www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 57) (2260801 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-06 22:07
zachowuje się tak bo szczerbaty wyprowadza mnie z rwnowagi a co do pytań każddy zadaje jakoe chce a odpowiada ten kto chce
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-06 22:00 Zmieniony 2009-01-06 22:08
KOCHANI TYLKO JA NA KONIEC NIE POCZUŁAM SIE OBRAŻONA O NIC. MAM NADZIEJĘ ŻE JAK ZWYKLE SZCZERBATY Z BASIĄ NAS JUTRO FAJNIE ZABAWIĄ SWOIM PRZEKOMARZANIEM SIĘ. :-))))))))

ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM SŁODKICH SNÓW.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-01-06 22:11
Ell WATPIE ,ŻEBY DO B. MYĆKO COKOLWIEK DOTARŁO,JEJ ZACHOWANIE JEST OBRZYDLIWE
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2009-01-06 22:59
Czytając te Wasze dzisiejsze posty doszedłem do wniosku że bardzo fajnie się tu zabawiacie, szczególnie Basia ze szczerbatym, panuje miłość ,wrażliwość i wzajemne zrozumienie, ciekaw tylko jestem jakby tych dwoje ludzi spotkało się naprawdę i czy też by się tak dogadywali ze sobą jak tu na forum.
                                  Ale już późno dużo ciepła i miłych snów Wszystkim życzę.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-01-06 23:16
dobranoc Wam
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-01-06 23:16
Dobrej nocy. :-)
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-07 13:07
ja tobie autorze życzę miłego dnia a co do spotkania ze szczerbatym to nie sądze by to nastąpiło bo z ludźmi którszy ubliżają i oczerniają bez powodu się nie spotykam a jak sama nazwa wskazuje szczerbaty to jak mamy gadać jak nie ma zębów
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-01-07 13:50
[usunięte]
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-07 13:58
wzajemnie
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-07 13:04
wszystko do mnire dociera ale dotrzeć nie może zachowanie szczerbatego dotąd dopóki on będzie mnie poniżąl i prowokował inaczej nie będzie
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-01-07 13:22
Basia,nie wdaje sie z reguły w żadne pyskówki,ale...
Sama poczytaj co za brednie wypisujesz,po twoim tekście:"wszystko do mnie dociera ale dotrzec nie może..."powinien być PRZECINEK!!!
Kobieto-Szczerbaty-to tylko nick,wymyślony przez zaintaresowanego!!! Szczerbaty nie musi znaczyc oszczędnie uzębiony,to moze byc nazwisko,tak jak Kochanek,Jąder czy Flak.
Czy wydaje ci sie ze ja mam853 lata?Zapewniam,że nie,nie jestem skamieliną!!!

Ijeszcze jedno moja droga Basiu-gdzie kościół i jaki zabrania czytania gazet i wszystkiego co w nich zawarte???Nie rozumiesz,wróć do wątku-radość,tam pisze sie coś co nas śmieszy.
Masz prawie 30 lat a zachowujesz sie jak rozkapryszony bachor i dziwi sie ze nikt go nie rozumie,po główce nie pogłaszcze.

Prosze,nie odpisuj na ten post,bo dokładnie wiem co napiszesz i jak,a ja tym zdaniem zamykam ewentualną dyskusje.

Wybaczcie te czytający te słowa,do każdego wychodze z gałązką oliwną ale i ona czasem więdnie:(
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-07 14:02
odpisze wbrew twojej woli ale krótko
kościół  zabtania zapytaj kapłana
nue sugeruje się tym  że masz 53 laTA DLA MIE MOŻESZ ICH MIEĆ I 100
A PISZECIE ŻE JESTEM CHAMSKA NO JASNE MOŻE I JESTEM ALE TEGO CHAMSTWA NAUCZYŁAM SIĘ OD SZCZERBATEGO
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-01-07 14:21 Zmieniony 2009-01-07 14:30
A kapłan nauczył cie takich odzywek nie tylko do Szczerbatego ale i do innych forumowiczów.Przeginasz na każdym kroku.Mnie akrat to wisi bo wcale nie muszę tu zaglądać i czytać twoich wypowiedzi ale niestety dla innych może jest to jedyna forma kontaktu ze światem i muszą czytać te bzdety,które wypisujesz.Wcale nie dziwie się Tade że przestał przynajmniej chwilowo tu zagladać po twoim wczorajszym tekście.Idz do kościoła i zastanów się dobrze czego On uczy.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-07 14:55
kościół uczy miłości bliźniego ale też przypomina o zachowaniu godności a skoro ktoś godność niszczy bliźniemu to bliźni musi się bronić
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-01-07 15:17
ALE KOŚCIÓŁ MÓWI TEŻ O TYM ŻE JAK KTOŚ CIĘ UDERZY W POLICZEK TO NADSTAW MU DRUGI.NIE UCZY MŚCIWOŚCI I ZAPALCZYWOŚCI.UCZY TEŻ MIŁOŚCI BLIŻNIEGO TAK JAK PISZESZ ALE TY TYLKO O TYM PISZESZ A NIE ROZUMIESZ TEJ NAUKI.TO JEST MÓJ OSTATNI TEKST WYSTOSOWANY DO CIEBIE I UBIEGAJĄC TWOJE USZCZYPLIWE TEKSTY WCALE MI NIE ZALEŻY ŻEBYŚ MI ODPISYWAŁA.NIE RÓB TEGO BO POPROSTU BEZ CZYTANIA TO USUNĘ.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-07 16:16
chcesz to nastawiaj niech ci się krew leje oto ci chodzi nie można dawać sobą pomiatać usuwając mój post nie obrazisz mnie a jedynie zaprzeczysz sama swą wiare bo nikt nie mówi o ignorowaniu drugiego
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-01-07 14:12
Masz rację Bogusia rozpieszczony bachor to odpowiednie określenie,moja gałązka oliwna zwiędła, choć ją podlewałam (Basiu,nie odpisuj)
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2009-01-07 14:37
... PRZYJACIELE - jakie uogólnione określenie.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-01-07 14:57
Większość osób na tym forum jest dla siebie przyjaciółmi, natyle na ile jest to możliwe bez osobistego poznania się
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-07 15:01
to są tylko znajomi przyjaźń to coś na co trzeba zapracować
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-07 14:56
bachorzycą to ty jesteś nigdy do mnie szacunku nie miałaś i niee licze na to bo nie  znasz znaczenia tego słowa
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-01-07 15:00
na szacunek trzeba zasłużyć-winny szuka winy w innych
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-07 15:03
ja winna się nie czuje mam prawo się bronić jak mam do tego podstawy
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-01-07 15:26 Zmieniony 2009-01-07 15:30
Basiu!
Epatujesz religijnością i dobrze.
Nie zapominaj tylko,że wiara jest indywidualną sprawą każdego człowieka,dla mnie niemalże tak intymną jak seks.Zauważ że użyłam słowa-niemalże-żeby znowu nie było...
Ktoś kiedyś rycersko stanął w Twojej obronie-w innym wątku-i chwała mu za to.Pozwól i nam dostrzec Twoja niepowtarzalność,może ja jestem nieuważnym ślepcem,ale co z resztą,czy oni też nie dowidzą???
   Pokaż na co Cie stać
   ale nie jeden raz...:-)

Tak,Paweł,to wątek- Przyjaciele-o ironio!

aha,Baśka jeszcze słówko,jestem znacznie młodsza niż myślisz,dla kobiety to ważne:):-)
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-07 16:20
wiek twój mnie nie interesuje każdy jest inny ale szacunek należy się każdemu i dopóki nie zaznam szacunku od was darzyć was  nim nie moge
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-07 16:34
BASIA PRZYKRO MI ALE PO PRZECZYTANIU TWOICH WYPOWIEDZI JESTEM ZASZOKOWANA.GDZIE TWOJA KULTURA OSOBISTA? CZY TEGO UCZYLI CIE RODZICE.PRZYKRO MI ALE STAJĘ PO STRONIE INNYCH.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-07 16:47
stawaj po stronie kogo chcesz tak jak napisałam najpierw mnie opluwacie a potem nagle szacunku chcecie tak nie było i nie będzie ile razy bym nie  napisała czego kolwiek wszystko jest złe nie mam powodu do tego by się tym przejmować
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-07 17:32
BASIU JAKBY ZACYTOWAĆ TWOJE POSTY DO BOGUSI LID CZY ELISKI ....TO SZOK NAWET NAZYWASZ KOGOŚ BACHORZYCĄ..... SZOK I TY MÓWISZ O SZANOWANIU CIĘ? TY KOBIETA UŻYWASZ TAKICH SŁÓW. A JAK NAZWIESZ DZIECKO KTÓRE NIE MA RODZICÓW I JEST PDDz
Nadrzędny - Autor tade Dodany 2009-01-07 19:56
zastanawialem sie cala dobe czy po poscie pani B. odwiedzic forum, ale uznalem ze jedna zlosliwosc wiecej czy mniej w tym zas...... zyciu nie robi roznicy. Tak pani B. zrobilem ZONIE kanapke z maslem.Byc moze pani nie wie co to jest milosc. Jestesmy z zona 31 lat po slubie i nadal jestesmy zakochani jak 31 lat temu. Pani nie wie co to jest bo pani jest pozbawiona uczuc.Swoim postepowaniem staramy sie nie wyrzadzic nikomu przykrosci tym bardziej ON w przeciwienstwie do pani. To ze zona jest kaleka nie znaczy ze jest ex zona. wybaczcie nie moge wiecej pisac
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-07 20:19
Tade daj spokój nie denerwuj się. Jesteśmy po waszej stronie.Przychodź na forum a na nie chciane posty po prostu nie odpowiadaj. Miło jest Cie tu widzieć.
Nadrzędny - Autor tade Dodany 2009-01-07 20:22
czesc Ella
Nadrzędny Autor renatawanke Dodany 2009-01-07 20:30
Witam  Tade  i  pozdrowienia  dla  Twojej  żony  -bardzo  ładnie to  napisałes  i  życze  nastepnych  31  lat a jak  sie  da  to  jeszcze  dłużej :-)
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-01-07 20:33
Tade nie zwracaj na nią uwagi.Szkoda nerwów.Trzymajcie się ciepło i dawajcie nam przykład jak się trzeba kochać.  :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-01-07 20:40
Tade wiem co czujesz.  Pozdrów żonę i nie przejmuj się , tutaj mimo wszystko nie jest żle. Są osoby, które potrafią zrozumieć.
Nadrzędny - Autor tade Dodany 2009-01-07 20:40
dziekuje za slowa otuchy
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-01-07 20:53
Tede ,witaj, nie , za żadne skarby nie opuzczaj forum przez jedna głupią nieokrzesaną złośliwą idiotkę, może my prrzyzwyczailiśmy się za bardzo do jej chamstwa i za długo je tolerowalismy po prostu nie czytaj postów tej kretynki powiem ,to bez ogródek udawaj,ze ich nie ma i broń Boze nas nie zostawiajcie z jej powodu proszę, zobacztylu ludzi od razu Was oboje polubiłoiło i bardzo chcemy,żebyście z nami zostali,proszę!!!
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-08 12:36
idiotką to jesteś ty sama się tak zachowujesz
Nadrzędny - Autor klemens876 Dodany 2009-01-07 21:45
Nie wiem czy musimy tolerować poczynania Basi. Przecież ona każdym słowem atakuje i jednocześnie "woła o pomoc", to jakaś paranoja.Dziewczyno opanuj się albo najlepiej zróbisz jak się obrazisz i przez kilka dni nie będziesz się odzywała.Proszę, a sama zobaczysz jak można się bawić bez wszczynania pyskowek nie wyżywając się na innych za swoje niepowodzenia.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-08 12:38
nie toleruje klens chamstwa i na chamstwo chamstwem odpowiadam czy to dziwne bo dla mnie nie
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2009-01-07 20:54
Tak ,to jest świetny wątek. Mnie tu właśnie "dokopano"i nie przypominam sobie,żeby ktoś stanął w obronie.
Ale wówczas ja byłam ofiarą Szczerbatego, z którym póżniej wszyscy byli  /i są/ w świetnej komitywie.
Nikt nie zwrócił mu uwagi, że nie miał prawa porównywac mnie do zdrajcy i dziwki.
A wszystko o nieszczęsny moherowy beret. Poniżej,jakby ktoś zapomniał-urywek postu Szczerbatego

""MALWA JAK CZYTAM TO CO NAPISALAS TO PODEIRZEWAM ZE TO TY DONOSILAS NA SWOJEGO PREZESA DO CENZORA
WIESZ CHYBA CO ROBIONO DONOSICIELKA W CZASIE WOJNY GOLONO IM GLOWY I MUSIALY NOSIC MOHEROWE BERETY A TY SWOJ PEWNIE NOSISZ CALY BOZY ROK"""

Mozna mieć różne poglądy,ale gdy ktoś tak się zachowuje,wszyscy solidarnie powinni to pietnować, a nie hołubic i nazywać
to dowcipem. Co dla jednych jest dowcipem,dla innych zranieniem,chyba że o to właśnie chodziło.
Nadrzędny Autor tade Dodany 2009-01-07 21:05
Nie wiem o co wam poszlo ze Szczerbatym /nie bylem wtedy na forum/ale uwazam ze jestesmy na jednym wozku i nie powinnysmy sobie wzajemnie dokuczac. I masz calkowita racje piszac "co dla jednych ....."
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2009-01-07 20:57
Tade,gratuluję, i witam zarazem,nie miałam okazji wcześniej,bo mnie "wykopano"
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2009-01-07 21:01
Malwo   Ciebie  również  witam  :-)):-))
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2009-01-07 21:03
Witaj Renatko! Jak zdrówko? Lepiej już chyba, ,,
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-01-07 21:10
cześć Malwa , kto Cię wykopał?wykopac ,czyli zbanować może tylko admin i czasem to robi przeważnie słusznie
Nadrzędny Autor renatawanke Dodany 2009-01-07 21:10
nie  chce  zapeszac  :-)
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-08 12:34
użyłam słowa bachorzyca bo ktoś nazwał mnie bachorem
a dziecko nazwe biedną sierotką
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-07 21:13
Tade nie dziękuj po to tu jesteśmy by wzajemnie się wspierać. Ucałuj żonę :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2009-01-07 21:22
Malt.. obrazić kogoś , i zignorowanie go ,to tez forma "wykopania".
Nie powinnam tu pewnie wchodzić,ale poczytuję czasem i przypomniała mi sie moja historia.
Oczywiście sytuacja w tym przypadku,tzn.Basi jest diametralnie różna,różnie to bywało
w przeszłości.
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2009-01-07 21:28
Mówię  WAM  DOBRANOC  i SPOKOJNYCH  SNÓW  :-)) jeszcze  życzenie   -- oby   od  jutra  NIKT  NIKOMU  NIE  DOGRYZAŁ  przeciez  dopiero  zaczął  sie NOWY  ROK  a  ile  jeszcze  dni  do końca ....
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 57) (2260801 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill