www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 621) (7217758 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-02-20 17:20
Przypomnę w odpowiednim czasie. Nie wymigasz się. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-02-20 17:08
Pani Lidio(chyba od tego imienia jest ten nick) mam sprawdzony sposob na katar a mianowicie herbata z majeranku i na noc rozgrzana gorczyca wsypana do bawełnianych skarpet i pod ciepłą kołderke,wczesniej moze byc kąpiel z pokrojonymi cytrynami.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-20 17:22
Dzięki za radę. :-)
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-02-20 18:41
Rejestrując sie byłam pewna,ze są tu ludzie tacy jak ja,a wy patrzycie na niki nie na ludzi.Skąd ktos kto loguje sie pierwszy raz ma wiedziec jakie niki sa dozwolone jakie nie?Zaden taki baner sie nie wyswietla zakazanych nazw.Na innym forum tez podobno dla niepełnosprawnych,zostawiłam 2!posty dla gosci a poźniej zostałam zbanowana tez pewnie przez nik.Co sie z wami dzieje?Zawsze oceniacie zanim poznacie?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-20 19:10
Przepraszam, ale do kogo  mówisz?  Przecież nic Ci złego nie powiedziałam. Mówisz w liczbie mnogiej czyli do mnie też. Proszę uściślij, bo nieciekawie w stosunku do mnie to zabrzmiało.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-02-20 19:45 Zmieniony 2015-02-20 20:02
   Serwus! :-)

>Rejestrując sie byłam pewna,ze są tu ludzie tacy jak ja,a wy patrzycie na niki nie na ludzi.<


Wybacz te chłodne przyjęcie ale mieliśmy tu pewne " przejścia" z podobnym do Twojego nickiem związane.
Myślę, że teraz będzie taki czas oczekiwania i przyglądania się temu co piszesz i jak innych traktujesz.
W każdym razie życzę powodzenia. Z iskierką nadziei ,że Ty jesteś zupełnie kimś innym. Po prostu nową na forum osobą.
                                   Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-20 19:52
Fanfar dziś nie było
orkiestra nie zagrała
Kobietka się pogniewała.

Uśmiechnij się. Jutro będzie lepiej. :-)
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-02-21 10:21
Witajcie.Mowilam do wszystkich piszacych ,do Pani pani Lidio tez,nie oczekiwałam fanfar nawet chleba z soba ale zwykłego czesc tak.Nie mozna patrzec na kazdego podejrzliwie czasem trzeba dac mu szanse,nik wybrałam taki bo gdzies tez sie tak podpisałam,no i mam sentyment,moj tate gdy byłam mała spiewał taka bardzo stara piosenke cos tam było "mała kobietko czy wiesz".
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2015-02-21 12:38
Witam serdecznie wszystkich w słoneczną i ciepłą lutową sobote,zapraszam na południową kawęze śmietanką i ciasteczkami.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-02-21 13:21
Czesc ,kobietko ciebie tez witam,fajnie jakby było wiecej piszacych moze w koncu forum sie rozhula.:-)
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-02-23 17:55
Czesc easyrider,po tym co przeczytalam forum sie nie rozhula.Zeby znowu nie było porownan mam na imie Kasia ,zanim cos napisałam duzo przeczytałam.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-21 14:39
Kobietko do mnie mówiłaś więc mi powiedz w którym miejscu byłam nie fair w stosunku do Ciebie. Skąd wiesz czy patrzę podejrzliwie skoro jeszcze się nie odezwałam? Nie obchodzi mnie Twój nik i w niczym mi nie przeszkadza, ale przestałam Cię lubić , bo już na wejściu zamiast się przedstawić, to się czepiasz.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-02-21 18:26
Lidka,moze jednak warto dziewuszce dac szanse widac ze nie zna forum  moze poczuła sie nieswojo lub odrzucona ,samotna,dzisiejsze jej wejscie juz było lepsze niz wczoraj znaczy uczy sie,moze powie cos wiecej o sobie jak sie odezwie,osmieli sie bardziej i przestanie paniowac?wszyscy na forum mowia sobie per ty kobietko.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-21 19:56
Widać, że zna forum bardzo dobrze. Każdy ma tutaj równe szanse i prawa. Jeżeli była by nieśmiała, to od początku nie krytykowała by miejsca i osób nowo poznanych. To "stara wyga". A to, że podchodzimy podejrzliwie do nowych ników nie powinno Ciebie dziwić. Dopóki admin nie zrobi wreszcie porządku, to na forum będzie nieufność.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-21 20:21
Witaj Lidka!
Jak zdrowie? "Janek" dba?
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-21 20:29
Janek dba. Rum w inhalatorze nie pomaga. :-(
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-21 20:32

>Rum w inhalatorze nie pomaga


No nie, Lidka! Rum leje się gdzie indziej a nie do inhalatora!
Myślałem, że wiesz :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-21 20:36
A w instrukcji napisali - wlać pięćdziesiątkę. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-21 20:41
Jeśli pięćdziesiątkę to OK! Ale resztę do herbaty.
Tylko nie ryzykowałbym z tą "herbatą z majeranku" bo to mi przypomina "schabowego z kryla" oferowanego w restauracjach w latach siedemdziesiątych :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-21 20:51
Pamiętam, że maścią majerankową smarowałam dzieciom noski jak miały katar. :-)

Jak się nawdychasz, to już w herbacie nie smakuje. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-21 21:28
Tylko że majeranek to majeranek a herbata to herbata. Ale herbata z majeranku to tak jakby kawa z brukselki :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-21 21:33 Zmieniony 2015-02-21 21:45
To się  uśmiałam z tej brukselkowej kawy. :-)))))))))

Dobrej nocy.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-02-21 22:00
Dobranoc :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-21 20:19

>moze jednak warto dziewuszce dac szanse widac ze nie zna forum


Też tak uważam, szansę trzeba dać każdemu nawet drugą, trzecią i ..... dalej ale nie powinna tak dziwnie reagować. Skoro jest nowa i nie wie co i jak to należy pytać a nie krytykować i już sugerować porządki na forum.
Więc może zacznij kobietko jeszcze raz.

>wszyscy na forum mowia sobie per ty kobietko


no właśnie, też mnie zdziwiło zwracanie się do mnie per pan.

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2015-02-22 09:50
[usunięte]
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-02-22 11:41 Zmieniony 2015-02-22 11:44
Buduj to według ciebie marudne dziadki,zdrowe chłopy i emeryci nie maja wstepu na forum?A ty mozesz pisac bo wg twojej teorii ja nie,pozostaja tylko forumowicze przedemerytalni,chorzy ze stale usmiechnieta facjatą i raczej kobiety.

Sobie pomyslałem ze moze administrator wziałby sie do roboty i polikwidował te trole i wielonickowcow  tzn niech wysle do kazdego u kogo z ip pisze wiecej osob pw zeby okreslili kogo ma zostawic,gora dwa nicki bo czasem pisze brat z siostra albo maz z zona wszystko trzeba wziac pod uwage, tylko niech uzasadnia dlaczego dwa,a reszte wypieprzyc tzn usunac i moze bedzie spokoj.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-22 12:05
Nie wiem dlaczego admin nic nie robi w tym kierunku. Może ma obawy, że bez zadymy forum się rozpadnie.

>u kogo z ip pisze wiecej osob pw zeby okreslili kogo ma zostawic,gora dwa nicki bo czasem pisze brat zsiostra albo <


Albo okaże się , że cała wielka rodzina czyli wszystkie "pociotki" korzystają z jednego kompa i dlatego ten sam nr IP. Na dodatek wszyscy są złośliwi i dlatego podłe posty piszą.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-22 12:34
Lidka, te "budujące" wypociny wynikają z braku inteligencji i umiejętności dyskusji nawet kontrowersyjnej ale bez obelg i wykorzystywania zmarłych osób do "dokopania" komuś.
Jedyny sposób to ignorowanie takich indywiduów zgodnie z radą mojej mamy:
"Nie ruszaj gówna bo będzie znowu śmierdzieć"
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-22 12:41
Za ignorowanie takich postów  (w innym "wykonaniu") dostałam "za swoje" na tym forum.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-22 13:23
Mimo wszystko ja uważam,że lepsze jest ignorowanie.
Jedno co można przyznać za słuszne Nachbarowi to teoria o dyskusji z ...... nie pamiętam dosłownie ale sens był mniej więcej taki:
Nie dyskutuj z głupim.... bo pokona cię doświadczeniem.
No bo jaka jest alternatywa? Zniżyć się do jego poziomu? To byłaby niezasłużona nobilitacja :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-22 13:39
Szkoda, że tego nie powiedziałeś kiedy.......................co tam,  było minęło. :-(:-)

Dziś ładny dzień u nas. Właśnie słonko zaświeciło. Krokusy pod balkonem w całej krasie. WIOSNA BLISKO. :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-22 13:55
W Warszawie też ładnie było rano a teraz trochę się zachmurzyło.
Jak zdrowie? Trochę lepiej?
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-02-22 14:43
Zdrowie niby lepiej, a jednak jeszcze trochę "męczy". 

Również pozdrawiam. :-))))))))
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-02-22 20:29
Tadek ja bym powiedział nie tak ładnie jak nachbar ale po prostu-wali gnojem.Jedni jak sa głeboko nieszczesliwi szukaja profesjonalnej pomocy inni ta kupe nieszczescia zostawiaja gdzie badz,nawet na forum.Sa wazniejsze sprawy na swiecie niz przejmowanie sie gad(t)kami innych.

http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-rosjanie-wsparli-zamach-w-charkowie-ostra-odpowiedz-poroszen,nId,1675741 Co dały dzisiejsze marsze?Kolejne ofiary.:-(
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-02-22 20:39
Tak , czym są frustracje jednostki wywalone na forum w formie jak mówisz "kupy" w porównaniu do nieszczęść ludzkości świata. Jednak od czasu do czasu należy też pamiętać , że ta masa ludzka składa się z pojedynczych istnień.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-22 21:19
Więc odrazu zajmijmy się poważnymi sprawami. Moim zdaniem sytuacja na Ukrainie nie poprawi się jeszcze długo. Mieszanie narodowości w Rosji od czasów stalinowskich osiągnęło zamierzony cel. Rosyjski rekrut szedł do wojska do odległych republik, poznawał dziewczynę, żenił się i zostawał tam. Ale nie tylko to. Budowano nowe miasta zachęcając Rosjan do przenoszenia się oferując lepsze zarobki i nowe mieszkania. A teraz Putin ma argumenty - broni swoich obywateli a ma taki zapis w konstytucji.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-22 21:44
W dzisiejszych czasach kiedy ludzie osiedlają się na całym świecie patrzy się na to chyba troszkę inaczej. Ludzie chcą żyć wolni, bez ograniczeń , a "obrona swoich" , to tylko pretekst , aby móc zrealizować własne wizje.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-22 23:01
Masz rację ale tylko w odniesieniu do wolnych ludzi. W sowieckim totalitaryzmie jest inaczej dawniej car potem Stalin, Chruszczow, Breżniew aż do Putina trzymają władzę i nie uznają sprzeciwu. Znam trochę mieszkańców Odessy i wiem, że rodziny są podzielone. Trudno jest i będzie pogodzić antagonizmy narodowościowe w całej Ukrainie.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2015-02-23 12:06
Witam wszystkich serdecznie w pochmurny lutowy dzień,zapraszam na południową kawę ze śmietanką i drożdzówkami oraz lampeczkie czegoś mocniejszego dla poprawy humoru.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-02-23 12:22
Dziękuję Ci Sylwku za przypomnienie, że czas na kawę :-)
Ale będzie to "ascetyczna" kawa, no może trochę cukru ale bez drożdżówki i alkoholu.
Również witam wszystkich i życzę udanego dnia :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-02-23 20:45 Zmieniony 2015-02-23 20:47

>Lidka, te "budujące" wypociny wynikają z braku inteligencji i umiejętności dyskusji nawet kontrowersyjnej ale bez obelg i wykorzystywania zmarłych osób do "dokopania" komuś<


Tadeusz i tutaj się mylisz :-( Pisał Ci o tym wielokropek. Do tego Ty sam też niestety tak działasz :-( O jakich "zmarłych" piszesz?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-02-23 20:36 Zmieniony 2015-02-23 20:41
Lidzia bingo :-) Choroba Ci służy bo masz jasne myślenie :-)
Tyle, że ja i bez admina wiem (Ty pewnie też) kto jest kto.
Wyświetliło mi na końcu no to się witam ze wszystkimi :-)
Zwłaszcza z Lidzią i WzK: to co zdążyłam przeczytać jest :-) piąteczka :-)

Miałam dziś truudny dzień :-( Dzisiaj dopiero lapka odebrałam.

U nas pięknie, słonecznie i wiosennie :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-23 20:47

>wiem (Ty pewnie też) kto jest kto. .<


Dla mnie ważniejsze od tego , że jakiś dupek na forum robi z siebie debila jest to, co przeżywam w realu. Dziś w nocy zniszczyli mi lusterko w samochodzie. Dobrze, że mam autocasco.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-02-23 20:51
Olej Lidzia. Są ważniejsze sprawy :-) Wnuki, dzieci i nasze zdrowie :-)
Mnie oszukał informatyk: przepłaciłam, ale cóż robić? :-(

Czasem zwyczajnie zdaję się na opatrzność i ta mnie nigdy nie zawiodła :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-23 20:54
Samo życie. KAżdy z nas ma swoje problemy i problemiki , o których na forum nie "głosi".  Tylko nie dać się "zwariować". Pozdrawiam. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-02-23 20:56
Ja też i cieszę się, że jesteś :-) :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-23 21:02
Filutka z Ciebie. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-02-23 21:05
No nie! Ta "filutka" mi nie pasuje :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-23 21:12 Zmieniony 2015-02-23 21:18
Figlarka , żartownisia. Moim zdaniem to sympatyczne. :-)

W każdym razie , takie miało być. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-02-23 21:20 Zmieniony 2015-02-23 21:22
Tak, ale ja pisałam poważnie. Chyba tutaj jest na to miejsce, bo już jestem zmęczona i nie chce mi się dalej czytać, szukać itp.
"Kobietka" to tak jak napisałaś stara wyga :-( nikt, nigdzie nie zaczyna od krytyki tylko stara się dopasować (może być staruszka). Buduj hmmm może walpoz, może Wzetka :-(
Ps. poza tym kobietka stara się stosować style kilku osób :-(
Zapomnij kobietko Oni byli niepowtarzalni :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 621) (7217758 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill