www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 662) (7175917 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-21 11:42
To wyjątkowo skorzystam z Twojej propozycji, poczekamy co zaproponuje Sylwester ;-) a że jestem przeciwnikiem tylko siorbania kawy(nie tylko ja bo Iota też tu na co dzień nie pisze ;-) ) ale zwolennikiem rozmowy przy niej  to opowiedziałbym o meczu na którym wczoraj byłem ale to może w innym pod-temacie wspomnę?. Ale nie omieszkam powiedzieć, że jestem jeszcze bez śniadania co zamierzam teraz nadrobić. Pomyślałem o grzankach ale niestety nie mam odpowiedniego pieczywa to muszę wymyślić coś innego.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-11-21 14:56
itam wszystkich serdecznie w deszczowe popołudnie ala wmiare ciepłe,ja dzisiaj byłem na wizycie u lekarza i przy okazji na większych zakupach w mieście,zapraszam napopołudniową kawę ze śmmietanką cukrem i słodyczami oraz odrobiną koniaczku dla poprawy nastroju.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-21 16:02
Hmmm.......... To i "zagubiony w akcji" się odnalazł :-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-11-22 11:04
Witam wszystkich serdecznie w słonecznie zapowiadającym się dniu,zapraszam na przedpołudniową kawę ze śmietanką cukrem i słodyczami.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-11-23 19:01
Witam: NIE ZAWISTNYCH, MAJĄCYCH DYSTANS DO SIEBIE I INNYCH ;-) :-)

Zapraszam (nadal) na Koniaczek i czekoladę :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-11-23 19:52
Sylwek, gdzie się podziewasz?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-23 19:33

>obraźliwe i kłamliwe wpisy  o mnie nicku wojtekk.<


Ani "Wojtek", ani "Tadeusz"  nie napisali tyle bzdetów co ty :-( To właśnie ty kropku obrażałeś, wypisywałeś głupoty na jego temat :-(
Zwyczajnie: pojechałeś do faceta (Tadeusz), nażarłeś się, opiłeś i było ci mało :-( Był u niego syn czy tam zięć i po jednym spojrzeniu cię ocenił jako...
Czytając twoje wypociny na ten temat i Tadeusza przychylam się do Jego wersji, zwłaszcza znając cię z tej strony :-(

>nie mam nic przeciw Tobie i uznaję i cenię Twoją wielką wiedzę w sprawach technicznych dotyczących komputerów i ich oprogramowania<


No patrzcie, patrzcie :-) Po tylu KRYTYKACH, POMÓWIENIACH I PONIŻENIACH DOCENIŁ  Golluma - aleee numer!
Ile wydałeś na wazelinę "kropek"!? ;-)

>według mnie, złym duchem, oszczercą i kłamcą na Tym forum jest Jola11. Która spowodowała ,że Ty również zniechęciłeś się do pisana tu. Nie mam pojęcia dlaczego ta forumowicz/ka tak postępuje, podejrzewam chorobę psychiczną i dlatego lekceważę jej oszczercze wobec wszystkich wpisy<


NIE "oszczercze" i nie wobec wszystkich! Najbardziej BOLI PRAWDA :-) wiesz o tym kropek :-) ?

>Podejrzewam, że pisała tu wcześniej pod nickami bober,REA,KobietaK  może i barbara33.<


A także jako; MAREK CZYLI NAUTA, ELA, SYLWEK, BLUENGEL, JULKA, STARUSZKA, SZCZERBATY,ULENA. AMALIAN, Lidian, Rogal ITD ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-23 19:45
Jola. Chyba jednak wypiję z Tobą ten koniaczek. Oczywiście jeśli jeszcze go nie rozdałaś. :-)))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-23 20:53
Mogę zapytać Lidian, czym się kierujesz? Bo jestem zaskoczona tym nagłym zwrotem akcji.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-23 20:58
Lubię Tadeusza i Golluma. Bardzo ich lubię.  :-))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-23 21:04
A to dlatego ucieszył Cię padalcowaty w swoim charakterze post , osoby, która i tak Ci kiedyś znowu dołoży.
Rozumiem jednak Twoją radość.
Czasem nie warto szukać sojuszników wśród gadzin. To oczywiście, podkreślam, nie o Joli11, tylko ogólnie o ludzkich charakterach i o życiu. Żeby nie było.
Ups. i nie o wymienionych przez Ciebie, muszę dodać dla formalności.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-23 21:29
Jeśli już , to nikogo na forum staram się tak nie nazywać. Sojuszników nie szukam, bo nie wchodzę na forum żeby walczyć. A to, że ktoś kiedyś mi dołoży nie może być argumentem , by nie odpowiadać na post, bo w takim razie nie mogłabym w ogóle na forum pisać. Przynajmniej na to forum, bo tutaj dostaję od czasu do czasu również od "Twoich" forumowiczów. Nie jestem pamiętliwa i naprawdę staram się z wszystkimi rozmawiać. :-)

Ps.

Ty mi też kiedyś dołożyłaś i to chyba za Jolę, ale i tak lubię z Tobą rozmawiać, tylko na inne tematy. Bardzo mi się nie podoba kiedy ktoś mi mówi z kim mam rozmawiać , a z kim nie.

Dobrej nocy. :-))

Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-23 21:52

> Bardzo mi się nie podoba kiedy ktoś mi mówi z kim mam rozmawiać , a z kim nie.


Tego Ci nie dyktowałam, byłam tylko aż tak zaskoczona, że musiałam zapytać i  się dowiedziałam. Wszystko.
Nie pamiętam, czy Ci dołożyłam, rzadko komu dokładam. Nawet nickowi Jola11 nie dokładam, bo nie jest tego warta.:-) Więc tylko jej przekroczenia regulaminu wypunktowałam ostatnio. Chociaż...tak się czasem zastanawiam, czy nie lepiej mają się tu osoby jej pokroju.

Dobranoc. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-24 18:25

>byłam tylko aż tak zaskoczona, że musiałam zapytać <


"Aż tak"? Z tego postu wynika, że co? Lidian na PV pisała ci o mnie aż tak źle, umawiała się na coś, czy czemuś przytakiwała? Tak można to co napisałaś odczytać :-(

>Nie pamiętam, czy Ci dołożyłam, rzadko komu dokładam<


Rozumiem demencja, ale tak! "Dołożyłaś" nie tylko Lidzi, ale i wielu innym osobom. O sobie nie piszę bo takie... zwłaszcza w necie... czniam :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2017-11-24 19:32

> "Aż tak"? Z tego postu wynika, że co? Lidian na PV pisała ci o mnie aż tak źle, umawiała się na coś, czy czemuś przytakiwała? Tak można to co napisałaś odczytać :-(


Zależy jak kto ze zrozumieniem czyta, ale przy koniaczku sobie na pewno pogadacie i Lidian Ci to wyjaśni prawidłowo.

> O sobie nie piszę bo takie... zwłaszcza w necie... czniam :-)


Długo szukałam, co znaczy "czniam", a to slang.  No, mówiłam - gimbaza zapewne.:-))))) Czego to gimnazjaliści  nie wymyślą.:-))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-24 18:16
To jest IDEALNY PRZYKŁAD NAPUSZCZANIA LUDZI NA LUDZI, WYWOŁYWANIA KŁÓTNI I NAWOŁYWANIA DO NIENAWIŚCI. Gdybym była Muzułmaninem czy Murzynem  to by było "nawoływanie do nienawiści rasowej i wyznaniowej.
Zabrakło "userów"na waszym forum?
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2017-11-24 19:21
Czy Ty w ogóle jeszcze panujesz nad tym, co piszesz, czy tylko  pieprzysz od rzeczy?? :-))))) :-)
Współczuję Twojej klawiaturze, musi cierpieć za miliony, jak tak walisz byle co w furii w Caps Locka.:-))))
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-23 23:12

> Lubię Tadeusza i Golluma. Bardzo ich lubię.  :-))))))


To dopiero pokrętna logika ich lubi a J11 chce pić koniaczek :-))))))))))
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-12-13 15:58

> Lubię Tadeusza i Golluma. Bardzo ich lubię.  :-))))))


> To dopiero pokrętna logika ich lubi a z J11 chce pić koniaczek :-))))))))))
Wreszcie dotarło to do Lidian jakie świństwo robi innym forumowiczom, zapewne ze wstydu przestała pisać?

Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-24 18:04
Ależ nie, koniaczek należy pić z umiarem (nawet wirtualnie) :-)  Ja już tylko wirtualnie. Rozdać za bardzo nie ma komu :-( Rogal kapkę, Iota wcale, Ela nie przyszła, W z K wypił dwie "kapki" ;-), Sylwek umoczył jęzorek ;-), a Amalian wyjechał :-) Tak więc chętnie z Tobą się napiję jak za dawnych czasów :-)
Wiem, wiem: z powodu poglądów czyli "polityki" Ty mi nawtykałaś, ja Tobie :-( jak było za ostro to przepraszam. Wiem, że nie należy rozmawiać o polityce i wierze, bo zawsze to prowadzi do kłótni, ale to czasem silniejsze od człowieka.

Ja lubię wszystkich ludzi i nie rozumiem zawziętości i mściwości, a mam z tym do czynienia prawie na co dzień. Ludzie nie przyjmują do wiadomości, że nie warto wydawać kasy na sprawy sądowe... Mam też taką "ułomność", że uważam iż rozmówca wie o co mi chodzi, a tak nie jest. :-(

Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-24 18:26
Tak bym chciała , aby do tego koniaku usiedli wszyscy. Kiedyś ta kawiarenka tętniła życiem. Może kiedyś do tego dojdzie. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-24 18:33
Musi! :-) Wiesz przecież, że w końcu źli źle kończą :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-24 18:42
Powiem inaczej. Może nieżyczliwi kiedyś zrozumieją i będzie ok. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-24 19:20

>Może nieżyczliwi kiedyś zrozumieją i będzie ok. :-)<


Cały czas nie ustaję w wierze, że wreszcie zrozumiesz...........
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-11-24 19:30
Twoja życzliwość jest powalająca. Zrozumienie również. :-))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-26 17:39
Wierzysz w To? Rzecz jest w tym, że prawie każdy człowiek uważa siebie za ideał. Czasem ktoś coś chlapnie bez namysłu i nie potrafi przyznać się do błędu (takich jest najwięcej).

>Może nieżyczliwi kiedyś zrozumieją<


Myślę, że tu nie tyle chodzi o "nieżyczliwość" ile o "własne ja", brak w realu możliwości "bycia kimś", o ograniczenia fizyczne, psychiczne i wiekowe (bez obrazy). Niespełnione marzenia itd. Czyli generalnie zawiść i brak zdolności pogodzenia się z faktami, oraz oceną innych, jakże różną od naszej. To prowadzi do poniżania, obrażania i innych wymysłów na temat osoby, którą podziwiają i chcą nią być, widać to czasem jak powtarzają całe zdania, powiedzenia danej osoby, jednocześnie "deklarując nie czytanie i krytykując wypowiedzi"
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-26 18:24

>Myślę, że tu nie tyle chodzi o "nieżyczliwość" ile o "własne ja", brak w realu możliwości "bycia kimś", o ograniczenia fizyczne, psychiczne i wiekowe (bez obrazy). Niespełnione marzenia itd. Czyli generalnie zawiść i brak zdolności pogodzenia się z faktami, oraz oceną innych, jakże różną od naszej. To prowadzi do poniżania, obrażania i innych wymysłów na temat osoby, którą podziwiają i chcą nią być, widać to czasem jak powtarzają całe zdania, powiedzenia danej osoby, jednocześnie "deklarując nie czytanie i krytykując wypowiedzi"<


No, no... nie spodziewałem się, cóż za trafna samoocena.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-11-26 21:44
:-)))) Też byłam zachwycona, że tak szczerze i  trafnie ujęta.:-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-11-26 22:24
Prawda? Kto by pomyślał, że to11 tak się otowrzy :D
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-28 14:57
"Uderz  stół, a nożyce się odezwą". Może i zrozumiałeś tak jak i wzeta, ale zasmuciłeś Lidian, bo za chu, chu nie przyjmiesz tego do siebie :-(W zw. z pow. napiszę jak "krowie na rowie": to było o takich ludziach jak Ty, kropek, wzet i Norbi. Ja akurat jestem z życia zadowolona. Gdzie bym nie mieszkała ceniono mnie i lubiano :-) Teraz mogę tylko kleknąć i dziękować Bogu :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-28 17:06 Zmieniony 2017-11-28 17:15
Tak, tak... biedactwo - to wszystko wina zbyt częstych i długich rozmów z Presley'em.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-11-28 17:16
A tak swoją drogą, to po Presleyu została pamiątka w postaci pięknego , podobnego do dziadka wnuka. :-)))))
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-28 17:30
A to nie był el zwis ? ;-))
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-24 00:26

> Najbardziej BOLI PRAWDA :-) wiesz o tym kropek :-) ?


Kolejna bzdura J11 ale to już norma.
Boli oszczerstwo i pomówienie, prawdę przyjmuje się na klatę .

Oszczercy  popierają  się nagle dla własnych korzyści i powtarzają kłamstwa? :-))))

Facet przyjechał po mnie i zaprosił do siebie na kolacje gdy byłem w jego mieście. Wystawną kolację na którą wydał 9zł za kurczaka z rożna ale obżarstwo a  faktycznie obżarstwo, była jeszcze bułka;)))
A za to że wziąłem na drogę dwa piwa bo sklepy były już zamknięte których nie zdążyliśmy wypić bo się zagadaliśmy a ja spieszyłem się aby nocnym autobusem dojechać na dworzec i zdążyć na pociąg.
Wtedy po  czasie stworzył fałszywą postać wojtkek mieszkający na wsi :-)  aby kłamać i oczerniać w stylu J11 ???
Do tej pory nie mogę zrozumieć takiej nieuczciwości z jego strony bo wizyta przebiegała w miłej atmosferze i prowadziliśmy interesujące rozmowy

>  Był u niego syn czy tam zięć i po jednym spojrzeniu cię ocenił jako...


Nikt mądry nie ocenia ludzi po jednym spojrzeniu a rozmawiałem z Nim przez dłuższy czas i nie rób z niego głupka. Bo to rozsądny człowiek który zainteresował się tym co widział na moim tablecie i chętnie zainteresowałby tym co widział swoją córkę.

Miałem nie opowiadać, ale rozbawiło mnie kolejne "kobiece" pokrętne myślenie :-)))))
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-11-24 09:57
Witam wszystkich serdecznie w słonecznie zapowiadającym się listopadowym dniu,ja dziś byłem na badaniu krwi i moczu,zapraszam na poranną kawę ze śmietanką icukrem i słodyczami.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-11-24 11:35
Witaj Sylwek,oby badania wyszły dobre,kawe biorę i pędze do pracy,przerwa się skonczyła,pozdrawiam ciepło.:-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-11-24 11:42
Witam Was. :-) Chętnie kawę wypiję. U mnie dziś słonecznie więc czas na spacer. :-))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-24 18:30
"Bzdura"? NIE! Mam do czynienia z wieloma ludźmi w konflikcie z innymi. Zawsze, ale to zawsze, wkurza ich i najbardziej "boli" jak ktoś powie/napisze o nich prawdę, której NIE CHCĄ przyjąć

>prawdę przyjmuje się na klatę <


ale nie tacy jak Ty, W-zetka czy Gollum :-( iiii jeszcze jedna osoba na tym forum.

To są fakty, niestety :-(
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-24 18:36
Twoje fakty mnie nie interesują, bo zazwyczaj to kłamstwa  albo oszczerstwa. Daj sobie luz i nie pogrążaj się bo nikt rozsądny Tobie nie uwierzy.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-11-24 18:41
Tak ci się wydaje?
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-12-13 15:28 Zmieniony 2017-12-13 15:33
Autor Jola11 Dodany 2017-11-23 19:33

>obraźliwe i kłamliwe wpisy  o mnie nicku wojtekk.<


Ani "Wojtek", ani "Tadeusz"  nie napisali tyle bzdetów co ty :-( To właśnie ty kropku obrażałeś, wypisywałeś głupoty na jego temat :-(
Zwyczajnie: pojechałeś do faceta (Tadeusz), nażarłeś się, opiłeś i było ci mało :-( Był u niego syn czy tam zięć i po jednym spojrzeniu cię ocenił jako...
Czytając twoje wypociny na ten temat i Tadeusza przychylam się do Jego wersji, zwłaszcza znając cię z tej strony :-(

>nie mam nic przeciw Tobie i uznaję i cenię Twoją wielką wiedzę w sprawach technicznych dotyczących komputerów i ich oprogramowania<


No patrzcie, patrzcie :-) Po tylu KRYTYKACH, POMÓWIENIACH I PONIŻENIACH DOCENIŁ  Golluma - aleee numer!
Ile wydałeś na wazelinę "kropek"!? ;-)

>według mnie, złym duchem, oszczercą i kłamcą na Tym forum jest Jola11. Która spowodowała ,że Ty również zniechęciłeś się do pisana tu. Nie mam pojęcia dlaczego ta forumowicz/ka tak postępuje, podejrzewam chorobę psychiczną i dlatego lekceważę jej oszczercze wobec wszystkich wpisy<


NIE "oszczercze" i nie wobec wszystkich! Najbardziej BOLI PRAWDA :-) wiesz o tym kropek :-) ?

>Podejrzewam, że pisała tu wcześniej pod nickami bober,REA,KobietaK  może i barbara33.<


A także jako; MAREK CZYLI NAUTA, ELA, SYLWEK, BLUENGEL, JULKA, STARUSZKA, SZCZERBATY,ULENA. AMALIAN, Lidian, Rogal ITD ;-)

Napisałem do Admin1 o usunięcie tego oszczerczego wpisu Jola11 powtarzanych po oszczerstwach przez nick wojtekk
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-12-13 16:58
Co to za twór? Pod wpływem czego pisany?

Kropku: wesołych świąt:

https://youtu.be/DFbWuAttRlI

https://youtu.be/prErnop1eiM  ;-)

https://youtu.be/6V5mtUff6ik ;-)

[url]https://www.snowtrex.pl/boze_narodzenie.html

Szkoda, że próbujesz robić za "enetelegentnego", a nie "kapujesz" przymrużonego oka :-(

Ps. zarzucałeś innym brak inteligencji,m.in. mnie, Eli, Lidzi, Tadeuszowi, Gollumowi, Basi, Staruszce, Sylwestrowi itd.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-25 10:48
Witam Was. :-)  Zapraszam do wspólnego wypicia kawy. U mnie dziś leje deszcz. Dobrze, że nie muszę wychodzić z domu, bo wokół wszystko zalane.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-11-25 11:24
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny listopadowy poranek,na popołudnie zapowiadają deszcz,zapraszam na przedpołudniową kawę ze śmietanką cukrem i słodyczami.
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-27 08:53
Czas obudzić naczelny ekspres do ....
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2017-11-27 12:13
Witam wszystkich serdecznie w słoneczne poniedziałkowe południe,rano padał śnieg po którym nie ma śladu,zapraszam na południową kawę ze śmietaną cukrem i słodyczami.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-28 09:57
Witam. :-) Miłego dnia życzę wszystkim. :-) Może przedpołudnie zaczniemy od wspólnie wypitej kawy? Zapraszam. :-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-11-28 10:26
Witam wszystkich serdecznie w pochmurny listopadowy dzień,z chęciąś przyłączę się do wypicia kawy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-28 13:38
U mnie też pochmurno . Zdążyłam przed deszczem wrócić do domu,  właśnie zaczął padać.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-28 14:59
Zimno, no to po koniaczku ;-) i kawałku czekolady :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 662) (7175917 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill