www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 44) (2292325 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-10-23 19:06
czyli sama nie jestem
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-10-23 19:40
:-) jest nas 3
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-10-23 20:40
jakbys nie miala wyjscia to bys nie gwizdala punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-10-24 09:03
Co o ty sądzicie? http://www.wrzuta.pl/film/jEorkvJBTj
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-10-24 10:09
nie wiem co sądzić bo nie weszłam tam do końca jest napisane od 18 lat jakiś regulamin i nic więcej
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2008-10-24 10:12
ale skończyłaś 18 lat?:-))
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-10-24 10:12
tak już dawno
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-10-25 14:14
Skoro masz 18 lat , to trzeba było kliknąć tak i wyświetliło by się to o co pytałam.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-10-25 16:59
nie zauwarzyłam tam takiejopcji ale nieistotne
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-10-25 17:20
Możesz kliknąć jeszcze raz i zobaczysz.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-10-25 18:09
nie lubie się powtarzać
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-10-26 11:56
William Wordsworth
Najlepsza część życia ludzkiego to małe, bezimienne i zapomniane akty dobroci i miłości.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-10-26 12:33
KOLEJNA BZDURA
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-10-26 15:23
A   Ja  sie   zgodzę  z tym   co  napisała  LID  .
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-10-26 15:45
ja tez,zreszta podziwiam Lid za dobieranie  i znajomosc tylu cytatow i przypowiesci
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-10-26 17:23
jak są mądre to warto je przytaczać ale zaznaczam jak są mądre
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-10-27 18:40
Kartezjusz
Często uważałem, że ludzie małoduszni są najbardziej aroganccy i pyszni, podobnie jak wielkoduszni są najbardziej skromni i pokorni.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-10-27 20:21
czy ja wiem ? wiek nie gra roli jeżeli chodzi o osobowość człowieka
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-10-28 17:36
??
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-10-28 20:56
:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-10-29 17:17
Człowiek, który nie lubi i nie umie przebaczać, jest największym wrogiem samego siebie.

Stefan Wyszyński
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-10-29 18:36
PRAWDA
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-10-30 23:18
Czy zawsze o tym pamiętamy?
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-10-31 11:10
belmondo , przeczytałam Twoje dawne wpisy , czy możesz i Ty wrócić do np tych :
i znajdziesz może odpowiedź , skąd masz depresję , zwątpienia i ?... i nie potrzebna CI  będzie pomoc  - niżej piszesz jakich szukasz specjalistów .

>abym otrzymał fachową pomoc lekarza specjalisty psychologa czy psychiatry to moszę jechać 20 km do bochni>
>Autor belmondo Dodany 2008-05-18 21:52>
>Autor belmondo Dodany 2008-05-16 15:18>
>i cały temat Hallowen>


życzę  CI  zdrowia .
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2008-10-31 17:46
Tolerancja.
Chyba nie rozumiecie znaczenia tego słowa a tyle o tym mówicie.
Czy chcielibyscie usłyszec ze wasze wiersze ,zdjecia,obrazy to kicz szczyt bezguscia,ze wasze zainteresowania sa śmieszne.Pewnie nie.Asami to robicie.
Tolerancja.
Czy to wazne kto w co i jak wierzy,niech czci chocby zabe-jego sprawa.Najważniejsze ze jest,a od kazdego mozna sie czegos dowiedziec,nauczyc,jesli tylko sie chce.
Tolerancja.
Obrazanie siebie kto jest bardziel ON,kto jest be a kto cacy?Awypominanie komus słów ktore padły pół roku wczesniej,to...ech.
Relatywizm moralny?Tolerancja?!
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-10-31 19:16
kąsajcie się dalej
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-10-31 20:57
Werbena  nie bardzo wiem co chciałaś osiągnąć przypominając mi te słowa z moich dawnych postów, nie trzeba mi ich przypominać bo je doskonale pamiętam , bo chwile słabości może mieć każdy, a było to wynikiem szeregu niepowodzeń i nieszczęść jakie miały miejsce w naszej rodzinie do tego nałożył się na to kryzys małżeński więc byłem u kresu załamania, lecz teraz kryzys miną i wszystko wróciło do jak najlepszego porządku wszystko już jest okey, ja wiem że ty pijesz mi do tego że mi się w głowie popieprzyło i dlatego ciągnołem ten temat halloween po polsku, obawiam się że twoje życzenie zdrowia na koniec pachnie za bardzo fałszem z Twojej strony.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-10-31 22:03
też odebrałam to jako kpinę z twojej osoby
Nadrzędny Autor belmondo Dodany 2008-10-31 23:26
Bo  kpimy zawsze z tego czego nie rozumiemy lub czego się boimy że zostaniemy zdemaskowani z powodu swojej bezradności, dziękuję Ci Basiu że się ze mną zgadzasz.
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2008-11-01 11:00
belmondo, przeczytaj je , i te co pisałeś w snach , o duchach ,

duchy, śmierć , i to co dalej opisujesz , nie wpływa korzystnie na człowieka,  stale oscylujesz koło tych myśli ,  a potem kryzysy , kłopoty w życiu .
jeśli lubisz takie zainteresowania to je ciągnij dalej , ale nie dziw się też że czasem coś ci potem nie wychodzi .
nie jeden raz w listach opisujesz swoje kłopoty, różne kłopoty,
dlatego napisałam , abyś może odstąpił od takich zainteresowań , a dobra passa i zdrowie przyjdzie , humor  i inne dobre rozwiązania w życiu , same , bez udziału i pomocy specjalistów - psycholog -psychiatra .
W tym kontekście życzenia zdrowia były
Szkoda że pochopność sprawiła ,że nie zrozumiałeś moich myśli  .

Bogusiu , a Ty zakładasz drugi temat związany ze śmiercią , czemu tak lekko ci o tym pisać ?
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-11-01 11:55
a może Bogusiu , ucieszy Cię ta wiadomość
nie będę czekała te pół roku - rok - które lekarze mi dają , po co , popełnię samobójstwo , będzie szybciej,
nie będę już wesoło żyła aby może siły radosne uruchomiły mechanizmy obronne ,nie wydam kolejnych paru tysięcy złotych na leczenie (które teraz daję za drogi lek - i nie żałuję tych tysięcy zł), aby być , aby rodzina  mnie miała  i Ci wszyscy którym na mnie zależy ?
tak łatwo przyjdzie ci kolejny temat , pożegnasz człowieka  , będzie nowy temat .
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-11-01 12:14

>a może Bogusiu , ucieszy Cię ta wiadomość


nie będę czekała te pół roku - rok - które lekarze mi dają , po co , popełnię samobójstwo , będzie szybciej,
nie będę już wesoło żyła aby może siły radosne uruchomiły mechanizmy obronne ,nie wydam kolejnych paru tysięcy złotych na leczenie (które teraz daję za drogi lek - i nie żałuję tych tysięcy zł), aby być , aby rodzina  mnie miała  i Ci wszyscy którym na mnie zależy ?
tak łatwo przyjdzie ci kolejny temat , pożegnasz człowieka  , będzie nowy temat<

bardzo złośliwie powiedziane
i po co to?
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-11-01 13:51
W odpowiedzi dla Werbeny to pragnę podkreślić że wiem co TY masz na myśli skąd się biorą czasami u mnie tak zwane doły, werbeno jest to normalny objaw depresyjny z uwagi na brak światła szczególnie w okresie jesienno- zimowym itp. do tego jeszcze problemy finansowe, i małżeńskie to jest żeczą zupełnie normalną że chwytamy tego doła, ale to wszystko samo przechodzi i dalej jest OK. nie ukrywam że nosiłem się z zamiarem zaciągnięcia opini psychologicznej o stanie mojego zdrowia psychicznego ale uznałem wspólnie z domownikami że jest to zupełnie nie potrzebne bo nic się ze mną złego nie dzieje. ja wiem że ty podejżewasz że ten temat Hallowenn i moje wypowiedzi w tym temacie były wywołane moją psychiczną chorobą ale zapewniam Cię że tak nie jest a pomimo że nosiłem się z zamiarem zaciągnięcia opini psychologicznej o stanie mojego zdrowia to jednak u psychologa ani też u psychiatry nigdy nie byłem pomimo tylu lat mojej choroby, co w moim przypadku nie byłoby niczym szczególnym, czytałem i to dosyć dokładnie książkę pt." Depresja nie jest przeznaczeniem" wydawnictwo WAM przykład Urszula Poprawska i tam właśnie w tej książce temat depresji jest dosyć dobrze opisany, mam też książkę pod tytułem" Spotkania z Egzorcystami " Czesława Ryszki , Imprimatur: Adam Smigielski SDB Biskup sosnowiecki 25 marca 2004. i w tej książce też są dosyć dobrze opisane zagrożenia które na nas czychają związane zainteresowaniami takimi jak moje. ja zapewniam Cię że tablicami typu kłydża czy kryptoskopem tablicą medialną przeznaczonymi do wywoływania duchów też nigdy się nie bawiłem bo zdaję sobie sprawę z niebezpieczeństwa takiej niewinnej niby zabawy, i wiem że często osoby zabawiające się takimi tablicami mają problemy psychiczne a nawet często kończy się to pobytem w zakładzie psychiatrycznym, i nawet opętaniem złego ducha, tylko że w tego typu zjawiska opętania niewiele ludzi w obecnych czasach wierzy, wydaje mi się że tyle w tym temacie Ci wystarczy bo jak sądzę jesteś po studiach medycznych  lub jako psycholog czy masz wykształcenie pedegogiczne  coś z tym tematem związanym masz do czynienia, serdecznie pozdrawiam.
Nadrzędny Autor belmondo Dodany 2008-11-01 15:30
Pragnę jeszcze uzupełnić mój wyżej napisany post, Droga Werbeno nie wiem jaki masz w tym cel i co chcesz przez to osiągnąć wyciągając na światło dzienne te brudy w postaci dawnych postów, pisanych przez nas na tym forum, a o których zapewne większość z nas wolała by zapomnieć lub już zapomniała takie Twoje zachowanie stawia Cię w bardzo złym świetle jako osobę wiarygodną której w przyszłości nie warto zaufać, straciłaś naszą przyjźń która dla wielu osób jest najważniejsza, i poco to było Ci potrzebne dla własnego ego czy też dla osiągnięcia własnej satysfakcji, skoro mnie podstawiłaś świnię to czy warto było tak samo postąpić z Bogusią  wspominając dawne posty to było z Twojej strony bardzo głupie i nie mądre posunięcie, czy Ci nie zależy na własnej opini, wiesz przecież że na zdobycie czyjegoś zaufania często trzeba pracować bardzo długo a na przyjaźń jeszcze głużej a ty to zniszczyłaś jedną głupią i nie przemyślaną decyzją. szkoda,
Nadrzędny Autor Bogusia853 Dodany 2008-11-01 20:37 Zmieniony 2008-11-01 20:56
Werbeno,to akurat było nie potrzebne i nie na miejscu:((pozdrawiam.Maclisca i Belmondo-dzieki.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-11-01 17:52
za wypowiedź dziękuję , proszę przeczytać i moje ,wszystkie są dostępne.
Nadrzędny Autor Toomasz Dodany 2008-11-02 01:59
Horror, :-(  pozdrawiam wszystkich autorów w tym poście.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-11-02 17:03
A mnie się wydaje że nie powinno sie wyciągać wszystkiego z zamierzchłych czasów. A jeśli już raz ktoś to zrobi to drugi powinien sie powstrzymać. Nikt nie wie czym kto się kieruje. Tak jak język jest giętki tak palce chętnie uderzają w klawiaturę. Problem zawsze jest ten sam. Niesmak pozostaje po takich wypowiedziach. Pakt o nieagresji powinien prowadzić do zgody.... A TAK ZACZĘŁA TEN WĄTEK lIDIAN--- pierwszy post

> Kochani zawrzyjmy pakt o nieagresji, bo nam się forum  rozleci. Przecież tak naprawdę, to się lubimy. Mam propozycję we wszystkich wątkach mówmy ściśle  na temat, a w tym poście wypowiadajmy swoje pretensje i różnego rodzaju docinki, które w tym miejscu mogą być nawet złośliwe. Może to stałoby się nawet zabawne. Proszę o opinię co o tym sądzicie. Pozdrawiam serdecznie. >


I co Wy na to?
Nadrzędny Autor belmondo Dodany 2008-11-02 17:06
Chętnie się pod tym podpiszę -popieram.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-11-02 17:11
:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-11-02 17:26
:-))))))))  Dzięki , że ktoś jeszcze pamięta po co jest ten wątek.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-11-02 17:29
:-)
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2008-11-02 19:58
Drzewom liście opadają - JESIEŃ. A mnie ręce jak czytam co tu wypisujecie (ostatnio). Dużo tu wody, ale nie znajdziesz nawet kropli tej do ............................................................... - ŻYCIA !!!
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-11-03 08:22
takie życie
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-11-03 20:15
Wróci jeszcze na to forum zgoda i miła atmosfera. Tak myślę. :-)))))))))))))))))))
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-11-03 20:19
Lid tak myślisz?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-11-03 20:21
Myślę że będzie dobrze. :-))))))))
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-11-03 20:23
Obyś miała szczęście i rację
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-11-03 20:25
:-)))))))))
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-11-03 20:26
:-):-):-))))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 44) (2292325 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill