www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 96) (1456192 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-06-09 18:27
Jeżeli ITD działa bezprawnie, to pieniądze z mandatów powinny być zwrócone kierowcom.
Mandaty z fotoradarów bez zdjęć niezgodne z konstytucją

>Postępowanie odpowiedzialnej za fotoradary Inspekcji Transportu Drogowego budzi wiele skrajnych emocji. Można znaleźć osoby, które uważają, że tylko twardy, zdecydowany kurs jest w stanie ukrócić samowolę polskich kierowców. Większość jest jednak zdania, że to służby mundurowe w pierwszej kolejności powinny przejawiać poszanowanie prawa. Okazuje się, że działalność ITD od trzech lat łamie ustawę zasadniczą.
>Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok w sprawie zawiadomień wysyłanych do właścicieli samochodów uwiecznionych przez fotoradary i jest on korzystny dla kierowców. Zgodnie z praktyką przyjętą w 2011 roku Inspekcja Transportu Drogowego powiadamia domniemanych sprawców o zarejestrowaniu przekroczenia prędkości listownie. W kopercie znajdziemy formularz do wypełnienia i list, ale na próżno szukać tam samego zdjęcia.

Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-06-09 20:23
jestem za...zaraz zadzwonię do policji, straży i innych służb porządkowych z numerem konta na które winne przesłać należne kwoty . Pewnie na dwa tygodnie w opcji all wystarczy . Czy jest podany termin zwrotu???
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-06-14 15:30
Wkurza mnie, że posłowie mają niskie emerytury, a taki Głódź opływa w luksusy. Porównajcie sami.
Posłowie z najwyższymi emeryturami
A ile otrzymuje Głódź?
14,5 tys. zł miesięcznie dla abp. Głodzia
Jednym słowem granda, w jakim my kraju żyjemy.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-06-14 20:47
Wyjedz
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-06-22 15:14
Mnie zdumiewa fakt, iż wciąż Polakom „mydli się oczy” tworem iście z „kosmosu”, iż jest kryzys, a na takie pensje jednych i drugich pieniądze są. To dziwnie brzmi, iż dla jednych są pieniądze a dla drugich nie.
To jest najlepszy, i dotkliwy przykład na hipokryzję rządu polskiego. Na nic nie ma pieniędzy: na podwyższenie rent, emerytur (tych najniższych), na służbę zdrowia, bariery, szkolnictwo – na nic. Jednak, może czas sięgnąć do kieszeni tych prominentnych, żyjących jak „hrabiowie”. Od razu byłoby z czego finansować niejedno.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-06-22 17:33
A tak konkretnie to kto ma te kokosy?
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-06-22 19:03
A statystyki nie podają? Przecież na nich bazujesz - że tak powiem.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-06-22 19:18
Stawiasz postulat. Prosze o doprecyzowanie.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-06-22 18:32
Zygmuncie, po ujawnieniu nagrań należałoby wymienić nie tylko rząd, ale całą scenę polityczną. Wybór pomiędzy "dżumą w cholerą" nic nie zmieni, bo wszyscy dotychczas rządzący i politycy są skażeni układami. Nie potrafią rządzić i nie mają konkretnych rozwiązań systemowych, bo głównie chodzi im o władzę i własne korzyści z tego wynikające. Problem w tym, że większość wyborców nie dostrzega tej degrengolady i potrafi tylko narzekać lub zupełnie nie interesuje się polityką. Daleko nam do społeczeństwa obywatelskiego. Zgodnie z powiedzeniem "gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania", nie potrafimy dogadać się w podstawowych kwestiach. Przeważnie nasze zdanie nie jest naszym, bo nie wyciągamy własnych wniosków, ale sugerujemy się opinią innych. Takim społeczeństwem najłatwiej manipulować, więc nie dziwny się, że jesteśmy wykorzystywani przez polityków, pracodawców, a nawet zwykłego cwaniaczka.
Czasy, kiedy kolejna podwyżka cen na podstawowe artykuły powodowała wielkie niezadowolenie społeczeństwa, dawno minęły. Dzisiaj ceny rosną i nikt z tego powodu nie wychodzi na ulice. Siedzimy w domach i czekamy na cud, albo wierzymy, że zamiana na stołkach rozwiąże wszystkie problemy.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-06-22 18:34
A tak konkretnie to rzad jaki by nir byl.jakie decyzje powinien podjac zeby byl ok? Podajcie np. 5.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-06-22 20:37
Rogal, zajrzyj do tych twoich statystyk, skoro ty żądasz doprecyzowań... Czyżby one były niedoprecyzowane??? Pytasz o to, jak ich określasz nie mądrych, a na to wychodzi, że sam nic nie wiesz... :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-06-22 20:44
Po prostu chce poznac wasze zdanie.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-06-22 20:49
Nasze zdanie jest takie jak piszemy... Innego nie mamy... A ty jako spec od słupków powinieneś sam doprecyzować te słupkowe statystyki wg naszego zdania, a nie wg "zasmolonego" GUS-u...
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-06-22 21:06
Ja mam dobierac argumenty do waszych tez?
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2014-06-23 05:40
A teraz będzie o "kokosach".
Bezrobotny, 30-letni bogacz został posłem.

>Przemysław Czarnecki zanim został posłem nie był osobą biedną. Jak wynika z jego oświadczenia majątkowego zgromadził  majątek wart blisko milion złotych. Całkiem nieźle jak na bezrobotnego 30-latka.
>Poseł Czarnecki ma dwa mieszkania: mniejsze o powierzchni 35 m. kw. warte 300 tys złotych i większe 70 m. kw. warte 600 tysięcy złotych. Na koncie odłożył 3 tys. złotych i 700 euro. Dodatkowe 20 tys. złotych zgromadził na polisie emerytalnej. Były bezrobotny jeździ też całkiem przyzwoitym samochodem, konkretnie BMW 745 z 2002 roku, którego rynkowa wartość to według szacunków około 30 tysięcy złotych.
> Jak widać bezrobotny w Polsce może być milionerem ... pod warunkiem, że ma ojca posła do Parlamentu Europejskiego.

Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-06-23 18:02
WKURZA MNIE MONOTEMATYCZNOSC FORUM CZY TE DWA STARE PIERNIKI MUSZA STALE NAWIJAC JEDNOP I TO SAMO?NIECHBY CHOCIAZ DWA DNI WYTRZYMALI BEZ KLECHCENIA ALE NIEEEEEE,NAWET PODSŁUCHY ICH NIE PODNIECAJA TYLKO JEDNO I TO SAMO.ZMARŁA BRAUNEK WIECIE?BUDDA TEZ NIE POTRAFIŁ ZATRZYMAC SMIERCI.WAKACJE BLISKO,KORWIN SIE UDZIELA TEMATOW ROZNYCH OD CH.......TJ OD GROMA A STARE ZRZEDY ZAWSZE TO SAMO.LEPIEJ SIE MODLCIE BO NIE DOSTĄPICIE BRAM NIEBA.:-p
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-06-23 23:04
STARUSZKO A WIESZ, CO MNIE WKURZA, I TO BARDZO??? ZGADNIJ...
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-06-24 06:46 Zmieniony 2014-06-24 06:50
Zawsze dziwi się staruszka gdy zagląda do garnuszka
że tu woda a tam kawa, miast fotela goła trawa.
Na kocykach wielu ludzi lecz wkurzanie krew w niej budzi,
iż w temacie rozmawiają, dyskutują, rozprawiają.
Ona z boczku słucha sobie, wciąż się pyta, co tu robię?
Oni wciąż o jednym prawią, przednio przy tym też się bawią.
Jedzą, piją i wciąż chwalą, że są razem, rozmawiają,
A staruszka stoi sobie i wciąż pyta, co tu robię?
Na kocyku miejsce dali, kawą, ciastem częstowali.
Czy staruszka skorzystała? Czy na kocu usiąść chciała?
To staruszki pytać trzeba,  chyba,  że to wola nieba. :-)))))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-06-24 10:43
SORKI NORBUS,ZAPOMNIAŁAM O TOBIE....:-)

ZYGA JEST TU KACIK DLA POETOW ZAŁOZONY ZA TWOICH TYCH LEPSZYCH CZASOW WIEC MOZE TAM TE RYMY CZESTOCHOWSKIE PISZ.NIESTETY CZASY ZYGMUNTA NA RĄCZYM RUMAKU MINEŁY ,JUZ NIE JESTES JAK DZWON ZYGMUNTA CO NAJWYZEJ JAK WIELKOPIATKOWA KOŁATKA.STARE PRZYSŁOWIE PSZCZOŁ MOWI;TRZEBA WIEDZIEC KIEDY ZE SCENY ZEJSC NIEPOKONANYM.:-)
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-06-24 11:39
Dla mnie „scena” nie potrzebna, ja nie bywam w miejscach takich
Dla mnie życie – „scena przednia”, i nie grywam „dla poznaki”.
Rymem piszę gdzie popadnie, gdyż tu nastrój bywa śliski
Więc „migaczem” w klawiaturze, wciąż przyciskam tu przyciski.
Czy podoba się to, czy nie, to już wiedza niepotrzebna
Cenię uśmiech w każdej minie, Twa uwaga bardzo "zwiewna".
Będę pisał tu na przekór, tym, co „żółć” do głowy bije
By był spokój w każdym Człeku, złego słowa nie użyję.
Więc staruszko racz – wyluzuj – i uśmiechem witaj dzionek
Jam nie „obraz jestem z Luwru” Jam jest tu uśmiechu „dzwonek”
Czy to proza? Czy to wierszem? Czy to ma znaczenie wielkie?
Tu pogody słowa pierwsze, tu uśmiechu siły wszelkie.
Czy nie mało tu jest „stresu”? Czy nie mało tu jest „jadu”
Życie uczy wciąż moresu, uczy kogo? Sama zgaduj.
Nie irytuj się staruszko, w rymach nie ma winy żadnej
Ty uśmiechem witaj dzionek, tu uśmiechu każdy pragnie.
Ludzie mają wiele smutków, i problemów nie brakuje
Nie doceniasz śmiechu skutku, on uzdrawia, świat maluje.
Miast docinać, dokazywać, miast uwagi prawić przykre
Dłonią twarzy nie zakrywać, nie narzekaj tak, jak zwykle.
Każda twarz niech jaśnieć zacznie, by lżej żyło się na Ziemi
Z każdym krokiem, choć nieznacznie, milion myśli w „złoto” zmieni.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-06-24 12:05
Kochana Staruszeczko,
jesteś jak rozbrykane dziecko...
Nie wiesz, czego chcesz sama,
nie wiesz, że nie jesteś tu sama...
Nie jest tylko twoje, forum owe,
tu się toczą boje forumowe...
Gdy w wątku tym, nie jesteś w temacie,
przecież przejść możesz do pyskówek i słówek w twoim klimacie...
Pozdrawiam...
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-06-22 20:50
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-06-23 05:33
Norbi, z tego wniosek, że nasze władze przygotowują się na najgorsze. Wyczuwają niezadowolenie społeczne, więc chcą się zabezpieczyć.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-06-23 06:16 Zmieniony 2014-06-23 06:24
Dlatego trzymają się stanowisk, jak "pijawki". To ludzie nie zwracający uwagi na stan faktyczny życia Polaków a na swój tylko. A tak nawiasem nie zauważyłem by na polityka, stanowisko w rządzie dostał się ktoś z biedy. U Nas w Urzędzie Miejskim ta sprawa wygląda, jak sieć pajęcza. Same znajomości,  układy, koneksje.  A obecnie słychać, iż Osoba,  która słynie z kanciarstwa, wciąż narzeka,  że jest biedna, (choć żyje jak lord), a startuje na burmistrza. No szok. Ciekawe,  że tacy ludzie patrzą Tobie w oczy, mówiąc, że to dla Twego dobra - trzymając jednocześnie temat Twego głosu. Są tacy troskliwi, opiekuńczy,  spółczujący. A jak dopadną stanowiska o które walczyli, zmieniają się,  jak kameleony. I to im się poleprza jeszcze bardziej, to oni zgarniają jeszcze więcej, a ludzie nadal mają biedę. Itylko te fałszywe uśmieszki na twarzach (Belka i inni) ta ich irytująca pewność siebie,  iż są nie tykalni. I tylko ludzie się snują po ulicach,  jacyś szarzy,  smutni, szukający wyjścia zproblemu,  jak żyć.
I tylko słychać,  jak mantrę: kryzys, kryzys, kryzys. Tyle,  że przyglądając się tej "szulerni" nasuwa się pytanie: dla kogo jest ten kryzys?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-06-23 12:46
Naturalnie, kryzys, lecz nie dla prominentnych, a dla szaraków...
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-06-23 13:18 Zmieniony 2014-06-23 13:21
szarak byle co zje i byle co napisze . Za to polityk już nie lepiej je, ale nie zawsze lepiej gada . Może to wina wina . Nie wiem i poczekam co Iota napisze :-). Pozdrawiam :-).
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-06-23 21:57

>  Nie wiem i poczekam co Iota napisze


Nic specjalnego nie napiszę - ta zaznaczam, żeby się nie rozczarował.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-06-23 23:14
Amalian, chyba coś przekręciłeś, chyba to wina tego wina, co za dużo to nie zdrowo, nie sądzisz???
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-06-23 23:17
?Nie jestem smakoszem mocnych trunków, bo i bez tego dupą mi zamiata ;-) . Dzisiaj jestem w nie najlepszej formie, ale muszę sobie radzić . Jak już to wypiję piwo, góra dwa . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-06-23 23:25
A za drugi, trzecie, a za trzecim czwarte... i tak po kolei, a później od piwa głowa się kiwa... :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-06-23 13:15 Zmieniony 2014-06-23 13:21

>Dlatego trzymają się stanowisk, jak "pijawki". To ludzie nie zwracający uwagi na stan faktyczny życia Polaków a na swój tylko. <


Najlepiej się mówi ogólnikami:wszystkich, wszyscy, oni, wy... A ty co ???Jak żyć to nie we ten król papryki,ale ten co ma problemy w życiu tak- wie jak żyć . Jak bierzesz prysznic codziennie to nie musisz pytać, odparzenia ci nie groża . Zyga naprawdę ;-) .
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-06-23 20:25
Przecież nie ma sensu wyliczać o kogo chodzi, bo każdy wie. A fakty mówią za siebie. Królowie zawsze żyją kosztem "poddanych", a poddani żyją kosztem własnej pracy. A ilu nie ma pracy? Ilu nie może pracować? Więc kto ma więcej do powiedzenia,  na temat życa? Zabież bogatemu dobrobyt i daj mu bezrobocie. Odpowiedź będzie,  jak na tacy.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-06-23 20:27
Ja nie wiem. Powiedz.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-06-23 12:51 Zmieniony 2014-06-23 12:53
http://somigzawadzkie.cba.pl/index.php/news/47/rodzice_podpalili_starostwo_interweniowala_policja.html#content_extended
To nazywa się Wariactwo, mam tu na myśli tych pomysłodawców opisywanych ćwiczeń. Wydaje mi się, że to jest szykanowanie osób niepełnosprawnych i wybijanie im z głów możliwość walki o swoje prawa poprzez demonstrowanie siły, tak jakby ktoś im powiedział:
Siedźcie cicho, bo jak wyjdziecie na ulice to wam tak zrobimy jak na ćwiczeniach.
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2014-06-23 18:16
Marek Belka złożył doniesienie do prokuratury

>Zawiadomienie w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa w związku z nielegalnym nagrywaniem i upublicznieniem rozmowy złożył także prezes NBP Marek Belka - poinformowała rzeczniczka praskiej prokuratury.
>Złożenia zawiadomienia do prokuratury nie wykluczył już Jacek Rostowski. - Skarga do prokuratury musi mieć miejsce, by prokuratura mogła się zająć tym przestępczym nagraniem - zaznaczył w poniedziałek w radiu TOK FM Rostowski.


W tym wszystkim jedno jest pewne, że redakcja "Wprost" ujawniając nagrania zaszkodziła Polsce.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-06-23 18:20
Norbi, pomysłodawcy tej akcji powinni postawić pomnik ... głupoty i umieścić na nim tabliczkę z jego imieniem i nazwiskiem.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-06-23 20:30
Oj,  to takich pomników byłoby,  jak drzew w lesie. :-)))
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-06-23 20:49
"Ten postument upamietnia Zygmunta, goscia ktorego przrkaz z 40 postow mozna zmiescic w jednym".
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-06-23 23:21
To my będziemy teraz też ćwiczyć jak w filmie Karate - Kit, tylko, damy nie co inną nazwę... Co powiesz na Karate - Kit-ON... :-) Nie poddamy się bez walki...  Co ty na to??? :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-06-24 06:55
To by się działo. :-)))))))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-06-24 21:04
Zygmunt, Norbert, Nachbar i starucha nie widzicie, że ze sobą gadacie :-(
Kuźwa pole uprawiajcie z nudów zamiast na forach srać :-(
Z for korzystają też ludzie, którzy muszą zarobić na życie i ze skurwielami mają na co dzień do czynienia!!! Nie pitolą tak jak wy :-((mała lit. celowo).
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-06-24 21:29
ŁOJ MONOPOLOWY ZAMKNĘLI???
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-06-25 14:22 Zmieniony 2014-06-25 14:46
Znowu „burza” w szklance wody, znowu „baba” rwetes czyni
Czy z gorąca dla ochłody, wszystkich wokół o to wini?
Czy przeklina niczym „w knajpie”, rzuca „mięsem” dla kurażu,
Nie daj Boże by na Skayp’ie, taką widzieć w makijażu.
Tekst „żenada” jest wulgarny niczym na korridzie wściekłość,
Warkot, niczym „lew mocarny” a zajadłość, a zaciekłość.
Forum niczym „pole walki” i torreadorów szereg
I już stoi – to nie bajki – zaraz krwi tu będzie wiele.
Coś tu „Zygmunt” wyszacował, do ataku „byk” od razu
„Zyga” czmychnął, gdzieś się schował, wszyscy krzyczą, gazu! Gazu!
„Nachbar” w polu walki stanął, i poprawia pas złocony
A „byk” tylko się tu nadął, stoi niczym „tur” spocony.
A „Staruszka” na trybunie parasolem się zacienia
Inni patrzą na „babunię” a byk w dole, wciąż się wpienia.
W jednym z rzędów jest W-zetka, co rozsądnym okiem patrzy
Tak wyrzekała: „to już betka”, zaraz „byk” się tu rozkraczy.
Trzeba chłopa zawiadomić, co „rogalem” zwie się sam tu
Niech postawi tu parawan, stąd i dotąd, tu do rantu.
Nie bezpieczna jest „kobita”, na „rogala” patrzy srogo,
„no i po co walka Ci ta, idź ty sobie swoją drogą.
W Pacanowie „kozy” kują, więc „koziołek” mądra głowa
Błąka się po całym „forum”, aby dojść do Pacanowa.
„Amaliana” głos rozbrzmiewa, gdzieś z gór zeszedł – niebywałe
„weź uspokój się „kobieto”, tu nie trzeba kłótni wcale”.
I zebrali się po społu, kawę, ciasta sobie dali
Wreszcie „baba” już spokojna, nadal siebie tylko chwali.
To na forum taka „wrzawa” „baba” biada nieustannie,
Że tematy – nie zabawa – Ona pracy chce zachłannie.
„Żaba wody się wyrzekła, a w bajorze wnet skończyła”
Tak i „baba” z „A” literą, żywot własny tak pędziła.
Przeto winien tu jest Anioł, co opiekę nad „nią” czynił
„On” jej tu nie dopilnował, i to „On” tu w tym zawinił.:-))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-06-25 16:00
TY ZYGUNIU,TY MOJ MIŁY
MIARKUJ MOZE SIE NIEBOŻE,
BO PRZYPADKIEM Z CAŁEJ SIŁY
GNAC SE BĘDZIESZ PO UGORZE
UCIEKAJĄC PRZED ZŁYM WZROKIEM
TEJ CO STOI TU ROZKROKIEM.
RAZ JEST SŁODKA I NADOBNA
INNYM -DO SZALENCA NIE PODOBNA.
TO URODA CHYBA TAKA
NI TO PIJAK NI SABAKA.

EE TAK MNIE PONIOSŁO BEZ ŁADU I SKŁADU.:-))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-06-25 16:57
Moja droga dobrze prawisz, wiele innych spraw w około
Trzeba tu parawan wstawić, i rozprawiać tu wesoło.
Wolę z ludźmi tu rozmawiać, bo ciekawych rzeczy wiele
Na tematy tu rozprawiać, takich ludzkich chwil niewiele.
Zatem nadal rymy piszę, lecz na uśmiech i zabawę,
Tylko dobre słowa słyszę, proponując ciacho, kawę.:-)))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-06-25 19:52
Zygmuś 'drogi" rymów częstochowskich tworzyć jak ty nie będę :-)
Tylko proszę się zastanów - wszyscy nie chcą z tobą gadać? Wszyscy tak ci ubliżają? Wszyscy Cię za idiotę mają?
Toż miotałeś się jak głupi tak niedawno na tym forum i zgłaszałeś i płakałeś
To kobieta cię broniła - pewnie taka durna była :-(
Tylko Lidia... no i Ją też TY "ola...ola.."

A tak na poważnie: nie przeżywaj facet bo na zawał padniesz, a w Boga to raczej nie wierzysz :-(

Ps. małe litery temu, że ty ich do siebie nadużywasz ;-) PONAD TO ZYGMUNCIE: SŁOWO "MIAST" CZASEM MOŻNA wrzucić - to taka moja "himera".
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-06-25 20:50
Działkowcy stracą działki. Jest wyrok Trybunału

>Cześć działkowców może stracić swoje działki - czytamy w "Rzeczpospolitej". A to za sprawą wyrok Trybunału Konstytucyjnego, który umożliwi byłym właścicielom danych terenów, na których znajdują się rodzinne ogródki działkowe, odzyskanie dawnej własności.


A nie łaska właścicielom oddać nieruchomości zamienne na podobnych zasadach, jak działała Kościelna Komisja Majątkowa, a działki zostawić działkowcom?  Niech w końcu nasza władza traktuje wszystkich jednakowo, a nie pewną grupę na specjalnych zasadach. Przecież dla działkowców te działki są sensem ich życia.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-06-25 23:05
No i na gorum zostalo 5 osob  ja tez juz odpadam.
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-06-26 06:13
Zamiennik, zamiennikiem ale, jak by tak wziąć pod uwagę, iż często przydzielane działki były ugorami,  zarośnięte krzakami i policzyć pracę działkowców, to wydaje mi się, że byli właściciele musieliby działkowcom dopłacić. Absurdem następnym jest fakt, iż działkowcom każe się zwracać ziemie,  to może tak trybynał weźmie pod lupę Krk? To było by do zwracania. I jeszcze jedno. Za odszkodowania mają płacić Urzędy Miejskie lub Państwo. I znowu z kieszeni podatników. Polska wciąż żyje przeszłością wyciągając wcąż absurdalne wnioski, miast zająć się przyszłością.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-19 20:31
Niby przestałam się wkurzać, ale dziś..... upał wiecie jaki, człowiek stara się złapać odrobię chłodnego powiewu. A co łapie? Dymek z papierosa, bo sąsiadka pali na balkonie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 96) (1456192 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill