www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Kobieca na wózku (2031 - wyświetleń)
- Autor neko28 Dodany 2013-08-12 17:11
Przygotowuję program o kobietach, które łamią stereotyp i będąc osobami na wózku czują się atrakcyjne, kobiece i spełniają się życiowo. Jeśli któraś z forumowiczek byłaby zainteresowana, bardzo proszę o przesłanie numeru telefonu na adres u.molicka@tvn.pl . O szczegółach opowiem w pierwszej, niezobowiązującej rozmowie.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-08-13 14:42
Nie jezdem babą, ale co tam;) Nie lubię dmuchać w kaszę- chyba że gorąca . Nie szukam w drugiej osobie litości i szlak mnie nie trafia jak widzę, że jej nie mam, albo idzie, ale tak powoli, że ... widzę, że mnie trafia . W windzie poczuję kto z niej korzystał bom uczulony na zapachy ; i kobiety zawsze zostawiają mgiełkę subtelności w windzie- oprócz jednej  pani . Wszystkie jeszcze chodzą, ale pewnie jak fryzjer będzie - dla niepełnosprawnych kobiet- za darmo to to się może zmienić . To jak z kartami parkingowymi . |Pozdrawiam i pewnie nasze panie już są po rozmowie :-) .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Kobieca na wózku (2031 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill