


Ja zawsze staram się zrozumieć drugą osobę... Tylko problem z tym... że te pytanie powinnaś kierować raczej do staruszki i rea, pomijając lidian... 
Agresji jako takiej nie posiadam. Jednakże potrafię się skutecznie bronić... Zresztą mam do tego prawo... No, ale...czystki, czystki... robione są tu...

>Odeszli niektórzy już. I nikt nie czuje się winny z tego powodu. Jak może być zgoda, zrozumienie skoro O.N.   NIE  potrafi zrozumieć drugiej O.N. ? Amen.>


Zastanawiałaś się, dlaczego odeszli???
Napiszę ci dlaczego odeszli... Jedni dlatego, że chcą odpocząć od forum, mam na myśli Elle i Basię, jak znam życie, to powrócą, ponieważ już nie raz odchodziły i nie raz wracały... :-)
A ci nowi, pouciekali, właśnie z powodu staruszki i rea... A nie z powodu Walpoza, Nachbara oraz mojej osoby... Takie jest moje zdanie... Nikogo nie zamierzam przepraszać w tej sprawie...
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-25 20:09

>A nie z powodu Walpoza, Nachbara oraz mojej osoby<


Nie mieszaj tu Nachbara, bo On ma klasę.
A, Ty, jak zwykle, nie czujesz się winny. Grunt to dobre mniemanie o sobie.

>mam z kim dyskutować w innych wątkach<


:-(

Do czasu, aż znowu odpoczniesz od "tamtych " wątków, nabierzesz dystansu i jak skłócisz totalnie tu, wszystkich na tym forum.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-25 20:32
I tu ujawnia się Twoj szacunek . Sonka piszesz o szacunku o tym ze kazdy moze ma gorszy dzień to należy mu to okazać. A co ty sama teraz robisz?

Wyznaczasz jakieś klasy. Według jakich norm. Twoich , Lidian Elli ? A jakie TY MASZ PRAWO DO KLASYFIKOWANIA OSÓB Z NIESPRAWNOŚCIĄ !!!

CO Ty teraz robisz?
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-25 20:41

>Wyznaczasz jakieś klasy<


Odpowiadam tylko. Czyżbyś był zazdrosny, że podkreśliłam klasę Nachbara, a nie Twoją?
Jeśli tylko zauważę coś miłego z Twojej strony, obiecuję, podkreślę to.

Ale, widzę, że zaczynam Cię wkurzać, więc zaczynasz wrzeszczeć.
I znowu rozmawiając ze mną, do tablicy wzywasz Lidian, Elle. Po co?

Ja nie klasyfikuję O.N. - nie jestem lekarzem, ani ZUSem.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-25 23:16

>Odpowiadam tylko. Czyżbyś był zazdrosny, że podkreśliłam klasę Nachbara, a nie Twoją?


Podkreślanie klasy to nie klasyfikacja. acha to tylko podkreślanie ale czego?
Po co wzywam ? Nie wzywam podkreślam tylko taki sam sposób rozmowy :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-26 00:55
Nachbar, to mój serdeczny przyjaciel, znamy nie tylko z tego forum, więc jak ja mógłbym być zazdrosny??? Ciebie, Walduś też bardzo poważam...
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-25 21:12
A czy ja, coś złego piszę o tych użytkownikach???? Przecież wiem, że Nachbar ma swoją klasę i za to go szanuję, tak samo jak Walpoza...
Przypuszczam, że jesteś w rozterce, bo wiesz, że mam rację a jednocześnie chcesz być lojalna, wobec Staruszki i Rea...
Napisz swoje zdanie, a nie patrz na to, że ktoś na mnie patrzy z byka, jak sądzisz, że nie mam racji, to napisz, dlaczego a nie że tak uważa Staruszka, bądź Rea... Myśl własnym umysłem a nie kieruj się cudzymi sugestiami...
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-25 21:26

>tak uważa Staruszka, bądź Rea<


Masz rację, kieruję się swoim umysłem w swoim życiu. Lojalna jestem w stosunku do siebie, Norbi.

Staruszka - ma język, owszem, ale jest szczera. I tej szczerości się chyba boisz. Podejmuje trudne tematy, od których inni uciekają. Temat o chorych ludziach, samotnych, opuszczonych w oklicach świąt  chyba każdemu dał coś do myślenia. Gdyby zrobiła to delikatnie to znikłby w tłumie głupot.

Rea - postanowiła się zmienić i to robi. Cenię to. Może ostatni dzień miała kiepski, ale, podobnie, jak Staruszka, wali prosto z mostu.
I tego też nie lubisz.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-25 21:34
Staruszka nigdy nie była szczera, nie rozumie drugiej osoby, uważa zawsze, że to co ona napisze zawsze jest trafnie, a tak nie jest, w wielu przypadkach... Natomiast poparłem parę razy staruszkę, gdy poprawnie, na temat coś pisała, lecz nie zawsze, ani ja ani ona, ani ty, nie musimy mieć racji, a racja będzie po stronie zupełnie kogoś innego...
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-25 21:43

>ani ja ani ona, ani ty<


To, co miałam napisać, napisałam.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-25 21:46
Sonka, nie urywaj rąbka tekstu, tylko odnoś się do całego postu...
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-26 12:50 Zmieniony 2013-01-26 13:36
ŚWIĘTY NORBERCIE ALES MNIE WKU.... I CI SIE DOSTANIE!PRZESTAŃ WYCIERAĆ SOBIE MNA SWOJA ZAŚLINIONĄ GĘBE CZŁOWIEKU Z ZAWADZKIEGO!PODOBNIE JAK NACHBAR JESTESMY ZDROWI WIEC NIE WYMYSLAJ FARMAZONOW,TO PO PIERWSZE,PO DRUGIE BOLI CIE,ZE NIE CHCE MIEC Z TOBA NIC WSPÓLNEGO I PRZEZ TO TWOJA MESKA DUMA CZUJE SIE URAZONA.ZARAZ BEDZIESZ ZAPRZECZAŁ ZNAM TO NA PAMIEC,ALE WISI MI TO.
DOBRZE WIESZ ZE ZAWSZE GDY SIE GDZIES REJESTRUJE MAM TEN SAM NICK,TAK JAK WIDOCZNY MAIL,I TWOJE SUGESTIE ZE MAM WIELE NIKOW SA ZWYCZAJNIE WYSSANA Z PALCA GŁUPOTA.A MOZE GŁUPIS?
JESTEŚ FAŁSZYWY,DWULICOWY LIZODUP NIE MAJACY NIC DO POWIEDZENIA OPROCZ PRZYTAKIWAN LUB GADKI WCIAZ O TYM SAMYM ZNACZY O BARIERACH.PRZESTAW BARIERY NAJPIERW W SWOIM MOZGU A POZNIEJ WEZ SIE ZA COS.TYLE GADASZ I NA TYM GADANIU SIE KONCZY EW JESZCZE ROBIENIE ZDJEC SCHODOM,KRAWEZNIKOM ITP.USMIECHNIJ SIE CZASEM DO LUDZI,NORMALNIE ZAGADAJ NIE BADZ TAKI SZTYWNY BO TA KRECHA NA KONCU TWOICH PLECOW CI PEKNIE DO KONCA SZYI I JAK WTEDY BEDZIESZ WYGLADAŁ?;-)JESZCZE COS CI POWIEM,PIERDZIELISZ GŁUPOTY O STARYCH BYWALCACH A SAM CO SOBA REPREZENTUJESZ ,PRZECIEZ GDYBY BYŁO TAK FAJNIE NA TWOICH FORACH TO BYS JE LIKWIDOWAŁ,LUDZIE BY UCIEKALI?JAK MYSLISZ DLACZEGO?
STO RAZY WOLE WALDUSIA I JEGO PORYPANE POMYSŁY RAZEM Z WYTWORAMI WYOBRAZNI NIZ TWOJE JEKI,STEKI .CZYTAŁES KIEDYS DON KICHOTA?TYS RACZEJ DON CHICHOT NIE WIDZISZ TEGO?SKORO PONOC ZNASZ SIE NA KOMPUTERACH FORACH ITP TO POWINIENES WIEDZIEC ZE NIE MUSISZ MNIE CZYTAC,KLIKNIJ IGNORUJ I JUZ,Z INNYMI UZYTKOWNIKAMI ZROB TO SAMO,ZOSTANIE CI WALDUS KTORY I TAK CIE LEDWO TOLERUJE.WŁASNIE,A DLACZEGO MNIE NIE IGNORUJESZ,LUBISZ MNIE CZYTAC CZY PODNIECA CIE MASOCHIZM?:-)BUZIOL.

p.s. odklej sie od Waldusia bo i tak mozesz jedynie za nim papier do kibla nosic.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-26 13:39 Zmieniony 2013-01-26 13:41
Staruszko, to, że teraz nie piszą na moich forach, nie jest niczyją winą tam piszących, lecz to, że fora te były atakowane przez młodych i głupich ludzi, którzy chcieli zaimponować, jacy są oni dobrzy... A po drugie musiałem przenieś forum na serwer CBA, ponieważ nie stać mnie na płacenie co miesiąc za serwer. Po za tym, moja choroba, "SM" jest nieuleczalna, jedynie można ją maksymalnie spowolnić, a to kosztuje... A to, że mam niekiedy zaślinione usta, to nie wina mojej psychiki a to że mam mimowolne tiki nerwowe, spowodowane wyżej opisaną chorobą...
Pisałaś, że trzymasz za rękę bardzo potrzebujących... Nie wierzę, że ty to robisz, gdy czytam twoje dziwne, pełne złowieszczych posty... A święty nie jestem, święty to był np. Antoni, patron zagubionych i poszukujących... Powinnaś się do niego modlić bo naprawdę coś cennego zgubiłaś, przez ten twój nieokiełznany język...
A jaki jestem, to pozwól, że ktoś inny mnie wyceni, nie pozwolę na to, aby ktoś o takim ilorazie inteligencji oceniał kogokolwiek... A o barierach się ty lepiej nie wypowiadaj, gdyż sama sobie, dla samej siebie jesteś barierą...
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-26 13:46
JAK ZWYKLE CO ZDANIE TO ZONK!:-)CO ZDANIE TO FAŁSZ OD POCZATKU DO KONCA.NO I JEDNAK NIE IGNORUJESZ,NOOO TAK KAZDY MUSI MIEC COS OD ZYCIA JAKAS PODNIETA,PROSZE TYLKO NIE PISZ O MNIE WIERSZY I PEAMOW.:-))))

p.s.i znowu cyganisz ,chyba musze miec jakis iloraz skoro pisze doktorat,no nie Kochany?:-))))))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-26 13:50
Doktorat, czego, twoich zło wieszczych postów???
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-26 14:03
O TAKICH JAK TY.:-))))))))TU PRZYCHODZE ODPOCZAC PO TYCH ŁACINSKICH DEF.KTORYCH TY BYS NAWET NIE WYMOWIŁ.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-26 14:04
I WCIAZ CZYTASZ HE,HE,HE
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-26 14:17
No coraz ciekawiej piszesz Staruszko... ciekawe czy taka "mądralińska" będziesz później... hihihihi
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-25 22:12
Podsumowując:

Sonka jest lojalna tylko w stosunku do siebie
staruszka jest szczera w trudnych tematach ale nie znosi szczerości gdy chodzi o nią.
podejmowane trudne tematy znikneły by w tłumie głupot typu ostatnia literka ;-)
Rea postanowiła się zmienić ( na jedendzień) w pozostale wali głupotami prosto z mostu.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-26 14:19
Walduś jesteś genialny... po prostu... :-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-25 19:40

>Lidian chowała się za staruszką i rea <


W jakimś sensie każdy, nawet zdrowy potrzebuje pomocy.
Jakie znaczenie na forum ma sprawność fizyczna ????
To, aż  tak ciężkie jest to forum?:-)))))

Zabawna wypowiedź dorosłej osoby :-))))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-25 21:16 Zmieniony 2013-01-25 21:19
Tak, chowała się, gdyż znam się na psychoanalizie... Wiem także jaką niepełnosprawność ma Staruszka... Lecz to zostawię do mojej wiedzy i tego nie napiszę...
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-25 21:17

>znam się na psychoanalizie<


:-)
Człowiek renesansu :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-25 21:21
Po prostu mam dużą wiedzę na pewne tematy...
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-25 21:31

>Po prostu mam dużą wiedzę na pewne tematy... <


Wspaniale. Mogę podrzucić Ci jeszcze coś z literatury :-))

A ja bardzo cenię mądrość życiową :-), tej nie wyczytasz w żadnej książce :-)))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-25 21:43
tak, lecz aby walczyć z tymi wiatrakami jak don Kichot, to mam wystarczającą wiedzę, lecz nie pogardzam nauką i zawsze przyswajam tą wiedzę z której korzystam a mój zakres jest dość szeroki...  A z jakiej dziedziny chciałabyś mi dać wskazówki, Sonka???
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-25 19:39
To nie obsesja, tylko obserwacja forum.
Od gryzienia jest tu Rea , staruszka itp.
Mam do Ciebie pytanie? Czy Tobie potrzebne jest te forum?
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-25 19:42

>Czy Tobie potrzebne jest te forum? <


Skoro tu jestem, pewnie tak, logiczne.
Zaglądam. Nikogo nie krzywdzę, nie niszczę, nie prześladuję.
Jeden klik i mnie nie ma, życie mam obok.

To samo pytanie mogę zadać Tobie, bo...Ty masz tu cel....
Ja jestem ot, tak - towarzysko :-))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-25 19:57
Sonka. Jeden klik. To ma być towarzysko? Dla mnie to ciekawość kto kogo.  Bo jak moźna pogadać, pośmiać się jednym klikiem?
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-25 20:04

>Jeden klik.<


Wal, to mam zejść do poziomu, który m.in. Ty prezentujesz na tym Forum, a Norbi, jak dobosz, biegnie obok, bez tchu ?

Pokaż, że szanujesz CZŁOWIEKA niezależnie od wzrostu, stanu powagi i posiadania...pokaż to słowem, szacunkiem...a wtedy dasz szansę każdemu bycia tu i rozmów...

Naucz się być tolerancyjnym, bo osoby TU to najczęściej O.N. w różnym stanie, obolałe, samotne...pomóż im, a nie "naprawiaj" swoją metodą...

Każdy z nas ma lepszy i gorszy dzień. Jeśli "widzisz", że ktoś ma gorszy, spróbuj zrozumieć, a nie każ go jeszcze swoim atakiem.

Smutne to wszytko!
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-25 20:19
Sonka tu nikogo niepełnosprawnego nie ma.
Kazdy w którymś momencie stwierdza, " ja tu nie muszę pisać, mam swoje życie obowiązki itd.
O jakim szacunku Ty piszesz. Ja szanuję każdego,  każdego kto zostawił na tym forum nawet słowo. Tylko dlaczego piszesz o narzucaniu . Czy pomaganie w sposobie pisania to narzucanie.
Ja uważam , ze osoby niepełnosprawne nie są takie . Nie sa zgorzkniałe, nie są kłótliwe w codziennym życiu. Dlatego nie zgadzam się z wizerunkiem jaki tu jest rysowany.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-25 20:34

>nikogo niepełnosprawnego nie ma. <


Nie ?
Ty też jesteś osobą zdrową?
Gratuluję!

>ja tu nie muszę pisać, mam swoje życie obowiązki <


To prawda. Czy gdyby nie było forum to nie dałoby się żyć? Jestem tu mniej, niż rok, a mam więcej lat, żyłam, żyję....
I żyłam w czasie, kiedy Netu nie było.
Fakt. Mam swoje obowiązki, pracę, rodzinę. I czasmi chcę tu być, aby pobyć z innymi, niż z tymi, z którymi jestem zawsze. Z O.N. bo mi jest do nich blisko, poczytać, jak żyją, jak sobie radzą itp.

>Ja szanuję każdego<


Nie zgadzam się.  Wyrażasz się nie fer o niektórych, smiejesz się z tego, że ktoś lubi kawiarenkę...że....itp. Wiesz, co mam na myśli.

>osoby niepełnosprawne nie są takie<


Są takie same, jak zdrowi. Tak samo myślą, czują, odbierają. Tylko Ty, nie wiem czy na potrzeby swoje, czy innych, stworzyłeś sobie szablon, wzór O.N., dlatego nie akceptujesz jej taką, jaką jest.
Przemyś, Waldi i oby to przemyślenie dało Ci spojrzenie jasne i lepsze widzenie.
I...
Jeśli drażnią Cię osoby zgorzkniałe , kłotliwe, jak piszesz sam.....ciągnij byt tu z radosnymi. Pamiętaj jednak, że :

"Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych." - Nikos Kazantzakis
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-25 20:50
Sonka . Widzac Twoj sposób odpowiadania, śmiem twierdzić , że lubisz czepiać się słówek. określeń wyrwanych z wypowiedzi. Nie potrafisz odnieść się do całości wypowiedzi. Masz podobną metodę jak Lidian.
Po prostu nie rozumiesz co się do Ciebie pisze.
Nie dziw się ze pokrzyczałem. Gdy krzyczała staruszka to się nie dziwiłaś?
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-25 20:53

>Masz podobną metodę jak Lidian<


No....zawsze musisz do Niej nawiązać ? :-)))

Wal, chyba wiesz, że nasze mózgi ( kobiet) działają inaczej. Ja mogę zrozumieć Ciebie, ale NIGDY nie będę myślała, jak Ty, bo jesteś facetem :-))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-25 21:04
I teraz mówisz tak jakbyś chciała pogadać a nie kłócić się :-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-25 21:29

>I teraz mówisz tak jakbyś chciała pogadać a nie kłócić się <


Nie chcę się z Tobą kłócić :-)))
A gadam tu dzisiaj tylko z Tobą i Norbim, jak widzisz, odsieczy nie mam :-)))) czyli Lidian, o której, zapewne myślisz, jak zwykle :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-25 21:42
Ratunku , nastepna o której tylko myślę.  Rea twierdzi to samo :-)
Faktycznie kobiety to zupełnie inna planeta . ;-)
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2013-01-25 21:47

>Ratunku<


:-)))
Walduś, przecież Ty bardzo lubisz te Dziewczyny, dlatego tak im "sprzyjasz" :-)))
"Człowiek musi kochać, aby być zdrowy." – S. Freud
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-25 21:02

>Nie zgadzam się.  Wyrażasz się nie fer o niektórych, smiejesz się z tego, że ktoś lubi kawiarenkę...że....itp. Wiesz, co mam na myśli.


Możesz się nie zgadzać.  wyrażanie się nie fer (jak to nazywasz) nie oznacza braku szacunku. Smieje się z tego że można kogoś zapraszać na kawę i nie zproponować mu drugiego słowa a na drugi dzien i tak bezprzerwy powtarzać zaproszenie . Mylisz się , nie wiem co masz na myśli.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-25 20:40
Oj Sonka, Sonka, jestem bywalcem wielu for, na wszystkich prawie mam z prawie wszystkimi wspólny język i tematy, a tu, na forum była kulminacja osób, które nie dość, że się nie rozumiały wzajemnie, to na dodatek wszędzie wtykały się do tematów im obcych, usilnie pokazując swoją wyimaginowaną mądrość, zmieniając temat wątku, ponieważ zawsze ktoś dał uwagę... a przecież Rea i Staruszce nie wolno dawać uwag gdyż one wszystko lepiej wiedziały od innych, nawet wiedziały lepiej co i jak boli innych... No, tak dyskusji nie można prowadzić... Dlaczego ja umiem znaleźć wspólny język, np. Walpozem, Bonafides, Ewelką, Nachbarem, Chrome Zygmuntem, Owsianem, Maclisc, Marią Brylka, Eligiuszem, Werbena a nawet do dziś z nią mam kontakt, jest to osoba bardzo schorowana, świetnie dogadywaliśmy się z Ellą i z wieloma innymi którzy byli na tym forum??? Czy to oni odeszli z mojego powodu???? No pomyśl tak zdrowo..
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-25 20:51

>No pomyśl tak zdrowo.. <


Norbi, nie znam nicków przez Ciebie wymienionych.
Powiem tak - jesteś inteligentnym facetem,to skoro w s z ę d z i e jest dobrze, tylko nie tu...to Ty pierwszy pokaż drogę do "dobrze".
Norbi, piszesz dużo o sobie, o swoich zasługach ( doceniam to), ale posłuchaj też innych....
Może nie wszyscy mają, albo chcą się tak "chwalić", bo są zwyczajni...i chcą zwyczajnie pogadać...o....o pogodzie, o zupie, o wszystkim, co się dzieje obok...
Ale, Ty i Waldi chcecie pod dyktando...i to, moim zdaniem....na pewnym poziomie intelektualnym.

Kiedy tak czytam, to czasami sama nie mam co napisać, bo...to tak, jakbym wpychała się między wódkę, a zakąskę...i aby nie oberwać....piję herbatę :-)).
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-25 20:58
Czym, ja się chwalę, bo nie wiem?? Poruszam jedynie sprawy związane z osobami niepełnosprawnymi... Tylko tyle, a że jest ich aż tak dużo, to nie moja wina, a czyjaś... Nie do was, niepełnosprawnych mam pretensje, a do tych co dużo od nich zależy a nic lub prawie nic nie czynią aby poprawić ten stan rzeczy....
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-25 21:16

>sprawy związane z osobami niepełnosprawnymi<


Norbi, lubisz, lubisz być na świeczniku :-)))
Przyznaj się, sam sobie :-)

Norbi, niepełnosprawność osób, tu na forum, jest bardzo różna. Dla jednych bariery architektoniczne to koszmar, dla innych one nie istnieją. I tutaj powinny być różne tematy, nie tylko o niepełnosprawwności, ale o życiu. Każdy z nas ma coś do powiedzenia, coś ma za sobą, ma doświadczenie, wiedzę, umiejętności i gdyby TO wykorzystać na forum....to byłoby wspaniale...

>Nie do was, niepełnosprawnych mam pretensje<


Piszesz tak, jakbyś sam nie był O.N.
Pretensje masz, że....nie włączamy się w to lub tamto...itd...Nie znasz powodów tego stanu rzeczy, tak uważam. Zresztą...włączenie się wirtualnie to tylko quasi-dyskusja.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-25 22:03 Zmieniony 2013-01-25 22:09
Nie lubię być na świeczniku, Sonka, po prostu nie zgadzam się z wieloma sprawami, które dotyczą niepełnosprawnych, moje życiowe doświadczenie, moja niepełnosprawność spowodowały, że jestem współczesnym don Kichotem... Po za sprawami, jakie przyszło mi pisać na forach dla osób niepełnosprawnych, jestem normalnym wesołym, otwartym człowiekiem... Oprócz tematyki osób niepełnosprawnych, poruszam także porady z wiązane z informatyką a także w domu udzielam porad muzycznych.
A że ciebie się wydaje, że nie jestem osobą niepełnosprawną, to jesteś w dużym błędzie... tu na tej stronie widać prawie wszystkie moje niesprawności... https://www.youtube.com/results?search_query=napromieniowaniTV&oq=napromieniowaniTV&gs_l=youtube.3..35i39.4172.10565.0.14084.3.3.0.0.0.0.144.355.0j3.3.0...0.0...1ac.1.2v9jdpIGmhk
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-25 19:24
od tego są drogowcy... a nie my niepełnosprawni, ja nawet śmieciarzy ustawiłem, bo jak brali kubeł ze śmieciami, to nigdy nie postawili go na swoim miejscu, tylko zostawili na środku chodnika... Znalazłem na to sposób, umówiłem się z kolegą, że jak będą zbierać śmieci, to ma wjechać rowerem w ten kubeł i upozorować upadek... A do szefostwa komunalki napisałem pisemko, aby śmieciarze kładli kubeł na śmieci na swoje miejsce, gdyż oni się upierali, że kubeł  wziąć mogą, lecz nie muszą go kłaść z powrotem, skąd go wzięli i zostawiają na chodniku... Jak przyjechali,  to ja niby wyszedłem po ten kubeł podpierając się laską  a jak kładli ten kubeł na środku chodnika - ścieżki rowerowej to kolega wjechał w niego rowerem udając że się zagapił... Dopiero wtedy ci śmieciarze zrozumieli swój błąd...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 530) (7475799 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill