www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wspomnienia (Strona 107) (1702365 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 109 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-10 18:28

>a przepraszać Ciebie nie mam za co. <


Czyli według Twojej moralności kłamstwa/oszczerstwa są jak najbardziej rzeczą normalną ?? Tak to chyba należy rozumieć ??
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-10 18:32
Moją moralność, to Ty zostaw w spokoju. Pomyśl o własnej.

Rozmydliłeś ważny temat wspomnień i pamięci ofiar smoleńskich.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-10 18:45

>Rozmydliłeś ważny temat<


Dla mnie Twoje kłamstwo o mojej osobie jest stokrotnie ważniejsze jak katastrofa. Po prostu osobiście mnie dotyka.........
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-10 18:56
Normalnych Polaków osobiście dotyka, gdy ginie ich prezydent, a nie jakieś wyimaginowane pierdoły, ale tylko normalnych.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-10 19:04
[usunięte]
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-10 19:12
Tak, tyle razy mnie oczerniłeś, ale Ci wybaczam.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-10 19:14 Zmieniony 2016-04-10 19:18

> Tak, tyle razy mnie oczerniłeś <


Nadal kłamiesz ale już przyzwyczailiśmy się do tego......
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-04-10 19:15
:-))))))))))))
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2016-04-10 19:25
Normalni Polacy piszą normalnie,nie boją się prawdy i nie klęcżą przed tymi,którzy nie są jeszcze błogosławieni.Gdzie są  ci obrońcy krzyża,którzy wtedy pod nim spali,jedli itp,przeciez krzyż stoi jako pamiątka tamtych dni ,kto pod nim dzis klęknie?Nikt.Bo nie ma kamer,widowiska,tylko kościół.
Nadrzędny - Autor hania92 Dodany 2016-04-10 09:05
Znowu Smoleńsk? Wszędzie Smoleńsk..
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-10 09:45 Zmieniony 2016-04-10 09:53
Uszanuj pamięć tych co zginęli.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-10 18:58

>Uszanuj pamięć tych co zginęli.<


Ty tej pamięci nie uszanowałaś, w brew pozorom. Wystarczyło napisać "...łączę się w bólu". Twoje dzisiejsze posty to okazja do ataku, wyszukiwania "brudów" i brak szacunku. Jak myślisz jak czuje się ojciec, który stracił dziecko w tej katastrofie czytając na portalach te kłótnie i inne "opisy"? Uważasz, że to ulży w bólu?

P. Gosiewska jakoś dziwnie "przeżywa", najwięcej mówiła o sobie. Nie wchodziłam w linki przez Ciebie podane - jedni lubią krew inni nie. Znasz kogoś z tych rodzin? Rozmawiałaś z kimś osobiście w realu? Ja tak.

Zginął ci ktoś bliski w wypadku? Piszesz, że wiesz co to stracić bliską osobę. Każdy na tym forum wie lub się dowie, ale to jest śmierć naturalna i należy jej się spodziewać - nie nagła, niespodziewana, przedwczesna.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-10 19:09
Tak, w Smoleńsku zginęli ludzie z mojego miasta.
Tak, zginął mi ktoś w wypadku.
Tak, kogoś z mojej rodziny zamordowano na ulicy.
Tak, ktoś z mojej rodziny zginął pod pociągiem.

Wystarczy, żeby zrozumieć ból innych? Mało? Mogę jeszcze kilka podać. Żyję już tyle lat, że mam jeszcze więcej takich przeżyć więc nie napadaj na mnie, bo wiem o czym mówię.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-10 19:14
Wiesz co....? Ty chyba masz 9 żyć jak kot, albo to Twoje 5 wcielenie - tak wynika z czytania przez ponad rok tego co piszesz.
Poza tym nie "napadam" tylko stwierdzam fakt i gdyby tak było nie babrałabyś się we krwi i szczątkach...

A mój prapradziadek na moskala szedł...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-10 19:20
Nieuważnie czytałaś. Mam jedno na tej ziemi i drugie na innym świecie. :-))))))))

A mój pra pra ............. i tak byś nie uwierzyła. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-11 20:37
Masz rację - nieuważnie czytałam, ale to gorzej ;-)

Nagle zmarli/zginęli ludzie z którymi byłaś mało związana emocjonalnie, tzn. jakiś kuzyn, wujek, znajomy itd.
Jest różnica między nagłą śmiercią kogoś b. bliskiego, kogo kochasz, a innymi. U nas zginął syn kuzynki męża, moja ciotka, ale to nie ma porównania... Czyli jednak nie wiesz co się czuje, jak przeżywa.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-11 20:41
Jola , trudno żebym Ci tu na forum opowiedziała życiorys z detalami i jeszcze się z Tobą licytowała, która z nas bardziej cierpiała tracąc bliskich.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-04-11 20:44
Nie o to chodzi.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-04-10 19:19
a to stąd Lidian u ciebie tyle martyrologii.Wszędzie byłaś,wszystko widziałaś,wszystko wiesz,aż chce sie powiedzieć/pora umierać.;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-10 19:21
Śmiej się śmiej. Wszystko jest do czasu, aż sama nie poznasz tego bólu na własnej skórze.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-04-10 19:27 Zmieniony 2016-04-10 19:29
Tak,ty zaś  zaznałaś wszystkiego, i Apokalipsy z plagami egipskimi włącznie.Na ołatarze z Tobą.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-10 19:46
Wszystkiego nie zaznałam, a z plag, to stonkę u babci na polu. Wtedy (za komuny) mówiono, że to amerykanie zrzucili. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-04-12 07:48
Witaj Liduś :-)
Zastanawiające - dlaczego tutaj Ty zostałaś napadnięta, a nie W-Z w wątku "Kij w mrowisko"?
No tak - czytając tamten wątek tym wszystkim, którzy stracili w Smoleńsku bliskich na pewno ulży.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-12 10:29
Witaj, miło, że jesteś. :-)))))

Mam gdzieś te ataki, bo prawdziwe życie jest po tej stronie , po której teraz siedzę. Jak ktoś nie ma wystarczających podniet w życiu realnym, to podnieca się wirtualnym kopaniem innych.

Miłego dnia. :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-04-12 10:32
Ktoś kogo celem jest kopanie wirtualne innych myśli ,ze każdy tak robi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-12 10:34 Zmieniony 2016-04-12 10:36
I kto to mówi? Ktoś, kto kopie  już od długiego czasu i to pod kilkoma nikami. :-(
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-04-12 11:04 Zmieniony 2016-04-12 11:12

> wkleje tu Twój wpis"I kto to mówi? Ktoś, kto kopie  już od długiego czasu i to pod kilkoma nikami."
zmieiłas raz mozesz i drugi ale wpis zostanie


I tu ujawnia się Twoja obłuda i kłamliwość. Pisanie po zmianie nicku nie jest przestępstwem forumowym jeśli o takiej zmianie wszyscy wiedzą a Ty oszczerczo zarzucasz mi kopanie pod innymi nickami.
Ja nie zmieniłem osobowości ani płci. Ty kłamliwie cały czas to piszesz. Może Ty tak robisz a starasz się to wmówić innym ? Może czas abyś się uderzyła w pierś!?

faktycznie masz problem z przeproszeniem innych za swoje kłamliwe wpisy. Powinienem dopisać często stosowane przez TP i Ciebie przysłowie  o stole i nożyczkach!?

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-12 11:39
Tu nie tylko o nik chodzi, ale i tak tego nie zrozumiesz skoro do tej pory nie zrozumiałeś.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-04-12 11:58
Nikt tego nie zrozumie dopóki nie będziesz prawdomówna i szczera na forum. I to Ty nadal tego nie rozumiesz? Bo jeśli nie o nick to po co ciągle ten kłamliwy argument wysuwasz?
Innych po prostu nie masz.
Nie obmawiaj również w pw innych to i Ciebie nie będą obmawiali. Bo wiele takich wpisów, zarzutów w stosunku do Ciebie (tu na forum) było dotyczących pw.
nie chce być niegrzeczny, dlatego życzę Ci miłego dnia, mimo wszystko(gorzkich słów o Tobie) i proponuję filiżankę gorącej mlecznej czekolady.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-12 12:16
Przeginasz z "wiedzą" na mój temat oraz na temat pw. Na taką "wiedzę" nie ma obrony. To jest podłość. I to właśnie miałam na myśli mówiąc o Twojej wielonikowości. Zmieniasz nik, a nie charakter.
Nie chcesz być niegrzeczny? Żart? Nie będę Ci życzyła miłego dnia, bo pewnie już sobie polepszyłeś humor wylewając na mnie swoje pomyje, ale popsuję Ci radość. Nie trafiłeś. Mam to gdzieś. :-))
Nawet wiadro czekolady Ci nie pomoże. 
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-04-12 12:35
Ta wiedza jest z wpisów na forum.
Podłość, a ja naiwny myślałem że to fałszywe Twoje oskarżenia,to podłość.
Charakter? A co to takiego,co mam w nim złego? Że nie całuje pań po rączkach na forum?
Że nie podrywam w każdym wpisie Lidian? Bo nie widzę innego wytłumaczenia.
wcale nie poprawiło mi to humoru,wymocz się w wannie czekolady jak wiadro(dlatego ;-))) masz to gdzieś)  to za mało
A ja ponownie życzę Ci miłego dnia.
heej wszystkim ;-) czytąjacym i przez grzeczność lub niewiedzę nie wtrącającym się do dyskusji.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-04-12 12:59

>Że nie podrywam w każdym wpisie Lidian?<


To mi wreszcie poprawiłeś humor. Czyli kto mnie tak podrywa? WzK, bo ostatnio najwięcej na jego wpisy odpowiadałam? Dziwny to by był podryw. Bardzo dziwny. :-))))))))))))))))
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2016-04-12 13:32
No nareszcie ktos napisał to o czym większość zdążyła sie przekonać ale z wrodzoinej delikatnośći nie chcą trącać.Wielokropek masz gryzka czekoladki i wielkie gratki.:-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2016-04-12 14:06

>Ta wiedza jest z wpisów na forum<


Napisana przez tobie podobnych.

Każdy kto ma inne zdanie, nie jest one spójne z waszym zdaniem to wróg.
Idealnym przykładem jest napaść na Lidię tu za słowa o uczczeniu pamięci zmarłych gdzie w innym wątku jest wiele słów i linków, ale nie - ten wątek jest ok bo to napisał jeden z was.
Hipokryzja, zakłamanie, fałsz, bezczelność... to tylko niewielka część waszej charakterystyki.

Szkoda mojej klawiatury na więcej.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-12 15:43

> dopóki nie będziesz prawdomówna i szczera na forum.<


Marzenie ściętej głowy !! Prędzej "piekło zamarznie" jak Lidian zrobi się prawdomówna.
Sam jestem przykładem na jej oszczerstwa........
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-04-12 17:33
WzK nie bądź upierdliwy jak Tadeusz :-(
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-04-12 10:36
Nic dodać nic ująć
Też się cieszę, że Cie widzę :* - choc przyznam, że wolałbym spotkać Cię po drugiej stronie - tzn. po tej stronie ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-04-12 10:37
Miło mi. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-12 17:35

>Mam gdzieś te ataki<


Czy to do mnie? Proszę o odp. bo widzę :ukryj post".
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-12 17:52
A atakujesz? :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-04-14 18:40
To Ty powinnaś wiedzieć - co to za odp. pytaniem na pytanie?
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-04-10 10:08
Wlacz sobie Trudne Sprawy. Glowka ci odpocznie.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-07-02 16:59
Wakacje. Wspominacie czasem ten piękny czas , kiedy książki i zeszyty lądowały gdzieś głęboko w szafkach i zaczynało się "szaleństwo"? Piękne wspomnienia.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-11-02 08:32
            
Śpieszmy się


Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
zostaną po nich buty i telefon głuchy
tylko co nieważne jak krowa się wlecze
najważniejsze tak prędkie że nagle się staje
potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
kiedy myślimy o kimś zostaje bez niego

Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna
zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście
przychodzi jednocześnie jak patos i humor
jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej
tak szybko stąd odchodzą jak drozd milkną w lipcu
jak dźwięk trochę niezgrabny lub jak suchy ukłon
żeby widzieć naprawdę zamykają oczy
chociaż większym ryzykiem rodzić się niż umrzeć
kochamy wciąż za mało i stale za późno

Nie pisz o tym zbyt często lecz pisz raz na zawsze
a będziesz tak jak delfin łagodny i mocny

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą
i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą

Ks. Jan Twardowski

Dziś taki dzień, że ze zdwojoną siłą wracają wspomnienia.

    

 

 




 
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-03-07 16:02
Kryształek, szukałaś wspomnień. Mówisz i masz. :-)))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-07 17:34
Dziś dwudziesta rocznica śmierci Agnieszki Osieckiej. Jej piękne teksty pamiętamy i nucimy do dziś.

https://www.youtube.com/watch?v=2pdqLJj0FCo
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2017-03-07 18:32
Matko, już 20 lat???
Niesamowite :-(
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-03-07 19:18
Szkoda, że jako kobieta i matka była marna :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-07 19:26
Nie nam to osądzać. Miała duszę artysty, a tacy ludzie żyją swoimi prawami.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-03-07 19:27
Tyle tylko, że miała córkę! Jakie to prawa? Była alkoholiczką i pieprzyła się z każdym :-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wspomnienia (Strona 107) (1702365 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 109 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill