www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wspomnienia (Strona 109) (1695175 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 109 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-11 07:24

>Czy jakakolwiek komisja może to zmienić? <


Nie do mnie pisana powyższa odpowiedź ale na to jedno zdanie odpowiem.
Otóż Wszechmogąca Komisja Macierewicza może zmienić wszystko. Przecież po to manipulują, wymyślają niedorzeczne teorie aby swoim wyznawcom
zrobić kisiel z mózgów. Inna rzecz, że Ci wyznawcy tego pragną.......... Co i tu na tym forum starają się udowodnić...........
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-11 07:32 Zmieniony 2017-04-11 08:04
Nie łącz z polityką wyjaśnienia tego nieszczęścia.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-11 08:14

>Nie łącz z polityką wyjaśnienia tego nieszczęścia. <


Ale żałosne zdanie/próba zakłamania wypadku............
To co??? Macierewicz lub Kaczyński już nie są politykami ? No takich bredni to nawet podkomisja smoleńska nie napisała.
Przecież to właśnie ci politycy są głównym motorem napędowym tej hucpy.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-04-11 08:47
O ludziach, którzy zginęli i ich rodzinach już zupełnie zapominasz. Nie byłoby całego tego bałaganu gdyby sprawa była uczciwie załatwiona od początku. Względy polityczne doprowadziły do nieszczęścia i teraz względy polityczne powodują chęć zaciemnienia sprawy. Trzeba oddzielić politykę od wypadku, to wtedy może uda się uczciwie dowiedzieć co się stało.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-04-11 07:36
Nachbar. Spytaj modelarzy, którzy robią modele z balsy ile one wytrzymują.

Niedawno oglądałam jak wyglądał taki sam samolot po "skoszeniu" lasu. W każdym razie nie rozpadł się na "drobnicę".
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-04-11 12:45

>Sprawa jest banalnie prosta. Przecież wypadek miał miejsce na terytorium Rosji. To tam spadł samolot. Identycznie byłoby gdyby samolot innego państwa spadł na naszym terenie. Wtedy strona Polska byłaby głównym prowadzącym <


Bzdury opowiadasz.
W warszawie podczas pokazów rozbił się Rosyjski Mig i kto się zajął śledztwem?
Teren został ogrodzony i mieliśmy zakaz wstepu i dostępu.
Poza tym co innego samolot lini lotniczych, a co innego samolot prezydencki - samolot jest terytorium polskim, z przedsatwicielami Rządu polskiego i to Polska powinna się tym zajmować. Na pokładzie samolotu mogły znajdować się tajne dokumenty.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-11 15:02
"Astrofizyk miażdży ustalenia podkomisji. "Wybuch jakiejkolwiek bomby - wykluczony"

>http://wiadomosci.wp.pl/astrofizyk-miazdzy-ustalenia-podkomisji-wybuch-jakiejkolwiek-bomby-wykluczony-6110839094351489a<

Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2017-04-11 19:59

>Bzdury opowiadasz.


Katastrofa miała miejsce na terytorium Rosji, a czyje terytorium, tego prawo. Najpierw należało ustalić, czy był to samolot wojskowy, czy cywilny, bo od tego zależało jakie zostaną podjęte procedury. Kto i na jakich zasadach miał się zająć przypadkiem smoleńskim masz tutaj (kliknij). W konsekwencji samolot uznano za cywilny i przyjęto konwencję chicagowską, a dokładnie załącznik 13.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-04-12 14:38

>W konsekwencji samolot uznano za cywilny<


Tak, ale to nie powinno mieć miejsca, na jakiej podstawie uznali samolod prezydencji samolotem cywilnym - to nie był zwykły rejsowy samolot i tu naszym było na rękę, aby właśnie tak to zostało rozstrzygnięte - idealne rozwiązanie - nic niepożądanego nie wycieknie, a co ma być ukryte zostanie ukryte - przykładem były kopie czarnych skrzynek :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-04-14 10:46
No i po raz kolejny betony czyli Lidka i Gollum udowodnili swoją ignorancję :-( Wg. nich prawo trzeba zmienić, bo nie po ich myśli ha, ha - to jest dopiero kabaret :-) Nic ich nie przekona i już! Czemu? Bo tak! ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-12 13:51
Masz rację Gollum, ale dla "totalnej" opozycji to się nie liczy. Jakby mogli to i ten wrak pewnie by sprzedali za jakiś "stołeczek". A może już się tak stało. Kto to wie.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-04-12 14:40
Liduś pewnie masz rację bo w przeciwnym razie jaki byłby problem z przetransporotwaniem tegoż wraku do Polski - tzn. jest wyjaśnienie - najwidoczniej jeszcze za krótko jest poddany warunkom atmosferycznym i istnieje obawa, że pewne ślady nie zostały jeszcze przez te warunki zatarte :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-04-12 15:18
Już go umyli i pocięli. Niedawno w Tv pokazano film nagrany przez rosyjskich dziennikarzy. Wiele wyjaśnił.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-04-12 15:28

>bo w przeciwnym razie jaki byłby problem z przetransporotwaniem tegoż wraku do Polski -<


Ano właśnie?????? Dlaczego? Dlaczego A. Macierewicz ma z tym taki problem?? Przecież tyle razy zapewniał, że jak dojdą do władzy to sprawę tę załatwią. I co?? Widać kolejne kłamstwo smoleńskie....... Ech ..... żal..........
Może ktoś napisze dlaczego obecnie  rządzący tak kłamali ??
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-05-22 16:44
Zmarł Zbigniew Wodecki. Myślę, że dla mojego pokolenia jeszcze długo będzie żył we wspomnieniach.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-29 14:31
Pamiętacie z dawniejszych lat takie zawirowania pogody jakie obserwujemy teraz?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-29 15:23
Zapewne były, może nie byliśmy o nich informowani ale choćby wspominając powódź która była nie tak dawno we Wrocławiu. Wczorajsza burza w tym mieście nie miała na szczęście takich konsekwencji jak wtedy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-29 15:27
Ja pamiętam jak się facet na motorze prawie utopił na środku ulicy. To było dawno. Teraz od wczoraj samochody jak amfibie wyglądają na jezdniach. Jestem w dobrej sytuacji, bo mieszkam na wzgórzu.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-06-29 21:30
A to jest wynikiem zabetonowania miast, woda nie ma ziemi która kiedyś przyjmowała wodę.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-06-29 21:47
U nas nawet pod huśtawkami, które nie są zabetonowane, stoi woda. Dzieci nawalają się błotem, a jak się przy tym cieszą. Ciekawe jak będą się cieszyły matki, kiedy wrócą do domu. :-)

Pamiętam kiedy mój synek był mały do w podobnym miejscu położył się żeby pływać. :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-29 21:19

> Każdy z nas ma jakieś wspomnienia, miłe czy niemiłe, ale może warte tego, by się nimi podzielić.


Jeśli taki jest założycielski wpis to tu jest właściwe miejsce.

Przekopiowałem swój wpis z wątku Administracji aby nie pisać tam nie na temat.

>  Nie . Mam zupełnie odmienne zdanie. Nie można tego pominąć milczeniem.
> O tym należy porozmawiać może w wątku wspomnienia
> Przecież ten nick istniał tu od 2006 roku napisała co prawda niewiele wpisów około 600 i > najczęściej od trzech lat były to wpisy krytykujące lub co najmniej zagadkowe jak dla mnie i > naładowane jakby agresją.
> Ale ktoś ją pamięta i nawet pozdrawia, Ty z nią też znasz się od dawna.
> To chociażby za to, powinno się o Tym porozmawiać. A nawet jeśli już sama się wypisała to > może easy lub amalian stanąłby w jej obronie i spróbował usprawiedliwić ?
> I chciałbym zauważyć ,ze jej wpis był do Ioty choć zatytułowany do Administracji ale Admin_2 zareagował i spełnił jej marzenie o usunięciu z forum. Nie ma to zbyt dużego znaczenia ale znaczyło by ,ze Admini wreszcie czytają wpisy innych chociażby w swoim wątku.


Lidian jest zdania aby o tym nie dyskutować ja jednak chciałby wspomnieć osobę która tutaj pisała ponad dziesięć lat. Osobiście niewiele razy wymieniliśmy ze sobą posty ale jak napisała Lidian ja też nie wyczułem chęci pisania a raczej jakieś dziwne zagadkowe insynuacje szczególnie gdy otworzyło się nowe forum gdzie teraz dużo piszemy. Tak normalnie o wszystkim i o niczym czasami nawet o bzdurkach, ale to są normalne rozmowy wśród znajomych sobie nicków , trudno że z netu ale od jakiegoś czasu piszemy , poznaliśmy siebie i to z przyjemnością kontynuujemy. Jak długo czy to będzie dziesięć lat? Tego nikt nie wie.
Dyskutujemy sprzeczamy się ale nikt nikogo nie obraża,nie oskarża bez powodu tak jak tutaj było w modzie.
Skoro wypisała się Paula-Nikt z własnej woli ale zapewne czyta bo to każdy może. Na pewno ma jakiś kontakt z osobami z tego forum które mogły by w jej imieniu napisać słowa wyjaśnienia lub nawet wkleić jej słowa. Bo raczej to niemożliwe aby nikt jej nie chciał wytłumaczyć.
Nie pamiętam aby używała używała słów powszechnie uznanych za obraźliwe. Zawsze były to zagadkowe insynuacje, których musiałem się domyślać.
Może odpowiadałem podobnie nieuprzejmie ale to było przeznaczone dla niej by zrozumiała tylko ona.
No cóż lata mijają niepostrzeżenie
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-06-29 21:51
Daj spokój. Po co drążysz. Ma ktoś powody zrezygnować z  niku, to rezygnuje.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-10-25 13:15
Znów nastał czas wspomnień.
"Śpieszmy się kochać ludzi..............."
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-01 17:15
Witam Was. Dziś i jutro wspominamy naszych bliskich i znajomych. Piękne nostalgiczne dni.

Szkoda tylko, że nawet w tym dniu na drogi oprócz normalnych kierowców wyjechali pijani piraci drogowi.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-02 14:15
Ja bym się bardziej zamyślił,zastanowił nad mogiłami osób cenionych za życia jak i po śmierci. bo nie ma sensu wspominać o pijanych kierowcach
Czy macie w planach odwiedzenie grobów (np w swoich miastach,miasteczkach czy wsiach) pochowanych w tzw. alejach zasłużonych.

Ja wczoraj zaświeciłem światełko dla ofiar w Katyniu. Wiele było tych światełek. Wiele było również przy krzyżu takim ogólnym( chyba na większości cmentarzy jest taki krzyż) i też tam zaświeciłem światełko dla tych których nie mogłem odwiedzić w tym dniu (ich mogił).
Nie byłem co prawda w tej zasłużonej alei aby wspomnieć znanych aktorów,działaczy społecznych
i innych którzy znaleźli się na takiej Alejii Zasłużonych. Nie mam pojęcia kto o tym decyduje, ale zapewne są jakieś ważne powody aby tam znalazły się miejsca ich pochówku.
Zazwyczaj ludzie wyznaczają sobie miejsca razem z najbliższymi. Czy to jest wtedy nagroda ?
Czy Wy chcielibyście mieć miejsce w takiej "Alejce"?
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2017-11-02 15:24
Kremacja, rozsypanie prochów i miejsce w pamięci następnych pokoleń by zupełnie wystarczyło. Może się wreszcie ustawa zmieni, ale sprzeciwią się znowu ci, którzy na pochówku zarabiają. Jest ich sporo.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-06 17:01
Nie pamiętam dlaczego i na podstawie jakiej informacji zaświeciłem światełko  Grzegorzowi nick syneloi ale Go wspomniałem
chociaż tu wpisał tylko kilka postów, w necie jest miejsce dla wszystkich.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-11-08 18:49

>Nie pamiętam dlaczego i<


Bo kombinujesz jak koń pod górę i nie słyszysz gwizdów, które żądają aby z tąd spadał!!!
Facet!: My tu cię nie chcemy! :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-13 16:00
Zmarła Alina Janowska. :-(
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-13 16:54
I już nie będzie "wojny domowej"
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-11-13 17:20
"Wojna domowa" pozostanie w naszej pamięci tak jak i inne jej role.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-02-18 18:24
Czas powspominać
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2018-03-02 16:49
Grzybki, rybki i wiewiórki  wspominać też można, gdy tak daleko do jesieni?
https://www.youtube.com/watch?v=2Vu914_c61Q
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-02-20 14:13
Kiedyś pisząca tu Trolla zamieściła taki link - o piosence - i właśnie mi się o niej przypomniało a trollę serdecznie pozdrawiam
Nadrzędny - Autor rysiek kawecki Dodany 2020-03-10 13:59
Niedawno odszedł Paweł Królikowski znany m.in. z roli Kusego w "Ranczu" :-(
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2020-03-10 14:28
Dobrze ze forum jeszcze dycha; na respiratorze, ale dycha . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2020-03-10 14:39
:-) Przynajmiej mamy gdzie pogadać nie ruszając się z domu :-)
Nadrzędny - Autor rysiek kawecki Dodany 2020-03-10 14:48
Tak jest! Pogadać, a nawet popisać ;-)
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2020-03-10 15:06
I to pewne, nasze pisanie nie roznosi wirusa :-) a teraz idę umyć ręce na wszelki wypadek ;-)
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2020-03-18 17:41
Nie ma Lidian to wpiszę ja.
Zmarł Emil Karewicz - znany jako Bruner oraz jako odtwórca króla Jagieło .

Tak się przytrafiło , że nie jest to dobry czas na umieranie ani na ślubowanie . Bo w kondukcie żałobnym może być czasami tylko najbliższa rodzina a na ślubie para młoda i świadkowie i to na dodatek w maskach.
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2020-03-19 13:51
Smutna wiadomość. Lubiłem Emila Karewicza. Dożył ładnego wieku (97 lat).
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2023-06-10 13:35
Forum tętniące życiem i bez reklam, to już tylko wspomnienie.
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2023-06-16 20:36
wogole dobrze wspominam przeszłosc bo dzisiejsza demokracja to podlosc  szalbierstwo i złodziejstwo
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2023-06-16 21:51
To, że jest jak jest to wina głupich ludzi, którzy wierzą w różne banialuki. Kiedyś było fajniej bo byliśmy młodsi i mniej zwracało się uwagi na warunki życia. Chciało się chcieć i była nadzieja.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2023-06-17 09:49
Kiedy byliśmy dziećmi, to wszystko wydawało się piękne.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wspomnienia (Strona 109) (1695175 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 109 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill