www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 54) (2260865 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-12-28 20:49
No tak a ta druga osoba.... a słowo plotujecie miało być w cudzysłowiu........ wiadomo że tu głośnio sie mówi
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-12-28 20:51
Jaka druga osoba? Nie zrozumiałam. :-))))
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-12-28 20:54

>Autor maltabar Dodany 2008-12-28 20:23 Moze praktykuje>

Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-12-28 20:56
Mówiłyśmy o tym samym. Tak mi się wydaje. :-)))))))))))))))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-12-28 21:03
ok
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-12-28 21:20
Pyt??anie Elli ma sens ,bo w końcu chyba sam nie praktykuje?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-12-28 21:23
:-))))))))))))))))))))))))
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-12-28 21:37
HEJ TOWARZYSZKI WYSTARCZYLO ZE NA CHWILE WAS OPUSCILEM ZEBY ZJESC W SPOKOJU KOLACJE A TU WIDZE JAKIES INSYNUACJE NA MOJ TEMAT :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-12-28 21:40
Na wszelkie sposoby chciałyśmy Cię skłonić do powrotu i odpowiedzi na pytanie, które zadałeś. :-)))))))))))))))))))))))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-12-28 21:53
Jednak widzę, że nasze wysiłki na nic się zdały. Znów zniknąłeś. :-))))))))))))))))))))

Dobrej nocy wszystkim. Miłych snów. :-)))))))))))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-12-28 21:54
HEJ TOWARZYSZE I TOWARZYSZKI JA ODMASZEROWUJĄ DO ŁÓŻKA. MIŁEJ NOCKI WSZYSTKIM. DO JUTRA PA
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-12-29 11:13
BASKA TWOJE OGRANICZONE MYSLENIE WYSZLO JAK SZYDLO Z WORA
MOIM ZDANIEM IN VITRO TO DAWANIE ZYCIA ALE TY JAK ZWYKLE JESTES PRZECIW BO NIE ZOSTALAS ZAPLODNIONA IN VITRO A TO BY NAPEWNO WYSZLO CI NA DOBRE
NIE JESTEM DLA CIEBIE ZADNYM DZIADKIEM SMARKU BO NIC NIE MIALEM DO CZYNIENIA Z TWOJA BABKA ANI MATKA ITD
SLYSZALAS O SAMOGWALCIE ?? TO WTEDY MOZNA POWIEDZIEC O ZABIJANIU BO ZARODKI IDA W KANAL A NIE PRZY IN VITRO
KTO DAJE ZYCIE CHOCBY JEDNEMU DZIECKU RATUJE LUDZKOSC AMEN
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-12-29 11:13
POBUDKA TOWARZYSZKI I TOWARZYSZE TO WASZ PREZES PISZE
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2008-12-29 11:23
Szczerbaty,Twoje ostatnie zdanie-to o dawaniu zycia-jest b.mądre.Sama jestem podobnego zdania,bo czy naprawde takie ważne jest jaką metodą dajemy życie???
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2008-12-29 11:36
BASIA nie wiem w jakim wieku jest PREZES ale pisanie o Nim dziadziu było z Twojej strony nietaktem bo nawet jeżeli jest dziadkiem to tylko i wyłącznie dla swoich wnuków a nie dla Ciebie.A jeżeli chodzi o zapłodnienie IN VITRO to jestem całym sercem ZA dlatego że powołaniem każdej kobiety jest macierzyństwo.Tylko niestety nie każdej jest ono dane i sposób w jaki zostanie zapołodniona aby spełnić swoje marzenie bycia MAMĄ jest mało ważny.Wiele kobiet dało by wszystko żeby wynikiem tej metody było dziecko i nie wolno im tego zabraniać.Uważam,że przeciwnicy tej metody czyli moherowe berety i kler powinni sobie darować te medialne krzyki.Zresztą zawsze przeciwko krzyczą ci co już nie mogą.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-12-29 12:05
Witajcie  prezesie i wszyscy,też jestem za in vitro,jeśli już się deklarujemy ze swoim zdaniem
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-12-29 12:31
Eliska,odpuść sobie te moherowe berety.Ostatnio tak zimno,że wygrzebałam z szafy właśnie moherowy,bo cieplutki.
A dzieciaków bezpańskich do przygarnięcia mnóstwo.W czym problem adoptować.
Skoro psa mozna pokochac,to chyba tym bardziej dziecko. Po co uciekać sie do wynalazków typu in vitro?
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-12-29 14:20
MALWA JAK CZYTAM TO CO NAPISALAS TO PODEIRZEWAM ZE TO TY DONOSILAS NA SWOJEGO PREZESA DO CENZORA
WIESZ CHYBA CO ROBIONO DONOSICIELKA W CZASIE WOJNY GOLONO IM GLOWY I MUSIALY NOSIC MOHEROWE BERETY A TY SWOJ PEWNIE NOSISZ CALY BOZY ROK
FAKT ZE JEST PELNO DZIECIAKOW DO ADOPCJI ALE TO DZIEKI DOBROBYTOWI I KLEROWI KTORY ZAKAZIJE ANTYKONCEPCJI (KONDONOW I INNYCH WYNALAZKOW )
LUDZIE TO NIE PSY I NIE MOZNA DZIECKO TAK KOCHAC JAK SZCZENIAKA
A NIBY DLACZEGO RODZINY MAJA ADOPTOWAC CUDZE DZIECI PRZYMUSZONE IDIOTYCZNYMI USTAWAMI I WIZJAMI KLERYKOW
DLACZEGO KTOS MA ADOPTOWAC DZIECKO ALKOCHOLIKA LUB DZIWKI
SLYSZALAS PEWNIE O DZIEDZICZENIU CHOROB I INNYCH DOLEGLIWOSCI
PEWNIE NIE WIESZ ZE PIENIADZE NA DOMY DZIECKA SA MIEDZY INNYMI Z PODATKOW WIEC ADOPTUJAC DZIECKO PLACISZ DWA RAZY
AMEN AMEN AMEN
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-12-29 14:33
Szczerbaty dzieci nie są winne temu, że są dziećmi alkoholika czy dziwki. Nieraz te dzieci mają więcej taktu i honoru niż niejeden mądrala uważający się za dobrze urodzonego.
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-12-29 17:37
JAKIE TY SZCZERBATY GŁUPOTY TERAZ WYPISUJESZ I RZECZYWIŚCIE CHAMSTWA,TO JUŻ LUDZKIE POJĘCIE PRZECHODZI.
JA  WIEM ZA CO GOLONO GŁOWY I NIE MASZ PRAWA MNIE TAK OCENIAĆ.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-12-29 17:50
malwa olej go do mnie też pije że jestem taka siaka owaka a to tylko o nim świadczy
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-12-29 17:53
OLEWAC TO TY MOZESZ SWOICH RODZICOW SMARKU JAK ICH MASZ
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-12-29 17:55
znalazł się starzec mam ich i ich kocham w przeciwieństwie do ciebie  bo ty nie znasz tego uczucia a wywnioskować to idzie z twych wypowiedzi
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-12-29 17:58
ZACZELAS TO SKONCZE MOZE TY ICH KOCHASZ ALE ONI CIEBIE NAPEWNO NIE BAJ BAJ
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-12-29 17:59
mylisz się gdyby tak nie było byłabym w placówce
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-12-29 17:55
KONKRETY ALBO PRZESTAN SKAMLEC
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-12-29 17:56
nie wiedziałam że jeszcze masz dobry słuch a to gratulacje
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-12-29 14:23
skoro  ktoś daje swoke komórki do zapłodnienia potem są zamrażane i przekazywane dalej a  w komórkach rodzi się życie a zamrażanie to zabójstwo
po za tym jak ktoś pragnie dziecka a ma z tym problem  trzeba się leczyć jeśli jednak to nie pomoże zawesze  można zaadoptować założyć rodzine zastępczą lub rodzinny dom dziecka ale my polacy jesteśmy egoistami bo tylko nasze się liczy a tamte  dzieci to śmieci jak ich nie chcą rodzice to już  nikomu  nie są potrzebne ? takie jest wasze myślenie ? chyba tak skoro tak przy głupocie się  upieracie
a dziadziusiowi życze długich lat w zdrowiu i oby miał czym gryźć bo sam się nazwał szczerbaty
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-12-29 14:37
BASKA TY ZANIM COS NAPISZESZ TO POMYSL ALBO ZAPYTAJ KOGOS KTO MMYSLI
ZAMROZONE KOMORKI SIE ODMRAZA I TAK POWSTAJE ZYCIE KAPUJESZ????????
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-12-29 15:38
z głupkiem nie dyskutuje nie szanujesz mnie nie będziesz szanowany przeze mnie
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-12-29 17:25
LATWO CI PRZYCHODZI NAZYWANIE KOGOS GLUPKIEM ALE ZEBY TAK SIE DZIALO MUSZA BYC SPELNIONE PRZYNAJMNIEJ DWA WARUNKI
JESTES CIEZKO UPOSLEDZONA NO I DRUGI JESTES POPROSTU HAMSKA
NA TWOIM SZACUNKU TAK MI ZALEZY JAK NA ZESLOROCZNYM SNIEGU
CIEKAWE KTO CI WLACZA TO OKIENKO W KTORE WPISUJESZ SWOJE PLYTKIE I KROTKIE MYSLI BO SAMA PEWNIE NIE POTRAFISZ
NIE MOZNA SZANOWAC COS CZEGO NIE MA
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-12-29 12:28
Nie będę się wypowiadała o in vitro, bo już raz powiedziałam co sądzę na ten temat.  Jeżeli ktoś jest zainteresowany , to znajdzie moją wypowiedź. Włączyłam się do Waszej rozmowy, bo zbulwersowały mnie niektóre wypowiedzi. Powiedzcie, dlaczego w niegrzeczny sposób wypowiadacie się o osobach, które mają inne zdanie niż Wy? I to w wątku Przyjaciele. Każdy z nas ma inne przemyślenia (uwarunkowane bardzo często przez wychowanie religijne bądź nie) i ma prawo do własnego zdania. Szanujmy się , a nie wyśmiewajmy. Tym bardziej szanujmy nasz światopogląd. Jestem na tym forum, bo spotkałam tu świetnych ludzi, a nie dlatego, że ktoś jest tego samego wyznania co ja. Nie obchodzi mnie czy jesteś ateistą czy wierzysz w słońce czy w polny kamień. Obchodzi mnie jakim jesteś człowiekiem. Zawsze będę Cię szanowała jeżeli i Ty będziesz się odnosić do mnie w ten sam sposób.  
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-12-29 12:45
Ja też nie będe więcej mówiła o in vitro jestem za i koniec, zdania nie zmienię a za adopcją dzieci nie chcianych teżjestem jak najbardziej
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-12-29 14:32
CZYTAJAC WASZE NIEKTORE WYPOWIEDZI NIE MOZNA BYC OBOJETNYM I UGRZECZNIONYM BO JAK PISAL POETA KREW NIE WODA A MAJTKI NIE POKRZYWY
W TLUMACZENIU NA JEZYK POTOCZNY KREW SIE BURZY JAK ZACHOWUJECIE SIE JAK MIMOZY ZEBY TYLKO POSTAWIC NA SWOIM I NAWET NIE STARACIE SIE BRONIC KOBIET A PRZECIEZ SAME NIMI JESTESCIE
GDYBY CIE RZECZYWISCIE NIE INTERESOWALO JAKIEGO JEST WYZNANIA KTOS KTO MA INNE ZDANIE OD TWOJEGO TO BYS O TYM NIE PISALA
KTOS NAPISAL ZE TAKI WYNALAZEK JAK IN VITRO GO NIE INTERESUJE TYLKO ZE WYNALAZKI SA ROBIONE MIEDZY INNYMI ZEBY POMOC LUDZIOM
PROTEZA TO TEZ WYNALAZEK A WIELU Z WAS JEJ UZYWA
JEZELI JESTESCIE ZA ODZUCANIEM WYNALAZKOW TO ZACZNIJCIE OD SIEBIE AMEN
Nadrzędny Autor Bogusia853 Dodany 2008-12-29 14:37
temat in vitro i podobne zagadnienia byly poruszone w innym wątku ze dwa tyg temu.
To jest temat-Przyjaciele.POZDRAWIAM.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-12-29 17:01
TAK SIĘ SKŁADA ŻE RÓWNIEŻ JESTEM ZA METODĄ IN VITRO.....  Malwa co do ADOPCJI to sama spróbuj coś załatwić ode chce Ci sie dzieci i papierków przy załatwianiu. To że dużo dzieci "CZEKA NA RODZICÓW"  to wina naszych władz i unormowanych przepisów a nie jakby to nasz kochany prezes powiedział poronionych przepisów. POZA TYM JEST COŚ CZEGO OCZEKUJE KAŻDA KOBIETA? JEST TO CHWILA NOSZENIA DZIECKA POD SERCEM. CZUCIA JEGO RUCHÓW I BICIA SERDUSZKA. WTEDY MIŁOŚĆ DOJRZEWA DO DZIECKA........

FAKTYCZNIE BOGUSIU MASZ RACJĘ......
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-12-29 17:30
Ależ sie rzuciliście na mnie.
Nie wiem o jakich donosach Szczerbaty piszesz,cos ci się chyba poplątało. Reszta,nie nadaje się do skomentowania tutaj.Czapkę mogę nosić jaką chcę,tobie ani nikomu nie musi się podobać. Nieładnie kogoś wyzywać za ubiór.Nie sądziłam że potrafisz być aż tak podły.
A dzieci porzuconych mi żal, bo przechodzę koło Domu Małego Dziecka i serce sie kraje jak one płaczą,
siedzą prawie ciągle w zamnknięciu choć przed domem jest piekny plac zabaw.Z tym dziedziczeniem-bez przesady.
Znam  wspaniałych ,zdolnych ludzi z rodzin patologicznych i odwrotnie-degeneratów z tzw "dobrych domów".
Co do in vitro- jaką macie pewność i zaufanie co tam kobiecie wszczepią,czyj zarodek? Ponadto-we Francji ,a moze i w innych
państwach z pozostałych embrionów robi się kosmetyki! Czytałam coś na ten temat i to w czasopismach ani troche nie związanych
z kościołem.
Ella,mam na szczęście swoje dzieci, ale na pewno nie byłabym obojętna i tak krytyczna wobec porzuconych.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-12-29 17:39
A DLACZEGO MAJA NIE ROBIC KOSMETYKOW. JAK POBIERAJA NARZADY DO PRZESZCZEPOW TO WTEDY NIC NIE MOWICIE .NIECH WYKOZYSTUJA CALEGO CZLOWIEKA.
ILE DZIECI ADOPTOWALAS JAK CI ICH TAK ZAL ??????
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2008-12-29 18:11
Dyskusja zrobiła się "gorąca",że aż para bucha.A moje zdanie jest takie,że każdy musi wybierać sam:in vitro,adopcja czy bezdzietność.Nikomu nie wolno zabronić swojej drogi życiowej.Nie podobają mi się obrażliwe słowa,które tu zostały użyte i to dwa dni po świętach kiedy to składaliście sobie pełne "miłości"życzenia.
Wstydze się,że kobiety obrzucają się takimi wyzwiskami.A ja gdybym musiała napewno skorzystałabym z metody in vitro pomimo wyznawanej wiary.I nikomu nic do tego.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-12-29 19:33
Eliska ja nie znalazłam niczego obraźliwego wobez nas. Nikt nikogo wyzwiskami nie obrzucił. Nie bardzo Cie rozumiem. My tu umiemy sobie pogadać ale nikt sie nie obrzucił wyzwiskami.... Przejrzałam posty i nic nie znalazłam...
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2008-12-29 18:16
ELLA jestem tego samego zdania.Nikt komu nie dane było to uczucie nie powinien się wypowiadać na temat macierzyństwa.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-12-29 18:29
:-(
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-12-29 18:41
:-) dla Eliski
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-12-29 18:45 Zmieniony 2008-12-29 18:52
MALWA NIE WIEM CZY WIESZ ŻE TAK ŻARTOBLIWIE NAZYWA SIĘ KATOLIKÓW. UŚMIECHNIJ SIE I DYSKUTUJ NA LUZIE. NIKT NA CIEBIE NIE WSIADŁ. WYLUZUJ. NORMALNA DYSKUSJA NA DOKŁADKE W WĄTKU PRZYJACIELE I SAMA NIE WIEM CZY NA TEMAT

Co do obojętności i porzucenia to powiem Ci delikatnie.....nie masz praw wziąść sobie ot tak z DDz maluszka bez wcześniejszych całych mas papierków i sądów oraz wglądów kuratora. To problem który często potrafi obrzydzić życie. A in vitro? no cóż chcę to mam i bez latania za pozwoleniem... co zaś kosmetyków? a używasz ich? jeśli tak to nie ma sprawy....... to jeszcze nie człowiek i sie go nie morduje.... NIE SŁYSZAŁAM O CZYMŚ TAKIM A I W INTERNECIE NIE CZYTAŁAM.... TEMAT BISKUPÓW I IN VITRO LECIAŁ WCZORAJ NA ONECIE

POPRĘ BOGUSIĘ I PAWŁA. CZY NIE MOŻEMY TRZYMAĆ SIE TEMATÓW WĄTKU. JAK KTO CHCE MOŻE ZAKŁADAĆ NOWY WĄTEK O NOWYM TEMACIE.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-12-29 19:00
Lid nie widzę w tym nic złego. Moja mama śmieje sie kiedy wkłada taki beret.... ciut żartów nie zaszkodzi
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-12-29 19:01
Ella niestety to nie jest żartobliwe nazywanie katolików.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-12-29 19:03
Ella co innego, gdy właścicie beretu żartuje a co innego gdy jest poniżany. A w takim kontekście było to słowo użyte na forum dzisiaj.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-12-29 19:07
A ja dalej przy swoim pozostane bo jak mówi moja mama nie czuje sie poniżana... inni też chodzą i jak zima sie zbliża to żartują ... no wyciągajmy te moherowe berety i hajda na ulicę.... naprawdę nie widzę nic złego a jak Cie to boli zmień nakrycie gowy...Ja chodzę w kapturze od kurtki
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-12-29 19:09
Boli mnie choć nie mam beretu.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-12-29 19:15
Oj Liduś daj spokój..... w Przyjaciołach sie spierać o nakrycie głowy.... eeee odpuśćmy se... Chyba że założymy nowy wątek w kawiarence
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 54) (2260865 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill