www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 42) (1291204 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-22 14:30
Witam Was wszystkich. :-)))) Większość już pewnie po obiedzie więc mam nadzieję, że znajdziecie czas na pogaduchy. :-))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-11-22 18:28
We wtorek mam drugi i ostatni etap rekrutacji tam gdzie mówiłem wcześniej:)))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-11-22 18:29
A w Rzymie syf, kiła mogiła. Bród i bałagan taki, że absolutnie nie musimy jako kraj mieć kompleksów.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-22 18:46
Rogal
Pewnie turyści się do tego przyczyniają.

Jeszcze raz życzę Ci powodzenia.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-11-22 19:06
Turyści nie. To niev oni robią łaskę w knajpach, powoli obsługują na lotnisku i nie przestrzegają jakichkolwiek zasad ruchu drogowego.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-11-22 19:09
Pierwsze co mi przyszło na myśl, to turyści, ale jak mówisz, że jest inaczej, to pewnie tak jest. Nie byłam w Rzymie więc nie mam własnych spostrzeżeń.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-11-22 21:43
Oj Rogal... też masz "halucynozę"? ;-) Na pierwszy rzut oka widać ile masz kasy - dla nich nędza  :-( i z jakiego kraju przybyłeś ;-) poza tym Oni tak żyją: spokojnie, powoli ze "sjestą" :-) Czemu Ty się dziwisz? Podobno sporo latałeś (jeździłeś) :-) Skoro padało to nie mogło być brudno ;-) Jedź do Paryża - wtedy pogadamy :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-11-23 03:29
Ciekawe. A po czym widać tę moją nędzę?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-11-25 19:37
Nierozgarnięty jesteś? Zwyczajnie fachowe oko. Ci ludzie pracują od lat. Nawet w Polsce, w przeciętnym sklepie, prawie od wejścia sprzedawca (właściciel) wie kto przyszedł pooglądać, a kto kupić, kto ma kasę, a kto nie. Poza tym jak pisałam: nie wszyscy mają "dupościsk" :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-11-25 20:32
Konkretnie po czym?? Wiesz jak wyglądam? Jak się ubieram?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-11-25 20:56
Boże! Rogal! Nie ja, tylko Ci z którymi masz do czynienia za granicą w lokalu, na lotnisku itp. itd. Sam napisałeś o traktowaniu - zachowaniu. Pomijając zwyczajowość tak jest, mówiąc "szeleścisz", po angielsku też da się wyczuć, że nie jesteś anglojęzyczny... itd.
W Polsce mam przyjaciółkę, która od pierwszego rzutu oka wie. Nie mogłam uwierzyć ale tak jest. To jest CAŁOŚĆ od butów po włosy, a przede wszystkim zachowanie. Jest takie "COŚ" z czego "właściciel" nawet sobie nie zdaje sprawy, ale "fachowiec" wie! Może też być osoba biedna ale ma właśnie to "COŚ" i jest na tyle inteligentna, że będą ją obskakiwać jak miliardera :-)

Pozdrawiam i nie obrażaj się - nie miałam na celu urazić Ciebie :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-11-25 22:50
Owi Włosi tak samo marnie obsługiwali wszystkich bez względu na rasę i nację.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-11-23 15:14 Zmieniony 2014-11-23 15:16
Nie wiem jak jest w innych krajach, ale mnie Polska podoba się bardzo. :-)) Jadąc przez kraj, wszędzie czyściutko, nowe chodniki, ścieżki rowerowe, kwiatki, kolorowe domy, bardzo dużo zmieniło się.
Nawet lasy ostatnio robią się bardziej czyste. W tym roku trochę pojeździłam. Obsługa w lokalach też jest na wysokim poziomie, zawsze grzecznie i szybko.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-11-24 11:56
Tak jest. Niepotrzebnie mamy kompleksy.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-11-25 19:38
Kto ma, ten ma kompleksy :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-11-25 20:32
Mówię o Polakach jako całości.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-11-26 18:34
Dużo się zmieniło. Polacy już nie mają takich kompleksów jak za komuny. Nawet nie wiem czy wtedy można to było nazwać kompleksami. Nas po prostu "zatkało" kiedy zobaczyliśmy "inny świat".
Nadrzędny Autor Roinawargh Dodany 2015-01-21 14:55
A mi się nie podoba ;-) Zwłaszcza w dużych miastach.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-29 16:26
Witam Wszystkich serdecznie. :-))))))  Zimno, mróz i widzę, że się w innych wątkach gorącymi słowami rozgrzewacie. :-))))))))) Może teraz dla odmiany coś miłego sobie powiemy? Ja zaczynam. Lubię Was wszystkich, nawet tych co za mną nie przepadają. Miłego wieczoru. :-)))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2014-11-29 16:29
Cześć - ja też Cię witam i zauważyłem to samo.
Chciałem przeczekać to bulgotanie  mam nadzieję, że tu się nie przeniesie. :-)
                 Waldi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-11-29 16:55
Wybacz ale "W" i do tego z "K" i z podpisem "Waldi" jednak źle się kojarzy tak jakoś kropkowato - nawet te posty podobne :-(

>bulgotanie<


może wyłącz czajnik :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-29 16:58
Jola spokojnie. Jest ok.  :-))))))))))
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2014-11-29 20:28
Lidian co jest ok? Popierasz takie zachowanie Joli11 ?
Dziwisz się potem że inne dziewczyny mają do Ciebie o to żal i przestaja tu pisać!
Przecież to karygodne i wstrętne.
Próbowałem z nia trochę po żartować,  ale to co onz każdym kolejnym wpisem wyczyniala to chamstwo i arogancja.
I Ty temu przyklaskujesz? To również mozna pod to podciągnąć.
Przyklaskiwałas tak kobiecieA i rownież REA. Można sądzić,  ze uzgadniacie ze sobą na pw takie zachowanie.
Dla mnie to niezrozumiałe że Ty popierasz chamskie odzywki.
Mi to wisi, taka głupia Jola11 nie jest wstanie mnie obrazić.
Ale skutecznie ona i jej wczesniejsze wcielenia wygoniły z forum inne osoby i normalne rozmowy.
Czy Ty taka inteligentna osoba tego nie widzisz? Bawią Cie takie prostackie odzywki?
Tylko Ty się śmiejesz z jej wpisów,  popierasz i zachęcasz do dalszych takich odzywek.
Dziwisz się że nikt nie chce się ujawnić swoim nickiem, aby przyganic Jole11 . Bo nie chcą być
narażeni na jej głupotę i ordynarność.
Pomyśl o innych i pomyśl o przyszlosci tego miejsca.
A może Ty chcesz by tylko isniała kawiarenka w kawiarence i rozryfki?
Bo tak by bylo gdyby nie zjawił sie na forum W z K i mimo wszystko młody choć pisał beleco.
Teraz moderatorzy zabrali się za wycinanie poszczegolnych wpisow i wyglada to rozpaczliwie.
z pozdrowieniem
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-29 20:54 Zmieniony 2014-11-29 20:59

>Dziwisz się potem że inne dziewczyny mają do Ciebie o to żal i przestaja tu pisać!<


Jestem jaka jestem i nie zamierzam się zmieniać dla "dziewczyn mających żal". Nikogo nie obrażam i mam czyste sumienie. To, że ktoś tutaj przestaje pisać, to jego wybór. Nie sądzę, aby to, że nie przyłączam się do nagonki na jakąkolwiek osobę miało kogoś z forum wygonić.

>I Ty temu przyklaskujesz? <


Nikomu na forum nie przyklaskuję tylko rozmawiam z wszystkimi. Z Tobą też chociaż się z Twoimi wypowiedziami nie zawsze zgadzam.

>To również mozna pod to podciągnąć<


Nie obchodzi co pod co podciągasz, bo to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa. Każdy sądzi według siebie.

>Przyklaskiwałas tak kobiecieA i rownież REA. Można sądzić,  ze uzgadniacie ze sobą na pw takie zachowanie<


Chore wywody.

>Dla mnie to niezrozumiałe że Ty popierasz chamskie odzywki.<


Pokaż mi post, w którym się po chamsku odzywam. To, że Ty i niektórzy tak mówią, to już nie moja broszka. To tak jakbyś za wywołanie wojny obarczał cały naród.

>Mi to wisi, taka głupia Jola11 <


Jeśli Ci to wisi, to przestań ją obrażać, bo sam nakręcasz kłótnię.

>Czy Ty taka inteligentna osoba tego nie widzisz? Bawią Cie takie prostackie odzywki?.<
>Tylko Ty się śmiejesz z jej wpisów,  popierasz i zachęcasz do dalszych takich odzywek<


Ty masz obsesję i mnie w tej chwili oczerniasz.

>Pomyśl o innych i pomyśl o przyszlosci tego miejsca.<


Czyli dla takich kłótliwych jak Ty ja mam zrezygnować z własnych wartości, z własnego zdania i włączyć się w chamstwo? Niedoczekanie Twoje. Zawsze będę sobą i nie obchodzi mnie czy się to Tobie podoba czy nie.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-11-29 21:41
Gratulacje!!! powiedzieliście sobie naprawdę wiele miłych słów, zgodnie z tytułem Wątku :-)))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-11-29 21:48
Wreszcie głos rozsądku. :-))))))))))
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-11-29 22:45 Zmieniony 2014-11-29 23:14
Bo należy słuchać ludzi którzy tu prawią morały, ludzi przepełnionych kulturą, taktem i samą dobrocią w swoich wypowiedziach, ludzi, którzy nikogo nie obrażają i wszystkie wypowidzi sa pozbawione sarkazzmu i przycinek.
I najciekawsze jest to, że umoralnia mocno wybiórczo - kiedy dzidzia, mumia, czy też głos prawdy plują jadem do innych jakoś nie ma próby umoralniania - wręcz przeciwnie, pluje razem z nimi.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2014-11-29 16:58
Jolu!   No cóż? Na Twoje fobie ja naprawdę nic nie poradzę
                                                     Waldi.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2014-11-29 17:10
Fobia? Jak słyszę "bulgotanie" to wiem, że trzeba gaz przykręcić albo czajnik wyłączyć ;-)
Miłego wieczoru wszystkim. "Prawdziwym" "kropkom" - paskudnego ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-11-30 09:11
Pewien mistrz murarski pracował wiele lat w wielkim zakładzie budowlanym. Aż kiedyś otrzymał zamówienie na wybudowanie wspaniałej willi według własnego projektu i uznania. Mógł wybrać najpiękniejsze miejsce i nie przejmować się żadnymi kosztami. Prace rozpoczęły się natychmiast. Wykorzystując jednak pokładane w nim bezgraniczne zaufanie, jakim go obdarzono, najpierw pomyślał sobie, że może użyć starych surowców oraz zatrudnić mniej wykwalifikowanych robotników, aby w ten sposób zagarnąć dla siebie nieuczciwie zaoszczędzone pieniądze. Kiedy dom został już ukończony, w czasie wydanego na tę okoliczność przyjęcia, wręczył swojemu Prezesowi klucze do posiadłości. Prezes jednak zwrócił mu je natychmiast i uśmiechając się powiedział:
- Ten dom jest naszym podziękowaniem dla ciebie za rzetelną pracę. Niech będzie wyrazem naszego poważania i szacunku.
             

                Twoje dni są cegłami, z których budujesz dom swojej przyszłości...

Bruno Ferrero
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-12-30 20:24
Przed nami Sylwestrowa noc. Niech to będzie dla Was czas radosnych chwil wypełnionych szaloną zabawą do samego rana. :-)

Na Nowy Rok życzę Wam dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu, sukcesów w pracy, tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości, wielu buziaków i aby ten rok uskrzydlił Was. :-)

Sylwek dla Ciebie specjalne życzenia i uściski. Dużo szczęścia , zdrowia i miłości. :-)))

Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-12-30 22:25
SYLWEK BUZIOLE SLE.!:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-01-05 19:48
Link do strony, która może się komuś z Was spodoba. Przekazy na żywo i po polsku też.

http://medziugorje.blogspot.com/
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-01-05 23:07
NIE WKURZAJ NOWEGO!:-))))))))))JUTRO ŚWIĘTA PRAWOSŁAWNE"Na szczasti, na zdrowla, Na to Boże Narodżynia, Szczob ste byli zdorowi, weseli, Jak w nebi anheli."
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-01-06 08:08

>Na szczasti, na zdrowla, Na to Boże Narodżynia, Szczob ste byli zdorowi, weseli, Jak w nebi anheli."<


I to jest właśnie piękne w naszym kraju, że mamy taką różnorodność i zgodne współżycie wielu społeczności.:-)
Z okazji Świąt -Prawosławnych pozdrawia Kaszub.
                                                                         Waldi.
                                                                       
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-01-06 09:56
Dziś też ulicami miast przejdą orszaki Trzech Króli. :-)))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-01-06 10:17
Dlaczego przynieśli mirrę, kadzidło i złoto?
Oto próba tłumaczenia tych darów.
http://odkrywcy.pl/kat,111404,title,Mirra-kadzidlo-i-zloto-dlaczego-akurat-takie-dary,wid,15204980,wiadomosc.html

mirra - niektórzy uważają, że w Biblii symbolizowała ona zapowiedź śmierci Chrystusa,
kadzidło - mogło symbolizować boską naturę Jezusa.
złoto -zostało podarowane Jezusowi, aby podkreślić, że jest on władcą świata.
(na podstawie art.)

Co przyniosą marsze w Polsce, zobaczymy. :-) Oby coś dobrego.
Pozdrawiam wszystkich pokojowo nastrojonych, niezależnie od wyznania.:-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2015-01-06 23:06
W-zetka wyjaśniła dlaczego takie dary,ja tylko dodam,ze w Piśmie Św nie ma mowy ilu było Mędrców,domyślamy się,że trzech bo tyle było darów,chociaż wg przekazów ormiańskich te trzy były głównymi:mirra-symbol człowieka,kadzidło-boskości i złoto-władcy ,były tez podobno dary bardziej "przyziemne"jak chociazby cynamon,skóry zwierzat...
I jeszcze jedno,gwoli wyjaśnienia.Dotąd uwazano,ze Gwiazdą Betlejemską była kometa Halleya,teraz wiadomo,ze nie,mogła to byc Supernowa lub koniunkcja planet.
Ale czy to wazne,gdy się wierzy...jedno jest pewne,Chrystus się narodził i Mędrcy przybyli Go odwiedzic.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-01-07 13:30

>Ale czy to wazne,gdy się wierzy...jedno jest pewne,Chrystus się narodził i Mędrcy przybyli Go odwiedzic.<


A to jest nasza największa radość i nadzieja. :-)
Nadrzędny Autor Prawda Dodany 2015-01-08 17:55
        Dzień dobry, W z K tam wyżej napisał

>I to jest właśnie piękne w naszym kraju, że mamy taką różnorodność i zgodne współżycie wielu społeczności.<


W świetle tego co stało się we Francji  przyznaję W z K całkowitą rację. PRAWDĘ napisał.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-01-21 06:07
Wszystkim Babciom i Dziadkom wszystkiego najlepszego. :-))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-01-21 12:05
A to na dowód, że w każdym wieku .............. co tu dużo mówić. Sami zobaczcie.

http://komediowo.pl/gid,17194460,img,17194606,title,Babciu-dziadku-zyjcie-nam-dwiescie-lat,galeria.html?smpjqticaid=614334
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-01-21 13:42
HE HE HE FAJNE!WSZYSTKIE TAKIE BADZCIE BABCIE,BYLE NIE W CHUSCINACH WIĄZANYCH POD BRONĄ I OBOWIAZKOWO W CZERNI I GRANACIE.UBIERAJCIE SIE ŁADNIE Z KLASA  NA PASTELOWO BABCIA NIE ZNACZY ZE TRZEBA WŁAZIC DO TRUMNY.
Nadrzędny - Autor AlinkaMazal Dodany 2015-01-22 08:53
Piękna mgła dziś z rana.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2015-01-23 06:15
ALE JAKIE PIEKNE FLORUM SAME KAKTUSY
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-01-23 08:49
Nie lubisz kaktusów , przynieś inne kwiatki. Również od Ciebie zależy jak to forum wygląda. :-)))))))))))))
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2015-01-23 11:27
EE PIEPRZYSZ SZCZERBUS,KAKTUSY TEZ SA PIEKNE BA NAWET KWITNĄ.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-01-25 16:27
Pozdrawiam wszystkich przyjaznych ludzi, którzy tu jeszcze zaglądają. :-))))))))))
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-01-25 17:46
                  Serwus!
   Dołączam się do pozdrowień. lecz nie różnicuję  na " przy i nieprzy." :-) Bo w każdym jest coś dobrego tylko trzeba na to umieć spojrzeć. :-)
                                               Waldi.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2015-01-25 17:56
Odwzajemniam miłe pozdrowienia...I pozdrawiam Wszystkich:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 42) (1291204 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill