www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Basenowy obóz nurkowy 2023 (2414 - wyświetleń)
- Autor poli Dodany 2022-11-25 11:47
Od prawie 20 lat organizujemy basenowe obozy nurkowe dla osób z różnym rodzajem i stopniem niepełnosprawności. Szkolimy osoby  po urazach rdzenia kręgowego, po porażeniu mózgowym, po amputacjach, niewidomych, niesłyszących, z zespołem Downa i upośledzeniem umysłowym. Szukamy organizacji chcącej by zorganizować szkolenie nurkowe dla jej niepełnosprawnych podopiecznych lub indywidualnych osób niepełnosprawnych chcących nauczyć się nurkować.  Szczegóły: fundacja@tacysami.org.pl
Nadrzędny - Autor Hilos Dodany 2023-04-27 19:00
Cześć wszystkim! Jak wybrać pompę do piasku w basenie? Jak to dobrze wybrać? Co możesz mi doradzić?
Nadrzędny - Autor Haris Dodany 2023-04-27 19:02
Pompa z filtrem piaskowym to jednostka wypełniona piaskiem kwarcowym lub szklanym. Taka jednostka ma wysoką wydajność filtracji, w przeciwieństwie do domowych filtrów do wody. Głównym składnikiem filtrującym w pompach piaskowych jest piasek. Nie jest dostarczany z pompami i należy go zakupić oddzielnie.
Nadrzędny - Autor Damis Dodany 2023-04-27 19:05
Do produkcji nowoczesnych modeli pomp stosuje się oczyszczony piasek kwarcowy w jego naturalnej postaci. Dzieje się tak, ponieważ materiał filtrujący musi mieć określony poziom porowatości i wytrzymałości, aby był odporny na ścieranie, gdy woda przepływa przez basen. Podobne właściwości ma piasek kwarcowy. Aby wybrać dobry filtr można zajrzeć na stronę https://aquamonkey.pl/filtry/rodzaj-filtr/piaskowy/filtr-rodzaj/pompa-filtr.html . Pomoże Ci to wybrać odpowiednią pompę do Twojego basenu.
Nadrzędny Autor drewno-hurt Dodany 2023-07-17 10:02
fajny wątek
Nadrzędny Autor KasjuszMag Dodany 2024-06-12 07:29
Baseny ogrodowe oferują doskonałą okazję do relaksu i zabawy na świeżym powietrzu. Dostępne w różnych typach, takich jak stelażowe i rozporowe, umożliwiają wybór idealnego modelu do każdego ogrodu. Baseny ogrodowe są łatwe w montażu i demontażu, a dodatkowe akcesoria, takie jak systemy filtracji, pokrywy i drabinki, zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkowania. To inwestycja, która przynosi radość całej rodzinie przez wiele sezonów. Więcej informacji można znaleźć na stronie sklepu.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Basenowy obóz nurkowy 2023 (2414 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill