www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 121) (3923198 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-03-11 07:14
A Ty finansuj swoja emeryture -wez tylko tyle ile wplaciles i lecz sie tylko tak na co starcza wplacone skladki. Dlaczego reszta ma doplacac?  A Twoi koledzy z SB skad mieli wysokie swiadczenia? ON nie powinny takich miec? Ty mi komuchu nie mow co mam robic tylko otworz swoja czerwona legitymacje zaplacz gorzko i uswiadon wreszcie ze czerwone koryto nie wroci.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-03-11 09:28

>A Twoi koledzy z SB skad mieli wysokie swiadczenia? ON nie powinny takich miec?


Widze, ze z Toba jest coraz gorzej, ale z jednym sie zgadzam - osoby niepelnosprawne powinny miec zapewnione godne zycie i wszelka pomoc od panstwa. I nie dlatego, ze IM sie to nalezy, ale dla ZROWNANIA SZANS.
Oczywiscie nie stac Cie na samodzielne myslenia i powtarzasz bajeczke jak to "komuna" byla niedobra. Nie wiem ile masz lat, gdzie byles i co widzialwes, ale jedno jest pewne, ze powtarzasz jak mantre to, co nauczyly Cie Twoje duchowe autorytety. Ziejesz nienawisci to tego, co nie znasz i nigdy nie poznasz, bo umysl zniewolony nie pozwala na wychylenie sie poza "wgrany program".
Wiedz wiec, ze byly kiedys spoldzielnie inwalidow, w ktorych zatrudnienie mialy osoby niepelnosprawne. Dzisiaj wprawdzie jeszcze sa, ale zatrudniaja mniejsza iloc osob, bo przemiany po 1989 roku nie wyszly im na dobre. Wprawdzie powstaly Zaklady Pracy Chrononej, ktore chetnie zatrudnialy osoby niepelnosprawne, ale glownym powodem ich powstania bylo dorabienie sie rodzimych kapitalistow.  Jak wygladala praca w ZPCh moglem sie przekonac sam, bo mialem stycznosc z pracownikami, a wlasciwie niewolnikami takich zakladow. W dwoch przypadkach pomagalem tym osobom w wyegzekwowane ich praw pracowniczych, choc i tak pozniej zostali zwolnieni, bo upomnieli sie o swoje.

>Ty mi komuchu nie mow co mam robic tylko otworz swoja czerwona legitymacje zaplacz gorzko i uswiadon wreszcie ze czerwone koryto nie wroci.


Chcialby zwocic Ci uwage, ze w swoich okresleniach posuwasz sie za daleko nazywajac mnie "komuchem" i jezeli tak bardzo lezy Ci na sercu dobro osob niepelnosprawnych, to zasiadz do stolu razem z rzadem i "uloz" sie o finansowane rent i emerytur z kasy panstwowej, jak zrobili ci z Episkopatu. Przeciez zgodnie z Konstytucja  wszyscy obywatele w swoich prawach sa rowni. Jak widac w praktyce, sa jednak rowniejsi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-03-11 10:05
Pominę uwagi o wgraniu mi programu, braku samodzielnego myślenia itd. Nie będę się zniżał do tego poziomu bo zawsze pokonasz mnie tu doświadczeniem.
Co do osób niepełnosprawnych i ich sytuacji na rynku pracy to pisząc o komunie nie miałem na myśli ich sytuacji. Znam w "realu" niewiele ON, ale one akurat sobie radzą i to nie w ZPch. Fakt, że używasz pojęcia "kapitalista" w negatywnym kontekście tylko potwierdza to, że jesteś socjalistą lewitującym ku komuniście. Nawet to rozumiem, byłeś wtedy młody, nic dziwnego, że tęsknisz. A wspomnienia zawsze zakrzywiają obraz. Za komuny leżałem w szpitalu, potem dopiero w 2007 roku i zmiana jeśli chodzi o warunki pobytu, komfort itd. jest drastyczna na korzyść czasów dzisiejszych. Nie wmawiaj mi więc, że było lepiej, a to tylko jeden przykład. Nie raz i nie dwa lobbowałem w MPiPS za poprawą sytuacji ON na rynku pracy, ale to tylko tak na marginesie. Pewnie, że są równi i równiejsi. Widzisz Episkopat. Co powiesz o rolnikach i górnikach?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-03-11 10:43

> Pewnie, że są równi i równiejsi. Widzisz Episkopat. Co powiesz o rolnikach i górnikach?


Ja powiem to, że oni chociaż pracują, nawet ciężko, a jak pracuje episkopat za o wiele większą kasę od nich?
A o poziomie dyskusji Rogal nie mów, bo ostatnio ściąga Cię wyraźnie w dół. Te  docinki na lewo i prawo zamiast dyskusji o faktach to skąd?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-03-11 10:57
A inni nie pracują ciężko? Zresztą jaką tu przybrać miarę? Ilość wylanego potu? Są ludzie, którzy cenią pracę Episkopatu. A mój poziom to moja sprawa, docinki kieruje głównie w lewo.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-03-11 11:19
Miarą może być chęć zamiany z górnikiem, rolnikiem i księdzem. Ile osób zamieni się z górnikiem pracującym pod ziemią? Co do rolnika nie jestem pewna, ale trochę osób by wyzwanie podjęło zapewne. A kto by chciał prowadzić tryb życia księży? Wielu, wielu, wielu....:-) Tyle na skróty.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-03-11 11:27
Nie wiem ilu. Robiłaś badania? Znasz jakieś? To podaj, razem z metodologią.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-03-11 11:38
Wystarczy, że zapytam Ciebie. Wolałbyś pracować jak górnik bez przywilejów, czy jak biskup z przywilejami?
Bo górnikom chcesz zabrać, a biskupom pewnie jeszcze dodać?
I nie wyjeżdżaj mi z metodologią, bo sam jesteś od niej zbyt daleko w swoich postach, by ją nawet wspominać. :-))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-03-11 12:10
Ja nie chcę niczego różnicować, tylko jeśli zabierać to wszystkim. Ja nie chcę być ani górnikiem, ani rolnikiem, ani biskupem.
Wskaż mi wady metodologiczne w moich postach.
Dziękuję za docenienie, ale ja nie jestem miarodajną próbą poglądów społeczeństwa.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-03-11 12:40
To znaczy, że wreszcie dojrzałeś, aby zabrać wszystkim, to znaczy i kościołowi? Potem zwiększyć górnikom pensje, aby nie potrzebowali przywilejów. Tyle na teraz, bo już siedzę w archiwach cyfrowych.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-03-11 12:42
Oh losie. A czy ja gdzieś pisałem, że biskup ma mieć przywileje emerytalne? Za to u Ciebie socjalizm wiecznie żywy, zabrać przywileje , za to podnieść pensje. Czyli przerzucamy z kieszeni do kieszeni. Gdzie tu logika?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-03-11 13:18 Zmieniony 2014-03-11 13:28
Bo komuna płaciła niskie pensje, a resztę wyrównywała przywilejami branżowymi. Dziś każdy powinien zarabiać tyle, by te przywileje nie musiały mieć racji bytu. Godziwa płaca to socjalizm? Przestań wreszcie rzucać słowami socjalizm, komuna, bo co to jest? Jakieś inwektywy, gdy brakuje argumentów? Urodziliśmy się w komunie, dzięki niej mamy wykształcenie, było mieszkanie choć czekało się latami, były rzeczy  całkiem niezłe i co? Wyprzeć się tamtej epoki, na wszystko psy rzucać? Nie chciałabym, aby komuna wróciła, zapamiętaj to wreszcie, bo piszę któryś raz.
Tylko dziś mamy w Polsce wcale nie lepiej. Na mieszkanie trzeba płacić tyle samo lat, ile trzeba było za komouny czekać. Tylko na koniec komuna dotowała mieszkania, działki, a teraz bank lichwę zdziera.
I uprzedzam, że wiem, czym się skończyło, dziurami w budżecie, ale teraz sa większe na głowę, więc jak to jest????
ps. I zaraz odpowiem jak jest. Wszędzie amatorzy, do PE idą na listach celebryci i sportowcy, do sejmu też.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-03-11 13:26
No i wracamy do początku. Dotujmy. A zarób sobie jeden z drugim. Wykształcenie masz bo się uczyłaś. Ja wolę kupić mieszkanie gdy mnie na to stać niż czekać aż je "dostanę" czy ja pisałem, że godziwa płaca to socjalizm? A co to znaczy "godziwa"? Wysokość pensji jest wynikiem mnóstwa czynników. Przede wszystkim tego jak łatwo jest zastąpić danego pracownika nowym. Mnie komuna nie interesuje. Nie podoba mi się o tyle, że teraz mam większą swobodę kreowania własnego losu.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-03-11 13:39
Wykształcenie mam, bo też i oświata była na wyższym poziomie. Wysokość pensji to tez wypadkowa warunków pracy, stopnia jej skomplikowania i wysiłku (fizycznego i umysłowego, żeby nie było). Także zakresu odpowiedzialności. To również procent zysków, jaki zostaje  pracodawcy. Kiedyś o tym mówiliśmy. Młodzi=nowi pracodawcy wzbogacają się zbyt wysokim kosztem pracowników, ale krzyczą najgłośniej. Zresztą państwo im też życia nie ułatwia. Kiedyś o tym pisaliśmy, porównując procentowe zyski na zachodzie i u nas.  Kiedyś kapitały powstawały przez pokolenia, dziś raz dwa wyrastają fortuny na czym? Na produkcji, czy na wirtualnych działaniach? Tu handelek, tu wysoka marża, tam nowa spółeczka, dobrze płatny zarządzik i już?:-)))
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-03-11 13:42
No i słuszna diagnoza. Dopóki działają zgodnie z prawem nie widzę problemu.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-03-11 12:50

>Fakt, że używasz pojęcia "kapitalista" w negatywnym kontekście tylko potwierdza to, że jesteś socjalistą lewitującym ku komuniście. Nawet to rozumiem, byłeś wtedy młody, nic dziwnego, że tęsknisz. A wspomnienia zawsze zakrzywiają obraz.


Widze, ze coraz gorzej z Toba. Cos zakrzywilo Ci obraz i nie potrafisz ani widziec, ani slyszec co sie wokol Ciebie dzieje. Nawet sam sobie przeczysz. Wymiawiasz mi poglady socjalisty, a w chwile pozniej nie chcesz niczego roznicowac.

>Ja nie chcę niczego różnicować, tylko jeśli zabierać to wszystkim. Ja nie chcę być ani górnikiem, ani rolnikiem, ani biskupem


Problem w tym, ze nie nalezy nikomu niczego zabierac, a wrecz odwrotnie - dawac.  Moze nie uczyli Cie na lekcjach religii o pierwszych gminach, a wlasciwie komunach chrzescijanskich (przypadkiem nie katolickich, bo tych nigdy nie bylo), ale wlasnie tam ludzie wspierali sie wzajemnie. Na tym polega rownosc, aby silniejszy pomagal slabszemu. Kapitalizm jest zaprzeczeniem tego. 
Widocznie jestes za mody, aby te stara prawde zrozumiec.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-03-11 13:04
Jasne, dawać, rozdawać, dystrybuować. Przede wszystkim trzeba pracować. Równość nie ma nic wspólnego z pomaganiem, mylisz tutaj z wyrównywaniem.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-03-11 13:41
Wiesz co, Rogal, wspolczuje Twoim rodzicom, siostrom i braciom, bo jak nie beda pracowac, to im nie pomozesz.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-03-11 14:00
Rodzinie zawsze pomogę, chyba że w grę będzie wchodzić lenistwo.
Nie wymagaj jednak ode mnie, abym popierał to, że jacyś anonimowi urzędnicy decydują o tym, że moje podatki idą na pomoc anonimowym dla mnie ludziom.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-03-11 14:18

>Nie wymagaj jednak ode mnie, abym popierał to, że jacyś anonimowi urzędnicy decydują o tym, że moje podatki idą na pomoc anonimowym dla mnie ludziom.


Zapetliles sie, Rogal, albo to przejaw Twojej hipokryzji. Masz mi za zle, ze wytykam grabierz majatku narodowego i rozdawnictwo srodkow budzetowych ma rzecz Krk, a gdy mowimy o pomocy spoleczenstwu, nagle zmieniasz zdanie. Widocznie bardziej Ci zalezy na robieniu dobrze Watykanowi, niz polskim obywatelom. No, ladnie, ladnie...
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-03-11 14:34
Ja Ci nic nie mam za złe, masz prawo do swoich poglądów, bardziej martwi mnie forma i zajadłość ich przedstawiania. A co do robienia komuś dobrze, to czas żeby każdy robił sobie dobrze sam, a nie liczył na Państwo.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-03-11 13:24
Skąd ja to znam ? Te rozmowy niczemu nie służą bo między panem.wójtem i plebanem jest zgoda ...szczególnie przy płaceniu podatków . Wszyscy" oni " po 100 zł .Kombinatorzy zawsze u nas mają wiele do zaoszczędzenia ;-) .
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-03-11 13:41
Może służą Amalian, bo może młodzi coś zrozumieją, że trzeba coś poprawić po tych 25 latach.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-03-11 13:43
I właśnie najlepiej by było, żeby wszyscy płacili podatek liniowy. Stawki progresywne to karania za to, że się w życiu udało.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-03-11 13:56
Młodość rozumie poznawanie i jest otwarta na miłość i ma w ....głęboko wyrachowanie . Jest burzliwa i nie zgadza się na dyktat, chyba że serca . Skąd my to znamy :-) . bo byliśmy młodzi, nieuczesani mający głęboko politykę, doradców i całe to szambo ... \Nie ciasteczko??? Tak było i fajnie, bo mamy co wspominać . To lata przeżyte dają mi siły do tych jeszcze przed .Polityka mnmie nie interesuje a doradców kojarzę - nie powiem jak . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-03-11 14:14
No to pozdrówka wspomnieniowe...Coś nie mogę się skupić na pracy dziś przez te tematy.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-03-11 14:32
Tych tematów coraz więcej. Szczególnie wiadomości ze wschodu są niepokojące.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-03-11 14:39
Rosjanie- a raczej Putin-  grają vabank, ale pozostanie im tylko bank i niezapłacone rachunki, które trzeba będzie zapłacić .
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-03-15 18:56
Lenur Kerymow, Tatar z Krymu: mieszkańcy nie zdają sobie sprawy z konsekwencji referendum

>Jeżeli dojdzie do przyłączenia Krymu do Rosji - dotknie to wszystkich mieszkańców Półwyspu niezależnie od narodowości - uważa krymski Tatar Lenur Kerymow. Pracujący w Polsce prawnik z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka uważa, ze mieszkańcy półwyspu jeszcze nie zdają sobie sprawy z tego, jakie będą dalsze konsekwencje referendum na Krymie, którego wynik wydaje się być przesądzony.
>Prawnik zauważa, że spośród pięciu milionów turystów co roku przybywających na Krym - 4 miliony to byli Ukraińcy, a.teraz oni na Krym nie będą przyjeżdżać. Straci na tym nie tylko branża turystyczna, ale także zwykli mieszkańcy, którzy utrzymywali się ze sprzedaży warzyw i owoców oraz z wynajmowania kwater i mieszkań.
>Lenur Kerymow zaznacza, że mieszkańcy Krymu po włączeniu do Rosji będą mieli także zobowiązania, o których pewnie jeszcze nie myślą. Przede wszystkim to obowiązek służby wojskowej na rzecz Rosji, która wysyła żołnierzy w rożne rejony - od Kaukazu po Sachalin.

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-03-15 19:24
My również nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego co nastąpi po przemianach. Wiedziałeś, że nie będzie pracy, że dzieci w niektórych regionach będą głodne, że będziesz czekał w kolejkach do lekarzy, że olbrzymie fabryki staną się nieopłacalne, że ludzi nie będzie stać na leki, że młodzi wyjadą..............itd. Nie mów więc o innych, że sobie nie zdają sprawy. Niedługo się przekonają. Ty też się przekonasz jak to wszystko w nas rykoszetem przywali.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-03-16 18:31 Zmieniony 2014-03-16 18:33

>My również nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego co nastąpi po przemianach.


Nie wszyscy "my". Przewidywałem taki scenariusz, biorąc pod uwagę kto zasiadał przy stole.
Obecnie jeszcze nie zakończyła się "walka" o Krym, a już wygląda na to, że będzie następna. Nasi politycy sądzili, że mieszając się w sprawy innego państwa i biorąc czynny udział, zbiją na tym polityczny interes. Będzie odwrotnie.
Słusznie przewidujesz, że " to wszystko w nas rykoszetem przywali".
Ukraina: Niepokoje na wschodzie kraju. Protest przed polskim konsulatem

>W centrum Charkowa, mimo sądowego zakazu, także odbywa się prorosyjski mityng. Przyszło na niego około trzech tysięcy osób. Jego uczestnicy żądają wprowadzenia wojsk rosyjskich. Milicja próbowała zatrzymać organizatora demonstracji, ale tłum na to nie pozwolił. Ludzie krzyczeli "Rosja" i "Berkut". Szturmowali bez skutku Administrację Obwodową.
>Manifestowali też przed siedzibą MSW i Służby Bezpieczeństwa. W pobliżu polskiego konsulatu demonstranci krzyczeli "Faszyści", "Charków to Rosja", "Hańba" oraz "Polska, won!" i "W d... mamy Europę". Powiesili także rosyjską flagę.


Polecam komentarze.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-03-16 18:58

>Nie wszyscy "my". Przewidywałem taki scenariusz, biorąc pod uwagę kto zasiadał przy stole.<


Nie powinnam uogólniać mówiąc my, ale na moje usprawiedliwienie mam to, że jednak wiele osób nie zdawało sobie sprawy z tego co nam czas "przyniesie".
Co do Twoich przewidywań .......... może Cię nie doceniam. :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-03-16 20:48
Lidian, postawiłaś mnie kłopotliwej sytuacji swoim usprawiedliwieniem. Zawsze uważałem i nadal uważam Cię za osobę subtelną, a swoją wypowiedzią to potwierdziłaś. Natomiast jeżeli chodzi o moje przewidywania, wynika to zarówno z mojego zawodowego przygotowania jak i wiedzy nabytej.
A teraz nowe wieści z Krymu.
Wstępne wyniki referendum: 93 proc. uczestników za przystąpieniem do Rosji
I reakcja USA.
USA: świat nie będzie przyglądał się aneksji cudzego terytorium

>Dawno minęły czasy, gdy świat "milcząco przyglądał się, gdy jedno państwo zajmowało terytorium drugiego" - przekazał Biały Dom w reakcji na pierwszy sondaż po referendum na Krymie w sprawie przyłączenia półwyspu do Rosji


Ukraińska flota: Rosjanie minują batalion ukraińskiej piechoty morskiej

>Ukraińska flota: Rosjanie minują batalion ukraińskiej piechoty morskiej

Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-03-17 18:54
W Sewastopolu padł rekord.
Ukraińskie media: W Sewastopolu frekwencja wyniosła 123 proc.

>W Sewastopolu za przyłączeniem Krymu do Rosji zagłosowało 474 tys. osób. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że miasto ma zaledwie 338 tys. mieszkańców.

Nadrzędny Autor amalian Dodany 2014-03-17 21:11
To jest normalna normalność ;-) . Jeszcze nie tak dawno u nas była taka frekwencja a wyborcy wyrywali sobie karty do głosowania . Cała dzi8elnica, wioska czy gmina czekała na otwarcie lokalu wyborczego, by być pierwszym . I otrzymać goździk ;-) .
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-03-19 23:42 Zmieniony 2014-03-19 23:45
rogal, twoja metodyka jest o d**ę roztrzaskać!!! Napiszę ci to wprost, jesteś kupą gnoja i nic więcej!!! A twoje mądrości wsadź się w d**ę!!!
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-03-20 00:34
A wiesz? To ze kranco sie ze mna nie zgadzasz bardzo mi schlebia.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-03-18 10:41
Poziom naszych urzędników:
Burmistrz w Pyrzycach rozdawał dyplomy z okazji Dnia Kobiet.
"Na dyplomie od kolegów z pracy mogły przeczytać m.in., jakie są rodzaje kobiet np. "Rusałki – ten mnie rusał, tamten rusał", "Damy – temu damy, tamtemu damy", czy kotki - ten mnie miał, tamten mnie miał".

Z zapijaczonej knajpy się przeniósł wprost do urzędu i nie zauważył zmiany, czy co?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-03-18 10:52
Kto ich wybrał? Komuś się musiały ich żarty podobać. :-(
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-03-20 00:57
Nasz burmistrz nie lepszy...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-03-18 11:42
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,NFZ-nalozyl-na-szpital-we-Wloclawku-17-mln-zl-kary,wid,16479307,wiadomosc.html?ticaid=11263c

Z czyich pieniędzy zapłaci szpital?
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2014-03-18 11:46
macie krem???- pyta się Janukowycz Putina . Mamy, ale nie mamy z czym zjeść - odpowiada Putin . To smutne, bo zapewne odczujemy restrykcje . Ale potrzebne, żeby Rosja nie zmieniła się w ZSRR.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-03-18 11:50
Z budżetu, ale może jak zaczną się odszkodowania mnożyć, to się i resort obudzi, uporządkuje to wszystko, co na głowie stoi. Na razie tylko pompują kasę i jak sami mówią, jej nie widać.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2014-03-18 12:10
Tam i nie tylko tam brakuje dobrego gospodarza . Podobno lekarze wraz z pielęgniarkami- tam pracujący- mają problem, bo są pod okiem kamery . Non stop dziennikarze patrzą im na ręce . Przez co mają je rozedrgane . A może to delirium ?
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-03-18 18:54
Rozumiem, że to pytanie retoryczne :-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2014-03-19 11:51
Posłowie są zrozpaczeni ograniczeniem dopłat do wyjazdów ...zagranicznych również i trzeba im podnieść ...http://finanse.wp.pl/kat,1033795,title,Poslowie-chca-podwyzek,wid,16481234,wiadomosc.html  Przede wszystkim wymagania, bo to co uchwalają nie da się strawić . Buble prawne, brak wiedzy o tym za czym głosuje, tak ' dyscyplina partyjna' bo od naszego kolegi posła to wyszło . Boroki mało zarabiają ... trza ich zmienić, żeby mogli dorobić bez ograniczeń . Może jest gdzieś lista tych sejmowych malkontentów ??? Pozdrawiam i lecę coś rzucić na ząb :-) .
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-03-20 00:58
z publicznych... Co tu wiele pisać...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-03-19 15:34
Rodzice Dzieci niepełnosprawnych razem z dziećmi  okupują Sejm.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-03-20 00:55
Kolejny raz Tusk i jego banda złodziei nie dotrzymała obietnic!!!!
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-03-20 19:37
Niesiołowski uciekł z Sejmu przed protestującymi

>W gmachu Sejmu nadal protestuje ok. 20 osób - to rodzice wraz ze swymi niepełnosprawnymi dziećmi; dołączyć do nich mają kolejni z Poznania i Łodzi. Domagają się realizacji obietnic rządu dotyczących pomocy takim rodzinom.
>Rodzice przebywają z niepełnosprawnymi dziećmi w gmachu Sejmu od środy. Chcą podwyższenia świadczeń oraz tego, by ich całodobowa opieka nad niepełnosprawnymi dziećmi traktowana była przez państwo jako zawód.


To nie trak, Norbi. Banda i owszem, ale nie złodziei, ale osób pozbawionych zasad moralnych. Z Komisją Wspólną Rządu i Episkopatu nie było żadnych problemów. Zasiedli do stołu i zawarli "układ" o finansowaniu hierarchów z budżetu. Czy w podobny sposób nie można "ułożyć się" z rodzicami dzieci niepełnosprawnych? Widać hierarchowie dla rządu więcej znaczą, jak chore dzieci i ich rodzice walczący o godne życie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 121) (3923198 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill