www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Miłość (Strona 23) (1583631 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 122 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-12-19 15:28
Przy wigilijnym stole
Że, jako mówi nam wszystkim
Dawne, odwieczne orędzie,
Z pierwszą na niebie gwiazdą
Bóg w naszym domu zasiędzie.
Sercem Go przyjąć gorącym,
Na ściezaj otworzyć wrota -
Oto co czynić wam każe
Miłość, największa cnota.

Jan Kasprowicz
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-12-23 16:19
Maleńka miłość

Do naszych serc,
do wszystkich serc uśpionych
dziś zabrzmiał dzwon,
już człowiek obudzony.
Bo nadszedł czas i Dziecię się zrodziło,
a razem z Nim Maleńka przyszła Miłość.

Maleńka Miłość w żłobie śpi,
Maleńka Miłość przy Matce Świętej;
dziś cała ziemia i niebo lśni
dla tej Miłości Maleńkiej.

Porzućmy zło, przestańmy złem się bawić
i czystą łzą spróbujmy serce zbawić.
Już nadszedł czas, już Dziecię się zbudziło,
a razem z Nim Maleńka przyszła Miłość.

Maleńka Miłość zbawi świat,
Maleńką Miłość chrońmy z lękiem;
dziś ziemia drży i niebo drży
od tej Miłości Maleńkiej.

Adam Zachner
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-12-25 19:20
Czekolada jak miłość , czyżby?
http://turystyka.wp.pl/kat,4455,title,Przyszlosc-nalezy-do-czekolady,wid,10662803,artykul.html?ticaid=1734c
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-12-30 10:16
Ile razem dróg przebytych?

Ile ścieżek przedeptanych ?
ile deszczów, ile śniegów
wiszących nad latarniami?

Ile listów, ile rozstań
ciężkich godzin w miastach wielu?

I znów upór, żeby powstać
i znów iść, i dojść do celu.

Ile w trudzie nieustannym
wspólnych zmartwień,
wspólnych dążeń?
ile chlebów rozkrajanych?

Pocałunków? Schodów? Książek?
twe oczy, jak piękne świece,
a w sercu źródło promienia.

Więc ja chciałbym twoje serce
ocalić od zapomnienia.

Konstanty Ildefons Gałczyński
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-12-30 11:26
przypomniałaś mi tym wierszem szkolne lata dziękuje
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-12-30 13:49
PRZEPRASZAM JAKIE LATA ????
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-12-30 18:18
szkolne widze że z tobą corz gorzej doość że nie masz czym gryźć to jeszcze mózg siada porażka
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-12-30 15:37
A ja nie bardzo kojarzę to z miłością :-(
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-12-30 16:06
LIDIAN TWOJE ZYCIE SKLADA SIE Z CYTATOW ???????????
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-12-30 16:58
I z miłości. :-)))))))))))))
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-12-30 17:32
I Z MILOSCI DO CYTATOW ???? TWOJ MEN MA NA IMIE CYTAT ????
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-12-30 17:51
Anagram słowa cytat to Tacyt. Zacytuję więc Tacyta , a w związku z tym, że jesteśmy w wątku Miłość , będzie to cytat o miłości.
"Obawa i strach słabe to więzy miłości".
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-12-30 18:22
Kochajcie się wzajemnie
     Pewien młody człowiek, odsiadujący wyrok w więzieniu, powiedział mi kiedyś: "w domu nigdy nie byłem mile widziany. Rodzice mnie nie chcieli". A inny młody więzień, pełen goryczy, wyznał: "Drugi mąż mojej matki bił mnie ciągle, bo mnie nie cierpiał, ponieważ nie byłem jego dzieckiem. Dlatego uciekłem".
     Zrozpaczona kobieta, będąc w stanie skrajnej rezygnacji użalała się przez telefon: "Już dawno zostałam zamordowana. Dlaczego matka nie zabiła mnie przed urodzeniem!"
     W tych wszystkich głosach słyszę krzyk dziecka, przychodzącego na świat, wołanie o ojca i matkę, o ramiona, w których można by się ukryć; prośbę o miłość, dobroć i ciepło domu rodzinnego.
     Dla każdego człowieka powoli staje się coraz bardziej jasne: jeżeli przeżyjemy, to nie dzięki jakiejś doskonałej równowadze sił największych mocarstw świata, nie dzięki dobrobytowi, nie dzięki nauce i technice ani też dzięki cudom elektroniki, ale jedynie i wyłącznie wtedy, gdy uda się nam przestrzegać owego nakazu, który jest fundamentem każdego międzyludzkiego współżycia: "Kochajcie się wzajemnie".
Phil Bosmans
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-02 12:16
Biegają kobiety młode i starsze do wróżek, aby dowiedzieć się czy znajdą ukochanego, czy ich będzie kochał, czy mąż ich czasami nie zdradza i tym podobne sprawy dotyczące uczuć. Co o tym sądzicie?
Nadrzędny Autor belmondo Dodany 2009-01-02 12:52
Ja uważam że jest to największą głupotą uzależniać się w pewnym stopniu od wróżek i różnych wróżbitów którzy sprytnie nami potrafią manipulować, często tego rodzaju uzależnienia  lubią się odbijać na psychice w późniejszym życiu, w postaci różnego rodzaju depresji i psychozy. jak widać głupota ludzka nie boli ale czasami dużo kosztuje nawet pobytem w zakładzie psychiatrycznym. dlatego nie wolno często chodzić do wróżek. czy często korzystać z kart tarota. nie chcę więcej pisać na ten temat bo znów przez niektóre osoby zostanę uznany za nawiedzonego. serdecznie pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-02 20:48
Ostatnio oglądałam jakiś program, w którym kobiety zwierzały się, że bez wróżki już nie potrafią same decydować o własnym życiu.
Nadrzędny Autor belmondo Dodany 2009-01-02 22:38
To może być prawdą bo moja znajoma też często chodziła do wróżbity to już od 2 lat leczy się u psychiatry, jest bardzo wrażliwą osobą i poddatną na manipulacje oraz łatwo ją zaprogramować co jak widać temu wróżbicie się udało. czasami wróżbici mogą nie być nawet świadom jaką krzywdę wyrządzają drugiej osobie, podobno taki człowiek nie może umrzeć spokojnie dopóki tą swoją wiedzę nie przekaże następcy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-02 22:40
To już chyba coś więcej niż wróżbiarstwo.
Nadrzędny Autor belmondo Dodany 2009-01-02 23:29
Ja rozmawiałem kilka lat temu ze słynnym radiestetą z Krakowa Stanisławem Kiełkowskim na ten temat to mi powiedział tak że ci wszyscy uzdrowiciele, wróżbici itp. część z nich jest naprawdę od boga, i u nich warto się leczyć i zasięgać rady natomiast druga część pochodzi od diabła którzy też potrafią czynić cuda tylko że taki od diabła jak ci pomoże to ten pacjent później musi za to drogo zapłacić i kończy się to opętaniem czy nawet chorobą psychiczną z samobójstwem łącznie, i na tym polega ta różnica tylko jak odróżnić tych dobrych od złych aby się nie pomylić to nie wiem i  musiałbym zaglądnąć do książki którą mam ale teraz już jest na to za późno. Bobranoc.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-03 10:54
Właśnie jak ich rozróżnić. Lepiej chyba nie zaczynać.
Nadrzędny Autor belmondo Dodany 2009-01-03 12:14
To tylko uzdolnione medium jest w stanie dokonać oceny czy dany człowiek działa w złej czy dobrej wierze, ale nie ma sensu ciągnąć tego tematu dłużej bo już kiedyś zaczeliśmy ten temat z chyba Bogusią to w ostateczności wszyscy się skłócili na tym forum a mnie uznano za jakiegoś nawiedzonego to jeśli pamiętam było w wątku halloven , a te tematy są ze sobą połączone. bo w obu przypadkach trzeba odprawiać egzorcyzmy nad takim człowiekiem. Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-04 22:41
myślę że co ma być będzie żadne przepowiednie czary itd  nic nie zmienią  z resztą każdy robi jak chce nie możemy nikomu niczego zabraniać ani nakazywać
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-04 23:03
:-))
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-05 12:04
KWESTIA WIARY
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-05 12:29
Zgadzam się. :-))
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-05 12:38
:-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-05 15:50
A wy co tak w środku piszecie? ledwo was tu znalazłam :-)))))))))))))))
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-05 16:04
nie musze być na pierestale
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-03 14:50
I chyba Lid nie zaczynaj tej terapii z uzdrowicielami wróżbitami itp osobami
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-03 14:54
Terapii nie zacznę, ale dlaczego nie można na ten temat rozmawiać?
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2009-01-03 15:25
Kochani jeśli szukamy tematu z dreszczykiem to morze podyskutować coś na inny a nie mniej interesujący temat. Zapewne wszystkim wiadomo że na wskutek zmienionej aktywności słońca, 23 grudnia 2012 roku, ma nastąpić przebiegunowanie ziemi co wiąże się z licznymi katastrofami na ziemi. Interesujące jest również to że kalendarz Majów kończy się właśnie na 2012 roku, jakby miało nastąpić koniec świata, czyli katastrofa o wymiarze globalnym podobna do tej która zniszczyła Atlantydę. może ktoś z Państwa ma więcej wiadomości na ten temat to proszę o nowy wątek i wypowiedzi związane z tym tematem niech się podzieli z nami tą wiedzą bo moja wiedza na ten temat jest zerowa. zapraszam do dyskusji.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-01-03 15:36
Belmondo  co jakiś czas ktoś wieści koniec świata. Nikt nie wie kiedy to nastąpi. Kilka lat temu też już zapowiadano i żyjemy nadal.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-03 15:24
Byłam kiedyś (jako bardzo młoda dziewczyna) na weselu, na którym była znana w moim mieście wróżka. Jak już trochę wypiliśmy, to podeszłam do niej z chłopakiem. Powróżyla nam . Mówiła że będziemy razem i wywróżyła sześcioro dzieci. Nic się nie spełniło.
Nadrzędny Autor Bogusia853 Dodany 2009-01-03 15:26
a moze jej sie w oczach troiło?W końcu to wesele:)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-01-03 15:25
Rozmawiać zawsze można...... a co do terapii no cóż wiele słyszałam na ten temat jednak w praktyce wolę tego nie stosować
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-03 15:28
Mnie w latach smarkatych wywróżyła cyganka krótkie życie a śmierć tragiczną i też nici z wróżby..... nigdy bym tego nie przypomniała sobie gdyby nie wypadek i cóż żyje nadal tylko ciut inaczej
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-01-03 15:35
Oczywiście, że nie praktykuję. Nawet nie czytam horoskopów. Chciałam z Wami porozmawiać, ale jak się Wam ten temat nie podoba, to trudno. Zaczęłam taką rozmowę w wątku miłość, bo wiem, że są kobiety, które w ten sposób kierują swoim życiem uczuciowym.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-01-03 16:32
Dlaczego nie podoba się?Podoba ale co to ma do miłości ....... a już wiem..... co do horoskopów lubię je czytać i czytam a czy wierzę to już inna para kaloszy
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-01-03 16:46
Dawniej , kiedy jeszcze czytałam horoskopy (ojej kiedy to było), to wybierałam tylko to co dobre, a o reszcie zapominałam. :-)))))))))
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-01-03 17:55
A ty myślisz że ja to co robię ? :-))))))))))))))))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-01-03 17:57
Niektórzy wierzą i namiętnie czytają. :-)))))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-03 18:02
eeee to już przesada... był taki tydzień że w gazecie papierowej w horoskopie przeczytałam że wygram w totka (gazetę czytałam w SAM ie bez kupowania jej) wracając do domu a mam kolekturę przy chałupce kupi;;am totka i o zgrozo przegrałam z kretesem i tyle wiary padło bo ino 3mln ale nie do mojej kieszonki :-)))))) zero wiary w horoskopy
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-01-03 18:04
I ok. :-))
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-03 18:07
Lid tylko co to ma do wątku o miłości?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-03 18:11
Zeszło nam z tematu. :-)))))))))))))
A o miłości, ok możemy porozmawiać. Czy  ludzie wiedzą jeszcze co to jest miłość? Czy  równają seks z miłością?
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-01-03 18:17
JA TO BYM POSZEDL NA MASAZ ALE DO FAJNEJ BLONDYNKI ALBO BRUNETKI I NIECH ROBIA ZE MNA CO CHCA HEJ !!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-03 18:26
I to jest miłość w Twoim wydaniu. :-)
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-01-03 18:31
Jeszcze się szczerbaty ,kiedyś zakocha, zobaczycie!!
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-01-03 18:34
:-)))))))))))
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-01-03 18:50
Lid jakbyś wyczuła kiedy szczerbaty sie odezwie o dzięki Ci dobra kobieto :-)))))))))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Miłość (Strona 23) (1583631 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 122 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill