www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sklep sportow dla osób niepełnosprawnych? (6869 - wyświetleń)
- Autor aarletaa29 Dodany 2016-11-21 10:35
Ostatnio przeglądałam strony internetowe i natknęłam się na fajny sklep sportowy z rzeczami dla osób niepełnosprawnych. Ten sklep:
http://bocciasport.com/ ma bogaty asortyment, a można w nim znaleźć specjalistyczne wózki inwalidzkie, odzież sportową czy suplementy diety. To sklep dla osób, które zajmują się sportem profesjonalnie i dla tych, co szukają pomysłów na aktywne spędzenie wolnego czasu.
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2016-11-22 20:18
Ha, ha, ha. A cóż to za strona? Dla bogaczy? Wózki nawet cen nie mają. Jak na Rodeo Drive w Los Angeles. Doprawdy, najlepiej bogacić się na ON, tylko kogo na to stać?
Nadrzędny - Autor Binio44 Dodany 2016-11-22 22:32
1. Ha ha ha? Wóżki sprzedaje się w wariantach i dostosowuje indywidualnie do każdego użytkownika co wpływa na cenę  co nie jest niczym wyjątkowym w tej branży 2. Rozumiem Ulena że wózki oraz wszelki inny sprzęt dla niepełnosprawnych powinny być za darmo? Co jeszcze w takim razie powinno być dla Ciebie za darmo?
Nadrzędny - Autor Binio44 Dodany 2016-11-22 22:33
Ceny sprzętu, wózków jakie tam są to normalne ceny rynkowe jakie obowiązują w tej branży
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2016-11-23 12:00
No więc dlaczego to jest tajemnicą? Jakoś tam nie widzę żadnych cen na wózki. Podpisano ZADZWOŃ I ZAPYTAJ.
Nadrzędny - Autor Binio44 Dodany 2016-11-23 14:21
to nie tajemnica Sprawdź  Uleno  to sie przekonasz !  cenę końcową określa się po wypełnieniu formularza który często liczy wiele stron.
I cieżko to wszystko opublikowac na stronie.
Wersje podstawowe wózków są w cenach detalicznych  a i dają do tego rabaty.  no wiem chyba co i za ile kupowałem.
Gdyby zdzierali to bym poszedł do konkurencji. Także Ulena moim zdaniem twój hate jest nie na miejscu to jest normalna firma
z produktami z wyższej pólki. Niestety dofinansowania są małe a ceny wóżków są w dużęj rozpiętości cenowej. Niestety np.
ottobock słono sobie liczy i jego cena jest kilkukrotnie droższa niż np chińskiego elektrycznego wózka z allegro.
To tak jak z samochodem każdy kupuje taki na jaki go stać pozdrawiam.
Nadrzędny Autor ulena Dodany 2016-11-24 12:01
Sama sobie te formularze wypełniaj! Ja oczekuję prostej oferty, a za cuda/wianki wiadomo trzeba płacić. Każdy kontakt z takimi firmami skutkuje niestety niechcianym spamem więc Ci co nie mają nic do ukrycia podają orientacyjne ceny. Tak to może zaznacz od razu, że to strona dla tych co poszukują Lomborgini, albo czegoś z tej półki.
Nadrzędny Autor papaja Dodany 2021-10-06 06:08
Chcąc ćwiczyć siłowo, dobrze jest się wspomóc suplementami. Jeśli nie macie zielonego pojęcia, tak jak ja, co będzie dla was najlepsze to z czystym sumieniem moge wam polecić stronę internetową https://cardio-sport.pl/ To właśnie tutaj znajdziecie szeroko polecane produkty, najwyższej jakości. Mam nadzieję, że uda wam się coś dobrać.
Nadrzędny Autor Akownacki Dodany 2021-11-17 09:24
Ja ćwiczę na siłowni i od wielu lat zaopatruje się w sklepie sportowym https://www.poundoutgear.com/ mają głównie odzież sportową i akcesoria. Wybieram ich bo ciuchy wytrzymują wiele lat, do dziś mam koszulki z pierwszych zakupów, a poza tym wspierają niepełnosprawnych-koledze niepełnosprawnemu trenerowi zrobili rashguard z własnym logo więc i ja ich wspieram będąc lojalnym klientem.
Nadrzędny Autor Tychon12873 Dodany 2021-11-19 23:01
Na allegro znajdziesz mnóstwo produktów dla niepełnosprawnych.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sklep sportow dla osób niepełnosprawnych? (6869 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill