www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Bariery - Autobusowo - Tramwajowe (Strona 2) (44975 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-08-18 20:53
masz rację niebieski najpierw niech przeczyta dokładnie co wypisuje a dopiero potem się mądrzy do tego nie własnymi tekstami
Nadrzędny Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-18 22:12
bluengel ignoruj  na pewno wyjdziesz na tym dobrze .Ja próbowałam różnych sposobów  ale żaden się nie powiódł .Byłam kiedyś na tym forum potem mnie długo nie było .Bo właśnie jeden mnie zmieszał z błotem .Wróciłam po przerwie myślałam że juz będzie inaczej ale nie jest jeszcze gorzej .No cóż wychodzi na to że jeszcze się mądry taki nie urodził co by wszystkim dogodził.Ale Ja nikomu od kalek nie nawytykałam ani nie podkreśliłam jego inwalidztwa ani na forum ani nigdzie indziej .A tu niektórzy naprawdę sobie za wiele pozwalają.
Nadrzędny - Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-18 20:21
WKLEJ 10 PRZYKAZAN
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-08-19 12:49
Czapkaa5...
A ktoś ty, za jeden??? Po co wklejać tu 10 przykazań???
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-19 14:16
Tak, Koko-zieloneoko...
Tu, na tym forum są takie osoby, które uprawiają "Chamstwo Internetowe" w postaci wytrącania z tematów ważnych i istotnych dla nas wszystkich "ON", równocześnie zarzucając piszącym i tworzącym wątki o barierach budowlanych, komunikacyjnych, prawnych i mentalnych, iż za bardzo "STĘKAJĄ" "MARUDZĄ"... A w parze idzie nie zrozumienie i wzajemne obrażanie tych co piszą o realnych, prawdziwych sprawach i bolączkach ludzi niepełnosprawnych, o podejściu rządu i władz lokalnych, jak i wykorzystywania ludzi z niepełnosprawnościami przez rządzących i przez lokalne samorządy do celów nie związanych z ludźmi z niesprawnościami... To co się tu dzieje na tym forum jest godne uwagi Rzecznika Praw Obywatelskich dr. Janusza Kochanowskiego, Jacka Żakowskiego i Leopolda Ungera aby sprawdzili to forum czy tu mamy do czynienia z wulgarnymi komentarzami i celowym zmienianiem, wytrącaniem z tematu, pisaniem nie na temat, przeszkadzania w rzeczowej dyskusji o sprawach "ON" przez niektóre osoby na tym forum internetowym.
Nadrzędny Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-19 14:57
FORUM NIE ZABRANIA PISAC NA KAZDY TEMAT
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-08-18 19:15
Koko ty czytasz tylko to co dla ciebie wygodne. Czemu to cytujesz? A czytałaś wypowiedzi forumowiczów? Jak nie poczytaj a uznasz nasze forum super fajne.
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-18 22:22
Ella co uważasz za super fajne to że jak ktoś się przyznaje do swojej jakiejś wady dziedzicznej to się go od matołów i nieuków wyzywa .to ze się w poście przyznałam że mam krótszą nogę i braki w obuwiu uzupełniam wata aby buty wyglądały normalnie to się mnie wyzywa że mam krótszą nogę i jestem zwichrowana i wiele innych podobnych tekstów .Wiesz co ja powinnam z tym zrobić chyba się domyślasz ale dam sobie spokój nie będę się zniżała do poziomu tej osoby fakt parę razy mnie poniosło bo do świętych sie nie zaliczam ale niektóre teksty wykraczają poza margines wszelkiej kultury i obyczajowość. to tyle odemnie.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-19 02:13
I WYSTARCZY
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-19 02:32
A TO.ŻE KOKO JUZ TU BYŁA TO NIETRUDNO SIĘ DOMYŚLIĆ ,ZMIANA NIKUNIE ZMIENIA SPOSOBU BYCIA,FAKT TO BYŁO DOŚĆ DAWNO , ALE PAMIĘĆ MAM DOBRĄ
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-19 11:58
maltabar -jeden błąd nigdy nie zmieniałam swojej nazwy zawsze miałam tą samą a nie wymyślaj bzdur to Ty i Tobie podobni wymyślacie coraz to nowe nazwy i wchodzicie na jeden portal pod kilkoma nazwami .Naprawdę nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi .Jeżeli jedna i ta sama osoba z kawiarenki internetowej wchodzi na portal w dwóch osobach to troche pozostawia do zastanowienia i nie opowiadajcie że z domu Nadajecie z kawiarenki internetowej i sobie głupie zwarty urządzacie .Jak wam się zdaje ze co nie można sprawdzić z jakiego komputera jest dany tekst wysłany a wiec was oświecam że można i jedna z was nadaje z kawiarenki internetowej .Ja wiem i rozumiem ze wakacje i młodzi muszą się gdzieś wyładować ale nie tu nie u ludzi którzy naprawdę maja kłopoty zdrowotne a naigrywanie się z kalectwa drugiego i z jego ułomności chyba nie jest na miejscu .
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-19 12:14
Co ty wymyślasz,masz jakieś urojenia? nie mam wpływu na jakis młodych z kawiarenek,jeśli oni w ogóle tu zagladają,ale  jak masz zwidy to juz twój problem ,więc daj mi święty spokój
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-19 19:19
maltabar ty nieszczęsny biedaku no według ciebie mam urojenia niech tak zostanie widzę ze masz małe pojęcie o komputerach to może i dobrze bo jak byś więcej wiedział to byś był większym szkodnikiem w sieci a tak tylko jesteś szkodnikiem dla samego siebie .Wszyscy w okół ciebie są źli i niedobrzy tylko ty jeden  malutki maltabarek jesteś najmądrzejszy najlepszy i najwspanialszy taki mały nieszczęsny a jaki opuszczony i dlatego wypływa z ciebie tyle żółci .Fakt parę razy udało Ci się mnie zdenerwować .Ale to przeszłości już taki malutki człowieczek jak Ty nie wyprowadzi mnie z równowagi .Wiesz tak dla twojej informacji  Nigdy nie miałam urojeń a elektroniki uczyłam się przez 10 lat i tyleż lat pracowałam w zawodzie i troche umiem .Ale to nieważne .dziś jestem starsza osobą przeżyłam pół wieku i troche z niejednego kotła jadłam nie jedno przeżyłam i takiego człowieczka jak ty tez przeżyje i nie denerwuj się już mnie nie zdenerwujesz pozdrawiam .
Nadrzędny Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-19 21:07
TO ZE KTOS SIE UCZY PRZEZ 10 LAT SWIADCZY TYLKO O TYM ZE MA PROBLEM Z PRZYSWOJENIEM PROGRAMU NAUCZANIA
JAK PANI SIE UCZYLA ELEKTRONIKI TO KOMPUTERY BYLY JAK SZAFA I NIE BYLO ICH POD POLSKIMI STRZECHAMI
MOWI SIE Z NIEJEDNEGO PIECA JADLAM A NIE Z KOTLA
PRZYSLOWIA TEZ NALEZY DOKLADNIE CYTOWAC
WILKOLAK MIAL RACJE PISZAC ZE OD PEWNEGO CZASU PANI PRZESTALA PANOWAC NAD SOBA I ZACZELA SIE STACZAC
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-08-19 15:54 Zmieniony 2009-08-19 15:57
Koko nie przesadzaj z tą dziedzicznością. Nie znasz nas. My wolimy się zabawiać niż stękać :-)

Co to jest ZWARTY.... to z twego postu głupie zwarty urządzacie

Malta nie denerwuj się. Koko nie zaakceptowała siebie. I to jest jej problem.
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-19 19:30
Ella czy ty jesteś naprawdę taka no nie wiem jak mam to napisać żebyś się nie obraziła nie zrozumiałaś tego słowa to po prostu wskoczyła jedna literka a czytając całe zdanie powinnaś umieć przeczytać to zdanie brzmi "głupie żarty urządzacie".No ja rozumiem jesteś tak samo myśląca jak niektórzy na forum nie wiem jakich mam słów używać bo odnoszę wrażenie że trzeba bardzo uważać jak się pisze bo macie ograniczenie w czytaniu sensów postów .Zanim coś odpiszesz głupiego to pierw pomyśl. Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-08-19 19:48
Ty widać  w ogóle nie myślisz, bo jeszcze nic mądrego nie napisałaś ani tu ani na blogu i odczep się ode mnie wreszcie czy to za trudne dla ciebie?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-08-19 19:48
Koko daj spokój nie mam zamiaru nawet się domyślać. Wątek jest zatytułowany Bariery- Autobusowo - Tramwajowe a wytykasz malcie słabe pojęcie o komputerach, wilkołakowi, że jest zły, a mnie jak się domyślam diagnozę na krótki rozumek. Mnie jest wszystko jedno co o mnie piszesz. Dziwi mnie tylko że tak wszystkim wytykasz. Natomiast Ty i muszkieterowie jesteście święci i ok. Prawdą jest, że piszesz i nie pamiętasz co piszesz, a potem zaprzeczasz. Przeczytałam wszystkie Twoje posty od 29.07.2009 r bo od tego czasu jesteś tu zarejestrowana.Nawet wiem na co jesteś chora. Po co to piszesz pytam się? Jak masz znów coś do mnie to lepiej napisz wprost albo wcale.
Nadrzędny Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-19 20:10
No cóż uderz w stół a nożyce się odezwą.Dla Was jestem głupia i niech tak zostanie .Ja do Was nic nie mam i nie rozumiem czego wy się wyładujecie na mojej osobie .Dla was to co pisze jest głupie tu i na moich postach i blogach ,niech tak zostanie są ludzie którzy mnie czytają i prowadza zemną naprawdę ciekawą korespondencje .Jeżeli wam mój sposób pisania nie odpowiada to nie odpisujcie i będzie spokój .Bo wasze teksty trafiają na moją Pocztę a do poczty mają dostęp moi pomocnicy w sprawie zwierząt odbierają Pocztę i jak czytają takie teksty od was to mnie się pytają co to za .......... i tu nie napisze żeby mnie nie zbanowano , pozdrawiam i nie odpisujcie bzdur ale z sensem
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-08-20 10:48
Koko uderzyłam w stół szklanka podskoczyła kawa się rozlała. Kurczę tylko dodałaś mi pracy powiedzeniami.:-)))))))))))

Jak ja kocham to forum i te przepychanki :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-19 20:11
Ella...
I to że Wy (Ella, Maltabar, Wilkolako-CZAPKAA5, Eliska) lubicie się zabawiać to, nie ma sprawy, na to jest Kawiarenka a w niej kawiarenka w kawiarence, różne gry...  To czemu tam nie gderacie??? Są osoby też co zajmują się prawdziwymi, poważnymi sprawami takimi jak bariery i prawdziwe życie "ON"... A zabawa jest dla tych co chcą się tylko bawić... Mnie i moją grupę przyjaciół nie interesują Wasze gderanie w kawiarence... Nasz interesuje poważna dyskusja na tematy "BARIER" i to nie masz prawa nazywać "STĘKANIEM"... A jak już tych tematów nie lubicie to przynajmniej nie psujcie ich... My wam nie wchodzimy i nie psujemy w kawiarence...Te forum nie jest tylko wasze, ale także nasze... I wy nie możecie nam zabraniać, jak wy to nazywacie "STĘKANIA"... Macie tyle innych wątków a tylko w barierach mącicie, jakby Wam nie zależało na ich likwidacji...
Nadrzędny - Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-19 21:18
PANIE CZAPKA A DLACZEGO TO PAN PISZE WILKOLAK I CZAPKAA5 RAZEM
CZY COS JEST Z PANA TOKIEM MYSLENIA NIE W PORZADKU
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-08-19 22:22 Zmieniony 2009-08-19 22:25
To że używam takiego określenia, bo Czapkaa5 jako wilkolak nazywał mnie Beretka... A to, że Czapkaa5 a wilkolak to jest ta sama osoba... To każdy kto dobrze ma obeznaną informatykę może do tego dojść, ja doszedłem a także Administracja... Zapewniam również że mój tok myślenia jest jak najbardziej w porządku...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-08-19 20:27
czapka5 ja nie siedzę w domu nie marudzę przy komputerze ale uczciwie podchodzę do rzeczywistości dnia codziennego i jej barier.Koko ma prawo pisać o sobie, zapomnieć, wyprzeć się, dokuczyć innym nieuctwem, głupotą itp zaś mnie malcie i CZAPKAA5 nie wolno się zabawić. A niby dlaczego mam przytakiwać. Wiem jakie są bariery. Wiem więcej niż myślisz. Tu chcę się bawić tak samo jak na forum onet. Tam piszą wszystko co jak im leci i nikt nikogo nie wywala TU SĄ OD PEWNEGO CZASU WIECZNE WOJNY PODJAZDOWE.Tę część historii przerabiałam w szkole. W życiu prywatnym nigdy nie byłam poważna.Zawarłam pokój ze swoją chorobą i super mi się żyje. Owszem czasem mam doły, ale nie wyładowuję ich na forum.Nie tyraj za obrońcę innych bo nigdy samodzielni nie będą.
Dziś już miłej nocki
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-08-19 22:03
Ella...
Ella napisała:

>zaś mnie malcie i CZAPKAA5 nie wolno się zabawić. A niby dlaczego mam przytakiwać. Wiem jakie są bariery. Wiem więcej niż myślisz. Tu chcę się bawić tak samo jak na forum onet. Tam piszą wszystko co jak im leci i nikt nikogo nie wywala TU SĄ OD PEWNEGO CZASU WIECZNE WOJNY PODJAZDOWE.Tę część historii przerabiałam w szkole.>


To widać że w życiu prywatnym nie byłaś poważna, ponieważ gdybyś miała choć odrobinę powagi, jak i twoi kompani od pisani głupot na temat poważnych tematów i pisalibyście rzeczowo to nie byłoby wywalania z forum, wojen podjazdowych. Jak chcesz się bawić i pisać o sprawach nie związanych z barierami, to nie musicie tu w Barierach zabawiać i psuć tematy... Narzekacie nie tylko na Koko, ale i na mnie, jak i na Buziaczka08 i Williego, Nachbara, maclisc, Owsiana, na Zygmunta który opuścili te forum, właśnie z powodu waszego notorycznego przeszkadzania i pisania bzdur na forum... A jakbyś wiedziała trochę więcej o barierach i miała z nimi do czynienia nie pisałabyś bzdur, tu nie chodzi też o wasze przytakiwanie a pisanie z sensem a tego wam brakuje, tak jak powagi i zdrowego rozsądku... Zapewniam Cię że znajdą się osoby które zechcą pisać rzeczowo o barierach, Wy nam uzupełniać luk nie musicie... Piszę, "NIE MUSICIE" bo nie zabraniam Wam ale proszę o potraktowanie tych tematów - "Bariery" z powagą, nie podchodźcie do nich nie przemyślanymi postami... Tu w barierach powinno podchodzić się z przemyśleniem.. A także radą i wsparciem działaniami jak np, robieniem zdjęć "antybudynkom" a następnie wysyłania na wskazany email...
Nadrzędny - Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-19 21:08
ELA MASZ RACJE NAJPIERW ZABAWA A POTEM STEKANIE NA KACA
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-19 22:05
Czapkaa5... To idź do kawiarenki...
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-20 04:13
No i trzeba przyznać że tok myślenia co niektórych osób pozostawia wiele do życzenia .Najzabawniejsze z tego wszystkiego jest to że osoby które zostały usunięte z forum na nowo wracają pod innymi danymi .I jedno mnie w tym wszystkim dziwi że ludzie tak zdeterminowani co nie mają w sumie nic do powiedzenia konkretnego usiłują drugich uczyć swojej mądrości tylko czy ta mądrość którą oni preferują ma jakiś sens czy to co proponują ma jakiś sens .Bo z logicznego punktu widzenia sęs sensu to co Ci piszący proponują przekracza granice sensu i nonsensu .Dlatego  większość piszących to osób powinna się zastanowić i to dokładnie czy ich pisanie ma jakiś sęs bo jeżeli na okrągło się powtarza ten sam tekst te same zwroty to mamy sytuacje bez sensu w sensie takim że pisanie bezsensownych postów mija się z celem.Ponieważ powtarzanie nagminne tego samego tekstu staje się bezsensownym klepaniem powtarzalnych regułek tak jak to było za czasów PRLLU .Uczmy naszych aby uczyli waszych i wasi potem będą uczyli naszych żeby pomóc waszym i naszym i Wice Wersa powtórka za powtórką
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-08-20 06:02
Co to jest PRLL?
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-08-20 08:31 Zmieniony 2009-08-20 08:48
JAK SIE PANI DZIWI DLACZEGO WRACAJA POD INNA NAZWA TO PROSZE ZAPYTAC CZAPKA5 DLACZEGO WRACAL PARE RAZY JAKO INNA BERETKA
PANI PISANIE O SENSIE MA SENS TYLKO JEST BEZ SENSU
TAK TO BRZMI JAK SIE PANIA CZYTA BLE BLE BLE
Nadrzędny Autor Willi Dodany 2009-08-21 14:41
Szanowna Pani Eliska.
Odpowiedź na te pytanie jest bardzo prosta. Dlaczego Szczerbaty/ Zembaty/ Wiolkolak w jednej i 
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-08-21 14:50
Mamo a ona pokazała mi język..... Tak wygląda odpowiedź pana Willego do Eliski.
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-08-21 15:24
Szanowna Pani Eliska.
Odpowiedź na te pytanie jest bardzo prosta. Dlaczego osoba Szczerbaty/ Zembaty/ Wilkolak a teraz CZAPKAA5 pomimo że tyle razy została zbanowana przez administrację tego forum non stop wraca. Ponieważ ta osoba jest człowiekiem bez żadnych skrupułów, bez ziarnka honoru w sobie, która widzi tylko ubaw w tym że za wszelką cenę chce przeszkadzać w dyskusjach nad tematyką barier. Widzi tylko siebie, twierdzi, że to co robi jest nie omylne, najlepsze, a tak, to ani jeden post napisany, ani jedna teoria jego z niczym nie zgadza się z rzeczywistością z życia ON. Osoba Szczerbaty/ Zembaty/ Wilkolak a teraz CZAPKAA5 obrała się za cel zaśmiecania wątków o tematyce barier różnej maści, tylko po to aby wytrącać, przeszkadzać, a przy okazji wciągać swoich KOMPANÓW do tej złej, nic nie wnoszących pyskówek. Uważam że kompani ci też dla przykładu powinni być ukarani banem. A czapka5 powinien odzyskać dawny NICK 62norbi, dlatego to że został zbanowany raz to zasługa osoby Szczerbaty/ Zembaty/ Wilkolak a teraz CZAPKAA5 wraz ze swoimi kompanami do pyskówek zakłócających normalną, rzetelną dyskusję na tematy barier które dla ON są nie do pokonania. Liczę na dobrą i rozważną decyzję ze strony administracji tego forum.
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-08-21 20:04
To zdecyduj się człowieku do kogo w końcu piszesz:do mnie czy administracji a tak wogóle to się odemnie odkoleguj,że nie wyrażę się dosadniej.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-08-21 20:17
ELISKA NIE DENERWUJ SIĘ. PAN WILLI JAK ZWYKLE SIĘ POWTARZA ALE OMIJA WĄTKI O TRUDNYM DO ZROZUMIENIA TEMACIE.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-08-20 10:57
KOKO NIE NARZUCAJ SWOJEJ WOLI ANI ZDANIA NIKOMU. NIE PODPIERAJ SIĘ CZAPKĄ5.

CO DO POWTARZANIA SIĘ TO PRZECZYTAJ SWOJE POSTY. W KOŃCU KTOŚ CI TO MUSI POWIEDZIEĆ WPROST. SĄ WRĘCZ NUDNE OD TEJ SAMJ WERSJI.
Wszyscy są według ciebie głupi tylko ty jedna nie
Mnie tu nie było długo a już wiem o Tobie wszystko ale tylko dlatego, że sama piszesz o sobie. Przemyśl co napisałam. Przeczytaj swoje posty a potem odpisz. Mam obowiązki więc znikam do popołudnia. Przez ten czas możesz na mnie wszystkie "psy" powiesić.
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-08-21 15:35
Szanowna Pani Ello.
Fakt że, Koko zielone-oko ma braki w pisaniu, to jednak założyła wątek pt. Bariery - Autobusowo - Tramwajowe nie po to aby dyskutować nad tym np. kto komu coś tam, coś tam powiedział, napisał, a jedynie po to aby poruszyć właśnie ten temat: Bariery - Autobusowo - Tramwajowe , a nie pyskować o byle czym, a po to, aby pisać o Barierach - Autobusowo - Tramwajowych.
Nadrzędny Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-21 17:28
NIE TYLKO W PISANIU
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-08-21 15:41
Nie w temacie panie Willi. Pisownia mnie nie interesuje. Mam prawo spytać i to zrobiłam grzecznie co to oznacza. Z panem nie dyskutuję.
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-08-21 15:58
Pani ELLO.
Pani nie musi dyskutować w ogóle, jak panią nie interesuję ten temat i jak pani napisała w innym wątku że nie przyłącza się pani do walki z barierami i że pani woli działać w pojedynkę, czyli "Solo". Jeszcze raz życzę sukcesów, w walce z wiatrakami.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-08-21 16:08
czasem solo ,można więcej osiagnąc  niż w takiej bandzie) ,ze uzyje okreslenia czapki5
Nadrzędny Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-21 17:26
PANIE WILLI PISZE SIE PANI ELLU A NIE ELLO
POLACY O TYM WIEDZA A JEZELI CHCE PAN PISAC PO POLSKU TO DO NAUKI A POTEM NA FORUM
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-08-21 18:19
:-)))))))
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-22 20:47
No cóż zakończę to tak Z wami to walka z wiatrakami .Morze mam braki w pisaniu nie zaprzeczam ale niektórzy mają braki w rozumowaniu .Morze i głupoty wypisuje ale to w waszym rozumowaniu .Migdy nikomu swojej woli nie narzucałam i nie narzucam .A swoja drogą dziwie się właśćcielom tego forum ze pozwalają na tak perfidny sposób dokuczanie ludziom ułomnym i kalekim jeżeli forum jest założone tylko po to aby takie osobistości w tak perfidny i okrutny sposób dokuczali ludziom i tak pokrzywdzonym przez los to gratuluje właścicielowi tego portalu .Bo jeżeli by zależało osobie która założyła to forum zeby na tym forum byli tylko osoby które mają coś do powiedzenia na temat inwalidów i inwalidztwa to mogła by takie osoby zablokować bez możliwości jakiegokolwiek wejścia na taki portal czy naprawdę nie wiedzą jak to zrobić .Sądzę ze wiedza ale wolą aby szydzono i dokuczano ludziom takim jak Ja .Jestem inwalidką od dziecka myślałam i sądziłam ze to jest portal dla INWALIDÓW a nie dla OSZOŁOMÓW którzy za przyzwoleniem właśćciela tego forum poniżają i ubliżają perfidny sposób wszystkim inwalidom MOJE GRATULACJE Nie tego się tu spodziewałam .Zdaje sie nic tu po mnie nie nadaje się do tego środowiska .
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-22 20:51
Twój wybór ,a kto ci tak dokucza, sama ciągle użalasz się nad sobą ,czego jakoś nikt inny tu nie robi
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-22 21:01
maltabar -jesteś głupszy lub głupsza jak ustawa przewiduje .A ustawa przewiduje że głupota sięga dna jak głupoty piszą mądrzy ludzie bo ty maltabar jesteś najmądrzejszy lub najmądrzejsza i napisze Ci krótko ODWAL SIĘ ODEMNIE .
Nadrzędny Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-22 21:29
MIALEM RACJE ZE KOKO OD PEWNEGO POSTU BEDZIE SIE TYLKO STACZAC
NAZYWA INNYCH OSZOLOMAMI , GLUPKAMI I INNYMI OBELGAMI A ODWOLUJE SIE DO ZALOZYCIELI FORUM ZEBY WSZYSTKICH ZABLOKOWALI TYLKO JA ZOSTAWILI
NIE TYLKO JA ZAUWAZYLEM ZE POTRAFI SIE TYLKO UZALAC
ZAPOMNIALA ZE NIE JEST U PSYCHOLOGA
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-22 23:23 Zmieniony 2009-08-22 23:46
Koko-zieloneoko...
Brawo, brawo, Koko-zieloneoko, tak jak napisałaś, tak jest, to wszystko prawda... A Administratorów tego forum upraszam, aby wydalić z forum CZAPKAA5 ponieważ obraża moją przyjaciółkę Koko-zieloneoko, tym argumentując, proszę o skuteczne wydalenie bez możliwości powrotu pod innym nickiem i pod innym e mailem na to forum... Ponieważ CZAPKAA5 obraża niepełnosprawnych bawiąc się przy tym...
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-23 00:18
Czapka5 napisze Ci tak prędzej nas z tond wywalą mnie za to że piszę prawdę o tym że to portal jest po to aby szydzić z niepełnoprawnych i im dokuczać w najpodlejszy sposób jaki mozna .Widać po to jest ten portal założony aby wszyscy INWALIDZI z stąd pouciekali i zostali pseudo-inwalidzi .Ja się wcale nie zdziwię jak któregoś dnia nie będę mogła wejść na forum .Ale jeszcze jest jedno ale ,może to taka psychotechnika na odporność inwalidów na docinki .Kiedyś jak zdawałam jeden z kursów przechodziłam test odporności owy psychicznie .Wierz mi mimo że dobrze wiedziałam co mnie czeka bo mnie jeden z kolegów uprzedził co mnie czeka napisze Ci szczerze ledwo zdałam ten test .Po zdanych egzaminach trzy noce śnił mnie się ten test .Nawet sie podobno zrywałam w nocy i gadałam regułki przez sen mieli zemnie dobry ubaw domownicy .Ale egzamin zdałam.
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-08-23 02:21
A cóż to za zaśmiecanie wątku o barierach autobusowych barierami psychicznymi?Ale,ale zapomniałam,że autorce wątku wolno to robić tylko innym nie.......
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Bariery - Autobusowo - Tramwajowe (Strona 2) (44975 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill