www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jak sie ogrzać jesienią oraz zimą (602 - wyświetleń)
- Autor Kajka31 Dodany 2022-11-16 11:41
Podjęłam pracę, podczas której masę czasu spędzam na zewnątrz. No i mam pytanie, jak się dogrzać w takie chłodne dni jak obecnie?
Nadrzędny Autor Aliss Dodany 2022-11-16 14:07
WARSTWY, CEBULA MA WARSTWY
a tak na serio, nie dopuść do przegrzania oraz do przemoczenia, coś co mnie zawsze ratuje to dodatkowa para skarpetek na zmianę i bielizna termoaktywna, przede wszystkim DOBRA KURTKA, protip który zdobyłam na nartach to noszenie dwóch par rękawiczek, jedne cienkie bawełniane z opcja palców działających przy ekranach dotykowych i drugie grubsze, żeby nie sciagac rękawiczek przy używaniu telefonu, jak raz ci zmarzną ręce to bardzo trudno je później ogrzać.

Masz może kubek termiczny? Przez kilka lat pracowałam w terenie i jak dla mnie była to podstawa. Można się w razie czego rozgrzać ciepła herbatką. Od siebie oplecam kubki COntigo, sprawdziły mi się najlepiej (a przetestowałam ich kilka)
https://kubekcontigo.pl/pol_m_Kubki-termiczne-1005.html
Dobre ceny mają na stronie firmowej.
Nadrzędny Autor Kajetannka3 Dodany 2023-02-01 01:28
Myślę, że podstawa to ciepła odzież i też bielizna. Tutaj: https://messimo.pl/meskie-skarpetki-stopki-skarpety  zobaczcie sobie na skarpety męskie. Zima jeszcze w pełni, więc naprawdę warto zadbać o odpowiednią odzież, to ważne dla naszego zdrowia i oczywiście samopoczucia. Modnie też można ubrać się ciepło ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jak sie ogrzać jesienią oraz zimą (602 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill